Νέα

Αρχιμανδρίτης στο εδώλιο για σεξουαλική κακοποίηση ιερόδουλης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spipis71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.635
Πόντοι
1.706
γιατι ειναι πουτανες γιοι σιχαμενοι δηθεν ανθρωποι της εκκλησιας και του θεου για τη κονομα μονο ουστ
Είναι φαρισαίοι οκ. Τι άλλο να κάνουν δηλαδή; Να πουν να τι έχουμε;

Εδώ ο άλλος δεν ξέρει τι έχει και σε χαιρετάει σαν κακομοίρης λες και καθαρίζει παράθυρα στην εθνική και επιμένει να σου πρήζει το πούτσο να βρεθείτε και να σου λέει δεν παίζουν λεφτά, ταυτόχρονα το βλέμμα του να είναι φουλ υποκριτικό και να διασκεδάζει/ικανοποιείται διαπιστώνοντας ότι είναι ανώτερος στο θέμα αυτό. Μιλάμε για τύπο με δεκάδες ακίνητα. Είναι όλοι τέρμα ψευτίκοι σε αρρωστημένο επίπεδο. Σκέψου παρά την τεράστια οικονομική άνεση σου, να μη σε κάνει πάλι κανένας παρέα. Πόσο ξεφτίλας και τελειωμένος πρέπει να σαι.

Ξεκίνα από το περιβάλλον σου και τον κόσμο γενικότερα και μετά πάμε και στους παπάδες. Καλώς ή κακώς πολύς κόσμος έχει γράψει την περιουσία τους στην εκκλησία και κονομάνε. Συν τις τελετές βάπτισης, γάμου, κηδειών, οτιδήποτε κονομάνε όντως. Αλλά τόσο σπάνια που χρειάζεται να ξύσεις τη πόρτα τους στα αρχίδια σου. Εκτός κι αν μένεις σε χωριό με 10 κατοίκους και τον τρως στη μάπα τον παπά(ρα).
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.635
Πόντοι
1.706
Μα ! Το ίδιο είναι ! Πανάκεια τάζουν και οι μεν και οι δε. Έμποροι ψυχής ! Οι μεν το λένε επανάσταση η δε το λένε μετάνοια. Η ουσία είναι ίδια.

Είναι σαν να συγκρίνεις φανατικούς οπαδούς του ΠΑΟΚ και του Άρη. Για αυτούς έχουν εξωπραγματικές διαφορές μεταξύ τους. Για εμάς που δε μας αρέσει η μπάλα μας φαίνονται το ίδιο.
Επίσης οι ακροαριστεροί είναι χειρότεροι από την εκκλησία. Αν κάνεις αμαρτία στην εκκλησία δεν σε αποκληρώνει ποτέ. Δεν έχω δει στην ενορία να μην δέχονται κανέναν, ούτε να τον στοχοποιούν αφισοκολλημένο ότι διέπραξε αμάρτημα, ούτε καταγγελίες κάπου για να τον εκτοπίσουν μια για πάντα από παντού και να τον καταστρέψουν. Αντιθέτως οι άλλοι αν παραβείς κάποια από τις εντολές τους τελείωσες, ξόφλησες.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.052
Πόντοι
456
Επίσης οι ακροαριστεροί είναι χειρότερη από την εκκλησία. Αν κάνεις αμαρτία στην εκκλησία δεν σε αποκληρώνει ποτέ. Δεν έχω δει στην ενορία να μην δέχονται κανέναν, ούτε να τον στοχοποιούν αφισοκολλημένο ότι διέπραξε αμάρτημα, ούτε καταγγελίες κάπου για να τον εκτοπίσουν μια για πάντα από παντού και να τον καταστρέψουν. Αντιθέτως οι άλλοι αν παραβείς κάποια από την εντολή τους τελείωσες, ξόφλησες.
Βασικά ο νεοφιλελε καπιταλισμός στον οποίο ανοίκει η ακροαριστερά σήμερα είναι η καινούργια θρησκεία.

Έχει αμαρτίες π.χ. είσαι κατά της υιοθεσίας από gay.

Παπάδες τους ψυχολόγους.

Νηστεία aka vegan

Θρησκεία είναι με έξτρα βήματα.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Είναι φαρισαίοι οκ. Τι άλλο να κάνουν δηλαδή; Να πουν να τι έχουμε;

Εδώ ο άλλος δεν ξέρει τι έχει και σε χαιρετάει σαν κακομοίρης λες και καθαρίζει παράθυρα στην εθνική και επιμένει να σου πρήζει το πούτσο να βρεθείτε και να σου λέει δεν παίζουν λεφτά, ταυτόχρονα το βλέμμα του να είναι φουλ υποκριτικό και να διασκεδάζει/ικανοποιείται διαπιστώνοντας ότι είναι ανώτερος στο θέμα αυτό. Μιλάμε για τύπο με δεκάδες ακίνητα. Είναι όλοι τέρμα ψευτίκοι σε αρρωστημένο επίπεδο. Σκέψου παρά την τεράστια οικονομική άνεση σου, να μη σε κάνει πάλι κανένας παρέ. Πόσο ξεφτίλας και τελειωμένςο πρέπει να σαι.

Ξεκίνα από το περιβάλλον σου και τον κόσμο γενικότερα και μετά πάμε και στους παπάδες. Καλώς ή κακώς πολύς κόσμος έχει γράψει την περιουσία τους στην εκκλησία και κονομάνε. Συν τις τελετές βάπτισης, γάμου, κηδειών, οτιδήποτε κονομάνε όντως. Αλλά τόσο σπάνια που χρειάζεται να ξύσεις τη πόρτα τους στα αρχίδια σου. Εκτός κι αν μένεις σε χωριό με 10 κατοίκους και τον τρως στη μάπα τον παπά(ρα).
Συμφωνώ σε όλα παπάδες και αρχιμανδριτες μεγάλοι πουτανες γιοι ψωφο τους εύχομαι δε φτάνει που κονομανε παίζοντας το πουλάκι τους και δε τηρούν και τους κανόνες της δουλειάς τους γιατί όταν λέμε δε μπορείς να πας με γυναίκα δε μπορείς τέλος ας μη γινόσουν αρχιμανδριτης δε σε πίεσε κάνεις αυτοί χτυπάνε και τη γυναίκα που πάει μαζί τους τέτοια μουνοπανα είναι αλλά και αυτή η ιερόδουλη καλό φρούτο είναι που πήγε με τον βρομιάρη με τα μούσια τον βρομιάρη πρέπει και αυτές να έχουν φεις κοντρόλ με παπά και αρχιμανδριτη δε υπάρχει λόγος να πάνε γιατί δε βλέπονται εμφανισιακά με τα ράσα και τα μούσια.Απαραιτητο λοιπόν να φεύγουν αν δουν παπάδες κλπ για να είναι ο άλλος άνθρωπος του Χριστού και να πηγαίνει στα μπουρδελα μόνο άνθρωπος εμπιστοσύνης δε είναι ένας τέτοιος ακόμα και να τη σκοτώσει είναι ικανός όχι απλά να τη χτυπήσει.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.635
Πόντοι
1.706
Βασικά ο νεοφιλελε καπιταλισμός στον οποίο ανοίκει η ακροαριστερά σήμερα είναι η καινούργια θρησκεία.

Έχει αμαρτίες π.χ. είσαι κατά της υιοθεσίας από gay.

Παπάδες τους ψυχολόγους.

Νηστεία aka vegan

Θρησκεία είναι με έξτρα βήματα.
Να προσθέσω η εκκλησία όντως έχει λεφτά ας πούμε. Και είναι φαρισαίοι.
Δωρεάν τελείως είναι η εξομολόγηση. Να πληρώσεις κερί δεν είναι απαραίτητο. Είναι σαν χείρα βοηθείας στα πολύ δύσκολα (γνωρίζω περιπτώσεις που έχουν στηρίξει κόσμο που είχε τρομερά θέματα). Εγώ από τον υπόλοιπο κόσμο έχω δει αδιανόητη ψευτιά. Και όχι μόνο ψευτιά, για πλάκα να του έλεγες έχω αφραγκίες να σηκώνεται να τρέχει ή να μαζεύεται. Πουτάνας γιοι θέλω τόσο πολύ να στέκομαι σε μια γωνιά και να σας βλέπω να ψοφάτε της πείνας να γίνουν πραγματικότητα αυτά που λέτε μπας και γίνεται αποδεκτοί από τον κάθε ευγενικό μαλάκα που ανέχεται τη σκατόφατσά σας και ενώ δεν έχετε τίποτα να πείτε επιμένει να σε δέχεται για το ''καφέ''... Είμαι σε πολύ οριακό σημείο να αρχίζω να τα λέω στη μάπα όλων να ξεμπερδέψω από τους μούλους όλους (όσους απέμειναν)
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.052
Πόντοι
456
Να προσθέσω η εκκλησία όντως έχει λεφτά ας πούμε. Και είναι φαρισαίοι.
Δωρεάν τελείως είναι η εξομολόγηση. Να πληρώσεις κερί δεν είναι απαραίτητο. Είναι σαν χείρα βοηθείας στα πολύ δύσκολα (γνωρίζω περιπτώσεις που έχουν στηρίξει κόσμο που είχε τρομερά θέματα). Εγώ από τον υπόλοιπο κόσμο έχω δει αδιανόητη ψευτιά. Και όχι μόνο ψευτιά, για πλάκα να του έλεγες έχω αφραγκίες να σηκώνεται να τρέχει ή να μαζεύεται. Πουτάνας γιοι θέλω τόσο πολύ να στέκομαι σε μια γωνιά και να σας βλέπω να ψοφάτε της πείνας να γίνουν πραγματικότητα αυτά που λέτε μπας και γίνεται αποδεκτοί από τον κάθε ευγενικό μαλάκα που ανέχεται τη σκατόφατσά σας και ενώ δεν έχετε τίποτα να πείτε επιμένει να σε δέχεται για το ''καφέ''... Είμαι σε πολύ οριακό σημείο να αρχίζω να τα λέω στη μάπα όλων να ξεμπερδέψω από τους μούλους όλους (όσους απέμειναν)
Στο λέω ως τελείως άθεος που δε γουστάρει το παπαδαριό και είμαι υπέρ του χωρισμού εκκλησίας και κράτους.

Ένας φίλος μου πήγε στο συσσίτιο και είπε στον παπά στα μούτρα " πάτερ τα έκανα όλα ναρκωτικά και πουτάνες " ( είχε δύσκολο χωρισμό και ξέσπασε ). Θα έφευγε σεζόν αλλά μέχρι τότε δεν ήταν σε φάση να δουλέψει.

Ο φίλος έτρωγε για κάνα μήνα από τα συσσίτια. Άμα πήγαινε σε κατάληψη θα τις έτρωγε και θα τον έλεγαν και βιαστή.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.635
Πόντοι
1.706
Όταν ήρθε η μέρα που συνειδητοποίησα ότι μεγαλύτερος ''άτιμος'' και ρουφιάνος, ψεύτης και υποκριτής και φαρισαίος, απατεώνας και πουτάνας γιος από τον διπλανό σου και τον μέσο άχρηστο εκεί έξω δεν θα υπάρξει μεγαλύτερος από τους αστυνόμους, τους παπάδες και τους πολιτικούς αντίστοιχα, κάτι πέθανε μέσα μου και άρχισα να αποστασιοποιούμαι από πολλούς. Η κοινωνία εύστοχα κατηγορεί και ίσως να τσουβαλιάζει τους προηγούμενους, δεν κάνει όμως το ίδιο ποτέ για τον ίδιο της τον εαυτό. Οπότε ας τα βάλουμε κάτω και να αναλογιστούμε.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.635
Πόντοι
1.706
Στο λέω ως τελείως άθεος που δε γουστάρει το παπαδαριό και είμαι υπέρ του χωρισμού εκκλησίας και κράτους.

Ένας φίλος μου πήγε στο συσσίτιο και είπε στον παπά στα μούτρα " πάτερ τα έκανα όλα ναρκωτικά και πουτάνες " ( είχε δύσκολο χωρισμό και ξέσπασε ). Θα έφευγε σεζόν αλλά μέχρι τότε δεν ήταν σε φάση να δουλέψει.

Ο φίλος έτρωγε για κάνα μήνα από τα συσσίτια. Άμα πήγαινε σε κατάληψη θα τις έτρωγε και θα τον έλεγαν και βιαστή.
Σίγουρα.
Γενικότερα δεν συγκρίνεται ούτε στο 1% η βοήθεια που παρέχει η εκκλησία με κανέναν άλλον. Κι ας είναι πολύ λίγο αυτό που προσφέρει σε σχέση με αυτά που έχει όπως λένε όλοι χαρακτηριστικά.
Επίσης κι οι πατέρες της επανάστασης δεν είδα να πεινάνε ούτε να παρουσιάζουν κάποιο εκκαθαριστικό. Άραγε τι πραγματικά δίνουν κάθε μήνα στο κόσμο από αυτά που έχουν.

Ήμουν με συμπατριώτη ''αναρχικό' ' πριν πολλά χρόνια φοιτητές και είχαμε φτάσει σε ένα περίπτερο ιδρωμένοι, Παίρνει αυτός τι παίρνει, και μου έλειπαν κάποια cents να πάρω ένα νεράκι. Δεν έκανε κίνηση να κολλήσει το 10λεπτο. Ο τύπος είχε πολυκατοικία δικιά του και διακοπές κάθε χρόνο 3 μήνες εξωτερικό. Και ας βγάλουμε τα πολιτικά.

Εγώ νιώθω τεράστια προσβολή πλέον ο άλλος να μου λέει είμαστε το ίδιο, δεν έχω χρήματα, βρίζει εκκλησία, αστυνομία, πολιτικούς ενώ ο ίδιος είναι ο πιο μεγάλος φαρισαίος και ψεύτης, δεν θα βοηθήσει ποτέ κανέναν και αν του δινόταν η ευκαιρία θα πατούσε όλο το κόσμο από κάτω για να γίνει το δικό του μόνο.

Έχω δει αστυνόμο να γίνεται θυσία που κανένας μαλάκας δεν θα το έκανε για τα ψίχουλα που παίρνουν. Την εκκλησία να βοηθάει κόσμο με στέγαση και σίτιση. Οικογένειες με ρούχα και τρόφιμα. Είχα δει την εκκλησία της γειτονιάς μου ένα πάσχα πριν χρόνια να δίνει 50 αρνιά στις πολύτεκνες οικογένειες και τις οικογένειες που είχαν οικονομικά θέματα. Από τους μούλους εκεί έξω ούτε σουβλάκι δεν θα δείτε άμα γίνει τίπτα μάγκεεεεες, ξυπνήστε.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.052
Πόντοι
456
Σίγουρα.
Γενικότερα δεν συγκρίνεται ούτε στο 1% η βοήθεια που παρέχει η εκκλησία με κανέναν άλλον. Κι ας είναι πολύ λίγο αυτό που προσφέρει σε σχέση με αυτά που έχει όπως λένε όλοι χαρακτηριστικά.
Επίσης κι οι πατέρες της επανάστασης δεν είδα να πεινάνε ούτε να παρουσιάζουν κάποιο εκκαθαριστικό. Άραγε τι πραγματικά δίνουν κάθε μήνα στο κόσμο από αυτά που έχουν.

Ήμουν με συμπατριώτη ''αναρχικό' ' πριν πολλά χρόνια φοιτητές και είχαμε φτάσει σε ένα περίπτερο ιδρωμένοι, Παίρνει αυτός τι παίρνει, και μου έλειπαν κάποια cents να πάρω ένα νεράκι. Δεν έκανε κίνηση να κολλήσει το 10λεπτο. Ο τύπος είχε πολυκατοικία δικιά του και διακοπές κάθε χρόνο 3 μήνες εξωτερικό. Και ας βγάλουμε τα πολιτικά.

Εγώ νιώθω τεράστια προσβολή πλέον ο άλλος να μου λέει είμαστε το ίδιο, δεν έχω χρήματα, βρίζει εκκλησία, αστυνομία, πολιτικούς ενώ ο ίδιος είναι ο πιο μεγάλος φαρισαίος και ψεύτης, δεν θα βοηθήσει ποτέ κανέναν και αν του δινόταν η ευκαιρία θα πατούσε όλο το κόσμο από κάτω για να γίνει το δικό του μόνο.

Έχω δει αστυνόμο να γίνεται θυσία που κανένας μαλάκας δεν θα το έκανε για τα ψίχουλα που παίρνουν. Την εκκλησία να βοηθάει κόσμο με στέγαση και σίτιση. Οικογένειες με ρούχα και τρόφιμα. Είχα δει την εκκλησία της γειτονιάς μου ένα πάσχα πριν χρόνια να δίνει 50 αρνιά στις πολύτεκνες οικογένειες και τις οικογένειες που είχαν οικονομικά θέματα. Από τους μούλους εκεί έξω ούτε σουβλάκι δεν θα δείτε άμα γίνει τίπτα μάγκεεεεες, ξυπνήστε.
Άστο φίλε.
Οι τύποι " αναρχικοί " , " αριστεροί " κλπ είναι ότι χειρότερο. Ιδεολογικά τα ίδια σκατά με τους νεοφιλιλέ. Δώστε παιδιά στους ντιγκιντάγκες , ζήτω οι εκτρώσεις και οι λάθρο κλπ ωραία.

Στα πρακτικά ; Οι αναρχικοί είναι απλά συμμορίες που μαλώνουν μεταξύ τους για το ποιος θα πουλήσει πιο πολλά ναρκωτικά. Όσο για το Ρουβίκωνα και τις δράσεις του.

Οι τύποι έβγαλαν μια τεράστια σημαια της Παλαιστίνης έξω από τη πρεσβεία του Ισραήλ. Εγώ ρε μαλάκες ένα σημαιάκι της Παλαιστίνης να ανοίξω θα πάω στα υπόγεια της ασφάλειας. Αυτοί ; Μήπως επειδή είναι ρουφιάνοι της ασφάλειας ;

Τουλάχιστον την αγάπη του για την αστυνομία το παπαδαριό δε την έκρυψε ποτέ.

Και ΟΧΙ δε υπάρχει ούτε ένας " πραγματικός " αγωνιστής. Είναι σιχαμένοι άπαντες.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.052
Πόντοι
456
Είμαι ο πρώτος που αναγνωρίζει πως η εκκλησία είναι ένα συνοθήλευμα σεξουαλικά καταπισμένων τυπάδων και πόσο μάλλον οι Αρχιμανδρίτες που είναι και ανύπαντροι.
Αλλά πρέπει να είμαστε προσεκτικοί. Η τύπισσα μπορεί να τον είπε τίποτα " άμα δε μου δώσεις τα διπλά θα σε κάνω ρεζίλι". Γίνονται τόσα πολλά με τις κάθε είδους ψεύτικες καταγγελίες που απλά δε πιστεύω καμία χωρίς ιδιαίτερες αποδείξεις.

Υ.γ. Κόψιμο γενετικών οργάνων και εξαναγκασμός να τα φάει και μετά φυλάκιση σε ένα κλουβί δημόσια μπροστά στα μέλη της οικογένειας του για όποιον όντως και ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ βιάζει κάποιον.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.052
Πόντοι
456
ειδικα τους ορθοδοξους παπαδες δεν τους γουσταρω καθολου..ταλιμπαν..ιεχωβαδες και προτεστανες ειναι οκ..μπορεις να κανεις και καμια λογικη κουβεντα μαζι τους..επισης εχουν και ωραια γκομενακια στις εκλησιες τους..ειχα παει σε ναο του ιεχωβα μια φορα και ειχα μεινει μαλακας..σου λεω βαζουν τα καλα τους και πανε στην εκλησια..και οι προστεσταντες εχουν ωραια μωρα..εγω αθεος ειμαι..αλλα σκεφτομε να πηγαινω στις εκλησιες τους..μπας και μου κανουν κανα κονε και βρω γκομενα..
Φίλε αυτό ισχύει φουλ. Δούλευα με μια Γιαχωβού. Το κορίτσι παντρεύονταν σε λίγο καιρό και έσκασαν μύτη οι υπόλοιπες Γιαχωβούδες να τη κάνουν έκπληξη. Μερικές ήταν όντως πολύ ωραίες. Δε καπνίζουν , δε πίνουν ε που να σπάσει το πρόσωπο μετά.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.804
Κριτικές
30
Like
20.695
Πόντοι
8.815
Ελα αργυροτροχε πως σε λένε,σε αφορά το θέμα ως υπέρμαχος της ορθοδοξιας και των παπάδων @argyrotoxos
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Το ότι χτυπάνε αυτές τις γυναικες που μας κάνουν τόσο καλό δε το καταλαβαίνω αυτό,χωρίς αυτές θα ήμασταν παρθένοι πολλοί άντρες ντροπή σεβασμός μόνο στις ιερόδουλες.Αρχιμανδριτης άνθρωπος του Θεού σου λέει μετά άνθρωπος του διαβόλου συγουρα άνθρωπος του Θεού με τίποτα.Αυτοι είναι οι παπάδες κυκλοφορούν με ακριβά αμάξια πάνε σε μπουρδελα ενώ το παίζουν ταγμένοι στο Θεό και τα τσεπώνουν χοντρά από το παπαδιλικι δε φτάνει λοιπόν που πάνε στα μπουρδελα ενώ είναι άνθρωποι του Θεού χτυπάνε και τις κοπέλες αυτές που κάνουν ένα επάγγελμα σκέτο λειτουργημα,ντροπή απλά ντροπή στους παπάδες ψωφο στους παπάδες και στους αρχιμανδριτες.
Με κάθε σεβασμό, τώρα κατάλαβες τον υποκριτικό ρόλο της εκκλησίας;
Και ότι κάποιοι (ένα συντριπτικό ποσοστό), κρύβει τις διαστροφές του πίσω από τα ράσα (οι περισσότεροι την ομοφυλοφιλία) και είναι απατεώνες με την ανοχή της πολιτείας;
Όσον αφορά την συμπεριφορά στις ιερόδουλες δυστυχώς, έτσι είναι, πολλοί από εμάς βγάζουν τα πιο ζωώδη ένστικτα σε αυτές,κάτι που δεν θα μπορούσαν να κάνουν με τις γυναίκες τους και τις ερωμένες τους...
Άσχετο αλλά έτσι λένε ότι σκότωσε και ο Νιάρχος την Τίνα Λιβανού (ήταν βίαιος λέγεται κατά την διάρκεια του sex και την δολοφονία της την απέδωσαν σε υπερνολική δόση βαρβιτουρικών)... Αυτό περιγράφει και ο Βασίλης Βασιλικός στο μυθιστόρημά του: "Ο ιατροδικαστής"...
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.052
Πόντοι
456
εμενα μου μιλουσανε δυο ιεχωβουδες στην εκλησια τους που διαβαζουν ολητ ην ωρα αγια γραφη..τη λενε ναο του ιεχωβα..ηταν ωραια μουνακια με γοβες και καλοντυμενες..προσπαθουσαν να με κανουν και εμενα ιεχωβα....λεγανε αν πιστευω οτι εχει ερθει ο ιησους στη γη..οταν με ειδαν οτι το πηγαινα στο σεξουαλικο εφυγαν..επρεπε να δειξω οτι θελω να γινω ιεχωβας..να παω σπιτι τους να διαβαζουμε την αγια γραφη..εκει θα την πεσεις πολυ ευκολα στα γκομενακια..
Μπα δε νομίζω να πετυχαίνει το καμάκι. Είναι απο τις κατηγορίες που λες πως είναι μόνο για μάτι.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.982
Πόντοι
4.546
Η εκκλησία είναι κατά βάση μια μαφία καταπιεσμένων σεξουαλικά που φοράνε φούστες.
Σύμφωνοι. Είναι τελείως αφύσικο να απαογορεύεις στους δικούς σου ανθρώπους τη συνουσία, σύζυγοι δηλαδή δεν επιτρέπονται, τελείως άγαμοι; Περιμένουμε μετά αυτοί οι άνθρωποι να είναι καλά ψυχολογικά;

Από την άλλη όμως... ξέρουμε τι λέει το ρητό: "μην πιστεύεις μπούστη λόγια και πουτάνας μοιρολόγια".
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.244
Κριτικές
62
Like
44.883
Πόντοι
9.297

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.804
Κριτικές
30
Like
20.695
Πόντοι
8.815

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.244
Κριτικές
62
Like
44.883
Πόντοι
9.297
Μπορεί να πιάσουμε γκομενα καμια γιαγια η κανα διάκονο.
Γιατί να μην έχεις τα τυχερά σου κι εσύ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπορεί να πιάσουμε γκομενα καμια γιαγια η κανα διάκονο.
:cheesy::cheesy::cheesy:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Με κάθε σεβασμό, τώρα κατάλαβες τον υποκριτικό ρόλο της εκκλησίας;
Και ότι κάποιοι (ένα συντριπτικό ποσοστό), κρύβει τις διαστροφές του πίσω από τα ράσα (οι περισσότεροι την ομοφυλοφιλία) και είναι απατεώνες με την ανοχή της πολιτείας;
Όσον αφορά την συμπεριφορά στις ιερόδουλες δυστυχώς, έτσι είναι, πολλοί από εμάς βγάζουν τα πιο ζωώδη ένστικτα σε αυτές,κάτι που δεν θα μπορούσαν να κάνουν με τις γυναίκες τους και τις ερωμένες τους...
Άσχετο αλλά έτσι λένε ότι σκότωσε και ο Νιάρχος την Τίνα Λιβανού (ήταν βίαιος λέγεται κατά την διάρκεια του sex και την δολοφονία της την απέδωσαν σε υπερνολική δόση βαρβιτουρικών)... Αυτό περιγράφει και ο Βασίλης Βασιλικός στο μυθιστόρημά του: "Ο ιατροδικαστής"...
οχι αδερφε εγω οποτε παω με ιεροδουλες τις σεβομαι γιατι ξερω χωρις αυτες θα ημουν παρθενος δε ξεχνω απο που ξεκινησα και απο που συνεχιζω,σεβασμος στις ιεροδουλες μουνοπανα γαμημενα.Ψωφο στους παπαδες και στους αρχιμανδριτες.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
ειδικα τους ορθοδοξους παπαδες δεν τους γουσταρω καθολου..ταλιμπαν..ιεχωβαδες και προτεστανες ειναι οκ..μπορεις να κανεις και καμια λογικη κουβεντα μαζι τους..επισης εχουν και ωραια γκομενακια στις εκλησιες τους..ειχα παει σε ναο του ιεχωβα μια φορα και ειχα μεινει μαλακας..σου λεω βαζουν τα καλα τους και πανε στην εκλησια..και οι προστεσταντες εχουν ωραια μωρα..εγω αθεος ειμαι..αλλα σκεφτομε να πηγαινω στις εκλησιες τους..μπας και μου κανουν κανα κονε και βρω γκομενα..
εσυ αδερφε πας σε μπουρδελα?εχεις γαμησει πολλες φορες στον αγοραιο ερωτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom