Νέα

Black Friday 2021

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dirty_Frank
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.204
Κριτικές
1
Like
159.924
Αρκετός πλέον κόσμος .
Ειδικά από τις καραντινες και μετα οι διαδικτυακές αγορές αυξήθηκαν...
Εγώ πριν από τη καραντίνα, έψαχνα αθλητικά είδη,λόγω δουλειάς μου,σε πληροφορώ ότι έχω αγοράσει τα καλύτερα και σε απίστευτα χαμηλές τιμές.. χωρίς να πληρώνω βιτρίνα.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Εγώ πριν από τη καραντίνα, έψαχνα αθλητικά είδη,λόγω δουλειάς μου,σε πληροφορώ ότι έχω αγοράσει τα καλύτερα και σε απίστευτα χαμηλές τιμές.. χωρίς να πληρώνω βιτρίνα.
Εννοείται.
Και χωρίς να τρέχεις δεξιά κ αριστερά
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.600
Κριτικές
1
Like
5.509
Πόντοι
2.356
Ενδιαφέρον φαίνεται, αν και βασίζεται στους χρήστες
ακριβως τυπε! ειναι το μπου των αγορων! οποιος χρηστης εντοπισει οτιδηποτε και οπουδηποτε αν θελει το μοιραζεται...
δεν υπαρχουν προμοτορες! επισης ειναι το πιο ευκολο διοτι για περιπτωσεις μπλακφραηντεη εχει μαζεμενες τις προσφορες ανα μαγαζι...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
και η πιθανη ευκαιρια για καποιον που δεν του περισσευουν
εγω πιστευω οτι αυτος που δεν του περισσευουν, καθεται κατω και τα υπολογιζει 2 φορες και 3 και δε μασαει απο τετοιες αμερικανιες.
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
εγω πιστευω οτι αυτος που δεν του περισσευουν, καθεται κατω και τα υπολογιζει 2 φορες και 3 και δε μασαει απο τετοιες αμερικανιες.
εαν τα υπολογιζει οπως γραφεις και πετυχει ευκαιρια ... λες να τον νοιαξει εαν ειναι αμερικανια η φραιντεη ?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
εαν τα υπολογιζει οπως γραφεις και πετυχει ευκαιρια ... λες να τον νοιαξει εαν ειναι αμερικανια η φραιντεη ?
μα αυτο σου λεω.
δεν υπαρχει περιπτωση να πετυχει.
εγω τουλαχιστον τοσα χρονια, δεν εχω πετυχει ποτε κατι χρησιμο και σε τιμη ευκαιριας, οπως λενε, απο το βλακφραϊδεϊ.
ατυχος λες ?
....ισως ναι να πω, για να μην ειμαι απολυτος.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Μεγάλη απατεωνια το Μπλάκ Φρίντα... εγώ θα περιμένω το σιμβπερ μονταυ... :confused: :confused: :confused:
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
μα αυτο σου λεω.
δεν υπαρχει περιπτωση να πετυχει.
εγω τουλαχιστον τοσα χρονια, δεν εχω πετυχει ποτε κατι χρησιμο και σε τιμη ευκαιριας, οπως λενε, απο το βλακφραϊδεϊ.
ατυχος λες ?
....ισως ναι να πω, για να μην ειμαι απολυτος.
κοιτα ... ειναι ψιλομουφα η φαση ... οπως και οι περισσοτερες εκπτωσεις στην ελλαδα ... που ανεβαζουν τις τιμες μια-δυο βδομαδες πριν τις εκπτωσεις για να τις επαναφερουν μετα σαν σουπερ προσφορα και εκπτωση

αλλα ειναι και αναλογα τι ψαχνεις και ποσο διαβασμενος εισαι για την διακυμανση των τιμων
εγω εχω πετυχει προιοντα τεχνολογιας αλλα το εψαχνα πανω απο 6 μηνες και δεν καιγομουν να παρω αμεσως

οποτε μαλλον στους ατυχους σε βαζω :2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
μαλλον στους ατυχους σε βαζω :2funny:
εγω ξερω οτι...
οτι θελω, το κοιταω τη συγκεκριμενη στιγμη που το θελω και δεν περιμενω το βλακφραϊδεϊ.
καποιοι σαν πιο "τυχεροι" και καλα, ισως πεσουν πανω του.
αλλα οπως προειπα...
ποσιμπλ.jpg
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
341
Κριτικές
20
Like
978
Πόντοι
1.011
δεν ξέρω για blackfriday αλλά όσο καλό και να είναι το ιντερνετικο εμπόριο (ναι γλυτώνεις ταλαιπωρια, βλεπεις πολλα προιοντα, συγκρίνεις τιμες) εάν αυτο που θες να πάρεις δεν είναι ευρέως γνωστό (πχ Iphone) τοτε ,προσωπικά, θεωρώ επιτακτική μια επίσκεψη σε φυσικό κατάστημα για μια εμπειρία από κοντά!
Κάτι σαν τις πουτάνες εδώ μέσα! Εάν δεν δοκιμάσεις ,εκτός απο μερικές εξαιρέσεις, δεν ξέρεις! Απο φωτο και περιγραφες ,παπάρια μπλέ
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
682
Πόντοι
81
Φιάσκο μαλακια τελείως υποτίθεται ότι πουλάς σε τιμές κόστους και εδώ μιλάμε για εκπτώσεις 10% εβδομάδα ή μήνα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Φέτος από την πανδημία και μετά καταγράφονται μεγάλες ελλείψεις, επιδεινούμενες και από την πρωτοφανή έλλειψη στους ημιαγωγούς. Οπότε μην περιμένετε καμιά Black Friday για να κάνετε τα ψώνια σας. Όπου δείτε μια καλή προσφορά στο είδος που σας ενδιαφέρει, για να μην πω όπου δείτε ότι υπάρχει καν, προλάβετέ την και μην περιμένετε να πέσει άλλο η τιμή του. Είναι πολύ δύσκολη η κατάσταση και ίσως συνεχιστεί καιρό ακόμα.
Εγώ έναν αφυγραντήρα είπα να πάρω και παρήγγειλα το φθηνότερο που βρήκα σε μια πολύ αξιόπιστη μάρκα. Μετά από 3 μέρες με πήραν τηλ ότι έχει εξαντληθεί το μοντέλο και αν θέλω να μου στείλουν ένα λιγάκι ακριβότερο που έχουν. Τους είπα να μου επιστρέψουν τα λεφτά στην κάρτα και μετά παρήγγειλα το ίδιο από άλλο μαγαζί. Πάλι με πήραν τηλ ότι δεν ξέρουν πότε θα είναι διαθέσιμο και αν θέλω να μου στείλουν το άλλο. Ε λοιπόν τους είπα να μου στείλουν εκείνο, δε γαμιέται. :confused: Και τελικά από κακή συνεννόηση μου κόστισε ακριβότερα από ό,τι αν το είχα πάρει από το πρώτο μαγαζί. :headbang:
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
μα αυτο σου λεω.
δεν υπαρχει περιπτωση να πετυχει.
εγω τουλαχιστον τοσα χρονια, δεν εχω πετυχει ποτε κατι χρησιμο και σε τιμη ευκαιριας, οπως λενε, απο το βλακφραϊδεϊ.
ατυχος λες ?
....ισως ναι να πω, για να μην ειμαι απολυτος.
Τουλάχιστον πετυχαίνεις σε τιμή ευκαιρίας κάτι συνδρομές σε ξένα sites.
 
OP
OP
Dirty_Frank

Dirty_Frank

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
938
Like
1.316
Πόντοι
206
καλα προιοντα σε τιμη κοστους δεν προκειται να βρουμε (πχ Πλειστεισον απο 500ε στα 100ε οπως εχει στην Αμερικη)
αλλα καμια προσφορα σε τιμη κατω του ανταγωνισμου δε θα ηταν ασχημη :coffee:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Δείτε αυτό το διαφωτιστικό βίντεο για τη φετινή Black Friday και το ξανασυζητάμε.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom