Νέα

Αποχή από τους οίκους 6 & 7 Απριλίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 389
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μου θυμιζει το ιδιο επιθετικο υφος στο Αλκαμενους 117. Εχω κανει καποιες παρατηρησεις εκει στις εκαστοτε υπηρεσιες οπου εχω καταθεσει κιολας 4-5 φορες, σχετικα με τα μαυρα σκοταδια στα δωματια, τη καθαριοτητα  με τα νερα γυρω απο το νιπτηρα, τη "κατσαδα" σε οσους τολμησουν να αποχωρησουν χωρις να περασουν σε δωματιο.  Και η μονιμη απαντηση σε επιθετικο αυστηρο υφος ηταν <Εμεις εδω ετσι το εχουμε.> Δηλαδη, αμα θελεις περνας, αμα θελεις οχι, δεν αλλαζουμε τιποτα, δε βελτιωνουμε τιποτα. Απλως απο καποια στιγμη και μετα δε ξαναπαταω εκει οσο κι αν διαβασω οτι ισως υπαρχουν ωραιες κοπελες που με ενδιαφερουν να τις δω και να περασω μαζι τους. Τετοιες συμπεριφορες αποθαρρυνουν.

Δικιο εχει η τσατσα Κουκη. Αμα θελεις δεν περνας. Αμα θελεις οχι μονο τους αναγκαζεις να αλλαξουν, αλλα και να κλεισουν. Αμα θελεις γινεσαι και εσυ ενα με την επαναστατημενη μαζα των ΠΕΡΗΦΑΝΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΩΝ! ΦΩΤΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΑΔΕΡΦΙΑ! ΦΩΤΙΑ ΣΕ ΟΛΑ!!!!!!!!!!1
 

Επισκέπτης
Χθες σε μια μίνι απογευματινή τσάρκα που έκανα , σε δυο ξινές τσατσάδες , για σπάσιμο τις ρώτησα αν ξέρουν αν θα γίνει αποχή κι αυτό το Σαββατοκύριακο.Η μια με κοίταξε ανέκφραστη σαν χαζή και η άλλη μου είπε με επιθετικό ύφος "αυτά αλλού".[size=50pt]Κλάμα λέμε. :grin:  [/size]

Να ξερετε οτι μας διαβαζουν και εχουν κανει παραπονα στη διαχειριση του σαιτ. Αφορμη ψαχνει ο αντι να κλειδωσει το θρεντ και να με μπαναρει. Καποτε ομως οι μπουρδελιαρηδες θα συζητανε για τα μπουρδελα, θα λενε τωρα εχουμε αυτα, παλια δεν υπηρχε τιποτα, και ολα αρχισαν οταν εγινε το αδιανοητο, οταν αυτος που θα πηγαινε το βραδακι μετα την εξοδο να σερβιριστει τη φολα του, ειπε αη στο διαολο ρε καργιοληδες, θα κανω ΚΑΙ ΕΓΩ αποχη!
 

sexxxxxxx111

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Παμε γερα αδελφια μπουρδελιαρηδες ενωμενοι μπορουμε να καταφερουμε πολλα.
Συμμετέχουμε ολοι μαζι στην αποχη να στειλουμε ενα βροντερο μηνυμα στα αφεντικα τον μπουρδελων οτι το ποτηρι ξεχειλισε!!!
Συντροφοι μπουρδελιαρηδες θερμη παρακληση συγκρατείστε της καυλες σας της μερες αποχης και στο τελος θα δειτε εμεις θα βγουμε νικητες!!!
 

Επισκέπτης
Συνειδητα αυτες τις μερες ΔΕΝ κανω λαικ σε ποστ ενημερωτων που αφορουν ενημερωση απο οικους των 20 ευρω.

Λαικ μονο στα υπολοιπα. Δειχνουμε τη δυναμη μας.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
533
Like
648
Πόντοι
86
Δυο μερες ηταν... Δεν έγινε και κάτι φοβερο
 

Επισκέπτης
Τηλεφώνησα από την Ρουμανία σε άνεργο φίλο -που έχει καθημερινά πολύωρο ελεύθερο χρόνο- στην Αθήνα και τον ρώτησα αν πήγε ΣαββατοΚύριακο στα μπουρδέλα και πως ήταν η 2ήμερη αποχή.

Είπε ότι πήγε σε όλα από δυο φορές στο καθένα και την Κυριακή άκουσε την τσάτσα να μιλάει στο τηλέφωνο με το αφεντικό, που ρωτούσε πως πάει η δουλειά κι αν έχει πελάτες το μαγαζί.
Όταν έκλεισε το τηλέφωνο, ο φίλος άνοιξε πονηρά κουβέντα με την τσάτσα για την κίνηση χθες και σήμερα και η τσάτσα απάντησε ότι Ναι, έπεσε πολύ αλλά της είπε το αφεντικό να μην νοιάζεται αυτή και η κοπέλα γιατί είναι μόνο για 2 μέρες.

Η τσάτσα είπε ότι θ' αφήνουν λίγο παραπάνω χρόνο στο δωμάτιο, για τις επόμενες λίγες μέρες και μετά θα το κάνουν όπως πριν. Εδώ -του είπε εντελώς χύμα- έρχονται είτε παντρεμένοι που η γυναίκα τους λείπει στη μάνα της ή την έχουν βαρεθεί πολύ πια και θέλουν να ξενοπηδήσουν, είτε αυτοί που έχουν καιρό να γαμήσουν και ψάχνουν μουνί να χύσουν και να ξεκαυλώσουν.

Η κοπέλα δεν είναι για κουβέντα και τ' αφεντικά δε θέλουν πολύ χρόνο να δίνουμε σε έναν έναν πελάτη.

Διεφυγε της προσοχης μου αυτο το ποστ. Οπως τα λεει ο φιλος ειναι. Υπαρχουν τα παντρεμενα λαμογια που και στο σαλονι πιεζουν για να βγει πιο συντομα η κοπελα με χαζες ατακες οπως τι κανουν, παντρευονται; χωρις να τους νοιαζει αλλος που εχει πληρωσει. Για αυτους ομως υπαρχει το Μεταξουργειο με το τιμιο δεκαλεπτο στο δεκαευρο για οποιον θελει να πικερογαμησει. Ας δειξουν και αυτοι αλληλεγγυη στο κινημα, για το συμφερον τους ειναι.

Αληθεια ειναι οτι τα αφεντικα πιστευουν οτι το ολο θεμα θα κρατησει λιγες μερες και θα ξεφουσκωσει και τα κοροιδα θα συνεχισουν να πηγαινουν για αρμεγμα στα τριτοκοσμικα μπουρδελα.
 

Επισκέπτης
Ο νόμος είναι 10 λεπτά 20€ αυτή πολιτική υπάρχει, τώρα για μισή ώρα , κοπέλα μπορεί να ζητήσει ότι θέλει . Και εγώ για μια βάρδια ζήτησα 1000 και τα πήρα αφού μπορο .Εδω και πολύ καιρό κοπέλες που δεν έχουν πελατεία κάνουν διαφορά η αλλάζουν προγραμμα η πχ κάθονται παραπάνω , άλλες κάνουν και ακαποτο σεχ .. άστο .  Επίσης θέλω να πω ότι κόσμος που περνάει μαζί μου και ξανά περνάει δεν κάθεται στο σιτε αυτό , είναι ελάχιστη δλδ , Δεν Δουλευο αρπαχτικά , δεν μαρεση . Οποίος θέλει 15 20 και παραπάνω χρόνο με 20€ το έχει βρει πριν καιρό και γαμαει, αλλά το να ζητάτε αλλαγές στα μαγαζιά είναι ένα σενάριο επιστημονικής φαντασίας ,πρώτα αλλάξτε την χώρα σας , τον εαυτό σας

Η αλλοδαπη Χελεν σε καλα ελληνικα μας το ειπε εξω απο τα δοντια: Δεν μας θεωρουν ικανους ουτε τον εαυτο μας να αλλαξουμε, ουτε τη χωρα μας, ποσο μαλλον (χαχα) τα μαγαζια τους.

Εχουν δικιο;
 

Επισκέπτης
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗ!

ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ 12, 13 & 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Τις βαρδιες δηλαδη που περιμενουν να κανουν το μεγαλυτερο τζιρο.

ΕΜΕΙΣ, οι Ελληνες πορνοπελατες της Αθηνας, ΓΕΜΑΤΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ,

[move][size=30pt]ΑΠΕΧΟΥΜΕ[/size][/move]
απο τους οικους των 20 ευρω

ζητωντας ανθρωπινες συνθηκες συνευρεσης, σεβασμο απεναντι μας, τελος στην κοροιδια/απατη, και εναρμονιση των τιμων με τον χρονο που αγοραζουμε!

10 ευρω για 10 λεπτα
20 ευρω για 20 λεπτα
30 ευρω για 30 λεπτα

Αγαπητοι ιδιοκτητες των μπουρδελων. Αν θελετε να χρεωνετε 120 ευρω την ωρα (γιατι τοσο βγαινει 20ε το δεκαλεπτο), τοτε να φερετε στα τριτοκοσμικα μπουρδελα σας και μουνια που να αξιζουν 120 ευρω την ωρα!

Ο Ελληνας ξυπνησε!
 

sexxxxxxx111

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗ!

ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ 12, 13 & 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Τις βαρδιες δηλαδη που περιμενουν να κανουν το μεγαλυτερο τζιρο.

ΕΜΕΙΣ, οι Ελληνες πορνοπελατες της Αθηνας, ΓΕΜΑΤΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ,

[move][size=30pt]ΑΠΕΧΟΥΜΕ[/size][/move]
απο τους οικους των 20 ευρω

ζητωντας ανθρωπινες συνθηκες συνευρεσης, σεβασμο απεναντι μας, τελος στην κοροιδια/απατη, και εναρμονιση των τιμων με τον χρονο που αγοραζουμε!

10 ευρω για 10 λεπτα
20 ευρω για 20 λεπτα
30 ευρω για 30 λεπτα

Αγαπητοι ιδιοκτητες των μπουρδελων. Αν θελετε να χρεωνετε 120 ευρω την ωρα (γιατι τοσο βγαινει 20ε το δεκαλεπτο), τοτε να φερετε στα τριτοκοσμικα μπουρδελα σας και μουνια που να αξιζουν 120 ευρω την ωρα!

Ο Ελληνας ξυπνησε!
Πες ρε συντροφε μπουρδελιαρη εγω προτεινο να λαβουμε πιο δραστικα μετρα και να οργανωσουμε αποχη διαρκειας μιας εδβομαδας!!!
 

monica-helen

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
28
Like
100
Πόντοι
0
Η αλλοδαπη Χελεν σε καλα ελληνικα μας το ειπε εξω απο τα δοντια: Δεν μας θεωρουν ικανους ουτε τον εαυτο μας να αλλαξουμε, ουτε τη χωρα μας, ποσο μαλλον (χαχα) τα μαγαζια τους.

Εχουν δικιο;
όχι όχι εγώ σύμφωνο μαζί σας με την αποχή , απλά λεω την γνώμη μου εδώ , αν θέλετε  θα μοιράζω και φυλλάδια ενημερώσεις στο μαγαζί , no problem.
 

Επισκέπτης
Εχω την εξης προταση για τους φιλους που συμμετεχουν στην αποχη. Αυριο οταν βγειτε, ξοδεψτε 10 ευρω για να απολαυσετε κατι, φαγητο, γλυκο, ή ο,τι αλλο σας ευχαριστει. Φωτογραφηστε το με το κιντο και ποσταρετε τη φωτογραφια σε αυτο θρεντ με τη λεξη αποχη.

Αυτο ειναι το δεκαυερο που σας κλεβουν οταν χτυπανε την πορτα στα 10 λεπτα.

Αποδειξτε τους οτι δεν το εχετε για πεταμα.


Επισης για οσο διαρκει η αποχη δεν κανουμε λαικ σε ενημερωσεις που αφορουν καταστηματα του 20ευρου. Ετσι μετραμε τη δυναμη μας.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Μαγκες προτείνω νεα αποχη απο της 22/04 μεχρι και 28/04 δηλ ολη την Μ.βοδμαδα μονο ετσι θα καταλαβουν πως δεν παει αλλο!!!!
Μπράβο συναγωνιστή! Ήθελα να το προτείνω και με πρόλαβες. Από Μ. Δευτέρα έως και την Κυριακή του Πάσχα η επόμενη αποχή. Όλοι μαζί, να στείλουμε τους επαγγελματίες αποτυχημένους νταβατζήδες, τις άσχημες φόλες και τις αντιπαθητικές τσατσάδες για πασχαλινές διακοπές, στα αχαρτογράφητα χωριά των Βαλκανίων.

ΥΓ1: Άσχετα με την αποχή, ήταν μεγάλη μαλακία να ξημερώνει Μ. Παρασκευή και να διαβάζουμε κριτικές για γαμήσια, πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό.
ΥΓ2: Ανάσταση, νικάμε την φθορά και τον θάνατο!
 

Επισκέπτης
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ:
Η επόμενη αποχή θα είναι από την Μ. Δευτέρα έως και την Κυριακή του Πάσχα. Όλοι μαζί, να στείλουμε τους επαγγελματίες αποτυχημένους νταβατζήδες, τις άσχημες φόλες και τις αντιπαθητικές τσατσάδες για πασχαλινές διακοπές, στα αχαρτογράφητα χωριά των Βαλκανίων.
ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ.

ΥΓ1: Άσχετα με την αποχή, ήταν μεγάλη μαλακία να ξημερώνει Μ. Παρασκευή και να διαβάζουμε κριτικές για γαμήσια, πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό.
ΥΓ2: Ανάσταση, νικάμε την φθορά και τον θάνατο!
Ακομα δεν αρχισε αυτη η αποχη, και σχεδιαζετε την επομενη; Α ρε καβλιαρηδες γι αυτο σας γουσταρω! Ειναι να μην πεισμωσει ο Ελληνας! Τα παιρνει ολα σβαρνα!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Ακομα δεν αρχισε αυτη η αποχη, και σχεδιαζετε την επομενη; Α ρε καβλιαρηδες γι αυτο σας γουσταρω! Ειναι να μην πεισμωσει ο Ελληνας! Τα παιρνει ολα σβαρνα!
Για τους νταβατζήδες, που τους έπαιρναν τηλέφωνο οι τσατσάδες, στην πρώτη αποχή και τις καθυσύχαζαν, ότι δύο μέρες είναι και θα περάσουν. Νόμιζαν ότι θα ξεμπέρδευαν έτσι εύκολα, οι τηγανοκέφαλοι κατσαπλιάδες, που ήρθαν χτες από το Φίερι και το Τεπελένι και το παίζουν LA Bella Mafia.
ΥΓ: ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ!
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Γιατι, χρειαζεται αφορμη αν γουσταρει να σε μπαναρει?

Απλως δεν ασχολειται καν μαζι σου

ουτε εμεις με εσενα .. γιαυτο μην μας ζαλιζεις τα αρχιδια με  τις απεριοριστες παπαριες σου ..
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
ο καιρος συνεχιζει να στεκεται συμμαχος μας ..
αλανια καθομαστε σπιτι  και  γαμαμε  μιλφοκατεστραμενες  μεχρι να  ληξει η αποχη !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom