Νέα

Αποχή από τους οίκους 6 & 7 Απριλίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 389
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Με εκπλήσσει ευχάριστα και με συγκινεί η ανταπόκριση που έδειξαν οι συναγωνιστές στο κάλεσμα για αποχή. Η εντυπωσιακή ερήμωση της πιάτσας από πελατεία δείχνει ότι οι Έλληνες ενωμένοι μπορούν να πετύχουν θαύματα. Υπάρχει καμιά σκέψη για επανάληψη της αποχής και άλλο ΣΚ;
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Εμεις τα μαθαμε ετσι τα Αλβάνια.

τηλεφωνάκι?? είχε η γκόμενα κινητό πάνω της?? πάντα παιδιά συνεχίζουμε γερά την απεργία μας! αν έχεις φάει φόλα (99% πιθανότητα) απείχε σήμερα+αύριο!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
τηλεφωνάκι?? είχε η γκόμενα κινητό πάνω της?? πάντα παιδιά συνεχίζουμε γερά την απεργία μας! αν έχεις φάει φόλα (99% πιθανότητα) απείχε σήμερα+αύριο!
Τηλεφωνάκι στην τσατσά. Το έχω πάθει 2-3 φορές με τη Μικαέλα στο Φωκαίας 17 κάτω, με αποτέλεσμα πλέον η κοπέλα να φολέψει μαζί μου, και στο Αγ. Πέτρου.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Η αποχή συνεχίζεται κάντε υπομονή μια ημέρα πέρασε..
 

Επισκέπτης
Τηλεφωνάκι στην τσατσά. Το έχω πάθει 2-3 φορές με τη Μικαέλα στο Φωκαίας 17 κάτω, με αποτέλεσμα πλέον η κοπέλα να φολέψει μαζί μου, και στο Αγ. Πέτρου.

Τα περισσότερα από τα σημερινά αφεντικά των μπουρδέλων ζηλεύουν όχι μόνο τους πελάτες αλλά και τις πουτάνες διότι οι ίδιοι ανήκουν στο 3ο φύλο και δυσκολεύονται να βρούν άτομα να ικανοποιήσουν τα ανώμαλα γούστα τους !!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Τα περισσότερα από τα σημερινά αφεντικά των μπουρδέλων ζηλεύουν όχι μόνο τους πελάτες αλλά και τις πουτάνες διότι οι ίδιοι ανήκουν στο 3ο φύλο και δυσκολεύονται να βρούν άτομα να ικανοποιήσουν τα ανώμαλα γούστα τους !!!
Σωστά, αυτό πάλι πού το πας; Μόνο σε κανένα τραβελόσπιτο αν πληρώσουν για παθητικό σεξ, για να τους γαμήσουν.
 
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
9
Like
14
Πόντοι
0
Με εκπλήσσει ευχάριστα και με συγκινεί η ανταπόκριση που έδειξαν οι συναγωνιστές στο κάλεσμα για αποχή. Η εντυπωσιακή ερήμωση της πιάτσας από πελατεία δείχνει ότι οι Έλληνες ενωμένοι μπορούν να πετύχουν θαύματα. Υπάρχει καμιά σκέψη για επανάληψη της αποχής και άλλο ΣΚ;

συγνώμη αλλά ποτέ οι έλληνες ήταν ενωμένοι και δεν το ξέραμε; τα παραλετε βλέπω γιατί παρόλο την βροχή είχε κόσμο παντού.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
συγνώμη αλλά ποτέ οι έλληνες ήταν ενωμένοι και δεν το ξέραμε; τα παραλετε βλέπω γιατί παρόλο την βροχή είχε κόσμο παντού.
Για λίγο κατά την επανάσταση του '21 και τη γερμανική κατοχή υπήρξαν ενωμένοι. Δεν έχω βγει για να ξέρω, αλλά κάποιοι χθες βράδυ γράψανε ότι ήταν έρημη η πιάτσα και χάρηκα. Εσύ είδες κόσμο; :S
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
9
Like
14
Πόντοι
0
Για λίγο κατά την επανάσταση του '21 και τη γερμανική κατοχή υπήρξαν ενωμένοι. Δεν έχω βγει για να ξέρω, αλλά κάποιοι χθες βράδυ γράψανε ότι ήταν έρημη η πιάτσα και χάρηκα. Εσύ είδες κόσμο; :S

σιγά μην ήταν έρημη.εδω το πρωί είχε δωμάτιο μέχρι κι η χοντρομαιρη στο φυλής 66. το απόγευμα θα πάω σε μία καινούργια που βρήκα και θα έρθω να την γράψω.
και χθες είχε κόσμο. απλως μία τυπική μέρα με βροχα ήταν.
 

Επισκέπτης
σιγά μην ήταν έρημη.εδω το πρωί είχε δωμάτιο μέχρι κι η χοντρομαιρη στο φυλής 66. το απόγευμα θα πάω σε μία καινούργια που βρήκα και θα έρθω να την γράψω.
και χθες είχε κόσμο. απλως μία τυπική μέρα με βροχα ήταν.
πεσανε οι κλωνοι με 10 μηνυματα να γραψουν τις μαλακιες τους

Τρεχατε να ικανοποιησετε τους Πακι και στους Ελληνες πουλαγατε φουμαρα 20 ευρω η ενημερωση 50 ευρω η κριτικη

Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕ - ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ!!
 

Επισκέπτης
Tα αιτηματα μας οπως διαμορφωνονται με την μαζικη αποχη των 6&7 Απριλιου που στεφθηκε με απολυτη επιτυχια:

1. Νορμαλ φωτισμος - μουσικη στο σαλονι που χαλαρωνει τους πελατες για να περιμενουν με υπομονη και δεν τους εκνευριζει με φωτα που αναβοσβηνουν και δυνατη μουσικη. Οποιοι φωναζουν να τους κανει παρατηρηση η τσατσα. Αν ακουστει κανα βογγητο απ το δωματιο δεν πειραζει, δε μας σοκαρει.

Κοστος για τον επιχειρηματια: ΜΗΔΕΝ!
Δυνατοτητα υλοποιησης: ΑΜΕΣΗ

2. Καποτες με λιπνατικο που ξετυλιγονται ευκολα πανω στην πουτσα και δε χρειαζεται να τις ανοιξεις σαν καλτσα.

Κοστος για τον επιχειρηματια: Αμελητεο
Δυνατοτητα υλοποιησης: ΑΜΕΣΗ

3. Μεγαλυτερη καθαριοτητα στα δωματια. Τα σεντονια να αλλαζουν τουλαχιστον καθε 4 ωρες.

Κοστος για τον επιχειρηματια: Αμελητεο
Δυνατοτητα υλοποιησης: ΑΜΕΣΗ

4. Χρονος παραμονης στο δωματιο:

Παιρνοντας ως σημειο αναφορας αλλες ευρωπαικες και οχι τριτοκοσμικες χωρες, στις οποιες οι ανθρωποι δεν καταδεχονται να τους φερονται σαν ζωα, και απαιτουν αξιοπρεπεια οταν κανουν ΣΕΞ, ζηταμε την καθιερωση ΕΓΓΥΗΜΕΝΟΥ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ στα μπουρδελα.

Αυτος ο χρονος δεν ειναι αποδεκτο να διαμορφωνεται σε λιγοτερο απο:

10 λεπτα για 10 ευρω

20 λεπτα για 20 ευρω

30 λεπτα για 30 ευρω

60 λεπτα για 50 ευρω


Οι ως ανω τιμες συγκρινονται με τις τιμες που ισχυουν στην Πραγα, μια πολη με μεγαλυτερους μισθους απο την ΑΘηνα, τα μπουρδελα της οποιας ειναι πληρως εξοπλισμενα με ντουσιερες, και χρεωνουν 30 ευρω για σεξ μισης ωρας.

Μακροπροσθεσμος στοχος ειναι να αναβαθμιστουν και κτιριακα οι σταβλοι της Φυλης και οι φαβελες του Μεταξουργειου.

Κοστος για τον επιχειρηματια: Κανενα
Δυνατοτητα υλοποιησης: ΑΜΕΣΗ

Η Φυλης θα ξεκιναει με προγραμματα 20 λεπτων, ενω το Μεταξουργειο με προγραμματα 10 λεπτων.

Αν αναλογιστουμε ποσες πουτανες σημερα στη Φυλης εχουν πανω απο 3 πελατες την ωρα (κατα μεσο ορο) προκυπτει οτι στην πραγματικοτητα ο τζιρος ειτε θα παρεμεινει ιδιος ειτε θα αυξηθει απο την τονωση της επισκεψιμοτητας.

Το κοστος το επωμιζονται οι πουτανες που θα πρεπει να δουλευουν τη βαρδια και οχι να καθονται στο κουζινακι. Υπαρχουν κοπελες με ορεξη να δουλευουν εικοσαλεπτα με γεματα δωματια; Πιστευω οτι υπαρχουν.


5. Συμπεριφορα απο τσατσαδες και πουτανες που να αρμοζει σε νεους Ελληνες και οχι σε αλλοδαπα κατακαθια, μπαρμπαδες καφενειου ή διποδα ζωα.

Κοστος για τον επιχειρηματια: Μηδενικο
Δυνατοτητα υλοποιησης: Οσο χρειαζεται για να βρουν το αναλογο προσωπικο.

 

Επισκέπτης
Τι εννοουμε οταν λεμε Εγγυημενος Ελαχιστος  Χρονος.

Στο δεκαλεπτο το στανταρ προγραμμα ειναι 3 λεπτα προκαταρκτικα, 3 λεπτα η μια σταση, 3-4 λεπτα μεχρι το χυσιμο. Υπαρχει μια πιεση να γινουν συγκεκριμενα πραγματα με συγκεκριμενη σειρα και διαρκεια ωστε να μην καθυστερησει το χυσιμο.

Ειναι ενα προγραμμα που δεν αφηνει πολλα περιθωρια πρωτοβουλιας στον πελατη, αλλα για καποιους ειναι αρκετο. Οι ξεπετες προσπαθουν να κλεψουν ακομα και σε αυτο.

Στο εικοσαλεπτο υπαρχει πειρσσοτερη ελευθερια πρωτοβουλιας στον πελατη και μεγαλυτερη χαλαροτητα. Μπορει καποιος να κανει 15 λεπτα προκαταρκτικα και να γαμησει 5, ή το αντιστροφο.

Αν καποιος χυσει στο δεκαλεπτο Εγγυημενος Ελαχιστος Χρονος σημαινει οτι η πουτανα θα κατσει αλλο ενα πενταλεπτο μαζι του στο δωματιο και μετα θα φυγει. Ετσι αποφευγονται οι ξεπετες.

Αν καποιος δεν χυνει περαν του 20λεπτου η πουτανα θα του δωσει λιγα λεπτα περιθωριο και μετα θα φυγει.

 

Επισκέπτης
Δημιουργειται το ερωτημα πως μπορουν οι πουτανες να βγαλουν περισσοτερα λεφτα οταν κοπει η δυνατοτητα ξεπετας μεσω του Εγγυημενου Ελαχιστου  Χρονου.

Ο ενας τροπος ειναι μεσω της αποκτησης σταθερης πελατειας που η ευγενικη συμπεριφορα, ο ερωτισμος και η καλη τεχνικη, κερδιζουν.

Ο δευτερος τροπος ειναι μεσω της εξτρα χρεωσης για υπηρεσια (πρωκτικο, cim, κλπ). Αυτο θα ηταν προτιμοτερο να μην το δουμε στα μπουρδελα.

Ο τριτος τροπος ειναι μεσω της αυξημενης βασικης χρεωσης για οποια εργαζομενη θεωρει οτι εχει να προσφερει κατι παραπανω σε εμφανιση ή ποιοτητα υπηρεσιων.

Ουσιαστικα μιλαμε για καταργηση της εναρμονισης των τιμων που εχει επικρατησει.

Αυτο κατα τη γνωμη μου δεν ειναι κακο, γιατι θα διευκολυνει την ανανεωση της Φυλης με πουτανες ανωτερου επιπεδου.

Θα μπορουσε για παραδειγμα μια εργαζομενη που εμφανισιακα παραπεμπει στις παλιες καλες εποχες, να χρεωνει +50% επι των βασικων, ητοις:

για 20 λεπτα, 30 ευρω
για 30 λεπτα, 45 ευρω
για 60 λεπτα, 100 ευρω
(στο Μεταξι εχουμε δει 15 ευρω για 10 λεπτα)

Νομιζω οτι η αγορα της Φυλης μπορει να σηκωσει 5-6 εργαζομενες αυξημενου κοστολογιου.

Ο Ελαχιστος Εγγυημενος Χρονος μας εξασφαλιζει οτι δεν θα πληρωσουμε παραπανω απλα για μια ομορφη ξεπετα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Βάλε και μια ψηφοφορία ρε Peter να ξέρουμε τι μας γίνεται. Οπότε για πότε "ανανεώνουμε το ραντεβού μας";
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
1. Νορμαλ φωτισμος - μουσικη στο σαλονι που χαλαρωνει τους πελατες για να περιμενουν με υπομονη και δεν τους εκνευριζει με φωτα που αναβοσβηνουν και δυνατη μουσικη. Οποιοι φωναζουν να τους κανει παρατηρηση η τσατσα. Αν ακουστει κανα βογγητο απ το δωματιο δεν πειραζει, δε μας σοκαρει.

Κοστος για τον επιχειρηματια: ΜΗΔΕΝ!
Δυνατοτητα υλοποιησης: ΑΜΕΣΗ
Κόσμο που φωνάζει σαν τα πηθίκια βασικά στο Μεταξουργείο συναντάω εγώ, όπου εντάξει δεν έχω και μεγάλες απαιτήσεις από τα 10 ευρώ. Όσο για τα φωτάκια της discoball, εμένα προσωπικά δε με ενοχλούν τόσο. Δεν ξέρω εσένα γιατί σε τσιτώνουν. Επίσης δυνατή μουσική δεν έχω συναντήσει σε κανένα σπιτάκι. Στα υπόλοιπα είσαι πολύ σωστός.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
να συμπληρωσω και εγω ενα αιτημα παρακαλω  :grin:

να διαθετουν οι οικοι προς πωληση πορτοκαλαδες Φαντα (με ανθρακικο) προς τιμη κοστους στους πελατες
Επισης να διαθετουν και τον καφε του ερωτιαρη σε οποιον πελατη επιθυμει στην τιμη του 1,5 ευρω.

ευχαριστω  :grin:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Νομίζω καλά τα έθεσες αλλά έπρεπε να βάλεις "μέχρι 20 λεπτά" πχ, άμα κάποιος τελειώσει στο πεντάλεπτο δεν υπάρχει λόγος καθυστέρησης...
Μου φαίνεται ακούγετε καλύτερα έτσι και είναι ποιο εφικτό... :think:
:hi:  
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
643
Κριτικές
2
Like
292
Πόντοι
26
:heavymetalbig:τελικά πέτυχε η αποχή η είχαν καλό τζίρο τα μαγαζια
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
να συμπληρωσω και εγω ενα αιτημα παρακαλω  :grin:

να διαθετουν οι οικοι προς πωληση πορτοκαλαδες Φαντα (με ανθρακικο) προς τιμη κοστους στους πελατες
Επισης να διαθετουν και τον καφε του ερωτιαρη σε οποιον πελατη επιθυμει στην τιμη του 1,5 ευρω.

ευχαριστω  :grin:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom