Νέα

Big Brother 2-Τα ναυάγια δεν τελειώνουν ποτέ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hellraiser4Ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 869K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.963
Πόντοι
456
Αυτή η γκόμενα με τον παξαμα Καραμολέγκου με καυλώνει πολύ

γι' αυτην τυπε τραβηξα επικες παχιες, σε σημειο που λυπηθηκα το πετσακι.

σχολικη καψουρα ,αλλα ηταν μεγαλυτερη γαμωτο.... :confused: :confused:
....ημουν ακομη σε ηλικια που κολωνα να την πεσω σε ενδοσχολικες,ιδιως μεγαλυτερες.

απο τα 17 και μετα την επεφτα μονο σε μεγαλυτερες, ασχετα αν γαμουσα μια στις εκατο. τουλαχιστον ΔΕΝ κολωνα :tooth::tooth:
...πιο πριν μ 'ενοιαζαν μονο ο Ραπτοπουλος,ο σουπερ3 και η θυρα4:jerking2:

θυμαμαι που απο μικρος ειχα ξεχωρισει τη σπανια φυσικη ομορφια, οπως και την απλοτητα της...τη στιγμη που τα περισσοτερα ναυαγια του κυκλου μου τη θεωρουσαν χυμα-αγοροκοριτσο-χλωμη-αγγουρι:headbang::headbang::headbang::headbang:
Μου θυμιζε τρομερα την Πενελοπε Κρουζ.....

Η δικαιωση ,εν τελει ,παντα ερχεται ... Δαφνη, αγαπη μου, αν διαβαζεις,i ll back:rockon::rockon::rockon::rockon: Ρασελ σπικινγκ
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.922
Like
23.529
Πόντοι
6.256
Η Παπαριζου υποτιθεται εχει λιπος? Επισης υποθετω η γυναικα εχει μπει στην εμμηνοπαυση. Ο μεταβολισμος σχεδον σταματαει να λειτουργει τοτε. Ας χαλαρωσουμε λιγο
Σιγα ρε τυπε συγγενης σου εισαι και θιχτηκες;Μηπως να χαλαρωσεις εσυ λιγακι και να καταλαβεις σε ποιο σαιτ βρισκεσαι;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.244
Like
21.466
Πόντοι
5.006
τελικα τα πιο αγνα και καλοψυχα παιδια ειναι στο gntm τυποι :confused: :confused: :confused:
333.jpg

ρε τυπε αυτον πρεπει να φας 1 λιτρο αφρο πολυουρεθανης να του βουλωσεις την κωλοβαλβιδα για να μην σφυριζει ναπουμε.... :confused:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.251
Κριτικές
4
Like
7.252
Πόντοι
2.586
πως εγινε εται αυτην τυποι ? εχει ξεπερασει σε λιπος και την παπαριζου. :confused: :confused: :confused:
111.jpg
Ποιά ειναι αυτή ρε τύποι. Έχω μία υποψία αλλά αν είναι αυτή μιλάμε για μεταμόρφωση.
 

Mrk12

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2016
Μηνύματα
73
Like
31
Πόντοι
0
Αυτή η γκόμενα με τον παξαμα Καραμολέγκου με καυλώνει πολύ
Ξέρει κανείς πώς την λένε; Πρέπει να είναι αυτή που έπαιζε και στην διαφήμιση της cosmote με τον ηλίθιο που έκανε συνέχεια βουτιές. Αν κάποιο από τα λαγωνικά του site έβρισκε το ονοματάκι της θα με υποχρέωνε?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.665
Πόντοι
2.606
Η Παπαριζου υποτιθεται εχει λιπος? Επισης υποθετω η γυναικα εχει μπει στην εμμηνοπαυση. Ο μεταβολισμος σχεδον σταματαει να λειτουργει τοτε. Ας χαλαρωσουμε λιγο
Ασε μας ρε τυπε με την χοντρη ,ποιος ξερει ποσες φορες εχει μαζεψει τους πατσαδες αλλιως θα ειχε ενα προγουλι μεχρι τα βυζια. Η Κοκκινου στα 55 της εχει σωμα 20χρονης και η παπαριζου που δεν ειναι καν 40 εχει γινει σαν γιουβερλακι. :confused::confused::confused:



1-paparizou.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.398
Κριτικές
31
Like
2.391
Πόντοι
4.655
Σε ποιο τοπικ μπηκα ρε τυποι?? :confused: :confused:

Κριμα που ενω ο νασος εδειχνε να τους παιρνει τα βρακια σιγα σιγα εκανε αυτη την μαλακια με το βετο,του ειπε το πιο ηλιθιο επιχειρημα του κοσμου ο γυναικωτος και αυτος επηρεαστηκε και το εκαψε..:confused:
Αν εσωζε την ευδοκια ή το νικο θα εφευγε περιπατο το κοσοβαρικο διαστημικο καριολακι ..Τωρα θα φυγει ο Νικος αν και θα παρει πιο πολλες ψηφους απο τον γυναικωτο..το πουστοκαναλο δεν κραταει ουτε τα προσχηματα και δεν θα το βλεπουμε στο τελος ουτε εμεις για τον χαβαλε εδω μεσα..
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.251
Κριτικές
4
Like
7.252
Πόντοι
2.586
Ίσως το πουστοκάναλο ήθελε και δεύτερο ζευγάρι και ήλπιζαν σε ειδύλλιο Μπάμπη - χασίκλα αλλά ο τελευταίος είναι σε προχωρημένο στάδιο και δεν τραβάει.

Μάλλον θα πάρει δρόμο και θα αναλάβει ο τουμπανιασμένος Μογγόλος - Νάσος - αυτή την αποστολή.

Μόνο τον καημένο τον Νικολάκη φοβάμαι μην πάρει καμμία υπερβολική δόση από την στεναχώρια του όταν θα βλέπει τα moutfuck και rough anal sex του Μπάμπη στην TV.
 

ledis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
321
Like
446
Πόντοι
21
Τελικα εκτος απ' οσους ξεραμε οτι ηδη γνωριζονταν πριν μπουν μεσα, γνωριζονται απο πριν κι ο χρυσαυγο-ντιτζει Νασος με τον Καραμελατο, μαζι κι η Ψωλιτα. Στημενο ολο το κωλοπαιχνιδο τελικα. Ουτε για να το σκουπιδιαζουμε δεν αξιζει... :jerking2:

FBJB7E8XEAEeFXM
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.398
Κριτικές
31
Like
2.391
Πόντοι
4.655
Γενικά όλο το παιχνίδι γύρω από το σκουπίδι τον μελάτο δείχνει να είναι στημένο από καιρό
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.251
Κριτικές
4
Like
7.252
Πόντοι
2.586
Αν είναι έτσι, που αυτό φαίνεται, ΜΕΓΑΛΗ μαλακία.
Εντάξει προσωπικά δεν χαλιέμαι γιατί εγώ το βλέπω για την φάση εδώ.. Τώρα αν είναι ΤΟΣΟ στημένο δεν ξέρω όντως πόσο αξίζει.

Το μόνο που μένει να μάθουμε είναι πως Μελάτος και Κρητικοπάκης ήταν ζευγάρι παλαιότερα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: fil69

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.254
Like
9.303
Πόντοι
2.356
Ξέρει κανείς πώς την λένε; Πρέπει να είναι αυτή που έπαιζε και στην διαφήμιση της cosmote με τον ηλίθιο που έκανε συνέχεια βουτιές. Αν κάποιο από τα λαγωνικά του site έβρισκε το ονοματάκι της θα με υποχρέωνε?
Τυπε δεν ξέρω πώς την λένε πάντως ο ηλίθιος στην κοσμοτε τη φώναζε Μαρία Κοίτα :grin::grin::grin:
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.922
Like
23.529
Πόντοι
6.256
Ψωλιτα:Εγινα πουτανα γιατι μου κανανε μπουλινγκ! :confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom