Νέα

Αποχή από τους οίκους 6 & 7 Απριλίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 389
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
οπου εντοπιστει παντρεμενο λαμογιο να παει  να σπασει την απεργια ΣΠΑΣΤΕ  του το κεφαλι !
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Απο οτι φαινεται οι Πικεριστες παιζουν το κεφαλι τους κορωνα γραμματα!

Για τα τρικακια, να σταλουν μερικες δεκαδες καρτες paysafe στον Πικερ Βαν Πουτσεν, για να τα εκτυπωσει ως την παρασκευη.
Για περιφρουρηση, να απειλησουν τα λαμογια με βιντεοσκοπησεις οι πικεριστες.
Οι πικεριστες να παρουν θεση για τα λεγομενα του ΠουτσενΦανΝορτεν οτι προτιμαει να πληρωσει εως 30 ευρω και για την μετακινηση των μπουρδελων πραγμα που θα φερει αυξηση.
Ο Πικερ να κανει Ομολογια Πιστεως και ενημερωση στους ΑφγανοΠακι ταξικους αδερφους του, οπως ο Βιτσ@ς στα πακι/ασοε.
Επαλαμβανομενες 48ωρες κυλιομενες απεργιες η γενικη απεργια, οπως οι ανθρακωρυχοι επι θατσερ, εναντια στο καθεστως μαδουρο.
Ηθικη παρενοχληση τσατσαδων με ανηθικες προτασεις, απο γκιλφολατρες και ρινγκακιδες!
Τελος,
ορισμος ειδικου κομμισαριου
, διαπραγματευτη με νομικες γνωσεις και αρτια επιστημονικη γνωση επι των κοινωνικων θεματων (θα ηταν ιδανικος διορισμος εν λευκο του Πορνομεταναστη)
και
συμμαχια με Βαλκανιοπουτσιστες, για απειλη μαζικης εισβολης φθηνου αλλοδαπου εργατικου κεφαλαιου για πτωση των τιμων!

υγ.
Το κινημα να ευλογηθει απο το παλαιο ημερολογιο και παραλληλα να εκδωθει Φετβας απο την μ@υφτει@ των αθηνων για καταδικη της πορνειας ως οργανο των απιστων!
Πρεπει να γινουν συντονισμενες κινησεις εν μεσω σαρακοστης και ραμαζανιου! Και παραλληλες δρασεις με ευπαθεις ομαδες!

υγ.
ΟΤΑΝ η Περιοδος ειναι Πολιτικο Θεμα, πρεπει οι Πικεριστες να εισελθουν στην πολιτικη, πριν να ειναι αργα! Ιδου
ΣΟΥΡΓΕΛΑ που μιλάνε για Φεμινισμό: Ιδού η υποψήφια του Γερουλάνου και η σεξιστική επίθεση με.. μελιτζάνες

 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Μποικοταζ κι ετσι?
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
τυπε εγω που ειμαι πικεριστης και γαμαω μερα παρα μερα στα μπουρδελα δε μπορω να απεχω και τις δυο μερες,θα παραβιασω το νομο.

θα απεχω μονο τη μια  :hi:
Η ΒΑΓΕΝΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ :s&m_1:
           
                              :hi:
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
687
Πόντοι
86
Μηπως πρεπει να γινει περιφρουρηση της αποχης; :birdman: :woldman:
Ολο κ καποιο ερπετο :zombie:θα αδραξει να ευκαιρια να απολαυσει μια φορα στην ζωη του λιγο καλυτερες παροχες :knuppel: :undecided:
Σωστός! Αυστηρή περιφρούρηση και σούτια στα λαμόγια τους απεργοσπάστες :hi:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
μπραβο συναγωνιστές !!  επιτελους πρεπει απο πελατακια - κοροιδα να περασουμε στην αντεπιθεση .....
προτεινω τον πορνο μεταναστη εκπρόσωπο τυπου  ....
επισης πεταω την ιδεα να υπαρχει πιστοποίηση ISO του καθε οικου απο ολα τα μελη βαση ψηφοφοριας...
αν εχει καλαισθητες κοπελες, ικανοποιητηκο χρονο συνευρεσης, υπηρεσιες σωστες και καθαρο χωρο κλπ
οποια δεν πληρουν προυποθεσεις απλα θα σημειωνονται ως ακαταλληλα και μονο με ευθυνη του καθενα θα μπαινει
για επισκεψη....
θα ειναι ενας χαρτης (που ηδη υπαρχει ) που θα σημειωνονται αυτοι οι οικοι που αξιζει να επισκεφθει καποιος ..
αμεσα με μια ματια στο χαρτη χωρις να ψαχνει κριτικες και σχολια (τα οποια δεν θα πρεπει να σταματησουν σε καμια περιπτωση ) απλα θα υπαρχει και λιστα -γρηγορος οδηγς που θα φτιαχτει και θα αναθεωρηται απο ολους μας.
ετσι ακομα και ενας αρχαριος θα εχει αμεσως τις επιλογες που πρεπει, προς αποφυγη χασιμου χρονου και χρηματος.
στο τελος θα αναγκαστουν να "συμμορφωθουν" ολοι οι οικοι και θα εχυμε επιτελους καλυτερες υπηρεσιες και καλυτερες τιμες??!! 
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
μπραβο συναγωνιστές !!  επιτελους πρεπει απο πελατακια - κοροιδα να περασουμε στην αντεπιθεση .....
προτεινω τον πορνο μεταναστη εκπρόσωπο τυπου  ....
επισης πεταω την ιδεα[glow=red,2,300][size=10pt] να υπαρχει πιστοποίηση ISO του καθε οικου[/size][/glow] απο ολα τα μελη βαση ψηφοφοριας...
αν εχει καλαισθητες κοπελες, ικανοποιητηκο χρονο συνευρεσης, υπηρεσιες σωστες και καθαρο χωρο κλπ
οποια δεν πληρουν προυποθεσεις απλα θα σημειωνονται ως ακαταλληλα και μονο με ευθυνη του καθενα θα μπαινει
για επισκεψη....
θα ειναι ενας χαρτης (που ηδη υπαρχει ) που θα σημειωνονται αυτοι οι οικοι που αξιζει να επισκεφθει καποιος ..
αμεσα με μια ματια στο χαρτη χωρις να ψαχνει κριτικες και σχολια (τα οποια δεν θα πρεπει να σταματησουν σε καμια περιπτωση ) απλα θα υπαρχει και λιστα -γρηγορος οδηγς που θα φτιαχτει και θα αναθεωρηται απο ολους μας.
ετσι ακομα και ενας αρχαριος θα εχει αμεσως τις επιλογες που πρεπει, προς αποφυγη χασιμου χρονου και χρηματος.
στο τελος θα αναγκαστουν να "συμμορφωθουν" ολοι οι οικοι και θα εχυμε επιτελους καλυτερες υπηρεσιες και καλυτερες τιμες??!! 
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Μπουρδέλα με πιστοποίηση!!!!!!Το μόνο πιστοποιημένο είναι η βουλή!
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Δεν ξέρω για κοπέλες αλλά όντως έχω προσέξει ότι το τελευταίο διάστημα οι συμπεριφορές τσάτσων-τσατσάδων έχει αλλάξει στο επιθετικότερο. Πριν κανά δίμηνο πήγα στο 71 Φυλής περατζάδα , εκεί που δουλεύει η Αντζελίνα, να σημειωθεί ότι στο συγκεκριμένο και γενικά Φυλής δεν πάω παρά σπανίως για τους δικούς μου προσωπικούς λόγους. Όταν με είδε ότι πήγα να φύγω και ότι δεν έμπαινα, άρχισε να φωνάζει και να λέει μην ξαναρθείς και τέτοια, και φυσικά έφαγε βρισίδι μετά.
Τις προάλλες επίσης επιθετικός ήταν ο τσάτσος Φωκαίας 17 Β, βγήκε με τσαμπουκά και μου την είπε επειδή δεν πέρασα.
Φίλε άν θέλω να περάσω θα περάσω επειδή το γουστάρω όχι επειδή θα μου το επιβάλεις και δεν γουστάρω ούτε να σε βλέπω να ξινίζεις αλλά ούτε καν να μου μιλάς.
Στα μπουρδέλα πάω από μικρό παιδι και κοντεύω πλέον τα 40, έχω δει τα πάντα. Δεν έχω γράψει ποτέ κριτική για κοπέλα γιατί θεωρώ ότι το επάγγελμα το συγκεκριμένο είναι τρομακτικά δύσκολο και απάνθρωπο και τέλος πάντων σέβομαι πραγματικά αυτό που κάνουν τα κορίτσια και δεν μου βγαίνει ψυχολογικά να γράψω κριτική, αλλά την συμπεριφορά τσάτσου/ υπηρεσίας, έτσι ανεξέλεγκτα και προκλητικά δεν την ανέχομαι. Κάποιοι ξεσκίζονται στην δουλειά ώρες σήμερα για να πάρουν 20 ευρώ και να σκουπίζουν σκάλες.Προφανώς λοιπόν πρέπει τέτοια άτομα πρέπει να πάρουν τον πούλο ολότελα.
 

Επισκέπτης
Στην πραξη θα αποδειξουμε οτι αξιζουμε κατι καλυτερο. Με την αποχη του ερχομενου σαββατοκυριακου, αλλιως καλα μας κανουν.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Γιατί εγώ έχω την βεβαιότητα ότι στις συγκεκριμένες ημερομηνίες θα γίνεται το έλα να δεις από πελάτες????
Ρωτάω τώρα εγώ ο  αδαής!
Κάτι σαν τα εμπάργκο στα μαγαζιά τα σαββατοκύριακα?.
 
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
259
Like
224
Πόντοι
21
Θα στηρίξουμε την κίνηση.Έχουμε τεράστια ανάγκη από καλύτερα πορνεία. :headbaning1:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.566
Πόντοι
20.686
Ψωμι,παιδεια καλυτερα πορνεια...
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.627
Κριτικές
78
Like
7.467
Πόντοι
17.436
Κραταμε τη σημαια μας ψηλα.....χεχεχε
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Γιατί εγώ έχω την βεβαιότητα ότι στις συγκεκριμένες ημερομηνίες θα γίνεται το έλα να δεις από πελάτες????
Ρωτάω τώρα εγώ ο  αδαής!
Κάτι σαν τα εμπάργκο στα μαγαζιά τα σαββατοκύριακα?.
  :hi:  :hi:  :kneel:  :kneel: συναγωνιστή κι εγώ το ίδιο νομίζω  :think: ότι θα γίνεται ο χαμός του χαμού από προδωτες απεργοσπάστες που θα περιμένουν ότι θα απολαύσουν άνεση χρόνου και έξτρα υπηρεσίες λόγο της απεργίας  :S  :S  :thubsdown:  :thubsdown:
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
πικεριστες με ειδικα περιβραχιονια θα περιφρουρισουν  την απεργια μας!
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
μολις με ενημερωσε  ο pussy wagon ( γνωστος  για τους αγωνες του στα εργασιακα  δικαιωματα των συναγωνιστων και οχι μονο..)
πως  θα δωσει  το παρον στην περιφρουρηση μεσω  της ειδικης επιτροπης  πικεριστικου αγωνα !τον ευχαριστουμε  και χαιρετιζουμε την αποφαση του αυτη !
 

Επισκέπτης
Οποιος σπασει την απεργια να μην παραπονεθει ποτε ξανα στη ζωη του για τις φολες που τρωει. Καλα του κανουν!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.566
Πόντοι
20.686
Και να μην ξαναευχαριστηθει γαμησι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom