Νέα

Αντιμετώπιση ιεροδούλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GAMIAS_GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 132
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

GAMIAS_GR

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
γιατί η κοινωνία αποδοκκιμάζει τοις ιερόδουλες??υπάρχει καλύτερο επάγγελμα σάμπως??θέλω να ακούσω απόψεις
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
τι γιατι? γιατι η κοινωνια μας ειναι ομορφη απο εξω κ αηδια απο μεσα...
ρατσιστικη προς τ οτιδηποτε διαφορετικο... οτιδηποτε διαταρασσει την "ομορφια" της ειναι δακτυλοδειχτουμενο...
μια σκετη υποκρισια.... τι ρωτας κ εσυ τ αυτονοητα?
 
OP
OP
G

GAMIAS_GR

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
εγώ στα 17 που είχα παέι πρώτη φορά σε μπουρδέλο-ναι ξερω αρηγα πολυ-,οι κοπέλες μου συμπεριφερθίκανε πολύ καλά
 

Επισκέπτης
γιατί η κοινωνία αποδοκκιμάζει τοις ιερόδουλες??υπάρχει καλύτερο επάγγελμα σάμπως??θέλω να ακούσω απόψεις
Φίλε εσένα αν γινόταν η αδερφή σου θα το αποδεχόσουνα;Μία κοπέλα που αντί να κάνει μια οποιαδήποτε φυσιολογική δουλειά,πηδιέται με τον έναν και τον άλλο τη θεωρείς normal;Οk,πηγαίνουμε σε μπουρδέλα,γαμάμε,παιρνάμε καλά,αλλά αυτό δεν δείχνει κάτι θετικό για το ήθος αυτών των κοριτσιών.
 
OP
OP
G

GAMIAS_GR

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
δηλαδή όλες οι ιερόδουλες δεν έχουνε αδελφούς??
πως θα υπιρχανε ιερόδουλες με την λογική σου??ούτε εσύ ούτε κανένας θα πηδούσαμε
 

Επισκέπτης
δηλαδή όλες οι ιερόδουλες δεν έχουνε αδελφούς??
πως θα υπιρχανε ιερόδουλες με την λογική σου??ούτε εσύ ούτε κανένας θα πηδούσαμε
Δε μου απάντησες όμως εσύ τί θα έκανες...Φυσικά και έχουν και θα ντρέπονται για αυτές.
 
OP
OP
G

GAMIAS_GR

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
μεν δεν έχω αδελφή από την άλλη αν ήτανε
ανύπαντρη θα την θύμωνα
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
εντάξει ρε παιδια μην λέμε οτι θέλουμε,..
Λογικό δεν ειναι να την αντιμετωπίζουν την ιερόδουλο διαφορετικά?
Στις αλλες χώρες πως νομιζετε οτι φέρονται?
πχ Ολλανδια που ολα ειναι free νομίζετε οτι τις βλέπουν και βαράνε προσοχές?τα ιδια ειναι παντου...
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Δεν υπαρχει παραδεισος μονο καλυτερη κολαση αυτο δεν το παραδεχεται η κοινωνια που προβαλει ενα παραδεισο μολυσμενο και σαπιο....
Οι πραγματικες γυναικες πρεπει να ειναι πουτανες,τις θαυμαζω τις χαιρομαι και μαθαινω πραματα απ αυτες....
 

Επισκέπτης
Δεν υπαρχει παραδεισος μονο καλυτερη κολαση αυτο δεν το παραδεχεται η κοινωνια που προβαλει ενα παραδεισο μολυσμενο και σαπιο....
Οι πραγματικες γυναικες πρεπει να ειναι πουτανες,τις θαυμαζω τις χαιρομαι και μαθαινω πραματα απ αυτες....
Αμπελοφιλοσοφίες...Δηλαδή ρε φίλε τί μαθαίνεις από αυτές;Πώς να παίρνεις τσιμπούκι σε Πακιστανούς;Γιατί μόνο αυτό ξέρουν να κάνουν.
 

Επισκέπτης
Τι εννοείς ολες οι γυναίκες πρέπει να είναι πουτάνες? Οσον αφορά το κρεβάτι ετσι πρέπει να είναι, στα υπόλειπα ομως.. δε χρειάζετε να είναι.
Αν και γω πιστευω οτι μια γυναίκα δε γίνεται πουτάνα ετσι ξαφνικά, γίνεται βασει των αντρών που εχει γνωρίσει στην προσωπική ζωη της πρίν καταλίξει ιερόδουλη.
 
OP
OP
G

GAMIAS_GR

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
ιερόδουλη
ιερη+δουλεια ,ιερό επάγγελμα
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
φιλε psolarosavre εγω πιστευω οτι και απο τον οποιαδηποτε μαθαινεις πολλα πραγματα,μην νομιζεις οτι θα σου πει μονο για γαμησι και περι αυτου.Ο καθενας εχει κατι να σου πει για την ζωη του.
 

Επισκέπτης
Αν ασχολείσαι μονο με πουτάνες λογικό είναι να περιμένεις να μάθεις πραγματα απο αυτές.
 
OP
OP
G

GAMIAS_GR

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
από το να τραβάς μαλακία αβέρτα ότανε δεν έχεις γκόμενα,καλύτερη είναι η πουτάνα
 

Επισκέπτης
Δεν πρέπει να ρωτάμε τις πουτάνες για τη ζωη τους. Θά ξενερώσουμε πολύ απο αυτά που θα ακούσουμε.

Κάι γκόμενα να εχουμε 2 με 3 φορες το μήνα πρεπει να γαμαμε και μια πουτάνα.
 
OP
OP
G

GAMIAS_GR

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
σωστός!!εγώ αυτό κάνω πάντως !!
αλλά εσύ που είπες κάτι για την αδελφή μου κ.α,πάνω από το αβατάρ σου φένεται η αιτία που μιλάς έτσι.απλά είδες το σάιτ και μπήκες .no coments
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
από το να τραβάς μαλακία αβέρτα ότανε δεν έχεις γκόμενα,καλύτερη είναι η πουτάνα
και ακομα καλυτερα να πιασεις γκομενα την πουτανα....
Ιεροδουλεια ειναι αξια Πορνεια ειναι η πραγματικοτητα που παει να γινει αξια....
Και γαμω τις φιλοσοφιες λεω ο πουστης.....
 

Επισκέπτης
Τι είπες τώρα να πιάσουμε γκόμενα την πουτάνα;
Αλήθεια πως γίνεται αυτό;
Το εχει κάνει κάποις;
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Γουσταρω!
Φευγω να συνεχισω το διαβασμα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom