Νέα

Άντζελα από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα osie.0909
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 741
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ασε που δεν θα χρειαστει να ιδρωσουμε καν,  εν μεσω καλοκαιριου
Ουτε και να βγαλουμε πολλα ρουχα......Μονο ενα φερμουαρ κατεβαινει
η βερμουδα κατεβαινει οχι το φερμουαρ....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
η βερμουδα κατεβαινει οχι το φερμουαρ....
Ναι μωρε δικιο εχειs......τωρα τα καλοκαιρινα ειναι πιο βολικα
Με μια κινηση ....ετοιμο το εργαλειο
Και δεν μενει και λεκεs....διοτι θα τα στραγγιξει ολα...εννοειται....μην λερωσουμε και την βερμουδιτσα
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
το σενάριο μου λέει πως γίνεται σε παραλία, αραχτός σε ξαπλώστρα πίνοντας παγωμένη μπύρα και το κορίτσι το "χυμό" του


φυσικο κατευθειαν απο την πηγη διχως χημικα προσθετα!!!!

ρε θα την πληρωσει καποια σημερα δεν το γλιτωνει!!!!!!!!!!!!!

λοιπον οσοι ειστε η θα πατε σε καποια ξαπλωστρα φρονιμα και ησυχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
φυσικο κατευθειαν απο την πηγη διχως χημικα προσθετα!!!!

ρε θα την πληρωσει καποια σημερα δεν το γλιτωνει!!!!!!!!!!!!!

λοιπον οσοι ειστε η θα πατε σε καποια ξαπλωστρα φρονιμα και ησυχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

που???  εδω στιs κοντινεs παραλιεs με τιs κυρατσεs γυρω γυρω????
Θελει ....απομονωση το πραγμα....δεν ενδεικνυται εδω
 
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
και προσοχή να το "πουλήσετε" ακριβά γιατί το τελικό πρόιον είναι οικολογικότατο.
 
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Το δινουμε.....τσαμπα  για το καλο τηs ...γηs βεβαιωs βεβαιωs :2funny: :2funny: :2funny:


έτσι είναι...δεν θα χρειάζεται να πίνουν αηδίες κοκταίηλ που δεν ξέρουν τι έχουν μέσα.
και την οικονομία που θα κάνουν που την βάζεις;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
έτσι είναι...δεν θα χρειάζεται να πίνουν αηδίες κοκταίηλ που δεν ξέρουν τι έχουν μέσα.
και την οικονομία που θα κάνουν που την βάζεις;

Eννοειται....πανε και πινουνε οτι τουs σερβιρουν, διχωs να ξερουν τι χαπακια τουs ριχνουν μεσα.....Ενω το δικο μαs ειναι ανοθευτο και με πρωτεινεs.........αααχχ   αν ειχανε μυαλο θα ακουγανε.....αλλα αυτεs το μυαλο τουs στο τζιν-φιs :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Eννοειται....πανε και πινουνε οτι τουs σερβιρουν, διχωs να ξερουν τι χαπακια τουs ριχνουν μεσα.....Ενω το δικο μαs ειναι ανοθευτο και με πρωτεινεs.........αααχχ   αν ειχανε μυαλο θα ακουγανε.....αλλα αυτεs το μυαλο τουs στο τζιν-φιs :2funny: :2funny: :2funny:

λες να βοηθήσει αν το ονομάσουμε πεο-φις;
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
που???  εδω στιs κοντινεs παραλιεs με τιs κυρατσεs γυρω γυρω????
Θελει ....απομονωση το πραγμα....δεν ενδεικνυται εδω

βασικα τον τελευταιο καιρο οποτε παω για ψαρεμα με το εταιρο ημιση παντα κοιταμε να ειμαστε διπλα σε ξαπλωστρες για ευνοητους λογους
αλωστε οπως λεει και μια ατακα πολυ γνωστη "η νυχτα ειναι καυλωτικη"

εχω ριξει-κερασει απειρα "σεικερ μετα του αφεψιμου" σε γυναικια λαγνα χειλη πανω σε ξαπλωστρες, αφου πρωτα απελυμανθησαν...γιατι δεν ειμαι μονο εγω φανταζομαι ο βιτζιοζος της νυχτας :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ναι μωρε δικιο εχειs......τωρα τα καλοκαιρινα ειναι πιο βολικα
Με μια κινηση ....ετοιμο το εργαλειο
Και δεν μενει και λεκεs....διοτι θα τα στραγγιξει ολα...εννοειται....μην λερωσουμε και την βερμουδιτσα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
βασικα τον τελευταιο καιρο οποτε παω για ψαρεμα με το εταιρο ημιση παντα κοιταμε να ειμαστε διπλα σε ξαπλωστρες για ευνοητους λογους
αλωστε οπως λεει και μια ατακα πολυ γνωστη "η νυχτα ειναι καυλωτικη"

εχω ριξει-κερασει απειρα "σεικερ μετα του αφεψιμου" σε γυναικια λαγνα χειλη πανω σε ξαπλωστρες, αφου πρωτα απελυμανθησαν...γιατι δεν ειμαι μονο εγω φανταζομαι ο βιτζιοζος της νυχτας :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Μη μου πειs , οτι εχειs μαζι σου και ....απολυμαντικο , οταν βγαινειs για μια.....αs το πουμε ρομαντικη βραδυα εξω!!!!!!!!!!!
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μη μου πειs , οτι εχειs μαζι σου και ....απολυμαντικο , οταν βγαινειs για μια.....αs το πουμε ρομαντικη βραδυα εξω!!!!!!!!!!!

xaxaxaxaxaxaxaxa
συναγωνστη απολυμαντικα μαντιλακια ειναι απαραιτιτα οταν επιλεγεις περιεργα μερη για κατασταση, ποσο δε ξαπλωστρες παραλιας που δεν ξερεις τι κωλος εχει κατσει εκει!!!

θελει προσοχη παντα, ιδιαιτερα στις γυναικες!

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
xaxaxaxaxaxaxaxa
συναγωνστη απολυμαντικα μαντιλακια ειναι απαραιτιτα οταν επιλεγεις περιεργα μερη για κατασταση, ποσο δε ξαπλωστρες παραλιας που δεν ξερεις τι κωλος εχει κατσει εκει!!!

θελει προσοχη παντα, ιδιαιτερα στις γυναικες!

Α  αυτο εννοειs........ειπα κι εγω!!!!!!!!!  λεs ο συναδερφοs να κουβαλαει μαζι του την...χλωρινη?????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom