Νέα

Bella Kazolea, Sexy Ελληνίδα παίκτρια τηλεπαιχνιδιού DEAL

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 506K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.478
Like
16.877
Πόντοι
2.256
Από κωλο τι λέει;
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
609
Like
735
Πόντοι
86

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
bella-3-1-710x357.jpg
 

spithas290

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2021
Μηνύματα
80
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.572
Πόντοι
12.756
ποιος γατος θα ανεβασει το τελευταιο ποστ που κανει την καρδουλα στην αμμο εκει που σκαει το κυμα και ειναι στα 4 ;
 

papatsakalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
213
Like
361
Πόντοι
21
Πέρασε από δίπλα μου εκείνη τη μέρα.

Είχε πλακώσει κάτι πιτόγυρα στον Τέλη και το απόγευμα στο yabanaki (τραγικό, την είχα καρφωτή για Varkiza Resort).

Τα βυζιά της είναι πραγματικά αλλού. Αν ήταν σε καμιά Ιταλία θα έβγαζε πολλά λεφτά μόνο από αυτά. Το υπόλοιπο σύνολο είναι οκ. Πάνω του μετρίου. Αλλά οι βυζούμπες της είναι σε άλλη διάσταση. Με το sideboob να πηγαίνει σύννεφο (και η μαλακία)

Τη συνόδευε μια αδερφάρα με πολλά τατουάζ και η Ασχημίνα η οποία έχει έναν από τους καλύτερους κώλους που έχω δει τον τελευταίο καιρό. Και αυτή με τη σειρά της τον πρόβαλε με καμάρι καθώς διέσχισε την Ποσειδώνος με τον κουραδοκόφτη.
 

jfshjsshiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
882
Like
2.311
Πόντοι
446
Πέρασε από δίπλα μου εκείνη τη μέρα.

Είχε πλακώσει κάτι πιτόγυρα στον Τέλη και το απόγευμα στο yabanaki (τραγικό, την είχα καρφωτή για Varkiza Resort).

Τα βυζιά της είναι πραγματικά αλλού. Αν ήταν σε καμιά Ιταλία θα έβγαζε πολλά λεφτά μόνο από αυτά. Το υπόλοιπο σύνολο είναι οκ. Πάνω του μετρίου. Αλλά οι βυζούμπες της είναι σε άλλη διάσταση. Με το sideboob να πηγαίνει σύννεφο (και η μαλακία)

Τη συνόδευε μια αδερφάρα με πολλά τατουάζ και η Ασχημίνα η οποία έχει έναν από τους καλύτερους κώλους που έχω δει τον τελευταίο καιρό. Και αυτή με τη σειρά της τον πρόβαλε με καμάρι καθώς διέσχισε την Ποσειδώνος με τον κουραδοκόφτη.
Και στην τβ φαινόταν πολύ juicy η κωλάρα της Ασημίνας, μακάρι να έβλεπα από κοντά αυτό το θέαμα :bigdick:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.248
Like
34.810
Πόντοι
9.931
Πέρασε από δίπλα μου εκείνη τη μέρα.

Είχε πλακώσει κάτι πιτόγυρα στον Τέλη και το απόγευμα στο yabanaki (τραγικό, την είχα καρφωτή για Varkiza Resort).

Τα βυζιά της είναι πραγματικά αλλού. Αν ήταν σε καμιά Ιταλία θα έβγαζε πολλά λεφτά μόνο από αυτά. Το υπόλοιπο σύνολο είναι οκ. Πάνω του μετρίου. Αλλά οι βυζούμπες της είναι σε άλλη διάσταση. Με το sideboob να πηγαίνει σύννεφο (και η μαλακία)

Τη συνόδευε μια αδερφάρα με πολλά τατουάζ και η Ασχημίνα η οποία έχει έναν από τους καλύτερους κώλους που έχω δει τον τελευταίο καιρό. Και αυτή με τη σειρά της τον πρόβαλε με καμάρι καθώς διέσχισε την Ποσειδώνος με τον κουραδοκόφτη.
Ψάχνουν και αυτές για κάνα φραγκατο χορηγό αν δεν βγουν στην βίζιτα.

Αλλά ρε τύποι πόσοι είναι τέλος πάντων οι φραγκατοι χορηγοί σε αυτή την χώρα για να χορηγήσουν όλες αυτές τις ημι-σελεμπριτυ;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.572
Πόντοι
12.756
Ψάχνουν και αυτές για κάνα φραγκατο χορηγό αν δεν βγουν στην βίζιτα.

Αλλά ρε τύποι πόσοι είναι τέλος πάντων οι φραγκατοι χορηγοί σε αυτή την χώρα για να χορηγήσουν όλες αυτές τις ημι-σελεμπριτυ;
οσοι δεν πηραν fuel pass και power pass σε αυτη την χωρα τους θεωρουν φραγκατους
 

Jenson Button

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2021
Μηνύματα
986
Like
8.797
Πόντοι
1.046
Πέρασε από δίπλα μου εκείνη τη μέρα.

Είχε πλακώσει κάτι πιτόγυρα στον Τέλη και το απόγευμα στο yabanaki (τραγικό, την είχα καρφωτή για Varkiza Resort).

Τα βυζιά της είναι πραγματικά αλλού. Αν ήταν σε καμιά Ιταλία θα έβγαζε πολλά λεφτά μόνο από αυτά. Το υπόλοιπο σύνολο είναι οκ. Πάνω του μετρίου. Αλλά οι βυζούμπες της είναι σε άλλη διάσταση. Με το sideboob να πηγαίνει σύννεφο (και η μαλακία)

Τη συνόδευε μια αδερφάρα με πολλά τατουάζ και η Ασχημίνα η οποία έχει έναν από τους καλύτερους κώλους που έχω δει τον τελευταίο καιρό. Και αυτή με τη σειρά της τον πρόβαλε με καμάρι καθώς διέσχισε την Ποσειδώνος με τον κουραδοκόφτη.
Φίλε η αδερφή που λες είναι ο γκόμενος της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom