Νέα

Απεργίες ΜΜΜ καθημερινά...

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Συμφωνείτε με τις επιστρατεύσεις απεργών στα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 26 57,8%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 15 33,3%
  • ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ

    Ψήφοι: 3 6,7%
  • ΔΞ -ΔΑ

    Ψήφοι: 1 2,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    45

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Και η πλακα ειναι οτι οσοι ΤΩΡΑ ουρλιαζουν για κρατισμο και τα ρεστα ψηφιζαν και στηριζαν ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΝΙΑ τον Βερελη και ολους αυτους τους τυπους του δικομματισμου...τυχαιο?δε νομιζω...
τους ειχε συνεπαρει ο ανεμος της αλλαγης τυπε :grin:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
:2funny: :2funny: :2funny:

Το μονο που εχουν ορεξη οσοι στηριζουν αυτο που λεμε καθεστως ειναι να φανε,να χεσουν,να πιουν και να γαμησουν ανενοχλητοι...

δηλαδή από ότι καταλαβαίνω εσύ που δεν στηρίζεις το καθεστώς θέλεις να τρώς, να πίνεις, να χέζεις και να γαμάς με ενόχληση...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
η πλακα ειναι οτι οσοι ΤΩΡΑ ουρλιαζουν για κρατισμο και τα ρεστα ψηφιζαν και στηριζαν ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΝΙΑ τον Βερελη και ολους αυτους τους τυπους του δικομματισμου...τυχαιο?δε νομιζω...

Λες ε; Όλοι ας πούμε!
Διότι εγώ ήμουν διορισμένος στο ΕΣΥ και παραιτήθηκα διότι εκεί για να βγάλεις λεφτά έπρεπε να κάνεις λουμπινιές κι εμένα δεν μου "έβγαινε".

Και ξέρεις και κάτι ακόμα;
Δεν το έκανα από έννοια για το κοινωνικό σύνολο, χέστηκα στην τελική! (Αλλιώς τί σκατά δεξιός θα ήμουν;)
Για την δική μου την προσωπική αξιοπρέπεια το έκανα!

Μια φορά από τους "φακελάκηδες" συναδέλφους μου (στην πειοψηφία τους Συριζαίους σήμερα), πιο έντιμος υπήρξα!!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.892
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
βλεπω οι απεργιες να τραβανε. Το κεντρο δεν προσεγγιζεται.
Μηπως θα 'πρεπε να βγουν προσωρινα τα μασατζιδικα και οι πιατσες στα προαστια?  :uglystupid:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
βλεπω οι απεργιες να τραβανε. Το κεντρο δεν προσεγγιζεται.
Μηπως θα 'πρεπε να βγουν προσωρινα τα μασατζιδικα και οι πιατσες στα προαστια?  :uglystupid:

Τα cg παντως παρακαλουνται να κινουνται μονο προς παγκρατι μερια για να πηγαινουμε και με τα ποδια. Ευχαριστω εκ των προτερων  :grin:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.892
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
δεν ξερω για το επικρατειας αλλα νομιζω ειναι σιγουρο οτι θαναι υποψηφιος τυπε

θα μπορουσε να τον παρει και στην αμερικη στις συνομιλιες. Νομιζω ταιριαζει στην αμερικανικη κουλτουρα τυπε
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
θα μπορουσε να τον παρει και στην αμερικη στις συνομιλιες. Νομιζω ταιριαζει στην αμερικανικη κουλτουρα τυπε
και σαν πρωην μαρμαρας θα μπορουσε να φιλοτεχνησει ενα νεο αγαλμα της ελευθεριας :grin:
 

Επισκέπτης
Λες ε; Όλοι ας πούμε!
Διότι εγώ...
Δεν με ενδιαφερει τι εκανες ΕΣΥ.

Στο φιναλε δεν ειναι απαραιτητο να ειναι διορισμενος στο Μετρο απο τον Βερελη καποιος για να ΤΡΩΕΙ,μια τετοια οπτικη εστιαζει στο ΠΡΟΦΑΝΕΣ για να αφησει(εσκεμμενα...)στο απυροβλητο πχ το Mall(που υπερασπιστηκε ΛΥΣΣΩΔΩΣ ο τραμου,ε?)και πολλα αλλα ακομη...Μπορει να συμμετεχει στο φαγοποτι ΑΠ'ΕΞΩ ομως,χωρις να εκτιθεται πολιτικα.

Αυτο δεν το λεω για σενα,ξαναλεμε,ειναι ΑΔΙΑΦΟΡΟ το τι εκανες εσυ προσωπικα...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206

Εσύ ρε παίχτη τί ακριβώς προτείνεις; Να γίνουμε "λαϊκή δημοκρατία", αλλά εσύ να ανήκεις στην νομενκλατούρα υποθέτω;
Να τρως και να πίνεις καλά, να έχεις ντάτσες και να γαμάς όποιο μουνί σου γυαλίσει, ακόμα κι αν δεν σε γουστάρει, και ΧΩΡΙΣ να το πληρώνεις βέβαια.

Διότι στα καθεστώτα που θαυμάζεις ΑΥΤΑ γινόταν!
Δες το "Οι ζωές των άλλων"!
Αλλά ξέχασα! Θα είναι προπαγάνδα του συστήματος...
 

mihalis13

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
βλεπω οι απεργιες να τραβανε. Το κεντρο δεν προσεγγιζεται.
Μηπως θα 'πρεπε να βγουν προσωρινα τα μασατζιδικα και οι πιατσες στα προαστια?  :uglystupid:
Βλέπω να εφαρμόζονται πιο γρήγορα τα κινητά μπουρδέλα στη χώρα μας!!! :P
 

angell7gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ΟΙ ΦΟΡΟΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΟΝΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΙΣΘΩΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ  ΑΥΤΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ.ΕΑΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΟΝΟΥΜΕ .ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΕΞΩ .ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΕΤΡΟ ΑΠΕΡΓΟΥΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΡΟΤΕΚΤΟΡΑΤΟ.ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΑΠΟΙΚΙΑ.ΕΝΩΜΕΝΗ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΕΡΓΕΙΑ...ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΩΞΟΥΜΕ......ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ.!!!!!!!!!!!ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΩΜΕΝΗ
 

Επισκέπτης
Α! Θυμάμαι.
Πολύ "γόνιμη" πρόταση...
Προφανως γονιμοτερη απο το"δεν υπαρχει εναλλακτικη και καθηστε να σας γαμησουνε".

ΥΓ και ξαναλεω,σε σενα,τον τραμου,τον γκεομαν και κατι αλλους δεν προτεινω τιποτε...
 

Terirem

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
577
Like
2
Πόντοι
6
Βλέπω πάντως να πρωτοστατεί στην κατασυκοφάντηση των απεργών του Μετρό εδώ ένας ανεκδιήγητος τύπος ο οποίος προχτές, με το που βγήκε στην επιφάνεια το θέμα με το μωρό που πέθανε απο ασιτία, είχε ήδη βγάλει το πόρισμα και είχε χαρακτηρίσει ως "γαμιόλα" τη μητέρα.
Βλέπω επίσης να παίρνει πάνω απο 35% στην πρόθεση ψήφου η συμμορία των Χρυσών Αυγών.
Τα συγχαρητήριά μου, κύριοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom