Νέα

Αρχίδια κύκλωμα..Πουτανάκι από τα γενοφάσκια της η 18χρονη φοιτήτρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
χαχαχαχαχαχαχα]

μου θυμισες ενα τυπο που ειχε ανοιξει θεμα.."μου αρεσει να χυνω στο ταβανι"

μιλαμε για πολυ γελιο

χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Κάθε λογικός άνδρας και μη-ξεφτυλισμένος προτιμά να κάνει το σπίτι του να στάζει το ταβάνι χύσια (κι ας είναι ψηλοταβανο ή 250τμ η και τα δύο) παρά να γαμήσει κάποιο από τα πάμπολα μπάζα.

Αυτό είναι το σωστό. Όχι "αν δε μπαζώσεις δε χτίζεις" κι άλλες μπούρδες που ακούμε κατά καιρούς.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Αντί η ΕΛ.ΑΣ να πιάνει κοπέλες που με τη θέληση τους εκπορνεύονται,πρέπει επιτέλους να πιάσει τους δολοφόνους που κυκλοφορούν ελεύθεροι και σκοτώνουν ή προσπαθούν να σκοτώσουν τα παιδιά της,τα παιδιά μας,τα αδέρφια μας τους φίλους μας.Τη νύχτα πάλι επιτέθηκαν εναντίον αστυνομικών με αποτέλεσμα 2 άτομα σοβαρά τραυματισμένα...
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Εσύ "μεγάλε" καλύτερα να συνεχίσεις να ποστάρεις τσοντοφωταγραφίες και βίντεο που βρίσκεις στο διαδίκτυο.Όλη τη μέρα αυτό κάνεις,άρα δεν έχεις χρόνο για "επαναστάσεις".Με 40 ποστ/ημέρα,σημαίνει ότι έξω από το σπίτι σου δε βγαίνεις.Θα έχεις κλειδαμπαρώσει τις πόρτες μην μπει κανείς μέσα και σε διακόψει από το "έργο" σου.
 

Επισκέπτης
Εσύ "μεγάλε" καλύτερα να συνεχίσεις να ποστάρεις τσοντοφωταγραφίες και βίντεο που βρίσκεις στο διαδίκτυο.Όλη τη μέρα αυτό κάνεις,άρα δεν έχεις χρόνο για "επαναστάσεις".Με 40 ποστ/ημέρα,σημαίνει ότι έξω από το σπίτι σου δε βγαίνεις.Θα έχεις κλειδαμπαρώσει τις πόρτες μην μπει κανείς μέσα και σε διακόψει από το "έργο" σου.
κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε & μην ξεχασεις να προμοταρεις την σελιδα σου..
αααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
ποσο μαλακας εισαι???
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε & μην ξεχασεις να προμοταρεις την σελιδα σου..
αααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
ποσο μαλακας εισαι???

Όσο πληρώνω με δικά μου λεφτά-και όχι της μαμάς μου και του μπαμπά μου- τη σελίδα μου και τα ταξίδια μου και τις επισκέψεις μου στις εκθέσεις,και όσο μου επιτρέπει η ιδιοκτησία του φόρουμ αυτού,θα την προμοτάρω.Εσύ κοίτα να ξεκολλήσεις από τον Η/Υ να δεις πώς είναι η ζωή έξω.
Όσο για το τελευταίο ερώτημα,σίγουρα πολύ λιγότερο από εσένα.
 

Επισκέπτης
Όσο πληρώνω με δικά μου λεφτά-και όχι της μαμάς μου και του μπαμπά μου- τη σελίδα μου και τα ταξίδια μου και τις επισκέψεις μου στις εκθέσεις,και όσο μου επιτρέπει η ιδιοκτησία του φόρουμ αυτού,θα την προμοτάρω.Εσύ κοίτα να ξεκολλήσεις από τον Η/Υ να δεις πώς είναι η ζωή έξω.
Όσο για το τελευταίο ερώτημα,σίγουρα πολύ λιγότερο από εσένα.
οσο & να μου τριβεσαι δεν σε γαμαω..
συνεχισε να κλαις..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εσύ "μεγάλε" καλύτερα να συνεχίσεις να ποστάρεις τσοντοφωταγραφίες και βίντεο που βρίσκεις στο διαδίκτυο.Όλη τη μέρα αυτό κάνεις,άρα δεν έχεις χρόνο για "επαναστάσεις".Με 40 ποστ/ημέρα,σημαίνει ότι έξω από το σπίτι σου δε βγαίνεις.Θα έχεις κλειδαμπαρώσει τις πόρτες μην μπει κανείς μέσα και σε διακόψει από το "έργο" σου.

και που να ξερες ρε παπάρα.........

προχθές έλεγες κάτι για το ποιός είναι πισω από τα νικς, δεν ξέρουμε μπλα μπλα μπλα.......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μην ασχολεισαι ρε μαλακα..ποιος τον γαμαει???αστον να κλαψει λιγο..

γάματα

είσαι κλεισμένος στο σπίτι όλη μέρα στο νετ..............


αααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Καλά εσύ ανεπιθύμητε είσαι εισοδηματίας/επιχειρηματίας λογικό να είσαι επάνω στον Η/Υ σου όλη τη μέρα.Διοικείς τις επιχειρήσεις σου και επενδύεις τα κεφάλαια σου στα χρηματιστήρια όλου του κόσμου.Στο ενδιάμεσο ποστάρεις και καμιά μαλακία στο bourdela.tv,διότι είναι το μόνο που ξέρεις καλά.
Όνειρα γλυκά...Να μη δεις τους Dow & CAC 40 στις 100 μονάδες και αυτοκτονήσεις!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καλά εσύ ανεπιθύμητε είσαι εισοδηματίας/επιχειρηματίας λογικό να είσαι επάνω στον Η/Υ σου όλη τη μέρα.Διοικείς τις επιχειρήσεις σου και επενδύεις τα κεφάλαια σου στα χρηματιστήρια όλου του κόσμου.Στο ενδιάμεσο ποστάρεις και καμιά μαλακία στο bourdela.tv,διότι είναι το μόνο που ξέρεις καλά.
Όνειρα γλυκά...Να μη δεις τους Dow & CAC 40 στις 100 μονάδες και αυτοκτονήσεις!

ναι λιμενεργάτη μου με 100 χιλιάρια εισόδημα.
σου είπα και παλαιότερα...
αυτές που τραβούσες φωτό στα αθενς ερώτικα και τις ανέβαζες στο σάιτ σου εγώ και ο πλέ τις γαμάμε κατ οίκον.
κλάψε τώρα.
και πες μας για τον πλε και το κλείσιμό του στο σπίτι...
αααααααχαχαχαχαχαχα
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Τώρα τι ασχολείσαι και συ ρε εικονίδη?
Βγήκε ο ένας αρχιπαπάρας να υπερασπιστεί τον άλλον  :jerking:

Ποιος κρύβεται πίσω από τα νικ και παπαριές...
μόνο το υφάκι και ο τουπές εδω και χρόνια, δείχνει περί τι μαλάκες πρόκειται...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τώρα τι ασχολείσαι και συ ρε εικονίδη?
Βγήκε ο ένας αρχιπαπάρας να υπερασπιστεί τον άλλον  :jerking:

Ποιος κρύβεται πίσω από τα νικ και παπαριές...
μόνο το υφάκι και ο τουπές εδω και χρόνια, δείχνει περί τι μαλάκες πρόκειται...

έτσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

κλάψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

 

pavlik

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
έτσι. πριν την παντρευτούμε θα βάλουμε πρώτα μια φωτογραφία της σε 2 εφημερίδες πανελλαδικής εμβέλειας και σε 2 τοπικές, συνοδευόμενη από το κείμενο ''κοιτάχτε την καλά: όποιος την έχει πηδήξει, παρακαλείται να επικοινωνήσει μαζί μου στο 697χχχχχχχ''. αν λάβουμε πάνω από 100 τηλεφωνήματα, μάλλον πέσαμε σε πρώην... φοιτήτρια μουσικής (με ειδικότητα στο κλαρίνο)
Kι αν πριν σε παντρευτεί βάλει αγγελία εκείνη "κοιτάχτε τον καλά, μήπως τριγυρνάει σε μπυδέλα ή με CGq". Ωραίος είσαι ρε φίλε, μελος σ' αυτό το site και απαιείς η γυναικα που θα πάρεις να είναι παρθένα...
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Kι αν πριν σε παντρευτεί βάλει αγγελία εκείνη "κοιτάχτε τον καλά, μήπως τριγυρνάει σε μπυδέλα ή με CGq". Ωραίος είσαι ρε φίλε, μελος σ' αυτό το site και απαιείς η γυναικα που θα πάρεις να είναι παρθένα...

δεν το ξερες?

εδω μεσα οι άντρες ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΟΛΑ (οσαν κακομαθημενες κορασιδες)

-παρθενα
-κουκλαρα
-με λιγες απαιτησεις σε δωρα και κερασματα
-να μη γκρινιαζει και να τα κανει ολα στο κρεβατι (με τροπο που να μην προδιδει ομως οτι στο παρελθον τα χει κανει και με αλλους)
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Το μαγείρεμα και το σιδέρωμα το ξέχασες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom