Νέα

Αργυρούπολη: Εν ενεργεία στρατιωτικός (Συνταγματάρχης!) ο ληστής με τη χειροβομβίδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vienezos1_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
315
Like
285
Πόντοι
21

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
110
Πόντοι
1
ναι πλέον μας εχουν φτασει σε τρελα ορια .... ακομα και συνταγματαρχης εν ενεργεια χρεη απο εδω απο εκει .... παντα υπηρχαν χρεοι ακομα και πριν 20 χρονια αλλα τωρα εχει ξεφυγει πολυ το πραγμα
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
ναι πλέον μας εχουν φτασει σε τρελα ορια .... ακομα και συνταγματαρχης εν ενεργεια χρεη απο εδω απο εκει .... παντα υπηρχαν χρεοι ακομα και πριν 20 χρονια αλλα τωρα εχει ξεφυγει πολυ το πραγμα
τυπε αν θελεις προσπαθησε με καθε τροπο ,με καθε τιμημα ,οσο και να σε πνιγει το δικιο,να μην ξαναγραψεις στο σαη ...αν φτασεις βεβαια στο αμην βαλε ημοτικον τουλαχιστον....μην ξαναγραψεις ομως,μας εχεις γαμησει τα ματακια!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.882
Πόντοι
3.846
τυπε αν θελεις προσπαθησε με καθε τροπο ,με καθε τιμημα ,οσο και να σε πνιγει το δικιο,να μην ξαναγραψεις στο σαη ...αν φτασεις βεβαια στο αμην βαλε ημοτικον τουλαχιστον....μην ξαναγραψεις ομως,μας εχεις γαμησει τα ματακια!
Πλάκα κάνεις;
Έχεις περάσει από τα θέματα των γυμναστηρίων;;
Εκεί μπαίνεις και βγαίνεις αυτομάτως από το φόρουμ αν σέβεσαι τον εαυτό σου
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.983
Πόντοι
34.538
Παλι καλα που δεν πηγε για ληστεια με κανενα τανκ...
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
να τους κανουν αυξηση ωστε κανεις αλλος στρατιωτικος να αναγκαστει να κανει κατι τετοιο
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
να τους κανουν αυξηση ωστε κανεις αλλος στρατιωτικος να αναγκαστει να κανει κατι τετοιο
??? δηλαδη οσο τους αυξανεις τον μισθο ,ουσιαστικα τους εξαναγκαζεις σε ενοπλες ληστειες?
 

economy man

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2012
Μηνύματα
517
Κριτικές
18
Like
1.652
Πόντοι
1.296
??? δηλαδη οσο τους αυξανεις τον μισθο ,ουσιαστικα τους εξαναγκαζεις σε ενοπλες ληστειες?
Ειχε φύγει από το καλοκαίρι αλλά φαίνεται εν ενεργεία
Τώρα πως γίνεται έλα ντε...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
6.999
Πόντοι
1.486
Εδω είμαι αδερφια!!!!!:2funny::2funny::2funny::2funny:
Πέρα από την πλάκα εξαιρετικά δυσαρεστη είδηση..σε καμια περιπτωση οι οποιεσδήποτε δυσκολίες δεν επιτρέπουν τετοια συμπεριφορά και ειδικά απο Αξιωματικο!!
Περασαν από τα χερια μου εκατομμύρια-δρχ αλλα και ευρώ-είχα το κεντρικό ταμείο του ΠΝ καποια εποχή με συναλλαγες πάνω από 10 εκατομμυρια ευρω μηναίως-και όχι όλες λογιστικές-πλήρωνα ζεστο χρήμα καθε μήνα σε μισθοδοσίες-πριν το 2000- και οδοιπορικά,που ορισμενες φορές κλωτσουσα τα πακετα με τα δεκαχίλιαρα για να κλείσω την πορτα (!!).Σε καμια περίπτωση δεν σκέφθηκα να αρπάξω ούτε ευρω...Θα μου πειτε τι κατάλαβες,παρε τωρα 1500 συνταξη και σκασε,αλλά κοιμάμαι ησυχος τα βράδια...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
6.999
Πόντοι
1.486

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
6.999
Πόντοι
1.486
Φυλακή, αποστρατεία και λογικά και αρχιδια σύνταξη... τερμα μαλακας!!!
Συνταξη θα παρει...Τα χρονια υπηρεσίας δεν εχουν σχεση με τις πραξεις του..Αποφαση Ελεγκτικού Συνεδρίου..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
Εδω είμαι αδερφια!!!!!:2funny::2funny::2funny::2funny:
Πέρα από την πλάκα εξαιρετικά δυσαρεστη είδηση..σε καμια περιπτωση οι οποιεσδήποτε δυσκολίες δεν επιτρέπουν τετοια συμπεριφορά και ειδικά απο Αξιωματικο!!
Περασαν από τα χερια μου εκατομμύρια-δρχ αλλα και ευρώ-είχα το κεντρικό ταμείο του ΠΝ καποια εποχή με συναλλαγες πάνω από 10 εκατομμυρια ευρω μηναίως-και όχι όλες λογιστικές-πλήρωνα ζεστο χρήμα καθε μήνα σε μισθοδοσίες-πριν το 2000- και οδοιπορικά,που ορισμενες φορές κλωτσουσα τα πακετα με τα δεκαχίλιαρα για να κλείσω την πορτα (!!).Σε καμια περίπτωση δεν σκέφθηκα να αρπάξω ούτε ευρω...Θα μου πειτε τι κατάλαβες,παρε τωρα 1500 συνταξη και σκασε,αλλά κοιμάμαι ησυχος τα βράδια...

τυπε μιλαμε για ποστο 1ης γραμμης...εχεις φαει το μπαρουτι του πολεμου με το κουταλι...
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Συνταξη θα παρει...Τα χρονια υπηρεσίας δεν εχουν σχεση με τις πραξεις του..Αποφαση Ελεγκτικού Συνεδρίου..
δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λες, αλλά τον στρατιωτικό που διωξανε το καλοκαίρι από το σώμα γιατί δεν έβαζε μάσκες και δεν έκανε τα σελφ τεστ, του πήρανε μέχρι και το ΕΦ'ΑΠΑΞ
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.177
Κριτικές
18
Like
3.538
Πόντοι
1.446
Ειχε φύγει από το καλοκαίρι αλλά φαίνεται εν ενεργεία
Τώρα πως γίνεται έλα ντε...

Εξακολουθεί να ασκεί τα καθήκοντά του​

Σύμφωνα με πληροφορίες του onalert.gr, ο συνταγματάρχης υπηρετεί σε μονάδα της Αττικής στη Διεύθυνση Διοικητικής Μέριμνας και στο παρελθόν είχε απασχολήσει τα αρμόδια πειθαρχικά συμβούλια του Στρατού.

Το περασμένο καλοκαίρι, το Συμβούλιο κρίσεων του Γενικού Επιτελείου Στρατού αποφάσισε την αποστρατεία του αξιωματικού εξαιτίας των πολλών ποινών που του είχαν επιβληθεί για πειθαρχικά και διοικητικά αδικήματα. Παρόλα αυτά, ο συνταγματάρχης εξακολουθεί να ασκεί τα καθήκοντά του, καθώς δεν έχει δημοσιευτεί ακόμη στο ΦΕΚ η απόφαση αποστρατείας του.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Κάπου είδα η μπάζα ήταν 2500 ευρώ και είχε κλεψει και κανα δυο τράπεζες ακόμα. Πόσα να είχε κλέψει;;; 5, 10 χιλιάρικα συνολικά;;;
Άξιζαν αυτά τα ποσά για να καταστρέψει τη ζωή του; Ειδικά με το μισθό που παίρνει και το εφαπαξ που θα έπαιρνε;
Δηλαδή γνώμη μου είναι ο τύπος είτε δεν ήξερε τι χρώσταγε για χίλιους δυο λόγους, προβλήματα κτλ είτε είναι απλώς βλάκας.

ΥΓ Αν ήθελε να πάει φυλακή για να ξεφύγει από τη γυναίκα του τότε αλλάζει το θέμα :dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom