Νέα

Απόπειρα πνιγμού σε στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.386
Πόντοι
786
Τώρα ο arxidakos έπαθε PTSD. Του έδωσε τον παπά. :confused:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.100
Κριτικές
20
Like
27.294
Πόντοι
8.346
Τυπε μου θα μπορούσε να ειναι κ χειρότερα. Μην σκας
bring-on-the-fluggegecheimen-fluggegecheimen.gif
 
OP
OP
arxidakos

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.533
Πόντοι
481
να ανεβαζεις στορυ καθε φορα εξω απο το μπουρδελο με check in...

Να σε ρωτησω ομως τυπε, τι ηλικια εχεις και γιατι κουμπωνεις χαπια για να γαμησεις; Επισης, γιατι δεν αναφερεις οικο και κοπελα; Τι παει να πει ειναι λεπτη η θεση σου; Πληρωσες με πιστωτικη και εχουν τα στοιχεια σου ή θα διαβασει η γκομενα το νημα σου και την επομενη φορα θα σε σφαξει;
Φιλε συναγωνιστη μπορω ευκολα να γραψω και το ονομα και τον οικο.Δεν ειναι αυτο ομως το ζητουμενο...Δεν εχω σκοπο να βλαψω καμμια κοπελα και κανενα μαγαζι αφου δεν γνωριζω και την πραγματικη προθεση .Το ερωτημα που με βασανιζει ειναι εαν τετοιες κινησεις ειναι αποδεκτες ή ηταν αντιδραση ψυχολογικη.
 

Makis99

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
364
Κριτικές
14
Like
1.494
Πόντοι
2.285
Καλησπερα φιλοι συναγωνιστες.ο τιτλος ισως φανει ακραιος και υπερβολικος αλλα αποτελει μια πραγματικοτητα.Θα καταθεσω την εμπειρια μου οσο γινεται με λεπτοτητα και εχεμυθεια .
Σε προσφατη συναντηση μου σε γνωστο στουντιο εζησα μια εντελως περιεργη εμπειρια.Δεν θελω να αναφερω σε ποιο στουντιο ή με ποιο κοριτσι γιατι η θεση μου ειναι λεπτη και ακομα προσπαθω να συνελθω..
Πανω στην εναλλαγη στασεων και εχοντας την κοπελα απο πανω μεσα στην καβλα και την θολουρα που βρισκομουν ξεστωμισα την ατακα ."Σου αρεσει που..α που τον παιρνεις;"
Τοτε η τυπισσα με ενα σαρδονιο υφος ενω την πιστοναριζα εβαλε το ενα της χερι στον λαιμο μου και αρχισε να με σφιγγει σε επιπεδο πνιγμου.Παγωσα στιγμιαια και μην μπορωντας να ανασανω για αυτα τα λιγα δευτερα της τραβηξα με δυναμη το χερι.Σχεδον ταραγμενος ενω το σαρδονιο υφος της κοπελας συνεχιστηκε την γυρισα στα τεσσερα οπου και τελειωσα.η συμπεριφορα της κοπελας στην συνεχεια εδειξε κανονικη.Ρωταω ολους εσας ,υπαρχει τυπου τετοια κινκυ συμπεριφορα στο σεξ ή ηταν μια κινηση μισους και οργης της εν λογω κοπελας..;Εφυγα πολυ ταραγμενος απο αυτη την συναντηση και πραγματικα δεν ξερω τι να πιστεψω.Σας εχει τυχει κατι αναλογο ή θα πρεπει να παω στην τσατσα ξανα να παραπονεθω;

Αφού δε σε βίασε παλι καλα να λες...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.246
Like
34.807
Πόντοι
9.931

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
538
Κριτικές
8
Like
1.812
Πόντοι
366
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
PΚαλησπερα φιλοι συναγωνιστες.ο τιτλος ισως φανει ακραιος και υπερβολικος αλλα αποτελει μια πραγματικοτητα.Θα καταθεσω την εμπειρια μου οσο γινεται με λεπτοτητα και εχεμυθεια .
Σε προσφατη συναντηση μου σε γνωστο στουντιο εζησα μια εντελως περιεργη εμπειρια.Δεν θελω να αναφερω σε ποιο στουντιο ή με ποιο κοριτσι γιατι η θεση μου ειναι λεπτη και ακομα προσπαθω να συνελθω..
Πανω στην εναλλαγη στασεων και εχοντας την κοπελα απο πανω μεσα στην καβλα και την θολουρα που βρισκομουν ξεστωμισα την ατακα ."Σου αρεσει που..α που τον παιρνεις;"
Τοτε η τυπισσα με ενα σαρδονιο υφος ενω την πιστοναριζα εβαλε το ενα της χερι στον λαιμο μου και αρχισε να με σφιγγει σε επιπεδο πνιγμου.Παγωσα στιγμιαια και μην μπορωντας να ανασανω για αυτα τα λιγα δευτερα της τραβηξα με δυναμη το χερι.Σχεδον ταραγμενος ενω το σαρδονιο υφος της κοπελας συνεχιστηκε την γυρισα στα τεσσερα οπου και τελειωσα.η συμπεριφορα της κοπελας στην συνεχεια εδειξε κανονικη.Ρωταω ολους εσας ,υπαρχει τυπου τετοια κινκυ συμπεριφορα στο σεξ ή ηταν μια κινηση μισους και οργης της εν λογω κοπελας..;Εφυγα πολυ ταραγμενος απο αυτη την συναντηση και πραγματικα δεν ξερω τι να πιστεψω.Σας εχει τυχει κατι αναλογο ή θα πρεπει να παω στην τσατσα ξανα να παραπονεθω;
Καλησπερα φιλοι συναγωνιστες.ο τιτλος ισως φανει ακραιος και υπερβολικος αλλα αποτελει μια πραγματικοτητα.Θα καταθεσω την εμπειρια μου οσο γινεται με λεπτοτητα και εχεμυθεια .
Σε προσφατη συναντηση μου σε γνωστο στουντιο εζησα μια εντελως περιεργη εμπειρια.Δεν θελω να αναφερω σε ποιο στουντιο ή με ποιο κοριτσι γιατι η θεση μου ειναι λεπτη και ακομα προσπαθω να συνελθω..
Πανω στην εναλλαγη στασεων και εχοντας την κοπελα απο πανω μεσα στην καβλα και την θολουρα που βρισκομουν ξεστωμισα την ατακα ."Σου αρεσει που..α που τον παιρνεις;"
Τοτε η τυπισσα με ενα σαρδονιο υφος ενω την πιστοναριζα εβαλε το ενα της χερι στον λαιμο μου και αρχισε να με σφιγγει σε επιπεδο πνιγμου.Παγωσα στιγμιαια και μην μπορωντας να ανασανω για αυτα τα λιγα δευτερα της τραβηξα με δυναμη το χερι.Σχεδον ταραγμενος ενω το σαρδονιο υφος της κοπελας συνεχιστηκε την γυρισα στα τεσσερα οπου και τελειωσα.η συμπεριφορα της κοπελας στην συνεχεια εδειξε κανονικη.Ρωταω ολους εσας ,υπαρχει τυπου τετοια κινκυ συμπεριφορα στο σεξ ή ηταν μια κινηση μισους και οργης της εν λογω κοπελας..;Εφυγα πολυ ταραγμενος απο αυτη την συναντηση και πραγματικα δεν ξερω τι να πιστεψω.Σας εχει τυχει κατι αναλογο ή θα πρεπει να παω στην τσατσα ξανα να παραπονεθω;
Τυχερός ήσουν που δε σε έπνιξε
Γινεται παντως να σκοτώσει πορνη τον πελάτη
 

Συνημμένα

  • BDFA06EE-69FA-4A18-BCDF-7815B88A2EFF.jpeg
    BDFA06EE-69FA-4A18-BCDF-7815B88A2EFF.jpeg
    98,5 KB · Εμφανίσεις: 104

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
Πάντως πλάκα στη πλάκα μου έχει συμβεί να έχω μια πουτανα με κωλαρά στα τέσσερα και πάνω στη καυλα της τραβάω μια σφαλιάρα στο κωλομερι... και επειδή πρέπει να πόνεσε γυρνάει κ μου τραβάει μια πάρα πολύ δυνατή σφαλιάρα στο μπράτσο κ με ρώτησε τσατισμένη αν μου άρεσε.. απλά τη κοίταξα κ συνέχισα να τη γαμαω..οκ μετά κατάλαβα ότι απλά πόνεσε κ αντέδρασε έτσι δε το έκανα κανένα θέμα...
 
OP
OP
arxidakos

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.533
Πόντοι
481
Παρεπιπτοντως αυτο το ποπερ ωραια ιδεα.Λεω να αγορασω να δοκιμασω...Ετσι ντοπε οπως θα ειμαι λετε να εχει παρενεργεια το ποπερ ;Καλα εαν πεισω και κανενα εσκορτακι να παρει τζουρα παμε για μεγαλη εμπειρια.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
λιγοι εχουν πεθάνει απο facesitting...?
και μετα λένε άλλος πέθανε στον ύπνο του και αηδίες.....
το sex έχει τους κινδύνους του.
το sex και το ποδήλατο απο τα πιο επικίνδυνα αθλήματα.
και το σκι *aka sumacher αλλά και το ξεσκι
10_5431163l.jpg
 

lazarakos21

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
36
Like
1.640
Πόντοι
2.391
Μαλλον δεν ειναι μονο ενας ο λογος για τον οποιο σου ξηγηθηκε ετσι η τυπισα....
Ετσι πιστευω εγω. Αρχικα μπορει να προσβληθηκε λιγο αλλα και στο γαμησι μπορει να γουσταρει τετοια κολπα για να επιβαλλεται και να νιωσει οτι αποκτα παλι δυναμη... Ο πνιγμος στο σεξ ειαι τροπος να δυναμωσει ο οργασμος και μαλιστα επικινδυνος τροπος.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
3
Like
10.145
Πόντοι
1.336
Λοιπόν, τώρα σοβαρά. Κάποιοι λένε ότι τον άρπαξε από την καύλα, κάποιοι άλλοι από οργή. Προσωπικά μου φαίνεται πιθανότερο το δεύτερο. Σε στούντιο την είδε, δεν είναι κανένα μυστήριο εσκορτ που χύνει κατά βούληση

Ο ίδιος νομίζω ότι συμφωνεί μαζί μου και γι αυτό έδωσε και υπερβολικό τίτλο στο νήμα ή σκέφτεται να διαμαρτυρηθεί στην τσατσά.

Μετά από αυτά για μένα θα είχε νόημα να μας έλεγε ο νηματοθέτης εάν μέσα του ψήνεται να την ξαναδεί ή όχι
 
OP
OP
arxidakos

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.533
Πόντοι
481
Λοιπόν, τώρα σοβαρά. Κάποιοι λένε ότι τον άρπαξε από την καύλα, κάποιοι άλλοι από οργή. Προσωπικά μου φαίνεται πιθανότερο το δεύτερο. Σε στούντιο την είδε, δεν είναι κανένα μυστήριο εσκορτ που χύνει κατά βούληση

Ο ίδιος νομίζω ότι συμφωνεί μαζί μου και γι αυτό έδωσε και υπερβολικό τίτλο στο νήμα ή σκέφτεται να διαμαρτυρηθεί στην τσατσά.

Μετά από αυτά για μένα θα είχε νόημα να μας έλεγε ο νηματοθέτης εάν μέσα του ψήνεται να την ξαναδεί ή όχι
Μου εχει γινει εμμονη ιδεα.παρακολουθω τις βαρδιες για να παω αμμεσα να ξεκαθαρισω το θεμα μεσα μου..εχω ηδη αρχισει να αποκτω φοβια στο συγκεκριμενο θεμα...
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Ε. αν ξαναπάς, μη τη λες πουτανα
Πες της Τι σου κάνω μωρη εκδιδόμενη γυναίκα;
Σώνει και καλά να ξαναπείς πουτανα;
 
OP
OP
arxidakos

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.533
Πόντοι
481
Τωρα αληθεια ειναι δυνατον να την προσβαλει η λεξη πουτανα ;Δηλαδη οταν πας επισκεψη στον γιατρο και του λες γιατρε μου τοτε τι πρεπει να σου κανει ;Να σου καρφωσει το νυστερι στο λαιμο;;;
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.523
Like
8.508
Πόντοι
2.306
Περιεργο πραγμα πως αντιδρουν στα βρωμολογα οι γυναικες..Αντι να καβλωσει η τυπισσα πηγε να με πνιξει ...πρεπει να σκεφτομαι σοβαρα απο εδω και περα τι λεω και τι κανω...

Πήγε να σε πνίξει γιατί την ζαλισες με την φλυαρία σου. Εδώ θέλω να σε πνίξω εγώ που σε διαβάζω.

Είτε σου φαίνεται αστείο είτε όχι, μπορεί κάλλιστα να ήθελε να φτάσει σε οργασμο και κάθε φορά που μιλούσες της κοβόταν, επομένως σαν αντίδραση σ’ έπιασε απ’ το λαιμό σα να σου λέει σκάσε. Ειδάλλως ο όρος πουτανα που λογικά σπάμαρες της ξυπνάει τραυματα και πάλι σ’ έπιασε για να σκάσεις.

Όσον αφορά την ιδεα του ποπερ που κακώς έδωσα και σ’ άρεσε, άστο. Αμα κλαις με πνίξιμο, εκεί θα σε πιάσει ζαλάδα και αμόκ, δεν είναι για αματουρια μύστες.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.411
Like
9.623
Πόντοι
2.306
Πήγε να σε πνίξει γιατί την ζαλισες με την φλυαρία σου. Εδώ θέλω να σε πνίξω εγώ που σε διαβάζω.

Είτε σου φαίνεται αστείο είτε όχι, μπορεί κάλλιστα να ήθελε να φτάσει σε οργασμο και κάθε φορά που μιλούσες της κοβόταν, επομένως σαν αντίδραση σ’ έπιασε απ’ το λαιμό σα να σου λέει σκάσε. Ειδάλλως ο όρος πουτανα που λογικά σπάμαρες της ξυπνάει τραυματα και πάλι σ’ έπιασε για να σκάσεις.

Όσον αφορά την ιδεα του ποπερ που κακώς έδωσα και σ’ άρεσε, άστο. Αμα κλαις με πνίξιμο, εκεί θα σε πιάσει ζαλάδα και αμόκ, δεν είναι για αματουρια μύστες.
Κάνε εκπομπή για τους πληρωμένους οργασμούς τύπε,ο λαός αδημονεί
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Τωρα αληθεια ειναι δυνατον να την προσβαλει η λεξη πουτανα ;Δηλαδη οταν πας επισκεψη στον γιατρο και του λες γιατρε μου τοτε τι πρεπει να σου κανει ;Να σου καρφωσει το νυστερι στο λαιμο;;;

Τι ιδιο ειναι ρε μαστορα?Αν ηταν ετσι θα ειχαν τμημα στην Παντειο πχ και να περνας με 18500 μορια.Δεν το εχουν ομως,αρα δεν ειναι το ιδιο.Μην τις λες πουτανες,στραβωνουν.Πες την μουναρα,πες την καυλα,πες την κατι αλλο.Πουτανες ειναι αλλα δεν θελουν να το ακουνε.Εμενα ενα στουντιοκοριτσο με χορτασε κωλοσφαλιαρα,δυνατα μιλαμε,οχι χαλαρα,στο ιεραποστολικο.Ανοιγε τα χερια της και εριχνε,χωρια που ηθελε να μου βαλει και δαχτυλο στον κωλο.Ξαναπηγα?
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Τι ιδιο ειναι ρε μαστορα?Αν ηταν ετσι θα ειχαν τμημα στην Παντειο πχ και να περνας με 18500 μορια.Δεν το εχουν ομως,αρα δεν ειναι το ιδιο.Μην τις λες πουτανες,στραβωνουν.Πες την μουναρα,πες την καυλα,πες την κατι αλλο.Πουτανες ειναι αλλα δεν θελουν να το ακουνε.Εμενα ενα στουντιοκοριτσο με χορτασε κωλοσφαλιαρα,δυνατα μιλαμε,οχι χαλαρα,στο ιεραποστολικο.Ανοιγε τα χερια της και εριχνε,χωρια που ηθελε να μου βαλει και δαχτυλο στον κωλο.Ξαναπηγα?
ξαναπήγες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom