Νέα

Απεργίες ΜΜΜ καθημερινά...

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνείτε με τις επιστρατεύσεις απεργών στα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 26 57,8%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 15 33,3%
  • ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ

    Ψήφοι: 3 6,7%
  • ΔΞ -ΔΑ

    Ψήφοι: 1 2,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    45

Επισκέπτης
Και για να τελειωνουμε εχω πολυ περισσοτερο σεβασμο σε εναν λουμπεν τυπο που μου ειπε καποτε για τις απεργιες,πορειες κλπ"εγω δεν χωνωμαι σε αυτα,αφηνω τους αλλους να βγαλουν το φιδι απο την τρυπα".

Απειρα ΤΙΜΙΟΤΕΡΗ σταση απο τα πουστικα του στυλ"δεν ειμαι με τον Αντωνακη,αλλα με το δικιο του κοσμου","και τι θα γινουν οσοι μενουν μακρυα και δεν εχουν λεφτα"και αλλα τετοια...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
...ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΑ ΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΒΡΩΜΟΠΑΣΟΚΙΑ, ΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ ΤΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΟΚΟΛΑΔΩΝ, ΠΟΥ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 4 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ...ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ...

 

Επισκέπτης
δεν μου απάντησες όμως, θα ήθελες να κάνεις μια δοκιμή?
Θα μπορουσες απλα να το βουλωσεις?Και εσυ και οποιος αλλος θελει να πει την"καθημερινη"του πουστιτσα?

Χειροτεροι και απο τους λουμπεν ειστε...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Και για να τελειωνουμε εχω πολυ περισσοτερο σεβασμο σε εναν λουμπεν τυπο που μου ειπε καποτε για τις απεργιες,πορειες κλπ"εγω δεν χωνωμαι σε αυτα,αφηνω τους αλλους να βγαλουν το φιδι απο την τρυπα".

Απειρα ΤΙΜΙΟΤΕΡΗ σταση απο τα πουστικα του στυλ"δεν ειμαι με τον Αντωνακη,αλλα με το δικιο του κοσμου","και τι θα γινουν οσοι μενουν μακρυα και δεν εχουν λεφτα"και αλλα τετοια...
Εχεις δικιο στα αρχιδια μας ο ταλαιπωρος,να υποστηριζουμε τους απεργους.Ετσι και αλλιως εμεις λεφτα εχουμε τι μας νοιαζουν οι αλλοι.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Να πάνε με το αυτοκίνητο, να κάψουν βενζίνη για τσιμπήσουμε και φόρο.
Όποιος δεν έχει αυτοκίνητο ναπαναγαμηθεί. Έτσι κι αλλιώς ούτε τέλη κυκλοφορίας δεν παίρνουμε απ'αυτόν.
Ή να πάρει ταξί, να ζητήσει κι απόδειξη. Αν δε μπορεί, να παραιτηθεί και να κάτσει σπίτι του. Έτσι θ'ανάψει και λίγο το καλοριφέρ μιας και δεν έχουμε πολλά έσοδα απ'το πετρέλαιο.
Α.... και να βλέπει σκάι όλη μέρα..
εντάξει, άλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε

σήμερα πέρασε από μια στάση ένα λεωφορείο ΠΙΤΑ, όσοι ήταν μέσα είχαν κολλήσει τις μούρες τους στα τζάμια, στην στάση περίμενε λαός, το λεωφορείο δεν σταμάτησε καν και προσπέρασε, καμιά δεκαριά άτομα το πήραν από πίσω και παρακαλούσαν τον οδηγό να σταματήσει

συγκινητική σκηνή δεν βρίσκεις?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Θα μπορουσες απλα να το βουλωσεις?Και εσυ και οποιος αλλος θελει να πει την"καθημερινη"του πουστιτσα?

Χειροτεροι και απο τους λουμπεν ειστε...
Νεοναζιστης εισαι και δεν το λες τοση ωρα;Καλοι ειστε και εσεις μαλακες της χ.α.
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
...ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΑ ΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΒΡΩΜΟΠΑΣΟΚΙΑ, ΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ ΤΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΟΚΟΛΑΔΩΝ, ΠΟΥ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 4 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ...ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ...


Σταματα θα βγει ο τζωνυ τωρα που πες πασοκια και θα χουμε γλεντια στο thread.... :grin:
Οχι τωρα ρε μαλακες, εχει το inception.  :cum:
Να τσακωθουμε σε κανα 2μισαωρακι?  :grin:
Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  :grin:
 

Επισκέπτης
εντάξει, άλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε

σήμερα πέρασε από μια στάση ένα λεωφορείο ΠΙΤΑ, όσοι ήταν μέσα είχαν κολλήσει τις μούρες τους στα τζάμια, στην στάση περίμενε λαός, το λεωφορείο δεν σταμάτησε καν και προσπέρασε, καμιά δεκαριά άτομα το πήραν από πίσω και παρακαλούσαν τον οδηγό να σταματήσει

συγκινητική σκηνή δεν βρίσκεις?

Δάκρυσα μόλις τώρα..
 

Επισκέπτης
Εχεις δικιο στα αρχιδια μας ο ταλαιπωρος,να υποστηριζουμε τους απεργους.Ετσι και αλλιως εμεις λεφτα εχουμε τι μας νοιαζουν οι αλλοι.
Γιατι,σου ειπα εγω να τους υποστηριξεις?

Να αδιαφορησεις σου ειπα...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Τα λεωφορια επρεπε να τηρησουν την σταση εργασιας και να μην αφησουν ξεκρεμαστους τοσους πολιτες..
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
Την αντίθεσή της στο μέτρο της επίταξης εξέφρασε η ΔΗΜΑΡ αμέσως μετά την ανακοίνωση της απόφασης της κυβέρνησης.

«Η επίταξη συνιστά ακραία επιλογή διαχείρισης της κρίσης και δεν βρίσκει σύμφωνη τη Δημοκρατική Αριστερά» αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση και προστίθεται: «Σε μια περίοδο που η κοινωνία πιέζεται αφόρητα, αυτό που χρειάζεται είναι η εξάντληση κάθε δυνατότητας για συνεννοήσεις». :2funny: :2funny: :2funny:
αυτην την δημαρ πρεπει να την γραφουν στα παπαρια τους ΠΑΣΟΚ-ΝΔ
 

Επισκέπτης
εγώ που είδα την σκηνή με τα μάτια μου και τις κυρίες που τρέχανε από πίσω δεν δάκρυσα αλλά ένα σφίξιμο το ένιωσα όσο να 'ναι

Σε νιώθω.
Είναι δύσκολο να ζεις από κοντά μια απώλεια.
Αυτή του λεωφορείου.
Κουράγιο φίλε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom