Νέα

Attraxx

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzosxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 848
  • Εμφανίσεις 258K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

grAct

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
29
Like
42
Πόντοι
0
Σε μια ώρα θ είμαι εκεί πρωτη φορά στον χώρο ποιος θα με ξεναγήσει
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.115
Πόντοι
206
Σε μια ώρα θ είμαι εκεί πρωτη φορά στον χώρο ποιος θα με ξεναγήσει
φιλε κανουμε ξεναγησεις στα ιδρυματα ολη την μερα ,στο ενδιαμεσο κανουμε και σταση στην ομονοια για γρανιτα
τιμη 30 ευρω
oldphotos133795502224.jpg
 

ntaizy_crossaki

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
38
Like
220
Πόντοι
20
Θα πάω σήμερα στο Attraxx στο Γκάζι κατά τις 8 σε καμπίνα με gloryhole και θα ρουφάω πούτσες. Μπαίνεις δίπλα, την βάζεις στο gloryhole και στην γλύφω μέχρι να μου τα δώσεις στο στόμα. Αν μ'αρέσει πολύ η πούτσα σου θα σου κάνω νόημα να έρθεις να με γαμήσεις (με καπότα μόνο). Θα προσπαθήσω να γλύψω όσες περισσότερες πούτσες μπορώ. Σας περιμένω γαμιάδες μου. Καθαριότητα και διακριτικότητα επιβάλλονται.
 

suriono

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Θα πάω σήμερα στο Attraxx στο Γκάζι κατά τις 8 σε καμπίνα με gloryhole και θα ρουφάω πούτσες. Μπαίνεις δίπλα, την βάζεις στο gloryhole και στην γλύφω μέχρι να μου τα δώσεις στο στόμα. Αν μ'αρέσει πολύ η πούτσα σου θα σου κάνω νόημα να έρθεις να με γαμήσεις (με καπότα μόνο). Θα προσπαθήσω να γλύψω όσες περισσότερες πούτσες μπορώ. Σας περιμένω γαμιάδες μου. Καθαριότητα και διακριτικότητα επιβάλλονται.
ε ρε να μην ειμαι Ελλαδα... τα καλητερα χανω!
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
1
Like
2.400
Πόντοι
456
Θα πάω σήμερα στο Attraxx στο Γκάζι κατά τις 8 σε καμπίνα με gloryhole και θα ρουφάω πούτσες. Μπαίνεις δίπλα, την βάζεις στο gloryhole και στην γλύφω μέχρι να μου τα δώσεις στο στόμα. Αν μ'αρέσει πολύ η πούτσα σου θα σου κάνω νόημα να έρθεις να με γαμήσεις (με καπότα μόνο). Θα προσπαθήσω να γλύψω όσες περισσότερες πούτσες μπορώ. Σας περιμένω γαμιάδες μου. Καθαριότητα και διακριτικότητα επιβάλλονται.ατυχια
ατυχια τωρα το ειδα την επομενη φορα ,το να σου παιρνουν πιπα ειναι οτι καλυτερο
 

GrSheLover

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
121
Πόντοι
0
Αν φέρω το όμορφο κωλαρακι μου απόψε θα βρεθούν μεγάλα εργαλεία να με κάνουν να θυμάμαι αυτή την βραδιά για μερες
 

Συνημμένα

  • z3Acixj7.jpeg
    z3Acixj7.jpeg
    187,9 KB · Εμφανίσεις: 39

ntaizy_crossaki

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
38
Like
220
Πόντοι
20
Μια χαρά ήταν χθες. Είχε αρκετό κόσμο κι εγλυψα αρκετές πουτσες. Θα ξαναπάω σύντομα.
 

Nikos l

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
42
Like
29
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στο κατάστημα
 

ntaizy_crossaki

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
38
Like
220
Πόντοι
20
Αύριο Παρασκευή μετά τις 8 θα είμαι σε καμπίνα. Θα ρουφάω πούτσες και λίγοι τυχεροί θα με γαμήσουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom