Νέα

Αξυρισιά........ΕΛΕΟΣ!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 917
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Όσο περνάει ο καιρός οι γυναίκες ομορφαίνουν......με τους άνδρες όμως τι σκατά γίνετε;;;


Τα τελευταία χρόνια έχει γίνει της μόδας αυτό το πανηλίθιο στυλ,με το κοντό μαλλί και την αξυρισιά λες και είσαι γύφτος που πουλάει σώβρακα στη λαϊκή :jerking:


Έλεος δηλαδή....βλέπεις νέα παιδιά 20-22 ετών να βγαίνουν έτσι.....και φαίνονται σαν να έιναι 30 και βάλε...δηλαδή ήμαρτον....αν αυτό είναι μόδα εμένα να με χέσεις


Πριν 10 χρόνια ήταν πιο γαμάτη η μόδα με το όρθιο μαλλί-πρόκες,με ανταύγιες....και φυσικά ούτε ίχνος τρίχας στο πρόσωπο!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Όπως επίσης γαμάτο ήταν και το μαλλί αλά Nick Carter των Backstreet Boys ;)


Και φυσικά εννοείται χωρίς τρίχα......δηλαδή ΕΛΕΟΣ με αυτό το στυλ..... καλύτερα να αφήσει μουστάκι,παρά αυτή την αηδία.... :headbang:


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Φιλε εγω ειμαι καλο παιδι ξυριζομαι , παντου ....



ποιο χαμηλα , ποιο χαμηλα , ποιο χαμηλαααα  :dancing:


 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
nick_carter_5_21_08.jpg
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Ρε κιθαρονι εγω μεχρι πριν 6 μηνες ξυριζομουν γιαλι...ασε που δεν βγαζω και πολλα,ομως 3 γκομενες που νταραβεριστικα του 6 αυτους μηνες δεν ηθελαν να ξυριζομαιγιατι λεει ειμαι πιο σεξυ με γενια....εεεε τι να κανω?ξυριζομαι καθε 20 μερες...
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Απλα τα πραματα.
Το μουσι κρυβει ατελειες και σε κανει πιο αρρενωπο.

Μοδα ειναι και θα περασει...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εγω ξυριζομαι γιατι αλλιως γρατσουναει στο γλειφομουνι και μου κανουν παραπονα οτι δεν μπορουν να χυσουν..... :sunglasses:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Όσο περνάει ο καιρός οι γυναίκες ομορφαίνουν......με τους άνδρες όμως τι σκατά γίνετε;;;


Τα τελευταία χρόνια έχει γίνει της μόδας αυτό το πανηλίθιο στυλ,με το κοντό μαλλί και την αξυρισιά λες και είσαι γύφτος που πουλάει σώβρακα στη λαϊκή :jerking:


Έλεος δηλαδή....βλέπεις νέα παιδιά 20-22 ετών να βγαίνουν έτσι.....και φαίνονται σαν να έιναι 30 και βάλε...δηλαδή ήμαρτον....αν αυτό είναι μόδα εμένα να με χέσεις


Πριν 10 χρόνια ήταν πιο γαμάτη η μόδα με το όρθιο μαλλί-πρόκες,με ανταύγιες....και φυσικά ούτε ίχνος τρίχας στο πρόσωπο!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Όπως επίσης γαμάτο ήταν και το μαλλί αλά Nick Carter των Backstreet Boys ;)


Και φυσικά εννοείται χωρίς τρίχα......δηλαδή ΕΛΕΟΣ με αυτό το στυλ..... καλύτερα να αφήσει μουστάκι,παρά αυτή την αηδία.... :headbang:
με λιγα λογια τυπε γουσταρεις πουστικο στυλ με ανταυγειες...για αυτο και το πουστικη κιθαρα;
 

faustios

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Όσο περνάει ο καιρός οι γυναίκες ομορφαίνουν......με τους άνδρες όμως τι σκατά γίνετε;;;


Τα τελευταία χρόνια έχει γίνει της μόδας αυτό το πανηλίθιο στυλ,με το κοντό μαλλί και την αξυρισιά λες και είσαι γύφτος που πουλάει σώβρακα στη λαϊκή :jerking:


Έλεος δηλαδή....βλέπεις νέα παιδιά 20-22 ετών να βγαίνουν έτσι.....και φαίνονται σαν να έιναι 30 και βάλε...δηλαδή ήμαρτον....αν αυτό είναι μόδα εμένα να με χέσεις


Πριν 10 χρόνια ήταν πιο γαμάτη η μόδα με το όρθιο μαλλί-πρόκες,με ανταύγιες....και φυσικά ούτε ίχνος τρίχας στο πρόσωπο!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Όπως επίσης γαμάτο ήταν και το μαλλί αλά Nick Carter των Backstreet Boys ;)


Και φυσικά εννοείται χωρίς τρίχα......δηλαδή ΕΛΕΟΣ με αυτό το στυλ..... καλύτερα να αφήσει μουστάκι,παρά αυτή την αηδία.... :headbang:

τωρα τα λες σοβαρα αυτα ? η σου ξεφευγουν...  :jerking: :S
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
γιατι ρε λουκ;καλο τεκνο ειναι για τα γερικα δοντια σου... :grin: :grin: :grin:
ουτε στα 15 μου που ηταν στα πανω τους η μπαντα δε μαρεσε...
παλι αξυρισια ηθελα.γ αυτο μαρεζε ο κεβιν νομιζω.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ουτε στα 15 μου που ηταν στα πανω τους η μπαντα δε μαρεσε...
παλι αξυρισια ηθελα.γ αυτο μαρεζε ο κεβιν νομιζω.
ναι αλλα δεν θα γρατσουναει στο γατακι οταν το γλειφει.....θα ναι βελουδο.... :grin: :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ναι αλλα δεν θα γρατσουναει στο γατακι οταν το γλειφει.....θα ναι βελουδο.... :grin: :grin:

κοιτα να δεις , αμα δε το ξυριζει η γκομενα αφηνει ενα πεπλο προστασιας η τριχα , οποτε δεν τσιμπας  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom