Νέα

Ασιατικό μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mr. White
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Μετά το παραπάνω ποστ, μερικοί συναγωνιστές μου ζήτησαν το τηλέφωνο της Κινεζούλας. Δυστυχώς το σύστημα για κάποιο λόγο με βλέπει ως νέο μέλος (!!!) Είμαι ενεργός από το 2007 ή και νωρίτερα. Οπότε ζητώ συγγνώμη από τους συναγωνιστές αλλά δεν μπορώ να τους απαντήσω και φυσικά δεν μπορώ να δημοσιοποιήσω το τηλέφωνο της κοπέλλας! Όταν ανοίξει πάλι το σύστημα για μένα θα τους απαντήσω!
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Φίλε με ενδιαφέρουν οι Ασιάτισσες και γι αυτό της τηλεφώνησα, έρχεται σε δικό σου χώρο ή ξενοδοχείο με 70 για μία ώρα. Μιλάει καλά ελληνικά, πρέπει μάλλον να είναι Φιλιππινέζα, δεν έκλεισα ραντεβού προς το παρόν θα περιοριστώ στην Βερόνικα στο Ζανόσπιτο και στην Κινέζα μου! ("μου" λέμε τώρα!)
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.438
Like
791
Πόντοι
96
Κάποιοι εδώ είπαν ότι είναι μεγάλη και δεν κάνει καλό κρεβάτι ή αποφεύγει την μπριζόλα.Την έχω πάρει τηλέφωνο (παλιά)  και αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι μιλάει πολύ καλά ελληνικά και ήταν πρόσχαρη(άλα της, λέξη!).Ήταν να πάω να δω από κοντά αλλά επειδή είναι μακριά όλο το ανέβαλα. Ας πούν οι συναγωνιστές που κάνανε συνεδρίες μαζί της, εντυπώσεις τους.  :huh:
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.987
Like
4.913
Πόντοι
1.706
Φίλε με ενδιαφέρουν οι Ασιάτισσες και γι αυτό της τηλεφώνησα, έρχεται σε δικό σου χώρο ή ξενοδοχείο με 70 για μία ώρα. Μιλάει καλά ελληνικά, πρέπει μάλλον να είναι Φιλιππινέζα, δεν έκλεισα ραντεβού προς το παρόν θα περιοριστώ στην Βερόνικα στο Ζανόσπιτο και στην Κινέζα μου! ("μου" λέμε τώρα!)
Δεν ξέρω..έχω κάποιες αμφιβολίες για την αγγελία, βάζω το νούμερο στο Viber βγάζει μια Ηλέκτρα , στο Google κάτι άλλο , μια Κινέζα κ μια αλοπροσαλλη αγγελία.. φοβάμαι μήπως είναι μουφα γραφείο κλπ
 

misikita

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
0
Φίλε με ενδιαφέρουν οι Ασιάτισσες και γι αυτό της τηλεφώνησα, έρχεται σε δικό σου χώρο ή ξενοδοχείο με 70 για μία ώρα. Μιλάει καλά ελληνικά, πρέπει μάλλον να είναι Φιλιππινέζα, δεν έκλεισα ραντεβού προς το παρόν θα περιοριστώ στην Βερόνικα στο Ζανόσπιτο και στην Κινέζα μου! ("μου" λέμε τώρα!)
είναι μούφα...μακρια...έκανα το λάθος εγώ..έρχεται ένα λιπιασμένο αλβανο που ζητάει και 20 ευρώ παραπάνω και προσφέρει sex χωρις προφύλαξη...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.152
Κριτικές
32
Like
26.532
Πόντοι
8.346
Μετά το παραπάνω ποστ, μερικοί συναγωνιστές μου ζήτησαν το τηλέφωνο της Κινεζούλας. Δυστυχώς το σύστημα για κάποιο λόγο με βλέπει ως νέο μέλος (!!!) Είμαι ενεργός από το 2007 ή και νωρίτερα. Οπότε ζητώ συγγνώμη από τους συναγωνιστές αλλά δεν μπορώ να τους απαντήσω και φυσικά δεν μπορώ να δημοσιοποιήσω το τηλέφωνο της κοπέλλας! Όταν ανοίξει πάλι το σύστημα για μένα θα τους απαντήσω!
...τι εννοεις δν σε αφηνει το συστημα?!?!!? Σε δειχνει μελος απο το 2011 και με 45 μνμ οποτε δν τιθεται θεμα "νεου". Κατι αλλο παιζει, ψαξτο με κανεναν admin, γιατι θα πεσουμε να σε φαμε για το κινεζακι σου!! :grin:
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
είναι μούφα...μακρια...έκανα το λάθος εγώ..έρχεται ένα λιπιασμένο αλβανο που ζητάει και 20 ευρώ παραπάνω και προσφέρει sex χωρις προφύλαξη...
Α μεγάλη μουφα
Κατάλαβα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom