Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.433
Κριτικές
61
Like
42.549
Πόντοι
22.785
Εχω ενα επανιελ μπρετον μαυρο-ασπρο θηλυκο το ανταλλασω με την γυναικα καποιου ανοιχτομυαλου εστω για λιγο...πιανεται αν ειναι σκυλος? :2funny:
οχι αγαπιτε εδο πεζουνε ολα................... :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Αν και αρκετο καιρο στο site ειναι η πρωτη φορα που γραφω

Ειμαι swinger απο τα 25 μου (40 χρονων τωρα) και εχω ζησει αρκετες εμπειριες μεσα απο αυτον το τροπο ζωης. Ευκολα καταλαβαινει καποιος τον λιγουρη, τον υποκριτη μεσοαστο, τον μπακουρη που το παιζει ζευγαρι, αλλά και τους ωριμους και ωραιους τυπους / τυπισες που ξερουν να περναν καλα με ειλικρινεια μακρια απο κομπλεξ και ανασφαλειες.

Δεν έχω κανένα πρόβλημα να σεβαστώ τις σεξουαλικές προτιμήσεις των άλλων. Το αντίθετο.

ΟΜΩΣ, το παρατραβίξατε λίγο οι swingers. Αν διαβάσει κανείς τα κείμενά σας (όπως το παραπάνω που τυχαία διάλεξα)θα νομίσει κανείς ότι πρόκειτε για ένα ελιτίστικο γκρούπ ανθρώπων, ώριμων, ωραίων, ακομπλεξάριστων, χωρίς ανασφάλειες που το κάνουν ''από επιλογη''. Όλοι οι΄άλλοι δηλαδή, που δεν επιλέγουν να γαμιούνται ομαδικά με τις γυναίκες τους είναι ανώριμοι, κομπλεξικοί και ανασφαλείς?

Λίγο προσοχή στα γραφόμενα δεν βλάπτει. Παρέκλιση είναι το swinging, όχι μαγκιά. Μη τρελαθούμε! Μου θυμίζει την ΤΟΥΟΤΑ με το LEXUS. ΤΟΥΟΤΑ είναι, και ας προσπαθούν να του περάσουν προφίλ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ.
 

g_for_fun

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ειδα και τη δικια σου συμβολη στο θεμα. ο κυριος μαριος και ο κυριος μαριος σλουρπ, σλουρπ. ασε ρε φιλε τα δικηγοριστικα και αν θες να δωσεις πληροφοριες δωσε. εαν παλι δεν θες παρε καρεκλιτσα κατσε στην γωνια κι ηρεμα.

φιλικα παντα

να δωσω ρε φιλε οτι πληροφοριες θες αλλα αν με αποκαλεις τσιρακι καπου θα μου τη σπασει και εμενα (σωστα?)

Τελος παντων στην Αθηνα παιζουν πολλα πιο πολλα ζευγαρια απο οσα καποιος φανταζεται

Στα δυο μεγαλα sites (δεν λεω ονοματα) υπαρχουν πανω απο 1000 ζευγαρια με κωδικους που μπαινουν και αλλαζουν μηνυματα, τηλεφωνα, κλπ. Σιγουρα υπαρχουν και πολλοι που ειναι εκει για το ματι αλλα οι πιο πολλοι ειναι πραγματι ζευγαρια που το κανουν κεφι. Για να παρεις κωδικο πρεπει να πας στο club σαν ζευγαρι να σε δει ο administrator ή εστω να σε δει απο camera on line μαζι με την κοπελια. Αν υπαρχει συσταση σιγουρα βοηθαει

Στα παρτυ που διοργανωνονται απο τα 2 τρια clubs (παλι δεν λεω ονοματα) εχει τυχει να γινεται μεγαλο παιχνιδι τις πρωτες πρωινες ωρες πανω στους καναπεδες, στη μπαρα του μπαρ και οπου φανταστει κανεις

Απαραιτητη προυποθεση για να συμμετασχει κανεις ειναι να ειναι ζευγαρι (πραγματικο) και δεν μου εχει τυχει να δω τραβελλια παρα μονο μια φορα

Διευθυνσεις/περιοχες δεν λεω (ισχυει η απαγορευση της διαφημισης φιλαρακο)αλλα το ενα club ειναι ανοιχτο Πεμτη - Κυριακη, το αλλο διοργανωνει party συνηθως Σαββατα

Το μυστικο ειναι παντα η κοπελια να ειναι bi και ανοιχτομυαλη. Αν την γουσταρει η αλλη γυναικα ολα βαινουν ρολοι - αν οχι οσο και να θελει ο αντρας δεν γινεται τιποτα

Ηλικιες παιζουν ολες αλλα κατα μεσο ορο θα ελεγα 35-40 παντρεμενα ζευγαρια  

Αυτα προς το παρον

 

g_for_fun

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχω κανένα πρόβλημα να σεβαστώ τις σεξουαλικές προτιμήσεις των άλλων. Το αντίθετο.

ΟΜΩΣ, το παρατραβίξατε λίγο οι swingers. Αν διαβάσει κανείς τα κείμενά σας (όπως το παραπάνω που τυχαία διάλεξα)θα νομίσει κανείς ότι πρόκειτε για ένα ελιτίστικο γκρούπ ανθρώπων, ώριμων, ωραίων, ακομπλεξάριστων, χωρίς ανασφάλειες που το κάνουν ''από επιλογη''. Όλοι οι΄άλλοι δηλαδή, που δεν επιλέγουν να γαμιούνται ομαδικά με τις γυναίκες τους είναι ανώριμοι, κομπλεξικοί και ανασφαλείς?

Λίγο προσοχή στα γραφόμενα δεν βλάπτει. Παρέκλιση είναι το swinging, όχι μαγκιά. Μη τρελαθούμε! Μου θυμίζει την ΤΟΥΟΤΑ με το LEXUS. ΤΟΥΟΤΑ είναι, και ας προσπαθούν να του περάσουν προφίλ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ.

Κανεις δεν κατακρινει αυτους που επιλεγουν να μη συμμετεχουν ομαδικα με τις γυναικες τους σε τετοιου ειδους party και ουτε μπορει να κρινεται κανεις για τις προτιμησεις του (ουτε λοιπον και οι swingers)

ολοι αντρες ειμαστε και ολοι εχουμε καυλωσει στην ιδεα παρτουζας και των λεσβιακων- αλλοι προχωρουν και το κανουν (και βαζουν στο παιχνιδι
και τη γκομενα τους) και αλλοι οχι. Κανεις δεν ειναι κατακριτεος, ουτε ανωτερος, ουτε και κατωτερος.

 

arcans4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
143
Like
1
Πόντοι
1
να δωσω ρε φιλε οτι πληροφοριες θες αλλα αν με αποκαλεις τσιρακι καπου θα μου τη σπασει και εμενα (σωστα?)

Τελος παντων στην Αθηνα παιζουν πολλα πιο πολλα ζευγαρια απο οσα καποιος φανταζεται

Στα δυο μεγαλα sites (δεν λεω ονοματα) υπαρχουν πανω απο 1000 ζευγαρια με κωδικους που μπαινουν και αλλαζουν μηνυματα, τηλεφωνα, κλπ. Σιγουρα υπαρχουν και πολλοι που ειναι εκει για το ματι αλλα οι πιο πολλοι ειναι πραγματι ζευγαρια που το κανουν κεφι. Για να παρεις κωδικο πρεπει να πας στο club σαν ζευγαρι να σε δει ο administrator ή εστω να σε δει απο camera on line μαζι με την κοπελια. Αν υπαρχει συσταση σιγουρα βοηθαει

Στα παρτυ που διοργανωνονται απο τα 2 τρια clubs (παλι δεν λεω ονοματα) εχει τυχει να γινεται μεγαλο παιχνιδι τις πρωτες πρωινες ωρες πανω στους καναπεδες, στη μπαρα του μπαρ και οπου φανταστει κανεις

Απαραιτητη προυποθεση για να συμμετασχει κανεις ειναι να ειναι ζευγαρι (πραγματικο) και δεν μου εχει τυχει να δω τραβελλια παρα μονο μια φορα

Διευθυνσεις/περιοχες δεν λεω (ισχυει η απαγορευση της διαφημισης φιλαρακο)αλλα το ενα club ειναι ανοιχτο Πεμτη - Κυριακη, το αλλο διοργανωνει party συνηθως Σαββατα

Το μυστικο ειναι παντα η κοπελια να ειναι bi και ανοιχτομυαλη. Αν την γουσταρει η αλλη γυναικα ολα βαινουν ρολοι - αν οχι οσο και να θελει ο αντρας δεν γινεται τιποτα

Ηλικιες παιζουν ολες αλλα κατα μεσο ορο θα ελεγα 35-40 παντρεμενα ζευγαρια  

Αυτα προς το παρον
φιλαρακο δεν μπορω να καταλαβω ομως γιατι εχετε αυτη τη μυστικοπαθεια? και φερεστε λες και ειστε μια ανωτερη φιλη.την ανωμαλια που εχετε να σας γαμανε της γυναικες αλλοι,μην το βλεπετε σαν κατι το ανωτερω.επισης πιστευω οτι οι περισσοτεροι που ερχοντε στα παρτυ σας,ερχοντε με καμια γκομενα,παρα με την γυναικα τους,ισα ισα για να βγαλουν καμια ανωμαλια.λιγοι ερχονται με τις πραγματικες γυναικες τους.
επισης πιστευω οτι και οι περισσοτεροι απο τους αντρες εκει,ειστε και κρυφοπουστηδες,και σας αρεσει να γαμιεστε,και αφηνετε τις γυναικες να παρτουζωνωντε με αλλους,ωστε να εχετε ισορροπια στις σχεσεις σας με τις γυναικες σας,επειδη σας αρεσει να γαμιεστε,ωστε να μην λενε τιποτα.
μετα τιμης φιλικα παντα.
 

g_for_fun

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακο δεν μπορω να καταλαβω ομως γιατι εχετε αυτη τη μυστικοπαθεια? και φερεστε λες και ειστε μια ανωτερη φιλη.την ανωμαλια που εχετε να σας γαμανε της γυναικες αλλοι,μην το βλεπετε σαν κατι το ανωτερω.επισης πιστευω οτι οι περισσοτεροι που ερχοντε στα παρτυ σας,ερχοντε με καμια γκομενα,παρα με την γυναικα τους,ισα ισα για να βγαλουν καμια ανωμαλια.λιγοι ερχονται με τις πραγματικες γυναικες τους.
επισης πιστευω οτι και οι περισσοτεροι απο τους αντρες εκει,ειστε και κρυφοπουστηδες,και σας αρεσει να γαμιεστε,και αφηνετε τις γυναικες να παρτουζωνωντε με αλλους,ωστε να εχετε ισορροπια στις σχεσεις σας με τις γυναικες σας,επειδη σας αρεσει να γαμιεστε,ωστε να μην λενε τιποτα.
μετα τιμης φιλικα παντα.

δεν εχεις ερθει προφανως σε κανενα τετοιο παρτυ και κανεις εικασιες

σε πληροφορω οτι δεν ειμαι ουτε κρυφο ουτε φανερο-πουστης αλλα ουτε και μου την εχει πεσει κανεις ποτε

δεν κατακρινω κανεναν που απεχθανεται το swinging αλλα δεν προβαινω και σε χαρακτηρισμους - εδωσα καποιες πληροφοριες καλοπροαιρετα γιατι μου ζητηθηκε

δεν θα πω σε κανενα που να βαζει το πουλι του και πως να περναει με τη γκομενα του.

Οσο για τη μυστικοπαθεια πριν που ανεφερα ονοματα για club με ειπαν τσιρακι που κανω διαφημιση.



 

arcans4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
143
Like
1
Πόντοι
1
δεν εχεις ερθει προφανως σε κανενα τετοιο παρτυ και κανεις εικασιες

σε πληροφορω οτι δεν ειμαι ουτε κρυφο ουτε φανερο-πουστης αλλα ουτε και μου την εχει πεσει κανεις ποτε

δεν κατακρινω κανεναν που απεχθανεται το swinging αλλα δεν προβαινω και σε χαρακτηρισμους - εδωσα καποιες πληροφοριες καλοπροαιρετα γιατι μου ζητηθηκε

δεν θα πω σε κανενα που να βαζει το πουλι του και πως να περναει με τη γκομενα του.

Οσο για τη μυστικοπαθεια πριν που ανεφερα ονοματα για club με ειπαν τσιρακι που κανω διαφημιση.

εγω απορω πως μαζευτηκατε τοσοι swinger ξαφνικα? γιατι εδω μονο μπουρδελιαριδες εχει.
 

arcans4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
143
Like
1
Πόντοι
1
πολυ εξυπνη ερωτηση

ιδου η απαντηση: ΜΟΝΟΣ
ρε φιλε εδω φασκεις και αντιφασκεις.απο την μια μας λετε οτι το κανετε για να ειστε καλα με τις γυναικες σας.και απο την αλλη την κανεις και την δουλεια μονος.μηπως και η γυναικα σου εχει κανενα γκομενο και το ξερεις και ολα καλα?ποσα θελετε ρε να μας τρελανετε τελικα?θα μας πειτε?
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
...

Λίγο προσοχή στα γραφόμενα δεν βλάπτει. Παρέκλιση είναι το swinging, όχι μαγκιά. Μη τρελαθούμε! Μου θυμίζει την ΤΟΥΟΤΑ με το LEXUS. ΤΟΥΟΤΑ είναι, και ας προσπαθούν να του περάσουν προφίλ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ.

Ώπα, το παρατράβηξες. Όχι και παρέκκλιση. Παρέκκλιση σύμφωνα με τα κριτήρια ποιού;
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
ναι θελω να σε δω να αγορευεις,και να υπερασπιζεσε το δικαιωμα τις ανωμαλιας.

Κάτσε ρε arcans... Εσύ μας λες ανώμαλους, που ενώ είσαι αρραβωνιασμένος τρέχεις με trasexuals; Μη λέμε ότι θέλουμε...
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
φιλαρακο δεν μπορω να καταλαβω ομως γιατι εχετε αυτη τη μυστικοπαθεια? και φερεστε λες και ειστε μια ανωτερη φιλη.την ανωμαλια που εχετε να σας γαμανε της γυναικες αλλοι,μην το βλεπετε σαν κατι το ανωτερω.επισης πιστευω οτι οι περισσοτεροι που ερχοντε στα παρτυ σας,ερχοντε με καμια γκομενα,παρα με την γυναικα τους,ισα ισα για να βγαλουν καμια ανωμαλια.λιγοι ερχονται με τις πραγματικες γυναικες τους.
επισης πιστευω οτι και οι περισσοτεροι απο τους αντρες εκει,ειστε και κρυφοπουστηδες,και σας αρεσει να γαμιεστε,και αφηνετε τις γυναικες να παρτουζωνωντε με αλλους,ωστε να εχετε ισορροπια στις σχεσεις σας με τις γυναικες σας,επειδη σας αρεσει να γαμιεστε,ωστε να μην λενε τιποτα.
μετα τιμης φιλικα παντα.

Άσε το τί πιστεύεις ότι γίνεται και προσπάθησε να μάθεις τί πραγματικά γίνεται.

Και να χαρείς, μη μιλάς για κρυφοπούστηδες, γιατί εσύ έγραφες σε άλλο (ή στο ίδιο; δε θυμάμαι) thread ότι πηγαίνεις με trans και νόμιζες ότι οι περισσότεροι άντρες κάνουν το ίδιο...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

g_for_fun

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε εδω φασκεις και αντιφασκεις.απο την μια μας λετε οτι το κανετε για να ειστε καλα με τις γυναικες σας.και απο την αλλη την κανεις και την δουλεια μονος.μηπως και η γυναικα σου εχει κανενα γκομενο και το ξερεις και ολα καλα?ποσα θελετε ρε να μας τρελανετε τελικα?θα μας πειτε?

Ποιος ειπε οτι αν παω σε ενα παρτυ με την γκομενα μου και την αλλη μερα γουσταρω και μου καυλωσει θα με εμποδισει κανεις να παω σε κανενα μασατζιδικο ?

οπως εισαι εσυ μπουρδελιαρης ειμαι και εγω (και πολυ μαλιστα) - οπως γαμας κρυφα σε μπουρδελο εσυ γαμαω και εγω.

Αν κανω παραπανω παιχνιδι με την γκομενα μου σε ενα παρτυ γουστο μου καπελο μου - ζουμε σε ελευθερη χωρα και το οτι ειμαι swinger δεν σημαινει οτι παντα πρεπει να πηδιεμαι παρεα με την γκομενα μου

 

arcans4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
143
Like
1
Πόντοι
1
Κάτσε ρε arcans... Εσύ μας λες ανώμαλους, που ενώ είσαι αρραβωνιασμένος τρέχεις με trasexuals; Μη λέμε ότι θέλουμε...
φιλε ελευθερος ειμαι καταρχην.θα μπερδευεσε.και αλλο να γαμας και αλλο να σε γαμανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom