Νέα

Αποχή από τους οίκους 6 & 7 Απριλίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 389
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
:heavymetalbig:τελικά πέτυχε η αποχή η είχαν καλό τζίρο τα μαγαζια
Εγώ λέω ότι την ακολούθησαν καμιά 50ριά άτομα συνολικά, οπότε χάσανε 1000-2000 ευρώ τα μαγαζιά το ΣΚ. Ποσό ασήμαντο για ολόκληρη τη Φυλής. Γι' αυτό θα έπρεπε να διαδοθεί με αφίσες και φειβολάν η κύρυξη της αποχής και να κρατήσει μεγαλύτερο διάστημα.
 

Επισκέπτης
να συμπληρωσω και εγω ενα αιτημα παρακαλω  :grin:

να διαθετουν οι οικοι προς πωληση πορτοκαλαδες Φαντα (με ανθρακικο) προς τιμη κοστους στους πελατες
Επισης να διαθετουν και τον καφε του ερωτιαρη σε οποιον πελατη επιθυμει στην τιμη του 1,5 ευρω.

ευχαριστω  :grin:

Σουζυ, τσουζει.
 

Επισκέπτης
:heavymetalbig:τελικά πέτυχε η αποχή η είχαν καλό τζίρο τα μαγαζια
Οι αντιδρασεις απο κλωνους και μοντερεητορ δειχνουν οτι τους εχει θορυβησει αυτο που κανουμε.

Στο χερι μας ειναι να το συνεχισουμε και να πετυχουμε αλλαγες.
 

Επισκέπτης
Κόσμο που φωνάζει σαν τα πηθίκια βασικά στο Μεταξουργείο συναντάω εγώ, όπου εντάξει δεν έχω και μεγάλες απαιτήσεις από τα 10 ευρώ. Όσο για τα φωτάκια της discoball, εμένα προσωπικά δε με ενοχλούν τόσο. Δεν ξέρω εσένα γιατί σε τσιτώνουν. Επίσης δυνατή μουσική δεν έχω συναντήσει σε κανένα σπιτάκι. Στα υπόλοιπα είσαι πολύ σωστός.
πιο πολυ μεταξι εχω συναντησει τα φωτα που αναβοσβηνου, πχ Ιασωνος 36, Ιασωνος 10 ορφ.

Δυνατη μουσικη παιζει σε πολλα. Μπορει να μη σε ενοχλει αν εχεις συνηθισει απο μπαρ και τετοια, αλλα το ερωτημα ειναι ποια η επιδραση της δυνατης μουσικης και ποια η επιδραση της χαλαρωτικης μουσικης. Θελουμε μπουρδελα που οι πελατες περιμενουν υπομονετικα και χαλαρωνουν, ή μπουρδελα που υπαρχει  ενταση κ βιασυνη; Τα αφεντικα γουσταρουν τσιτες, να μπαινοβγαινει κοσμος, να χυνει γρηγορα. Αγχωτικη ταυχδιεγερση που ελεγε ο Ριγκορμορτις. Δε συναδει το περιβαλλον με αυτο που λεμε για εικοσαλεπτα τουλαχιστον προγραμματα. Ελπιζω να ειμαι κατανοητος.
 

Επισκέπτης
Νομίζω καλά τα έθεσες αλλά έπρεπε να βάλεις "μέχρι 20 λεπτά" πχ, άμα κάποιος τελειώσει στο πεντάλεπτο δεν υπάρχει λόγος καθυστέρησης...
Μου φαίνεται ακούγετε καλύτερα έτσι και είναι ποιο εφικτό... :think:
:hi: 

Εχεις δικιο αλλα δεν θα ηταν καλυτερα να δημιουργηθει μια κουλτουρα σεβασμου του χρονου για τον οποιο εχεις πληρωσει; Τα κολ γκερλ ντυνονται και φευγουν αν χυσεις στο πενταλεπτο;
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Εγώ λέω ότι την ακολούθησαν καμιά 50ριά άτομα συνολικά, οπότε χάσανε 1000-2000 ευρώ τα μαγαζιά το ΣΚ. Ποσό ασήμαντο για ολόκληρη τη Φυλής. Γι' αυτό θα έπρεπε να διαδοθεί με αφίσες και φειβολάν η κύρυξη της αποχής και να κρατήσει μεγαλύτερο διάστημα.

Πιστευω οτι υπηρχε πολυ μεγαλυτερη συμμετοχη στην αποχη !!
Οι εγκυροι μπουρδελοανταποκριτες ειπαν οτι τα σπιτακια ηταν αδεια  :headbaning2:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Πιστευω οτι υπηρχε πολυ μεγαλυτερη συμμετοχη στην αποχη !!
Οι εγκυροι μπουρδελοανταποκριτες ειπαν οτι τα σπιτακια ηταν αδεια  :headbaning2:
Θέλεις να πεις δηλαδή ότι το καινούριο μέλος με τα 10 μηνύματα είναι αναξιόπιστο; :2funny:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
ΜΗν πάτε καθόλου ξανά
Τέτοια μπάζα δεν  αξίζουν τα 20ε για ένα 5 λεπτό αποτυχημένη συνεδρίασης  :walkingpenis:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
ΜΗν πάτε καθόλου ξανά
Τέτοια μπάζα δεν  αξίζουν τα 20ε για ένα 5 λεπτό αποτυχημένη συνεδρίασης  :walkingpenis:
Να κόψουμε και τελείως το γαμήσι; Ή να τα μαζεύουμε 15 μέρες για να πάμε με κανένα call girl?
 

Επισκέπτης
:heavymetalbig:τελικά πέτυχε η αποχή η είχαν καλό τζίρο τα μαγαζια

Η αποχή πέτυχε !!!

Έπεσε ο τζίρος όλων των μαγαζιών τουλάχιστον κατά 70%!

Χθές και σήμερα τα περισσότερα μπουρδέλα Φυλής και πέριξ δεν είχαν περισσότερους από 8 πελάτες σε κάθε βάρδια! Αυτό "μεταφράζεται" σε 80 ευρώ μεροκάματο για την εργαζόμενη και 80 ευρώ μικτά για τα αφεντικά (για 2 βάρδιες συνολικά) που αν αφαιρέσεις ενοίκια, φως, νερό, χαρτικά κ.α δεν τους μένουν ούτε 30 ευρώ στην τσέπη!

Το 2019 θα είναι η αρχή του τέλους για τους γερμανοτσολιάδες ευρωλιγούρηδες και ελεεινούς Σορογλύφτες!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εχεις δικιο αλλα δεν θα ηταν καλυτερα να δημιουργηθει μια κουλτουρα σεβασμου του χρονου για τον οποιο εχεις πληρωσει; Τα κολ γκερλ ντυνονται και φευγουν αν χυσεις στο πενταλεπτο;
Τα κολ γκερλ πληρωνονται 80 - 120 ευρω , οχι 10 ευρω που δινετε εσεις και εχετε και την απαιτηση να κανετε αρμενικη βιζιτα και να βαλουν και εναν αραπη να σας κανει αερα στην υποδοχή, μαζι με κλασικη μουσικη και φωτορυθμικα
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Εχεις δικιο αλλα δεν θα ηταν καλυτερα να δημιουργηθει μια κουλτουρα σεβασμου του χρονου για τον οποιο εχεις πληρωσει; Τα κολ γκερλ ντυνονται και φευγουν αν χυσεις στο πενταλεπτο;
Τυπε δυστυχώς κάποιες καριολες, φεύγουν..
 

Επισκέπτης
Τα κολ γκερλ πληρωνονται 80 - 120 ευρω , οχι 10 ευρω που δινετε εσεις και εχετε και την απαιτηση να κανετε αρμενικη βιζιτα και να βαλουν και εναν αραπη να σας κανει αερα στην υποδοχή, μαζι με κλασικη μουσικη και φωτορυθμικα

Η κάθε μαφία έχει και ένα δικηγόρο για να την υπερασπίζεται!
 

Επισκέπτης
Τα κολ γκερλ πληρωνονται 80 - 120 ευρω , οχι 10 ευρω που δινετε εσεις και εχετε και την απαιτηση να κανετε αρμενικη βιζιτα και να βαλουν και εναν αραπη να σας κανει αερα στην υποδοχή, μαζι με κλασικη μουσικη και φωτορυθμικα
Το εγκυρο μελος Αλεξ71 λεει οτι τα κολ γκερλ πληρωνονται 80-120 ευρω για 10 λεπτα.

Για να βλεπετε τι ρολο βαραει ο καθενας εδω μεσα τοσα χρονια.
 

Επισκέπτης
Συμφωνουμε ολοι με το αιτημα να πληρωνουμε για χρονο και οχι για χυσιμο και με το υποαιτημα η Φυλης να μεταβει σε πιο μακροχρονα προγραμματα κ χαλαροτητα περιβαλλοντος;

Περιμενω τοποθετησεις. Μετα τη διαβουλευση θα καθορισουμε νεα ημερομηνια αποχης με αιτηματα που ολοι πιστευουμε εντονα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

Επισκέπτης
Το εγκυρο μελος Αλεξ71 λεει οτι τα κολ γκερλ πληρωνονται 80-120 ευρω για 10 λεπτα.

Για να βλεπετε τι ρολο βαραει ο καθενας εδω μεσα τοσα χρονια.

Η βροχή αυτού του Σαββατοκύριακου έβγαλε στην επιφάνεια όλα τα σαλιγκάρια!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Συμφωνουμε ολοι με το αιτημα να πληρωνουμε για χρονο και οχι για χυσιμο και με το υποαιτημα η Φυλης να μεταβει σε πιο μακροχρονα προγραμματα κ χαλαροτητα περιβαλλοντος;

Περιμενω τοποθετησεις. Μετα τη διαβουλευση θα καθορισουμε νεα ημερομηνια αποχης με αιτηματα που ολοι πιστευουμε εντονα.
Εγω λεω να δωσεις καμια εξηγηση για εκεινο το επικο ποστ που ελεγες οτι η Ντορα και ο Ανεστης ειναι κλωνοι δικοι σου.
Η Ντορα που ρωτηθηκε απαντησε οτι "ο καθενας μπορει να λεει ό,τι θελει".
Αρα τύπε λες ό,τι θελεις? Ποιος απο τους δυο λεει ψεματα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Η βροχή αυτού του Σαββατοκύριακου έβγαλε στην επιφάνεια όλα τα σαλιγκάρια!
Α τύπε κι εσυ με δεκαευρο γαμας? Ετσι εξηγουνται οι "εκατονταδες γυναικες" που εχεις γαμησει στη ζωη σου?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom