Νέα

Αστυνομικό Δελτίο - Αύξηση Εγκληματικότητας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
το πιο ήσυχο , αποτελεσματικό και χωρίς γραφειοκρατία όπλο για αστικό σπίτι ....

http://[URL unfurl="true"]www.laserfish.gr/innovaeditor/assets/shark-ogress.gif[/img[/URL]]
[/quote]
Ψαροντούφεκο είναι αυτό ή λάθος;;;; :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Φασιστακι ασε τις απειλες για εκει που σε παιρνει.  :birdman:

Ξερω για ποια περιπτωση μιλας, αλλα το ερωτημα μου ηταν αλλο.
Ας το αλλαξω. Αμα ησουν εσυ και τα παιδια σου και ενας κλεφτης σου ζηταγε μονο το πορτοφολι σου, θα εβγαζες οπλο με κινδυνο να παθουν κατι τα παιδια σου?

Αλλος απο κει. Δεν είπα εσένα ρε παπαρα τον άλλο τον πιρφόρο είπα. Το χετε ρίξει στο πιρφόρισμα ομαδικώς.

Τώρα για το φασιστάκι, παω να κλάψω τωρα και να το πω στη μαμα μου περίμενε :grin:

Kανενας κλεφτης δε θα σου ζήταγε πορτοφόλι αν ξέρει πως θα είσαι οπλισμένος.
Αν είναι έτσι να την πέφτουν οι κλέφτες στους μπάτσους, να τους ψειρίζουν και κανα γκανι μετα. Ρε πατε καλα βραδιάτικα? Μπας και μας ψεκάζουν , τι να πω?  :headbang: :headbang:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Εγώ γιατί να έμπαινα;;; :think: Δεν έχω λόγο να κάνω κάτι τέτοιο. :rolleyes:

Υ.Γ.Εν τω μεταξύ ρε μαλάκες λέμε για διαρρήξεις τόση ώρα κ έχω τσιμπήσει κ όλο νομίζω ότι κάτι ακούω,έχω ανάψει όλα τα φώτα κ έχω βάλει δυνατά μουσική. :birdman:

Ε λεμε υποθετικά που θα μπαινες? Στο τεξας που μεσα μπορεί να έχει και πολεμικο τουφέκι ,ή σε ενα προάστιο της αττικής?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Αλλος απο κει. Δεν είπα εσένα ρε παπαρα τον άλλο τον πιρφόρο είπα. Το χετε ρίξει στο πιρφόρισμα ομαδικώς.

Τώρα για το φασιστάκι, παω να κλάψω τωρα και να το πω στη μαμα μου περίμενε :grin:

Kανενας κλεφτης δε θα σου ζήταγε πορτοφόλι αν ξέρει πως θα είσαι οπλισμένος.
Αν είναι έτσι να την πέφτουν οι κλέφτες στους μπάτσους, να τους ψειρίζουν και κανα γκανι μετα. Ρε πατε καλα βραδιάτικα? Μπας και μας ψεκάζουν , τι να πω?  :headbang: :headbang:
Ωχου ρε φιλε. Και πώς ακριβως θα το ξερει? Θα κυκλοφορας με το οπλο στη ζωνη σαν καουμποης?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ψαροντούφεκο είναι αυτό ή λάθος;;;; :2funny:
τυπε μαλακιες ειναι αυτα
ξενερωτο ειναι
νομιζω οτι με ενα κατανα θα γινοταν καλη δουλεια
ειναι και μια μεση λυση που ικανοποιει και εσενα
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Kανενας κλεφτης δε θα σου ζήταγε πορτοφόλι αν ξέρει πως θα είσαι οπλισμένος.
Αν είναι έτσι να την πέφτουν οι κλέφτες στους μπάτσους, να τους ψειρίζουν και κανα γκανι μετα. Ρε πατε καλα βραδιάτικα? Μπας και μας ψεκάζουν , τι να πω?  :headbang: :headbang:
Αστυνομικούς νεκρούς γιατί έχουμε πάνσοφε;;;

Και δεν μιλάω για την χώρα μας που τους έχουμε δεμένα τα χέρια και πρώτα πρέπει να την φάνε για να έχουν δικαιώμα να ρίξουν στα πόδια του δράστη.

Μιλησέ μας για κάποια από τις αγαπημένες σου χώρες(Ισραήλ,Κίνα,Ιράν,Σ.Αραβία)... :coffee:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Αλλος απο κει. Δεν είπα εσένα ρε παπαρα τον άλλο τον πιρφόρο είπα. Το χετε ρίξει στο πιρφόρισμα ομαδικώς.

Τώρα για το φασιστάκι, παω να κλάψω τωρα και να το πω στη μαμα μου περίμενε :grin:

Kανενας κλεφτης δε θα σου ζήταγε πορτοφόλι αν ξέρει πως θα είσαι οπλισμένος.
Αν είναι έτσι να την πέφτουν οι κλέφτες στους μπάτσους, να τους ψειρίζουν και κανα γκανι μετα. Ρε πατε καλα βραδιάτικα? Μπας και μας ψεκάζουν , τι να πω?  :headbang: :headbang:
Φασιστακι καταλαβα σε ποιον το ειπες, την πλακα εσυ δεν καταλαβες απλα.  :birdman:
Ρε μαλεα αμα ηταν ολα τοσα υπεροχα, γιατι ακομα κλεβουν στην αμερικη και την πεφτουν στους δρομους?
Γιατι μπουκαρουν στα καταστηματα ξεροντας οτι οι περισσοτεροι εχουν οπλα πισω απο τον παγκο?
Γιατι δεν λειτουργει αποτρεπτικα σε αυτες τις περιπτωσει, παρα μονο χειροτερα τα κανει.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ωχου ρε φιλε. Και πώς ακριβως θα το ξερει? Θα κυκλοφορας με το οπλο στη ζωνη σαν καουμποης?

Aν η οπλοφορία είναι ελευθερη και νομιμη ε τοτε μαλλον θα χει. Μπορεί και οχι αλλα ο άλλος θα αναμένει να έχει. Δε νομίζω πολλοί να θελαν να δοκιμάσουν στην πράξη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Αστυνομικούς νεκρούς γιατί έχουμε πάνσοφε;;;

Και δεν μιλάω για την χώρα μας που τους έχουμε δεμένα τα χέρια και πρώτα πρέπει να την φάνε για να έχουν δικαιώμα να ρίξουν στα πόδια του δράστη.

Μιλησέ μας για κάποια από τις αγαπημένες σου χώρες(Ισραήλ,Κίνα,Ιράν,Σ.Αραβία)... :coffee:
Ας παρει καποιος τηλεφωνο στην ΚΝΕ, πρεπει να συσταθει εκτακτως το πειθαρχικο.
 

Επισκέπτης
Ξερω για ποια περιπτωση μιλας, αλλα το ερωτημα μου ηταν αλλο.
Ας το αλλαξω. Αμα ησουν εσυ και τα παιδια σου και ενας κλεφτης σου ζηταγε μονο το πορτοφολι σου, θα εβγαζες οπλο με κινδυνο να παθουν κατι τα παιδια σου?

Αν ήμουν έξω , δεν θα είχα κυνηγετικό μαζί μου,
δεν κουβαλάω και ποτέ πολλά λεφτά ,
πιθανόν θα τα έδινα.
Αφού απομακρυνόταν , ωστόσο μπορεί να τον κυνηγούσα,
γιατί το γόητρο δεν θα με άφηνε ήσυχο.
Μπορεί να τον σκότωνα πιο πέρα με αυτόκίνητο ή με τα χέρια.
Αδιαφορώντας για τις συνέπειες για την δική μου σωματική ακεραιότητα.
Αν τώρα κάνει τη μαλακία να μπει σε δικό μου σπίτι ή ιατρείο και να κάνει μαγκιά,
το θεωρώ απίθανο να φύγει ζωντανός.
Εκεί δεν υπήρχε περίπτωση να έδινα τίποτε χωρίς μάχη.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ε λεμε υποθετικά που θα μπαινες? Στο τεξας που μεσα μπορεί να έχει και πολεμικο τουφέκι ,ή σε ενα προάστιο της αττικής?
Αν ζούσα στο τέξας εκεί που ίσως είχε πολεμικό τουφέκι κ θα φρόντιζα να έχω κ γω...ίσως φώναζα κ 2-3 φίλους να κάναμε μαζί την δουλειά.

Αν ζούσα σε προάστιο της αττικής μόνος μου με κανένα υπνωτικό σπρέι,άντε κ κανένα πιστόλι μήπως πέσω σε κανέναν Λάκη....

Άλλη απορία ή υπόθεση;;;; :birdman: :birdman: :birdman:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ωχου ρε φιλε. Και πώς ακριβως θα το ξερει? Θα κυκλοφορας με το οπλο στη ζωνη σαν καουμποης?
Στην Αμερικη στα καταστηματα στις δυσκολες γειτονιες ξερουν οτι εχουν οπλα.
Και ομως και παλι διαπραττουν ληστειες.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Φασιστακι καταλαβα σε ποιον το ειπες, την πλακα εσυ δεν καταλαβες απλα.  :birdman:
Ρε μαλεα αμα ηταν ολα τοσα υπεροχα, γιατι ακομα κλεβουν στην αμερικη και την πεφτουν στους δρομους?
Γιατι μπουκαρουν στα καταστηματα ξεροντας οτι οι περισσοτεροι εχουν οπλα πισω απο τον παγκο?
Γιατι δεν λειτουργει αποτρεπτικα σε αυτες τις περιπτωσει, παρα μονο χειροτερα τα κανει.

Μάθε τι σημαίνει φασιστάκι , στο μεταξύ μη λες άγνωστες λέξεις.

Αν θέλω να είμαι φασίστας ή οτι αλλο δε σκοπεύω να σε ρωτήσω κιόλας.


Πάμε παρακάτω. ΕΣΥ που θα μπαινες? Κάπου που ξέρεις πως ο άλλος είναι οπλισμενος η καπου που γνωρίζεις πως είναι άοπλος?

Στις ΗΠΑ το "μεγαλη εγκληματικοτητα' είναι σχετικό, εφόσον δε ξέρουμε ποση θα ταν αμα δεν υπήρχε η ελευθερη οπλοφορία.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ωχου ρε φιλε. Και πώς ακριβως θα το ξερει? Θα κυκλοφορας με το οπλο στη ζωνη σαν καουμποης?
οπως στην ελβετια τυπε :rockon:
militiaman.jpg


ισραηλ
Buying_Ice_Cream-1.jpg


αμερικα
gun-in-the-apple-store.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Aν η οπλοφορία είναι ελευθερη και νομιμη ε τοτε μαλλον θα χει. Μπορεί και οχι αλλα ο άλλος θα αναμένει να έχει. Δε νομίζω πολλοί να θελαν να δοκιμάσουν στην πράξη
Δηλαδη αν γινει νομιμη και ελευθερη η οπλοφορια, εσυ θα πας να παρεις οπλο?
Και τι ποσοστο πολιτων πιστευεις θα σπευσει να αγορασει οπλο?
Μηπως τερατολογουμε ασυστολα?
Αν εχεις οπλο πανω σου, ΤΟΤΕ νιωθεις ανασφαλης και κυνηγημενος.
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
ενα κολπο για οσους εχουν δικανο ειναι να βαλουν κοκκους αλατι,που θα διασκορπιθει στο σωμα και ο επειδοξος κλεφτης δεν μπορει να κουνηθει,οσο για την αδεια οπλοφορια δεν ειμαι και 100% σιγουρος για την απαντηση,παντως σε περιοχες με φασιστακια και κωλορατσιστες(κολωνος,πειραια μερια κ.α.)θα υπαρχει χαος με τους ξενους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom