Νέα

Big Brother 2-Τα ναυάγια δεν τελειώνουν ποτέ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hellraiser4Ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 884K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.584
Κριτικές
31
Like
13.162
Πόντοι
5.097
κερναει αυτος :confused: :confused: :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


στον αλεξουκο το ειπα :confused::confused::confused:
οκ οταν πας κρατα και τιποτα χρηματα γιατι σε βλεπω να κανεις τον ντελιβερα και οι αλλοι το σκουπισμα της σαλας. :confused: :confused: :confused:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
Η μούμια ούτε κουβέντα για Αλβανία και ο γύφτος ούτε κουβέντα για Ασπρόπυργο. Νομίζω ότι απαρνουνται τη γη των προγόνων τους !
λες και ειναι κακο να εισαι αλβανος τυπε. :confused: :confused: :confused:
 

kyrpoutsos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2021
Μηνύματα
439
Like
709
Πόντοι
81
Ρε μαλακα γκουνταρα δείχνεις τον κωλο της γυναίκας σου;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.793
Πόντοι
24.596
Kακκαβα ορθιο σκιαχτρο κανονικα,για προστασια καλλιεργιων,φτου σου κοπελαρα μου λενε οι αλλοι:headbang: :confused: :confused: :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Διαβαζω μια συνεντευξη της μούμιας, όπου βεβαια αποφευγει να πει οτι ειναι Αλβανιδα και μας ανακοινωνει οτι στα σχεδια της ειναι να κανει οικογενεια με πολλα παιδια

Το οτι μια γυναικα 36 (εστω) χρονων, η οποία μόλις χώρισε άρα ΔΕΝ εχει αντρα, εχει σαν αμεσο σχεδιο να παντρευτει και να κανει...πολλά παιδια (πότε?) με ξεπερνά. Αν ειχες γλυκια μου σχεδιο στη ζωη σου να κανεις πολλα παιδια θα τα ειχες ηδη κάνει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Kακκαβα ορθιο σκιαχτρο κανονικα,για προστασια καλλιεργιων,φτου σου κοπελαρα μου λενε οι αλλοι:headbang: :confused: :confused: :confused:
Απο τις πιο ντεκαβλέ γυναικες που εχω δει στη ζωη μου
Πανασχημη, ξερακιανη, αβυζη, γλυκαναλατη, το απολυτο τιποτα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
images.jpg
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.623
Like
24.414
Πόντοι
6.256
Αλλη μια τρομερη ιστορια....γιατι δεν κανετε παρεα ρε παιδια; :confused: :confused: :confused:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.656
Πόντοι
2.456
Διαβαζω μια συνεντευξη της μούμιας, όπου βεβαια αποφευγει να πει οτι ειναι Αλβανιδα και μας ανακοινωνει οτι στα σχεδια της ειναι να κανει οικογενεια με πολλα παιδια

Το οτι μια γυναικα 36 (εστω) χρονων, η οποία μόλις χώρισε άρα ΔΕΝ εχει αντρα, εχει σαν αμεσο σχεδιο να παντρευτει και να κανει...πολλά παιδια (πότε?) με ξεπερνά. Αν ειχες γλυκια μου σχεδιο στη ζωη σου να κανεις πολλα παιδια θα τα ειχες ηδη κάνει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απο τις πιο ντεκαβλέ γυναικες που εχω δει στη ζωη μου
Πανασχημη, ξερακιανη, αβυζη, γλυκαναλατη, το απολυτο τιποτα
εισαι άδικος πολλες Γυναικες εχουν κανει 2-3-4 παιδιά μετα 35
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.623
Like
24.414
Πόντοι
6.256
Διαβαζω μια συνεντευξη της μούμιας, όπου βεβαια αποφευγει να πει οτι ειναι Αλβανιδα και μας ανακοινωνει οτι στα σχεδια της ειναι να κανει οικογενεια με πολλα παιδια

Το οτι μια γυναικα 36 (εστω) χρονων, η οποία μόλις χώρισε άρα ΔΕΝ εχει αντρα, εχει σαν αμεσο σχεδιο να παντρευτει και να κανει...πολλά παιδια (πότε?) με ξεπερνά. Αν ειχες γλυκια μου σχεδιο στη ζωη σου να κανεις πολλα παιδια θα τα ειχες ηδη κάνει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απο τις πιο ντεκαβλέ γυναικες που εχω δει στη ζωη μου
Πανασχημη, ξερακιανη, αβυζη, γλυκαναλατη, το απολυτο τιποτα
Ε οχι και αβυζη ρε τυπε....ξερω εναν καλο οφθαλμιατρο. :confused: :confused: :confused:
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Πες ρε χασικλα η κωλαρά της τι εεεεε αααα οοοοοο εεεμ ηρεμία της οοο εε
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.532
Like
21.904
Πόντοι
5.006
Διαβαζω μια συνεντευξη της μούμιας, όπου βεβαια αποφευγει να πει οτι ειναι Αλβανιδα και μας ανακοινωνει οτι στα σχεδια της ειναι να κανει οικογενεια με πολλα παιδια

Το οτι μια γυναικα 36 (εστω) χρονων, η οποία μόλις χώρισε άρα ΔΕΝ εχει αντρα, εχει σαν αμεσο σχεδιο να παντρευτει και να κανει...πολλά παιδια (πότε?) με ξεπερνά. Αν ειχες γλυκια μου σχεδιο στη ζωη σου να κανεις πολλα παιδια θα τα ειχες ηδη κάνει.

μπορει να παει ελμπασαν και να αγορασει μια εξαδα παιδια τυπε...
ετσι κανουν στην πατριδα της...
:woldman:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
-Τι σου αρεσει στην Ανχελιτα ?
-Εεεεεεεεεεεααααααααααεεεεμμμμμ...ειναι ηρεμη....(?),,εεεεεεααααεεεεεμμμαααεεεεε...εχει καποιες αποψεις...εεεααααεεεεμμμμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom