Νέα

Απενταρίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.451
Πόντοι
2.306
Όχι. Είχε βρει τα εσώρουχα της φίλης της στο σπίτι τους όταν καθάριζε και δεν τον έδιωξε. Οπότε δεν ήθελα να της προκαλέσω και άλλο πόνο. Του έχει τρελή αδυναμία και γι'αυτό τον λόγο προτιμά να κλείνει τα μάτια της. Πολλοί άνθρωποι φοβούνται να χάσουν το όνειρο να γεράσουν με κάποιον που έχουν παντρευτεί.
Αφού το επέλεξε καλως
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: Mantw

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
416
Κριτικές
2
Like
1.624
Πόντοι
201
Απενταρία σε βαθμό να μείνω στο δρόμο ή να πεινάσω δεν έχω ζήσει ευτυχώς, αλλά είχα περάσει έναν πολύ δύσκολο χειμώνα .θυμάμαι όταν είχα χάσει τη τότε δουλειά μου και ήμουν μετά από μετακόμιση με τα έξοδα να τρέχουν. Και στο καπάκι να χωρίσω από μακροχρόνια σχέση και να έχω ξοδέψει ότι είχα σχεδόν στην άκρη για το νέο σπίτι.....να μετράς ακόμα και τα cent του ευρώ για να αγοράσεις τα απολύτως απαραίτητα είναι πολύ ζόρι. Όσοι το έχουν περάσει ξέρουν τι πάει να πει να είσαι στο ταμείο στο σούπερ μάρκετ και να σε πιάνει κρύος ιδρώτας....
Κάτι τέτοιες δυσκολίες είναι που σε ωριμάζουν όμως και σε κάνουν να ζυγίζεις τις αποφάσεις σου και τις επιλογές σου
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Όχι. Είχε βρει τα εσώρουχα της φίλης της στο σπίτι τους όταν καθάριζε και δεν τον έδιωξε. Οπότε δεν ήθελα να της προκαλέσω και άλλο πόνο. Του έχει τρελή αδυναμία και γι'αυτό τον λόγο προτιμά να κλείνει τα μάτια της. Πολλοί άνθρωποι φοβούνται να χάσουν το όνειρο να γεράσουν με κάποιον που έχουν παντρευτεί.

Τώρα απάντησέ μου ειλικρινά.. μετά φταίμε εμείς που τα κάνουμε;;;;; ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom