Νέα

Barcelona Fan Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nacho_scocco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 338
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εχετε 2 επιλογες

  • Ναι

    Ψήφοι: 15 27,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 7 13,0%
  • Ρεαλ εποχης ντι στεφανο(5 συνεχομενα τσ.λ)

    Ψήφοι: 9 16,7%
  • Αγιαξ (Δεκαετια 70)

    Ψήφοι: 10 18,5%
  • Μπάγερν(Δεκαετια 70)

    Ψήφοι: 2 3,7%
  • Λιβερπουλ(Τελη 70, με αρχες 80)

    Ψήφοι: 16 29,6%
  • Μίλαν (Δεκαετια 80)

    Ψήφοι: 13 24,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    54

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Είχαμε κ εμείς μια κακή χρονιά,μην το κάνεις θέμα...

Όταν γαμούσαμε τους πάντες κ τα πάντα,δε μιλούσε κανείς....

ΠΟΤΕ????
ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ 69 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΑΜΟΥΣΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΙΣΠΑΝΩΝ Η ΔΕ ΕΘΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ.
ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΟΙ ΙΣΠΑΝΟΙ ΓΙΝΑΝ ΜΑΓΚΕΣ??
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ.
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Παικταρας ειναι. Το θεμα ειναι οτι δεν νομιζω οτι χωρανε μαζι και αυτο δεν χρειαζεται να περιμενω για το δω. Δεν χρειαζεται κανεις να πληρωσει την ρητρα. Η ιδια η μπαρτσα θα αφησει τον μεσι σε 1-2 χρονακια. Ισως να ξερουν και κατι που δεν ξερουμε(ιατρικα εννοω). Πολλα μπορει.
Παντως ο νειμαρ, οταν εχεις ηδη μεσι, ειναι πλεονεξια. Αν ο Βιγια ηταν οκ, δεν θα χρειαζοταν κανεναν αλλο.

Μένει να το δείξει στο γήπεδο.Η φανέλα είναι βαριά και οι απαιτήσεις μεγάλες.Αν αποδειχθεί παιχταράς,μέσα στο γήπεδο,πολλά μπορούν να γίνουν, μεταγραφές κλπ.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
ο μεσι δεν θα φυγει ποτε απο την μπαρτσα.ειναι σημαια της ομαδας δεν θα φυγει ποτε ειναι συγουρο αυτο οπως ποτε δεν εφυγαν και οι αλλοι παικταρες πουγιολ,τσαβι,ινιεστα.οι καλοι παικτες δλδ που ξεκινησαν απο τα φυτωρια δυσκολα φευγουν.ο μεσι θα μεινει για παντα.αυτο το γνωριζουν ολοι.πηρε τωρα νεημαρ γιατι ισως φυγει καποιος απο τους αλλους στην επιθεση.βιγια ή αλεξις ή πεδρο.....αν και νομιζω εαν φυγει καποιος απο τους 3 θα ειναι ο πρωτος αφου ακουγονται και καποιες συρινες απο αγγλια μερια....
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
ο μεσι δεν θα φυγει ποτε απο την μπαρτσα.ειναι σημαια της ομαδας δεν θα φυγει ποτε ειναι συγουρο αυτο οπως ποτε δεν εφυγαν και οι αλλοι παικταρες πουγιολ,τσαβι,ινιεστα.οι καλοι παικτες δλδ που ξεκινησαν απο τα φυτωρια δυσκολα φευγουν.ο μεσι θα μεινει για παντα.αυτο το γνωριζουν ολοι.πηρε τωρα νεημαρ γιατι ισως φυγει καποιος απο τους αλλους στην επιθεση.βιγια ή αλεξις ή πεδρο.....αν και νομιζω εαν φυγει καποιος απο τους 3 θα ειναι ο πρωτος αφου ακουγονται και καποιες συρινες απο αγγλια μερια....

Το ποτέ είναι μεγάλη κουβέντα.Μην ξεχνάμε τον Ρολαντίνιο, δεκαετές συμβόλαιο,καλύτερος ποδοσφαιριστής,και ξαφνικά "έκοψε" την μπάλα και έφυγε απο Μπάρτσα.
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Eδω ειχε φυγει ο γκουαρντιολα που ηταν η μεγαλυτερη σημαια που ειχε αυτη η ομαδα στην συγχρονη ιστορια της. Ολα γινονται.
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.321
Like
846
Πόντοι
96
ΠΟΤΕ????
ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ 69 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΑΜΟΥΣΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΙΣΠΑΝΩΝ Η ΔΕ ΕΘΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ.
ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΟΙ  :fuck2:

ΙΣΠΑΝΟΙ ΓΙΝΑΝ ΜΑΓΚΕΣ??
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ.

Καταλανοι φιλε. Καταλανοι. Την τελευταια πενταετια μαλλον δεν εβλεπες ποδοσφαιρο. Ουτε μαλλον λαμβανεις υποψιν σου το γεγονος οτι η Barcelona ειναι η πιο πετυχημενη ομαδα απο το 2000 μεχρι σημερα. Και η εφταρα που ειπες πριν, ειναι 7 goal σε δυο παιχνιδια οχι σε ενα. Για να καταλαβεις τι εννοω, εξαρα λες π.χ. το 2-6 στο Bernabeu το 2009. Αλλα ειναι μεγαλο το κομπλεξ, κατι πρεπει να πουν οι haters..
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
ΠΟΤΕ????
ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ 69 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΑΜΟΥΣΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΙΣΠΑΝΩΝ Η ΔΕ ΕΘΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ.
ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΟΙ ΙΣΠΑΝΟΙ ΓΙΝΑΝ ΜΑΓΚΕΣ??
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ.
Έκανα υπομονή αλλά σου ανήκει δικαιωματικά....

Τι σχήμα έχει η μπάλα ποδοσφαίρου;;;
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Οτι να 'ναι πραγματικα ομως..

Μια σκεψη εκανα, βασιζομενος στο πως κινειται η συγκεκριμενη ομαδα κατα το παρελθον στις μεταγραφες και τον τροπο λειτουργιας της. Οταν ηρθε ο ροναλντινιο, εφυγε ο ριβαλντο. Οταν ηθελαν να αναδειξουν τον μεσι, εφυγε ο ροναλντινιο. Κοινως, η σκεψη μου μπορει ναναι και λαθος, αλλα απεχει αρκετα απ το να την πεις οτιναναι. Το να μην σου αρεσει σαν ενδεχομενο, κατανοητο. Ουτε εμενα μου αρεσει αν σε ενδιαφερει. Αλλα περιμενε λιγο καιρο και θα δουμε....
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Μια σκεψη εκανα, βασιζομενος στο πως κινειται η συγκεκριμενη ομαδα κατα το παρελθον στις μεταγραφες και τον τροπο λειτουργιας της. Οταν ηρθε ο ροναλντινιο, εφυγε ο ριβαλντο. Οταν ηθελαν να αναδειξουν τον μεσι, εφυγε ο ροναλντινιο. Κοινως, η σκεψη μου μπορει ναναι και λαθος, αλλα απεχει αρκετα απ το να την πεις οτιναναι. Το να μην σου αρεσει σαν ενδεχομενο, κατανοητο. Ουτε εμενα μου αρεσει αν σε ενδιαφερει. Αλλα περιμενε λιγο καιρο και θα δουμε....
Στο συγκεκριμένο θέμα διαφωνώ κ εγώ...

Πιστεύω ότι θα κάτσει σε όλη του την καριέρα στη Μπάρτσα...

Εκτός αν στραβώσει κάτι πολύ άσχημα κ πέσει τόσο πολύ η Μπάρτσα...
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Αυτό που μου αρέσει σε αυτό τον σύλλογο, είναι οτι πιο πολύ μοιάζει με οικογένεια, παρά με ομάδα...αξιοθαύμαστο!
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.321
Like
846
Πόντοι
96
Μια σκεψη εκανα, βασιζομενος στο πως κινειται η συγκεκριμενη ομαδα κατα το παρελθον στις μεταγραφες και τον τροπο λειτουργιας της. Οταν ηρθε ο ροναλντινιο, εφυγε ο ριβαλντο. Οταν ηθελαν να αναδειξουν τον μεσι, εφυγε ο ροναλντινιο. Κοινως, η σκεψη μου μπορει ναναι και λαθος, αλλα απεχει αρκετα απ το να την πεις οτιναναι. Το να μην σου αρεσει σαν ενδεχομενο, κατανοητο. Ουτε εμενα μου αρεσει αν σε ενδιαφερει. Αλλα περιμενε λιγο καιρο και θα δουμε....

Αυτο που ειπες για τους γιατρους και οτι μπορει να ξερουν κατι (δεδομενου οτι ο Messi με βαρβητουρικα καταφερε να μην ειναι νανος) το εχω σκεφτει κι εγω. Αυτο που δεν κολλαει, ειναι για ποιο λογο να τον παρει αλλη ομαδα -σαν χαζη- και μαλιστα η Bayern. Επισης ο Guardiola εχει πει πως δε θα αγγιξει παικτη της Μπαρσελονα, αλλο που τωρα τελευταια ακουγονται καποοα κομψα για τη Αυτοβιογραφια του (οτι ειναι κακομαθημενος ο Messi κλπ). Και τις δυο φορες που εχει φυγει, ειχε τις κοντρες του με τη διοικηση και ενιωθε ακαλυπτος, ειδικα την πρωτη. Ο Ronaldinho οταν εφυγε, τους ειχε φτασει στο αμην με την αδιαφορια του και με την καλη ζωη που εκανε. Κι ετσι αποφασισαν να αναδειξουν μετα τον Messi.
Rinaldo & Ronaldinho δεν συνυπηρξαν ποτε μαζι γιατι δεν προλαβαν. Παντως κι εγω εχω τις ανησυχιες μου για το πως θα μπορεσουν να βρισκονται μαζι.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.321
Like
846
Πόντοι
96
Χαβαλε κανανε τυπε.. ο Puyol να δεις τι φαπες του εριξε..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Μακάρι να τους βγει ο νειμάρ, να πάρουν κι ένα στόπερ Α κλάσης, κι ίσως να δοκιμάσουν ξανά με ψηλό φορ στυλ καβάνι όπως είχε πει ο μπούμπουρας μπας και τους βγει αυτη τη φορά, για να κοντράρει κάποιος τους γερμαναράδες
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.321
Like
846
Πόντοι
96
Μακάρι να τους βγει ο νειμάρ, να πάρουν κι ένα στόπερ Α κλάσης, κι ίσως να δοκιμάσουν ξανά με ψηλό φορ στυλ καβάνι όπως είχε πει ο μπούμπουρας μπας και τους βγει αυτη τη φορά, για να κοντράρει κάποιος τους γερμαναράδες

Δε νομιζω πως μενουν λεφτα για φορ. Θελουν στοππερ, τερματοφυλακα, καποιον για κεντρο ωα ξεκουραζει τον Τσαβι. Αν φυγουν και Αλεξις και Βιγια τοτε ισως πανε για ψηλο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Δε νομιζω πως μενουν λεφτα για φορ. Θελουν στοππερ, τερματοφυλακα, καποιον για κεντρο ωα ξεκουραζει τον Τσαβι. Αν φυγουν και Αλεξις και Βιγια τοτε ισως πανε για ψηλο.

Λογικά ο βίγια θα φύγει, από το χειμώνα ηθελε να ξεκουμπιστεί. Κι ο αλέκος δεν έχει δώσει τα αναμενόμενα (αν και τελευταία είναι σε φόρμα), το μπούλο κι αυτός
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.321
Like
846
Πόντοι
96
Τον Αλεκο τον κρατανε λενε.. βεβαια αν ερθει καμια πολυ καλη προταση θα τον δωσουν, αλλα δυσκολο.. Πουληστε τον Φαμπρεγκας ρε παιδια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom