Νέα

Ανώτατος δικαστικός μπλεγμένος σε ροζ υπόθεση κοκαΐνης...

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δεν είναι από Αθήνα κ κρίμα που δεν μπορώ να πω αφού ο κολλητός που την ξεπατωνει είναι μέλος του μπου
Σε νησί της ΑΣΔΕΝ xa xa
Και τι φοβασαι ρε τύπε, 120 κιλα ειναι, εχει ψωμι για ολους
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Άντε θα σας πως κ ένα πικάντικο αληθινό γεγονός απο μελος εδω
Συχνά βρίσκονται για παρτούζες δικαστικός επαρχιακής πόλης με δύο τρεις δημ υπαλλήλους κ ξεσκίζονται σα σκυλιά

Βέβαια αυτή ειρηνοδίκης


Φαντάζεσαι να την έχεις έδρα κ να σε δικάζει ;;; Κα ειρηνοδίκη..χαθήκατε από τις παρτουζιτσες

Να σημειώσω ότι άλλου υπηρετεί κ άλλου παρτουζωνεται λόγω εντοπιότητας των δικαστών
:confused: :confused: :confused:

1638832106205.png
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.804
Πόντοι
21.896
Το ζητημα με το ελβετικο φραγκο ήταν χαμενο εξ αρχης γιατι ειχαν εντελως αδικο οι δανειοληπτες που κυνηγουσαν το θεμα.
Εξετάστηκε επί της ουσίας που εκεί οι δικαστές αποφασίζουν πιο ελεύθερα αλλά στους τύπους μπορεί να το κερδίσουν αφού την αναπροσαρμογή δεν την έκαναν βάσει συναλλαγματικής τιμής του ελβετικού Φράγκου βάσει ισοτιμίας τράπεζας Ελλάδος αλλά βάσει τον δικών τους ισοτιμιών
Οπότε οποιαδήποτε διαταγή πληρωμής μπορεί έτσι να ανακοπεί
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Εξετάστηκε επί της ουσίας που εκεί οι δικαστές αποφασίζουν πιο ελεύθερα αλλά στους τύπους μπορεί να το κερδίσουν αφού την αναπροσαρμογή δεν την έκαναν βάσει συναλλαγματικής τιμής του ελβετικού Φράγκου βάσει ισοτιμίας τράπεζας Ελλάδος αλλά βάσει τον δικών τους ισοτιμιών
Οπότε οποιαδήποτε διαταγή πληρωμής μπορεί έτσι να ανακοπεί
Καταλαβαινω τι λες αλλά ξέχνα το, ολα αυτα ειναι λυμενα.
Κανενας στον χωρο μας δεν περιμενε διαφορετικη καταληξη
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.804
Πόντοι
21.896
Ποτέ φιδιες τα μέλη του μπου

Κ περίμενα από εσένα πιο μεγάλο φίδι εικόνας!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καταλαβαινω τι λες αλλά ξέχνα το, ολα αυτα ειναι λυμενα.
Κανενας στον χωρο μας δεν περιμενε διαφορετικη καταληξη
Πολωνία Αυστρία κ Κροατία τελεσίδικες αποφάσεις



εδω;;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Πολωνία Αυστρία κ Κροατία τελεσίδικες αποφάσεις
Δεν γνωριζω για Πολωνίες και Κροατίες.
Εγω ξερω για εδω.
Καποια θεματα εχουν απολυτως αναμενομενη καταληξη.
Οπως ειχαν και οι συμβασιουχοι, που αδικως καποιοι συναδελφοι μου ταλαιπωρουν με εμποριο ελπιδας
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.804
Πόντοι
21.896
Δεν γνωριζω για Πολωνίες και Κροατίες.
Εγω ξερω για εδω.
Καποια θεματα εχουν απολυτως αναμενομενη καταληξη.
Οπως ειχαν και οι συμβασιουχοι, που αδικως καποιοι συναδελφοι μου ταλαιπωρουν με εμποριο ελπιδας

Ασφαλώς κ καταλαβαίνεις νομικά
Λοιπόν ο Άρειος πάγος έβγαλε λάδι τις τράπεζες ως προς τον επαναπροσδιορισμό βάσει παλιάς ισοτιμίας ευρώ Φράγκου
ΑΛΛΑ ....οι τράπεζες οι ιδιωτικές πήγαιναν κ έκαναν τόσα χρόνια προσαρμογή βασει της δικής τους ισοτιμίας κ όχι της επίσημης της τράπεζας της Ελλάδος
Οπότε οποιαδήποτε διαταγή πληρωμής μπορεί να πέσει σε ανακοπή επί των τύπων

Και διαταγή που ανακόπτεται ίσον μη εισορακτεα από την τράπεζα εκτός μετά αν το πάει αγωγή που όμως δύσκολα θα αποσαφηνίσει το ποσό απαίτησης αφού στα βιβλία της θα υπάρχει λογισμικό πρόβλημα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δηλαδη υπηρχε περιπτωση μετα απο ολο αυτο το θορυβο να μην υπεβαλε παραιτηση? Μονο για "τεχνικούς" λογους το εκανε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ασφαλώς κ καταλαβαίνεις νομικά
Λοιπόν ο Άρειος πάγος έβγαλε λάδι τις τράπεζες ως προς τον επαναπροσδιορισμό βάσει παλιάς ισοτιμίας ευρώ Φράγκου
ΑΛΛΑ ....οι τράπεζες οι ιδιωτικές πήγαιναν κ έκαναν τόσα χρόνια προσαρμογή βασει της δικής τους ισοτιμίας κ όχι της επίσημης της τράπεζας της Ελλάδος
Οπότε οποιαδήποτε διαταγή πληρωμής μπορεί να πέσει σε ανακοπή επί των τύπων

Και διαταγή που ανακόπτεται ίσον μη εισορακτεα από την τράπεζα εκτός μετά αν το πάει αγωγή που όμως δύσκολα θα αποσαφηνίσει το ποσό απαίτησης αφού στα βιβλία της θα υπάρχει λογισμικό πρόβλημα
Αστο ρε παλικαρι μου, ειναι και αργα
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Δηλαδη υπηρχε περιπτωση μετα απο ολο αυτο το θορυβο να μην υπεβαλε παραιτηση? Μονο για "τεχνικούς" λογους το εκανε?
οπως λεει το site για να μην τσαλακωθει

και σιγα την ποινη που θα του ριξουν

θα πεσει στα μαλακα για να μην καψει κοσμο και κοσμακη
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.804
Πόντοι
21.896
Δηλαδη υπηρχε περιπτωση μετα απο ολο αυτο το θορυβο να μην υπεβαλε παραιτηση? Μονο για "τεχνικούς" λογους το εκανε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αστο ρε παλικαρι μου, ειναι και αργα
Εδώ που είμαι είναι άλλη ώρα κ δεν Έχει κ κουλη ομως:rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οπως λεει το site για να μην τσαλακωθει

και σιγα την ποινη που θα του ριξουν

θα πεσει στα μαλακα για να μην καψει κοσμο και κοσμακη
Ποιοι τον πηδούσαν;;; Γεωργιανοί;;;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Εδώ που είμαι είναι άλλη ώρα κ δεν Έχει κ κουλη ομως:rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποιοι τον πηδούσαν;;; Γεωργιανοί;;;
Οι τρεις νεαροι ηταν λεει Αλβανος, Ινδός και Ρομά
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.804
Πόντοι
21.896
Πάντως η πόλη μου έχει μια μουνάρα αντιεισαγγελέα ........1,85 ύψος κ νέα πιτσιρίκα με βυζάρες κ μαλλί ίσιο μαλλί

Έχω γαμηθει στις παρανομίες για να την συναντώ :smitten: :smitten:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.350
Κριτικές
62
Like
45.012
Πόντοι
9.297
ΜΟΝΟ 4 σελίδες το thread με τέτοια θεματολογία? !Απογοήτευση έχει πέσει πολύ το site...Θυμίζει L.A. Confidential η υπόθεση που και εκει δικαστικός τον κρυφοέπαιρνε κι εκβιαζόταν.
Οι Δικαστικοί πρέπει να προσέχουν δεν είναι κλητήρες του Δήμου , αλλά τι περιμένετε απο το μεταπολιτευτικό κράτος του Παναριστερισμού, απο την δίκη των πραξικοπηματιών του ΄67 ακόμα, μια ξεφωνημένη ο Ντεγιάννης προήδρευε και καταδίκασε τον Λαδά που είχε θραύσματα και σφαίρες απο το μέτωπο του '40 μια σταραπου καταδίκασε βετεράνους πολέμου (ότι κι αν ήταν αυτοί),εκει πάνω βασίστηκε το μεταπολιτευτικό καθεστώς.Ο Ευστρατίου κι ο Λιγνάδης είναι η κορυφή του παγόβουνου υπάρχει τέτοια σαπίλα κι εκφυλισμός στις διεφθαρμένες Ελιτ που θα τρόμαζαν κι οι χειρότεροι Ρωμαίοι Αυτοκράτορες Ηλιογάβαλος Καλιγούλας Κόμμοδος Νέρωνας κ.α. Η Σακελλαροπούλου επικροτεί τέτοια lifestyles φαίνεται απο τον εμετικό υποκριτικό δικαιωματισμό της υπερ ΛΟΑΤΚΙ&ΛΑΘΡΟ όπως φυσικά κι ο Μητσοτάκης.Πολιτισμικά η Δύση παρουσιάζει βαθιά εκφυλιστικά φαινόμενα όταν τέτοια παρατράγουδα έχουν ανελιχθεί σε κορυφαίες θέσεις εξουσίας κι ευθύνης ,θυμίζει 3ο αιώνα Ρωμαϊκής Αυτοκρατορίας ή και 11ο αιώνα Βυζαντινής που και τότε ήταν γυναίκες Αυτοκράτειρες(Ζωή-Θεοδώρα) κι ευνούχοι γεροκίναιδοι είχαν υψηλά αξιώματα κάπως έτσι κατέρρευσε η Βυζαντινή Αυτοκρατορία...
Επιπλέον ίσως να είναι και σε Στοές υψηλά ιστάμενοι δικαστικοί...με ο,τι αυτό συνεπάγεται.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.435
Πόντοι
456

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.074
Κριτικές
123
Like
50.926
Πόντοι
27.261
Δουλειές και έρωτα συνδύασε στο Λονδίνο ο επικεφαλής του οικονομικού γραφείου του Μητσοτάκη

Δεν μπορούσε και αυτός να βρει ένα καλό παιδί να νοικοκυρευτεί όπως ο Πατέλης :gay:
Τώρα και πρόεδρος του Αρείου Πάγου θα ήταν :thumbsup:
«Με τον Μιχάλη γνωριστήκαμε στο Λονδίνο το 2004. Ηταν έρωτας με την πρώτη ματιά. Εξι μήνες μετά μετακομίσαμε στο ίδιο σπίτι και έκτοτε είμαστε μαζί. Στα χαρτιά δεν ταιριάζουμε, διότι είναι πιανίστας κλασικής μουσικής και εγώ οικονομολόγος. Ομως κάνουμε εξαιρετική παρέα και μας αρέσει να είμαστε μαζί, πώς να το πω. Πολλές φορές προτιμάω να είμαι μαζί του αντί με φίλους, και με παρεξηγούν»

να και κατι καλο απο τους ολυμπιακους του τεσσερα.
βρε σα να μου θυμιζει πιμποδικηγορο και εγκυμονουσα γκιζελα μια φαση.
δεν ταιριαζουν στα χαρτια, αλλα γουσταρουν να κανουν παρεουλα.
πως να το πουμε :tooth:
 

neFelina

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2013
Μηνύματα
237
Like
189
Πόντοι
1
Δεν πέσαμε απο τα σύννεφα....
 

1970

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
307
Like
292
Πόντοι
21
Επί τον πλείστον οι δικαστές είναι βλέμματα που επειδή δεν μπορούσαν να δικηγορευσουν κ να βγουν στην ελεύθερη εργασία ,βασίστηκαν κ μπήκαν κάτω από την ομπρέλα του δημοσίου για το σίγουρο μισθό..
Έχω κάτσει με εφέτες (φιλικά) κ προέδρους εφετών κ αντιπρόεδρο Αρείου πάγου κ πραγματικά είναι ανθρωπάκια κοινως δεν είναι της πιάτσας


Αυτούς τούς φοβάμαι όντως!!!!



Η παρτουζιαρα ειρηνοδίκης ήταν βουβάλια 120 κιλά !!!!

Αχαροι άνθρωποι οι δικαστές κ συχνά υποχείρια ανωτέρων όπως κ όλοι οι δημ υοαλληλοι που εξαρτώνται από την εκάστοτε κυβέρνηση
1) Οι δικαστές δεν εξαρτώνται καθόλου από την εκάστοτε κυβέρνηση. Αυτοί που εξαρτώνται είναι οι καριερίστες που θέλουν να ανέλθουν στα ανώτατα αξιώματα του δικαστικού και όχι μόνο χώρου και πρέπει να δώσουν τα διαπιστευτήριά τους στους εκάστοτε κυβερνώντες.
2) Όποιος "δεν είναι της πιάτσας" είναι "ανθρωπάκι"; Πώς το ορίζεις το "της πιάτσας";
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.513
Like
11.525
Πόντοι
3.506
Ενώ. Σε πολλές χώρες όπως Κροατία Πολωνία αποφασηστηκαν καταχρηστικά τα ελβετικά φράγκα δανεια διότι οι τράπεζες δεν πούλησαν τραπεζικό προϊόν αλλά συναλλαγματικο προϊόν ,,,,,παρόλαυτα όμως ο Άρειος πάγος πιστός στους εντολές τραπεζίτης το έκανε γάργαρα

Σσ δεν έχω δάνειο με ελβετικό φραγκο
Δηλαδή αν το νόμισμα κινούνταν ανάποδα και κέρδιζαν από το fx differential, όλα δεν θα ήταν πρύμα και OK και θα έκαναν αγωγές και τότε; Δεν τους δούλεψαν οι Τράπεζες. Προϊόν με συγκεκριμένα, μετρήσιμα χαρακτηριστικά αγόρασαν. Ήξεραν τί ρίσκο αναλαμβάνει κανείς και υπέγραψαν συμβάσεις με όρους.

Εμείς στη ναυτιλία τί να πούμε πού το 90% των δανειοδοτήσεων που παίρνουμε είναι σε δολλάρια (για πολλούς και διαφορους λόγους); Ότι μας κοροϊδεύουν;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom