Νέα

Blue Vision τσοντοσινεμά Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 351K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
Θα κατσω να αναλυσω λιγα πραγματακια για το σημερινο απογευμα διοτι αν δεν ηταν το καλυτερο τοτε ενα απο τα καλυτερα!!!
Ολοι σας ησασταν υπεροχοι, πεντακαθαροι κ με τρελη καυλα! Περασα τελεια με αυτους που ηρθαν στο blue vision κ τελικα και το απογευμα εχει τη χαρη του διοτι ηρθαν διαφορετικοι τυποι /τυπακια! Απο τις 6παρα εκει και για 40λέπτα με γλεντουσε ενας υπεροχος καυλακος κ μετα ολοι οι υπολοιποι που το ειχαν τρελη αναγκη ολοι τους αποτι καταλαβα με τη σειρα τους με πολυ δυνατο καρφωμα κ ταισμα!!
Αυτο που δεν περιμενα ηταν οτι στις 19:00 κ μεχρι να φυγω ηρθε ενα ζευγαρι κ καθησε σε καμπινα μπορουν να το επιβεβαιωσουν καποιοι που ηταν εκει αποκεινη την ωρα,εαν ερχοντουσαν πιο πριν βεβαια θα πετυχαιναν πολυ περισσοτερο κοσμο! Νομιζω πως στο συγκεκριμενο σινεμα περα απο την πρωτη φορα που πηγα κ παιχτηκε φαση με ζευγαρι θα επακολουθησουν κ αλλες κ πολυ πιο ερεθιστικες!!! Αναμενω λοιπον :)
Και ας γραψει καποιος που ηταν εκει αν ειναι κ εδω μεσα εστω για το ζευγαρι κ τι εγινε μετα :)
Φιλακια τα ξαναλεμε
Πεντακαθαρος χωρος
Ευγενεστατα τα παιδια στην εισοδο, να λεγονται κ τα καλα !!!
:rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.882
Πόντοι
7.885
Πιστεύω τουλάχιστον να πρόλαβε ο μάριος27 τα σκηνικά γιατί διαφορετικά τον βλέπω να στήνει αντίσκηνο απ'έξω μέχρι να ξαναπάει η νικόλ  :S :S :rockon: :rockon: :grin: :grin:
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
10
Like
4.531
Πόντοι
5.267
Νικολ ενα απ τα τυπακια ημουν εγω εφυγα περιπου στις 6.30. Το απογευμα ειναι καλυτερο σαν ωρα γιατι πολλοι ειτε λογω εργασιας ειτε λογω συγκατικησης με γκομενα ειναι λιγο δυσκολο να την κανουμε 10 το βραδυ. Ελπιζω να ξαναπας απογευμα
 

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
199
Like
78
Πόντοι
1
Πιστεύω τουλάχιστον να πρόλαβε ο μάριος27 τα σκηνικά γιατί διαφορετικά τον βλέπω να στήνει αντίσκηνο απ'έξω μέχρι να ξαναπάει η νικόλ  :S :S :rockon: :rockon: :grin: :grin:
χαχαχαχαχ την Νικολ την πρόλαβα.... για το ζευγάρι έχω μόνο να πώ πως μέχρι τις 7.30 που ήμουν εκεί δεν έσκασε...μουφες λοιπόν
 

Επισκέπτης
χαχαχαχαχ την Νικολ την πρόλαβα.... για το ζευγάρι έχω μόνο να πώ πως μέχρι τις 7.30 που ήμουν εκεί δεν έσκασε...μουφες λοιπόν
Μωρο μου
Ηταν ακριβως στη διπλα καμπινα
Αν οντως δεν τοδες ισως δεν προσεξες καλα
Ηταν ομως
Δεν εχω λογο να πω ψεματα :)
 

Avgeris1

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2016
Μηνύματα
64
Like
2
Πόντοι
0
Να την πιστεύετε την Νικόλ παιδάκια .μια γυψισανιδα μας χώριζε που από το πολυ ταρακουνιμα  κόντεψε να την γκρεμίσει. Σκοτάδι ρε Νικόλ κ κολωσα να σιυ μιλήσω.πολύ καυλιαρικοι οι αναστεναγμό σου.( το ζευγαρι φάντασμα)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.882
Πόντοι
7.885
Να την πιστεύετε την Νικόλ παιδάκια .μια γυψισανιδα μας χώριζε που από το πολυ ταρακουνιμα  κόντεψε να την γκρεμίσει. Σκοτάδι ρε Νικόλ κ κολωσα να σιυ μιλήσω.πολύ καυλιαρικοι οι αναστεναγμό σου.( το ζευγαρι φάντασμα)

Μύστη την επόμενη φορά κανόνισε για καμιά φάση αργά,δηλαδή μετά τις 23:00 όπου μαζεύονται και πιο εμφανίσημα άτομα  :rockon: :rockon:,γιατί τις ώρες που έχεις γράψει μέχρι τώρα η μεγάλη πλειοψηφία είναι πουστρόγεροι και τελειωμένες λούγκρες  :jerking: :jerking: :tickedoff: :headbang:
 

petnikaia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
O Nικολας - η Νικολ που εγινε η μοδα των str8 αντρακλαδων του bourdela, δεν είναι τελειωμενη λουγκρα ε?  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom