Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
SOUPERMOUSE MOY ΒΓΗΚΕ ΔΙΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΦΗΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΓΓΥΟ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΓΙΑ ΤΕΣΤ DNA. ALLA ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟ ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΔΝΑ ΣΤΟ ΛΑΟ ΤΟΥ, ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕΣ ΟΤΙ ΠΑΡΑΒΙΑΖΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
βαραει το ατιμο το ουζο με τετοια ζεστη....
 

Επισκέπτης
SOUPERMOUSE MOY ΒΓΗΚΕ ΔΙΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΦΗΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΓΓΥΟ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΓΙΑ ΤΕΣΤ DNA. ALLA ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟ ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΔΝΑ ΣΤΟ ΛΑΟ ΤΟΥ, ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕΣ ΟΤΙ ΠΑΡΑΒΙΑΖΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
Προτεινω ΕλληνοTουρκικο συμφωνο διεξαγωγης τεστ DNA.

O Sofo θα εξαιρεθει.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
ΜΙΝΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΓΑΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΥΝ? ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΩΡΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΧΟΛΑΩ ΣΤΙΣ 1 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ
μου εδωσες καλη ιδεα τωρα.....ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Μια ομως τελευταια απορια....αυτο το ΔΝΑ....τι στο διαολο ειναι;
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Τελικα κανα νεο απο την δασκαλα θα γραψετε;
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Υρρετ στα ειπα εγω-δεν στα ειπα;
  Ξελαρυγγιαστηκες τοση ωρα.....
 

Επισκέπτης
  Τελικα κανα νεο απο την δασκαλα θα γραψετε;
Tωρα ασχολουμαστε με τον πατερα του Sofo.
τεστ dna....για να δεις αν ο γιος σου ειναι οντως γιος μεσω ομοιοτητας στο γεννετικο υλικο σαν και αυτο που εκανε ο πασχαλης με την σαυρα
Οχι,γιατι ειναι υποτιμητικο και προσβλητικο και για αυτον που το κανει και ΚΥΡΙΩΣ για αυτον που το ζηταει.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
εαν εχεις υποψια οτι ο υδραυλικος ξεσκιζει την γυναικα σου? Μην μου πεις οτι εσεις οι αριστεροι ανεχεστε να ειστε κεραταδεσ?
 

Επισκέπτης
εαν εχεις υποψια οτι ο υδραυλικος ξεσκιζει την γυναικα σου? Μην μου πεις οτι εσεις οι αριστεροι ανεχεστε να ειστε κεραταδεσ?
Εαν εχω υποψια οτι μου τα φοραει θα παρει τον πουλο χωρις τεστ DNA και αμερικανοφερτες μαλακιες.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
εαν φιλε εισαι παντρεμενος και διεκδικει περιουσια και επιδοματα....κανεις dna!!Ean εγω παιρνω 1000 ευρω δεν θα δινω 500 ευρω για το παιδι καποιου αλλου!
 

Επισκέπτης
Αμα φτασεις στα δικαστηρια δεν εισαι παντρεμενος ουτε εχεις γκομενα,αλλο πραγμα ρωτησες.

Καληνυχτα σας.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Aγαπητε soupermouse

OI παρακατω δυο προτασεις σου ειναι αλληλο-συγκρουομενες σε πρωτο επιπεδο και σε δευτερο επιπεδο ο ελληνικος εθνικισμος ειναι σε αμυνα σε σχεση με τον τουρκικο εθνικισμο. Θα σου θυμισω οτι η τουρκια εχει υπογραψει αμυντικη συμφωνια με τα σκοπια και τα υποστηριζει στο θεμα ΝΑΤΟ.

¨<<¨Και βεβαια ΔΕΝ ΕΞΟΜΟΙΩΣΑ τον Ελληνικο Εθνικισμο με τον Τουρκικο,ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΚΡΙΝΑ,σαν πορειες και γιατι διαφερουν ως προς την ενταση τους.¨¨>>

¨¨Καθε Εθνικισμος ειναι καταδικαστεος απο μενα,και ο Ελληνικος και ο Τουρκικος.¨¨
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Αγαπητε palios eine allios απο το σχολιο σου:<<γιατι δειχνουν την φυση του ελληνα. παρλαπιπας μεχρι εκει που δεν παιρνει κι απο πραξεις μηδεν>> καταλαβα οτι απευθυνεσαι σε οσους νομιζουν οτι ειναι πανω πολιτες του κοσμου και πολιτες της ελλαδας. Τι παει να πει οτι ειμαι υπερ του ατομικου προσδιορισμου? Για ποιες περιπτωσεις? Η συνθηκη της Λωζαννης λεει μουσουλμανικη. Πως θα υπερασπιστει καποιος την ελλαδα απο νεα εισβολη οπως στην Κυπρο με νοοτροπια ισοτητας? Α! Η Αμερικη ειναι ιμπεριαλιστικη χωρα λογω Ιρακ....Η τουρκια δεν ειναι που εχει εισβαλει στο Ιρακ εν ετει 2008 και στην Κυπρο το 1974. Πως εσεις οι αριστεροι δεν κατηγορειται την τουρκια οπως κανεται με τις ΗΠΑ?
///////////////////////////////////////////////
Αγαπητε  hristidis

Η διατηρηση της εθνικης και θρησκευτικης ιδιαιτεροτητας εχει σχεση με την διαχειρηση απο τον καθενα πολιτη. Αλλα δεν μπορουμε σε μια περιοχη που ο ερντογαν και ο γκρουεφσκι παιρνουν 47% να πουμε οτι ειμαστε κατα τον διαχωρισμων δηλαδη εμεις σκοπιανοι και τουρκοι ειμαστε αριστεροι δηλαδη δειλοι διοτι ετσι θα το εκλαβουν αυτοι.το σχολιο αυτο εγινε απο την προταση σου

<<οι φυλετικες διακρισεις οπως και οι θρησκευτικες ειναι γαγγραινα για την ανθρωποτητα ,ναι η οχι?????>>
///////////////////////////////////////////////////////////////////
Αγαπητε  hristidis

Η θεση ενος εξυπνου ανθρωπου ειναι η διαχειρηση της πραγματικοτητας και οχι της φαντασιωσης. Θα σου θυμισω οτι το πολυπολιτισμικο Βελγιο ειναι στα προθυρα της διαλυσης απο τον διαχωρισμο Βαλλονων και Φλαμανδων. Επισις οι νοτιοαφρικανοι μαυροι δολοφονουν αλλους μαυρους απο αλλες χωρες της Αφρικης στο κρατος της νοτιας Αφρικης λογω ελλειψη εργασιας. Τοσο καλη ειναι πολιτικη των ανοικτων συνορων ετσι ωστε οδηγοι σε κοινωνικες συγκρουσης.

¨¨<<¨Αυτα τα λεει και πολυ καλα κανει γιατι ετσι ειναι .Το οτι δεν ισχυουν στην πραγματικη ζωη δεν σημαινει οτι δεν εινα σωστα και οτι δεν πρεπει να υπαρχει ισοτητα μεταξυ των ανθρωπων...>>

ΕΓΩ υποστηριζω αυτο που ειπε ο 1personanograta:Γιατί όλες αυτές οι παπαριές περί ισότητας και αυτοπροσδιορισμού έρχονται από τους σαλονάτους συμμορίτες εκ των υστέρων.......
///////////////////////////////

Αγαπητε  hristidis

Το οτι ολοι ειμαστε ελευθερα σκεπτομενοι ανθρωποι δεν κατι υπερβατικο και δεν εντασεται καπου. Ειναι λυπηρο που προσπαθεις να παρει το μανδυα του εγκυρου συνομιλητη με αυτο τον τροπο.Δεν ζουμε στην ΕΣΣΔ και στην κινα για να μην σκεγτομαστε ελευθερα.!!!

<<¨¨Απλα θεωρω οτι ειμαι ενας ΕΛΕΥΘΕΡΑ σκεπτομενος ανθρωπος που αυτα που καταλαβαινει αυτα λεει....¨¨¨¨>>
απο αυτα που εννοω δεν εχεις καταλαβει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!
Απλα θα σου πω το οτι δεν πιστευω πουθενα ,ειμαι ελευθερος, εγω το λεω δεν πιστευω και δεν προσκυνω τιποτα αρα ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ......
ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΙ, ΓΕΙΑ....χαθηκες.....δεν υπαρχει περιπτωση ΠΟΤΕ να σκεφτεις οτιδηποτε ειναι ''κοντρα''σε αυτο το κατι(οτι και αν ειναι αυτο:θεος,σημαια,λαβαρο,ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ!!!!!)
Για να σκεφτεις ΕΛΕΥΘΕΡΑ πρεπει να εισαι ''αμολυντος''
Αυτο μονο εχω να πω...μεχρι εκει μπορω να παω.Αν εξακολουθεις να μην με καταλαβαινεις ειλικρινα δεν μπορω να πω κατι αλλο....
Παντα φιλικα....
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Αγαπητε gabadoo

Na ξερεις να πραγμα απο θεμα ο ελληνας ακομα και ο αριστερος ειναι λατρεις της δικαιοσυνης εστω οπως την αντιλαμβανεται αυτος και επισις δυσκολα ακομα και ο ελληνας αριστερος στα φανερα κρινει μα αλλα μετρα και αλλα σταθμα διοτι επειδη το παιζει <<σοφος>> δεν θελει να ξεφτιλιστει στα αθωα θυματα που προσυλητιζει.

Εκει ειναι το κουμπι να τους χτυπησουμε στα ιδιο τους το συστημα αξιων....ειδε οταν χτες υπεραμυνθηκα της ευαισθησια προς τους πομακους και τους ιρακινους πως ο supermouse den apanthse...

Ξερεις για δεν απαντησε? Διοτι μεγαλωμενος μια ζωη με την εικονα της κακκιας Δεξιας που καταπαταει τα δικαιωματα των ξενων αλλα και απο την αλλη να πιστευει πως οι πομακοι ειναι ενα δεξιο θεμα. Οταν του ειπα γιατι δεν υπερασπιζεσαι τους πομακους απο της πολιτικες αφομοιωσεις των τουρκογεννων ( η λεξη αφομιωση ειναι μια λεξη που τρομαζει την αριστερα) τοτε αν και σαν υπερασπιστης των δικαιωματων του ανθρωπου επρεπε να υπερασπιστει τους πομακους δεν το εκανε!! Ο Λογος ειναι οτι ο επεξεργαστης στον εγκεφαλο του εβγαλε alarm που ελεγε <<προσοχη! δεξια φρασεολογια!!!>>

που ειναι αυτος ο σουπερμαους να με βρισει? Γουσταρω! Οταν σας βριζουνε γαματε με ποιο παθος?

ΕΠΙΣΙΣ....Προσοχη μην βγαινουν ατομα απο την εθνικιστικη δεξια με λεξιλογιο και επιχειρηματολογια του 60 και απωθουμε τους ανενταχους πατριωτες του 2008.

Οταν θες να γαμισεις μια καθωσπρεπει γκομενα...το παιζεις λιγο συγκρατημενος.....καποιοι εθνικιστες δεν θα πρεπει να λενε για Αγιο Ευστρατιο και τα συναφη διοτι ξυπνουν μνημες ας αφησουμε τους αριστερους να απολογηθουν για της δικες τους αμαρτιες!
 

Επισκέπτης
ειδε οταν χτες υπεραμυνθηκα της ευαισθησια προς τους πομακους και τους ιρακινους πως ο supermouse den apanthse...

που ειναι αυτος ο σουπερμαους να με βρισει? Γουσταρω! Οταν σας βριζουνε γαματε με ποιο παθος?

ΕΠΙΣΙΣ....Προσοχη μην βγαινουν ατομα απο την εθνικιστικη δεξια με λεξιλογιο και επιχειρηματολογια του 60 και απωθουμε τους ανενταχους πατριωτες του 2008.

Οταν θες να γαμισεις μια καθωσπρεπει γκομενα...το παιζεις λιγο συγκρατημενος.....καποιοι εθνικιστες δεν θα πρεπει να λενε για Αγιο Ευστρατιο και τα συναφη διοτι ξυπνουν μνημες ας αφησουμε τους αριστερους να απολογηθουν για της δικες τους αμαρτιες!
Πρωτα απο ολα φροντισε λιγο τα ποσταρισματα σου,δεν σε κυνηγαει κανεις.
Η μηπως πρεπει να ξανακατσεις στα θρανια?Η συνταξη και η ορθογραφια πασχουν χοντρα.

1)Σου απαντησα αλλα δεν καταλαβες,ισως παλι να εκανες το(κλασσικο)δεξιο κολπο:ΕΚΑΝΕΣ πως δεν καταλαβες...

2)Προσεξε γιατι ο παπουλης του Gabadoo ηταν στο ταγμα του Περδικα...μηπως χτυπας λαθος πορτες?

3)Στο τελευταιο για το γαμησι αυτοξεβρακωνεσαι χοντρα,σε ευχαριστω πολυ.


 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Kala δεν ηξερα πως θα με τεσταρεις σε ορθογραφια! Ο ανθρωπινος νους καβλωνει με 1000 τροπους....φαρισαιε υποκριτη που κρινει....Α! ξεχασα σου αρεσει να κρινεις......δεν εχω σκοπο να ανοικτω για αυτο σας ξυπναω σχετικα με μεθοδους προπαγανδας.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Kala δεν ηξερα πως θα με τεσταρεις σε ορθογραφια! Ο ανθρωπινος νους καβλωνει με 1000 τροπους....φαρισαιε υποκριτη που κρινει....Α! ξεχασα σου αρεσει να κρινεις......δεν εχω σκοπο να ανοικτω για αυτο σας ξυπναω σχετικα με μεθοδους προπαγανδας.

Πριν ξυπνήσεις τον κόσμο με μεθόδους προπαγάνδας, έχεις σκεφτεί να πας σχολείο;
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
θα παω να μαθω ορθογραφια εκει που σε εμαθαν να σκεφτεσαι.,....στον ινστρουχτορα σου....ποιος ειναι ο ινστρουχτορας σου στο κκε?
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
θα παω να μαθω ορθογραφια εκει που σε εμαθαν να σκεφτεσαι.,....στον ινστρουχτορα σου....ποιος ειναι ο ινστρουχτορας σου στο κκε?

Μη γίνεσαι πιο καραγκιόζης απο όσο εισαι

Επειδή δηλαδή σου λέω να πας σχολείο, ειμαι ΚΚΕ;

Μήπως τελικά εισαι απλά ένας βλάκας που τελείωσε το δημοτικό με βύσμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom