Νέα

Blue Vision τσοντοσινεμά Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 351K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Όλοι οι άντρακλες του site έχουν κάνει ουρά να γαμήσουν τον Νικολάκη  :grin:

Και στα μηνύματα τους του απευθύνονται με ονόματα όπως "γλύκα" , "κούκλα" ..... μάλλον για να νιώθουν λιγότερο πούστηδες.

Ο άλλος δε φοβάται μην πέσει στους πουστόγερους μιας και αυτός που πάει να γαμήσει ένα αγοράκι είναι στρεϊτ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μωρο μου
Θεα εισαι! Τα λες υπεροχα
Τοινκ :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Όλοι οι άντρακλες του site έχουν κάνει ουρά να γαμήσουν τον Νικολάκη  :grin:

Και στα μηνύματα τους του απευθύνονται με ονόματα όπως "γλύκα" , "κούκλα" ..... μάλλον για να νιώθουν λιγότερο πούστηδες.

Ο άλλος δε φοβάται μην πέσει στους πουστόγερους μιας και αυτός που πάει να γαμήσει ένα αγοράκι είναι στρεϊτ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Λες κ μπηκαμε στο κρεβατι σου κ σου ειπαμε κ συγχαρητηρια που εισαι στρειτ
Βαλε τιτλους
Προκοψες
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Λες κ μπηκαμε στο κρεβατι σου κ σου ειπαμε κ συγχαρητηρια που εισαι στρειτ
Βαλε τιτλους
Προκοψες

Βρε Νικόλα εγώ δεν είπα κάτι εναντίον σου.

Άσε που σε καταλαβαίνω, η πελατεία σου θέλει να νομίζει ότι δεν είναι πούστηδες οπότε και εσύ τους το καλλιεργείς αυτό για να νιώθουν καλύτερα.  :grin:
Αλλα τώρα μεταξύ μας και εσύ το ξέρεις ότι είναι.  ;) ;) ;)
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.779
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Βρε Νικόλα εγώ δεν είπα κάτι εναντίον σου.

Άσε που σε καταλαβαίνω, η πελατεία σου θέλει να νομίζει ότι δεν είναι πούστηδες οπότε και εσύ τους το καλλιεργείς αυτό για να νιώθουν καλύτερα.  :grin:
Αλλα τώρα μεταξύ μας και εσύ το ξέρεις ότι είναι.  ;) ;) ;)



:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

τι σε νοιαζει τι ειναι ο κεθενας και τι κανει στο κρεβατι του?

 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
ναι αυτο φαινεται....

τοτε γτ ασχολεισαι?

Άλλο ασχολούμαι άλλο σχολιάζω.
Το δικαίωμα στον σχολιασμό είναι για όλους και όχι μονο για τους άμεσα ενδιαφερόμενους.
Ποόο μάλλον σε ανθρώπους που έχουν διαλέξει να δημοσιοποιήσουν το χόμπι τους.
Σε τελική ανάλυση εσένα τι σε νοιάζει που σχολιάζω?  :think:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.779
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Άλλο ασχολούμαι άλλο σχολιάζω.
Το δικαίωμα στον σχολιασμό είναι για όλους και όχι μονο για τους άμεσα ενδιαφερόμενους.
Ποόο μάλλον σε ανθρώπους που έχουν διαλέξει να δημοσιοποιήσουν το χόμπι τους.
Σε τελική ανάλυση εσένα τι σε νοιάζει που σχολιάζω?  :think:


προφανως εχεις ξεπερασει αυτο το δικαιωμα που επικαλείσαι αμεσως μολις χαρακτηριζεις καποιον/καποιους πουστηδες κτλ...

επισης αυτο που κανεις δεν ειναι σχολιασμος αλλα κριτικη, την οποια δεν εχεις κανενα δικαιωμα να κανεις...

(επειδη επικαλεστηκες τα δικαιωματα σου)

ΥΓ με νοιαζει οσο νοιαζει κ εσενα το τι κανει ο καθενας μας εδω μεσα, εισαι απλα ενας κουτσομπολης βαρετος και με ανεκπληρωτα ισως βιτσια... το ξερω οτι κατα βαθος εισαι καυλωμενος με νικολ μαν
κανει μπαμ αυτο....
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
προφανως εχεις ξεπερασει αυτο το δικαιωμα που επικαλείσαι αμεσως μολις χαρακτηριζεις καποιον/καποιους πουστηδες κτλ...

επισης αυτο που κανεις δεν ειναι σχολιασμος αλλα κριτικη, την οποια δεν εχεις κανενα δικαιωμα να κανεις...

(επειδη επικαλεστηκες τα δικαιωματα σου)

ΥΓ με νοιαζει οσο νοιαζει κ εσενα το τι κανει ο καθενας μας εδω μεσα, εισαι απλα ενας κουτσομπολης βαρετος και με ανεκπληρωτα ισως βιτσια... το ξερω οτι κατα βαθος εισαι καυλωμενος με νικολ μαν
κανει μπαμ αυτο....

Μετά από διαλογους με διαφορους ομοφυλόφιλους δεν είχα την παραμικρή αμφιβολία ότι εκεί θα το πήγαινες.
Οποιος πει σε έναν πούστη οτιδήποτε αυτός θα προσπαθήσει να τον βγάλει ..... πούστη!
Είναι αστείο γιατί αν δεν έχεις πρόβλημα που είσαι πούστης τότε γιατί το να είμαι εγώ μου το λες σαν προσβολή?  :think:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.779
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Μετά από διαλογους με διαφορους ομοφυλόφιλους δεν είχα την παραμικρή αμφιβολία ότι εκεί θα το πήγαινες.
Οποιος πει σε έναν πούστη οτιδήποτε αυτός θα προσπαθήσει να τον βγάλει ..... πούστη!
Είναι αστείο γιατί αν δεν έχεις πρόβλημα που είσαι πούστης τότε γιατί το να είμαι εγώ μου το λες σαν προσβολή?  :think:



δεν σου ειπα οτι ειναι προσβολη να εισαι γκει, δικαιωμα σου

το να μην μπορεις να το διαχειριστεις κ να κρινεις προσβλητικα τους αλλους ειναι προσβλη

το σημαντικοτερο ομως που δεν προκειται ποτε να καταλαβεις ειναι οτι η προσβολη ειναι για εσενα, απλα γινεσαι γελοιος

παντως το οτι εχεις κανει ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ διαλογους με γκει.... φερνει εσενα πιο κοντα σε γκει και οχι εμενα....  :idiot:
 

Επισκέπτης
Φυσικα κ εχεις το δικαιωμα
Απλα με αφηνει αφωνη/ο το ενδεχομενο του οτι χαιρεσαι με την κακια που βγαζεις κ εχεις τοσο ελευθερο χρονο για να σχολιαζεις καποιους αρνητικα κ νομιζοντας οτι τους προσβαλεις κιολας που καθε αλλο πιστευω οτι σε γραφουν κανονικοτατα!! Τελος παντων
Υπαρχουν κ αυτοι,αλλιως θαταν βαρετη η ολη φαση εδω μεσα αν δεν υπηρχαν κ τα λιγουρια με απιαστο ονειρο, ειμαι σιγουρη πως ουτε  θυληκη γατα ... Καλη συνεχεια!!! Φιλακια
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.779
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
κατι εψαχνες?
κατι ηθελες να ανακαλυψεις?
να σιγουρευτεις για κατι ισως?

 

Επισκέπτης
δεν σου ειπα οτι ειναι προσβολη να εισαι γκει, δικαιωμα σου

το να μην μπορεις να το διαχειριστεις κ να κρινεις προσβλητικα τους αλλους ειναι προσβλη

το σημαντικοτερο ομως που δεν προκειται ποτε να καταλαβεις ειναι οτι η προσβολη ειναι για εσενα, απλα γινεσαι γελοιος

παντως το οτι εχεις κανει ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ διαλογους με γκει.... φερνει εσενα πιο κοντα σε γκει και οχι εμενα....   :idiot:
Τα ειπες ολα! Μην το συνεχισεις
Καλυψες ολο το θεμα με αυτες σου τις φρασεις
Μην παιζεις το παιχνιδι του, αλλωστε εκει αποσκοπουν Smiley
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
δεν σου ειπα οτι ειναι προσβολη να εισαι γκει, δικαιωμα σου

το να μην μπορεις να το διαχειριστεις κ να κρινεις προσβλητικα τους αλλους ειναι προσβλη

το σημαντικοτερο ομως που δεν προκειται ποτε να καταλαβεις ειναι οτι η προσβολη ειναι για εσενα, απλα γινεσαι γελοιος

παντως το οτι εχεις κανει ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ διαλογους με γκει.... φερνει εσενα πιο κοντα σε γκει και οχι εμενα....   :idiot:

Σε τελική ανάλυση "μαν" εγώ δεν θεωρώ κατακριτέο κανέναν, και σίγουρα όχι τον Νικόλα, τον Λίλα , τον Ιππότη ....
Λίγη πλακα κάνω με όλους αυτούς που είναι τόσο βαθιά στην ντουλάπα που λίγο ακόμα θα βγούν στο διπλανό διαμέρισμα.
Αν θυμάμαι καλά όλοι οι ..... βεραμάν πούστηδες του site τους έχουν κράξει αγρια για την "γαμάω αγοράκια με ψωλές αλλα είμαι άντρακλας" στάση τους.
Εγώ δεν κράζω, ένα σχόλιο έκανα και τσίμπησες....
Πως είναι το διπλανό διαμέρισμα "μαν"? 
 

Επισκέπτης
Σε τελική ανάλυση "μαν" εγώ δεν θεωρώ κατακριτέο κανέναν, και σίγουρα όχι τον Νικόλα, τον Λίλα , τον Ιππότη ....
Λίγη πλακα κάνω με όλους αυτούς που είναι τόσο βαθιά στην ντουλάπα που λίγο ακόμα θα βγούν στο διπλανό διαμέρισμα.
Αν θυμάμαι καλά όλοι οι ..... βεραμάν πούστηδες του site τους έχουν κράξει αγρια για την "γαμάω αγοράκια με ψωλές αλλα είμαι άντρακλας" στάση τους.
Εγώ δεν κράζω, ένα σχόλιο έκανα και τσίμπησες....
Πως είναι το διπλανό διαμέρισμα "μαν"?   
Αρρωστος!!!
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.779
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
...............................................
 

pouk58

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
627
Like
202
Πόντοι
26
προφανως εχεις ξεπερασει αυτο το δικαιωμα που επικαλείσαι αμεσως μολις χαρακτηριζεις καποιον/καποιους πουστηδες κτλ...

επισης αυτο που κανεις δεν ειναι σχολιασμος αλλα κριτικη, την οποια δεν εχεις κανενα δικαιωμα να κανεις...

(επειδη επικαλεστηκες τα δικαιωματα σου)

ΥΓ με νοιαζει οσο νοιαζει κ εσενα το τι κανει ο καθενας μας εδω μεσα, εισαι απλα ενας κουτσομπολης βαρετος και με ανεκπληρωτα ισως βιτσια... το ξερω οτι κατα βαθος εισαι καυλωμενος με νικολ μαν
κανει μπαμ αυτο....

Φιλε, sorry  κιολας, αλλα απο την στιγμη που  γαμανε τον  Νικολα πουστηδες ειναι.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Όλοι οι άντρακλες του site έχουν κάνει ουρά να γαμήσουν τον Νικολάκη  :grin:

Και στα μηνύματα τους του απευθύνονται με ονόματα όπως "γλύκα" , "κούκλα" ..... μάλλον για να νιώθουν λιγότερο πούστηδες.

Ο άλλος δε φοβάται μην πέσει στους πουστόγερους μιας και αυτός που πάει να γαμήσει ένα αγοράκι είναι στρεϊτ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θλιβερή ημιμάθεια της ελληνικής... :- :- :- :-

Γαμημένε Φίλη!!!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

Ο συνουσιαζόμενος ενεργητικά με άλλον άρρεν οιασδήποτε κατηγορίας καλείται στην ιατρική ορολογία ενεργητικός ομοφυλόφιλος ενώ ο ο συνουσιαζόμενος παθητικά παθητικός ομοφυλόφιλος.Στην καθομιλουμένη, κοινώς μαλλιαρή, και οι 2 αποκαλούνται πουστήδες, κίναιδοι, τραβεστί ... και άλλα πολλά που άμα προσπαθήσω να τα απαριθμήσω θα φάω τα νιάτα μου!!! :) :) :)

Όταν ο χαρακτηριζόμενος εμπίπτει και στις 2 κατηγορίες καλείται απλά ομοφυλόφιλος άνευ επιθετικού προσδιορισμού ή εις την μαλλιαρή επίσης πούστης.

Η ειδοποιός διαφορά μεταξύ ομοφυλόφιλου και ετεροφυλόφιλου είναι σεξουαλική έλξη του πρώτου από το αντρικό σώμα.

Ο συνουσιαζόμενος ενεργητικά μετα και των 2 φύλων καλείται κωλομπαράς και αρέσκεται είς την πρακτική της πρωκτικής συνουσίας.Χαρακτηρίζεται δε ως ετεροφυλόφιλος ως προς τη σεξουαλική του ταυτότητα κινούμενος στις παρυφές του εύρους του όρου.Επιλέγει δε για την συνουσία συντρόφους που παρουσιάζουν εμφανή θηλυπρέπεια, τεχνητή ή φυσική.

Ο συνουσιαζόμενος ενεργητικά μετα θήλεων και παθητικά μετά αρρένων καλείται αμφιφυλόφιλος ή λαικιστί ελαφρώς πούστης ή πουσταράκος!!!!!Η κατάληξη εντελώς τυχαία και δεν παραπέμπει σε καμία μομφή για τους φίλους Λάκωνες!!! :grin: :grin: :grin:  Ενίοτε, και περισσότερο σε παλαιότερες εποχές, δύναται να έχει εισέλθει και εις γάμου κοινωνίαν και να τυγχάνει και πατήρ. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Προς γνώσιν και συμμόρφωσιν ...παντοιοτρόπως!!!!  :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Τι εγινε χθες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom