Νέα

Bill Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 707
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.312
Like
10.909
Πόντοι
2.256
Προσωπικά θεωρώ το Prive καλύτερο, τα δωμάτια του είναι πιο ατμοσφαιρικά για την περίσταση. Στο Bill, όποτε βρέθηκα, τα δωμάτια είναι σαν απλού ξενοδοχείου. Από αυτά που έχω δει μέχρι τώρα.
Σωστός.
 

konstantinosgalanis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2024
Μηνύματα
55
Κριτικές
7
Like
273
Πόντοι
280
τριτη το μεσημερι 4 παρα 10 το ξανθο μωρο με την ασπρη μερσεντες που μπηκε στο παρκιν του Μπιλ ηταν η Μολδαβη? καλα την διεκρινα?
 

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
39
Like
62
Πόντοι
0
μπορει να παει καποιος Bill και να παρει δωματιο χωρις να διευκρινεησει ποση ωρα το θελει? Για παραδειγμα κανω τσεκ ιν στις 2 και οποτε βγω (μινιμουμ 1 ωρα και βαλε)
 

income

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
4
Like
255
Πόντοι
280
μπορει να παει καποιος Bill και να παρει δωματιο χωρις να διευκρινεησει ποση ωρα το θελει? Για παραδειγμα κανω τσεκ ιν στις 2 και οποτε βγω (μινιμουμ 1 ωρα και βαλε)
Ναι όση ώρα θες κάθεσαι
 

agelou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
1.083
Πόντοι
201
Παλια ηταν 4 ωρες 22 ευρω.... Αλλα εδω κ αρκετο καιρο αντι να ανεβασει την τιμη απλα εκοψε ενα μισαωρο... Με 22 ευρω πλεον καθεσαι τρισημιση ωρες!! Καλα ειναι!! Σχεδον σε ολα τα χοτελ ειναι 3 ωρες στανταρ με διαφορες τιμες το καθενα!!! Α ρε BILL... Ποσα χρονια εκει ρε φιλε!!!! :rockon::rockon:
 

income

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
4
Like
255
Πόντοι
280
Διαψρινη
Παλια ηταν 4 ωρες 22 ευρω.... Αλλα εδω κ αρκετο καιρο αντι να ανεβασει την τιμη απλα εκοψε ενα μισαωρο... Με 22 ευρω πλεον καθεσαι τρισημιση ωρες!! Καλα ειναι!! Σχεδον σε ολα τα χοτελ ειναι 3 ωρες στανταρ με διαφορες τιμες το καθενα!!! Α ρε BILL... Ποσα χρονια εκει ρε φιλε!!!
Διαχρονική αξία το bill hotel
 
  • Like
Αντιδράσεις: agelou

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.723
Κριτικές
191
Like
49.457
Πόντοι
41.443
μπορει να παει καποιος Bill και να παρει δωματιο χωρις να διευκρινεησει ποση ωρα το θελει? Για παραδειγμα κανω τσεκ ιν στις 2 και οποτε βγω (μινιμουμ 1 ωρα και βαλε)

Ναι όση ώρα θες κάθεσαι
Δεν νομίζω να ισχύει το "όποτε βγω" ή το " όση ώρα θες κάθεσαι".
Υπάρχει συγκεκριμένο χρονικό οριο στην ημιδιαμονη , για αυτό λέγεται και ημιδιαμονη και όταν πλησιάζει να το ξεπεράσει κάποιος τότε σε παίρνει τηλέφωνο από τη ρεσεψιόν και στο λέει.
Αν θέλει κάποιος να καθίσει παραπάνω υπάρχει έξτρα χρέωση.
Εγώ έτσι ήξερα,αν έχει αλλάξει τώρα δεν ξέρω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom