Νέα

Αρχιμανδρίτης στο εδώλιο για σεξουαλική κακοποίηση ιερόδουλης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spipis71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.052
Πόντοι
456
οχι αδερφε εγω οποτε παω με ιεροδουλες τις σεβομαι γιατι ξερω χωρις αυτες θα ημουν παρθενος δε ξεχνω απο που ξεκινησα και απο που συνεχιζω,σεβασμος στις ιεροδουλες μουνοπανα γαμημενα.Ψωφο στους παπαδες και στους αρχιμανδριτες.
Εγώ τότε δε πατούσα αλλά φίλος μου μετά από δύσκολο χωρισμό όταν τα σπιτάκια ήταν στο Βαρδάρη αποφάσισε να πάει.

Η κοπέλα έκανε μπαμ ότι ήταν χτυπημένη. Τη ρώτησε αυτή προφανώς δεν είπε τίποτα. Τη ρώτησε στα ρωσικά ( γνωρίζει λόγο δουλειάς ) και του λέει η τύπισσα πως πριν καμιά ώρα είχε πάει ένας και έδωσε πέντε κατοστάρικα στη τσατσά για να τη δείρει.

Ο τύπος πλήρωσε για να πάει σε μπουρδέλο να σπάσει στο ξύλο κορίτσι 20 χρόνων.

Σαπιλα .....

( Btw κάτι τέτοιοι μαλάκες μας βγάζουν το κακό όνομα )
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
669
Κριτικές
1
Like
1.298
Πόντοι
206
Νομίζω απαγορεύεται ο αρχιμαδνρίτης να έχει επαφές με γυναίκες
Αυτός είναι ακριβώς ο λόγος για τον οποίο είναι τόσο απίστευτα ανώμαλοι, σαδιστές με την βούλα. Το γεγονός ότι το πιο φυσιολογικό πράγμα στον κόσμο για όλους αυτούς είναι το πιο διαβολικό και αμαρτωλό.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.052
Πόντοι
456
Αυτός είναι ακριβώς ο λόγος για τον οποίο είναι τόσο απίστευτα ανώμαλοι, σαδιστές με την βούλα. Το γεγονός ότι το πιο φυσιολογικό πράγμα στον κόσμο για όλους αυτούς είναι το πιο διαβολικό και αμαρτωλό.
Τους δέρνει η μαλακία κυριολεκτικά. Οι άνθρωποι φτιάχνονται με το να κάνουν σαδιστικά κακό στους άλλους. Έχω ακούσει τρομακτικές ιστορίες.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Εγώ τότε δε πατούσα αλλά φίλος μου μετά από δύσκολο χωρισμό όταν τα σπιτάκια ήταν στο Βαρδάρη αποφάσισε να πάει.

Η κοπέλα έκανε μπαμ ότι ήταν χτυπημένη. Τη ρώτησε αυτή προφανώς δεν είπε τίποτα. Τη ρώτησε στα ρωσικά ( γνωρίζει λόγο δουλειάς ) και του λέει η τύπισσα πως πριν καμιά ώρα είχε πάει ένας και έδωσε πέντε κατοστάρικα στη τσατσά για να τη δείρει.

Ο τύπος πλήρωσε για να πάει σε μπουρδέλο να σπάσει στο ξύλο κορίτσι 20 χρόνων.

Σαπιλα .....

( Btw κάτι τέτοιοι μαλάκες μας βγάζουν το κακό όνομα )
καρκινο στον καριολη ειναι δυνατον?δε φτανει που οι κοπελες μας δινουν τις τρυπες τους και χωρις αυτες θα ημασταν νεκροι τις χτυπανε και μερικοι και η κοπελα ειναι δυνατον να δεχτει καποιος να τη δειρει?και για ολα τα λεφτα του κοσμου δε θα επρεπε να το εκανε.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.052
Πόντοι
456
καρκινο στον καριολη ειναι δυνατον?δε φτανει που οι κοπελες μας δινουν τις τρυπες τους και χωρις αυτες θα ημασταν νεκροι τις χτυπανε και μερικοι και η κοπελα ειναι δυνατον να δεχτει καποιος να τη δειρει?και για ολα τα λεφτα του κοσμου δε θα επρεπε να το εκανε.
Έχεις απόλυτο δίκαιο.

Από ότι κατάλαβα η τύπισσα δε το δέχτηκα. Η τσατσά δέχτηκε να τον αφήσει να τη δείρει η άλλη προφανώς δεν ήθελε. Πήγε να γαμηθεί , την έβαλε κάτω και την έδειρε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom