Νέα

Ανδρισμός και ομοφυλοφιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 491
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
454
Πόντοι
36
ρε τυποι παρατηρω τωρα τελευταια το εξης φαινομενο.
παω στο γερμανο να πληρωσω το κινητο ο υπαλληλος 2 μετρα ανθρωπος και μολις ανοιγει το στομα του ακουω φωνη γκομενιστικη και απο τις κινησεις του παρατηρω οτι πουστριζει.
βλεπω προχθες εναν μαλακα με μουσια στην αντιπροσωπεια που παω για σερβις το αυτοκινητο να μιλαει στο κινητο και παρατηρω οτι φοραει σανδαλία στα χρωματα του gay pride.
στο γυμναστηριο που παω βλεπω οτι ολοι οι πιτσιρικαδες 25-30 χρονων κουβαλανε 2-3 κρεμες και αλοιφοντε σαν τις πουτανες μεταξυ τους, τους ακουω δε να κανου συζητησεις με γκομενες στο γυμναστηριο για καπελα και μαγιο και οτι αλλη μαλακια υπαρχει.καμακι δεν κανει κανενας.
παω σε παιδοτοπο με τον ανηψιο μου και βλεπω στο απεναντι τραπεζι να καθετε ενα ζευγαρι και ο τυπος να γλυφει το παγωτο του λες και εκανε πιπα.
προχθες μιλουσα με μια φιλη που κανει νυχια και μου λεει ανεβηκε η δουλεια τις τωρα τελευταια γιατι εχει και πολλους αντρες πελατες.

ρε τυποι εχει γινει πουστροποιησει του αντρικού φύλου η έτσι μου φαινετε εμενα;

 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
454
Πόντοι
36

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16
ρε τυποι παρατηρω τωρα τελευταια το εξης φαινομενο.
παω στο γερμανο να πληρωσω το κινητο ο υπαλληλος 2 μετρα ανθρωπος και μολις ανοιγει το στομα του ακουω φωνη γκομενιστικη και απο τις κινησεις του παρατηρω οτι πουστριζει.
βλεπω προχθες εναν μαλακα με μουσια στην αντιπροσωπεια που παω για σερβις το αυτοκινητο να μιλαει στο κινητο και παρατηρω οτι φοραει σανδαλία στα χρωματα του gay pride.
στο γυμναστηριο που παω βλεπω οτι ολοι οι πιτσιρικαδες 25-30 χρονων κουβαλανε 2-3 κρεμες και αλοιφοντε σαν τις πουτανες μεταξυ τους, τους ακουω δε να κανου συζητησεις με γκομενες στο γυμναστηριο για καπελα και μαγιο και οτι αλλη μαλακια υπαρχει.καμακι δεν κανει κανενας.
παω σε παιδοτοπο με τον ανηψιο μου και βλεπω στο απεναντι τραπεζι να καθετε ενα ζευγαρι και ο τυπος να γλυφει το παγωτο του λες και εκανε πιπα.
προχθες μιλουσα με μια φιλη που κανει νυχια και μου λεει ανεβηκε η δουλεια τις τωρα τελευταια γιατι εχει και πολλους αντρες πελατες.

ρε τυποι εχει γινει πουστροποιησει του αντρικού φύλου η έτσι μου φαινετε εμενα;

Εντελώς τυπε, τα συγχρονα κοινωνικα προτυπα θελουν τον αντρα να ειναι ''ευαισθητος''  :pipa3: , να ειναι καλος ''ακροατης''  :fuck1:, να ''σεβεται'' τις γυναικες  :pipa2: να εχει τροπους  :gay: και να ειναι μετροσεξουαλ   :2on1: :vomit: :vomit: :vomit:
 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
454
Πόντοι
36
Εντελώς τυπε, τα συγχρονα κοινωνικα προτυπα θελουν τον αντρα να ειναι ''ευαισθητος''  :pipa3: , να ειναι καλος ''ακροατης''  :fuck1:, να ''σεβεται'' τις γυναικες  :pipa2: να εχει τροπους  :gay: και να ειναι μετροσεξουαλ  :2on1: :vomit: :vomit: :vomit:
το να ειναι ενας αντρας ευγενικος και να εχει τροπους δεν σημαινει οτι ειναι πουστροποιημενος.
εγω βλεπω γυναικειες συμπεριφορες και τροπους γενικα που δεν κολανε στην εικονα ενος αντρα. αυτο εννοω με την λεξη πουστροποιηση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: batist

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
ρε τυποι παρατηρω τωρα τελευταια το εξης φαινομενο.
παω στο γερμανο να πληρωσω το κινητο ο υπαλληλος 2 μετρα ανθρωπος και μολις ανοιγει το στομα του ακουω φωνη γκομενιστικη και απο τις κινησεις του παρατηρω οτι πουστριζει.
βλεπω προχθες εναν μαλακα με μουσια στην αντιπροσωπεια που παω για σερβις το αυτοκινητο να μιλαει στο κινητο και παρατηρω οτι φοραει σανδαλία στα χρωματα του gay pride.
στο γυμναστηριο που παω βλεπω οτι ολοι οι πιτσιρικαδες 25-30 χρονων κουβαλανε 2-3 κρεμες και αλοιφοντε σαν τις πουτανες μεταξυ τους, τους ακουω δε να κανου συζητησεις με γκομενες στο γυμναστηριο για καπελα και μαγιο και οτι αλλη μαλακια υπαρχει.καμακι δεν κανει κανενας.
παω σε παιδοτοπο με τον ανηψιο μου και βλεπω στο απεναντι τραπεζι να καθετε ενα ζευγαρι και ο τυπος να γλυφει το παγωτο του λες και εκανε πιπα.
προχθες μιλουσα με μια φιλη που κανει νυχια και μου λεει ανεβηκε η δουλεια τις τωρα τελευταια γιατι εχει και πολλους αντρες πελατες.

ρε τυποι εχει γινει πουστροποιησει του αντρικού φύλου η έτσι μου φαινετε εμενα;


τυποι αν δυο μερες ανεβαζουμε νηματα για τους αντρες που εγιναν αγαπουληδες η που γιναν γκεη, πιστευω πρεπει να φτιαχτει ενα υπερνημα για αυτο το θεμα!
προτεινω δε σαν ονομασια το "που ξεπεσαν τα καυλια μας"
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
Εντελώς τυπε, τα συγχρονα κοινωνικα προτυπα θελουν τον αντρα να ειναι ''ευαισθητος''  :pipa3: , να ειναι καλος ''ακροατης''  :fuck1:, να ''σεβεται'' τις γυναικες  :pipa2: να εχει τροπους  :gay: και να ειναι μετροσεξουαλ  :2on1: :vomit: :vomit: :vomit:


τα συγχρονα προτυπα θελουν τον αντρα απλα μαλακα!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.736
Like
15.130
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • λιλας γκαρνταρομπα.jpg
    λιλας γκαρνταρομπα.jpg
    80,6 KB · Εμφανίσεις: 83

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.736
Like
15.130
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • gay hipster.jpg
    gay hipster.jpg
    144,1 KB · Εμφανίσεις: 81

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
δεν τι γινεται στις αγγελιες όλες πλεον προσφέρουν αυταρχικο
έχει αυξηθει η πελατεία!
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
483
Like
1.784
Πόντοι
201
Στο instagram τα σχόλια μεταξύ τους είναι εντελώς γκομενιστικα
του τύπου "παιδείας είσαι αγοριού, σωματικά, τέλειος,ο καλύτερος
κλπ όπως κάνουν τα κοριτσάκια,
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Από τον καρκίνο που λέγεται Ελληνικό γιουτιουμπ....

Αντιγκέυ κανάλια είναι ελάχιστα... υπέρ γκέυ κανάλια άπειρα!

Πια οι άνδρες πουστρίζουν γιατί δεν τους έρχονται οι γυναίκες και δεν σκέφτονται καν να πάνε σε οίκους ανοχής ή να καλέσουν κωλ-γκερλ. Βλέπουν ότι οι κοπέλες δεν έχουν θέμα με τους ομοφυλόφιλους και πουστρίζουν για να τις προσεγγίσουν!

Επίσης δείτε αυτό το βίντεο, αν αντέχεται και δείτε τα σχόλια από κάτω:


ή Αυτό που η κοπέλα λέει δυστυχώς πολλές πικρές αλήθειες ανάμεσα στις μαλακίες της (είναι Αυστριακή) και διαβάστε τα σχόλια τα περισσότερα της επιτίθενται:


Το πρώτο το βλέπω κάποιες φορές το πρωί να μου ανέβει το αίμα στο κεφάλι για να ξεκινήσει το μυαλό μου να δουλεύει.

Το δεύτερο για να γίνομαι έξαλος πως ακόμα κι η ηλίθια η Αυστριακή είναι πιο λογική απ' τη μέση Ελληνίδα!!!

Τέλος δείτε αυτό το σοβαρό βίντεο μέχρι το τρίτο λεπτό:


δυστυχώς έπαθα σοκ με τις στατιστικές του!

Γενικά είμαστε λαός που έχει γίνει εδώ και μάλλον δύο δεκαετίες απίστευτα λίμπεραλ και ηδονιστική απλά το κρύβαμε.
 

dinn

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
726
Like
41
Πόντοι
6

ΑΝΑΡΧΟΑΠΛΥΤΗ ΠΟΥΣΤΡΑ YOUTUBER LIBTARD Επιτομη της εκθηλυνσης :gay: :effemine: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

πρεπει να την γουσταρει την πουτσα αγρια οπως ολοι οι αναρχοαπλυτοι :tn04:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Το χειρότερο βίντεο του Τσάχ:


Δείτε το να δείτε την κατάντια μιας γενιάς, ενός λαού ο οποίος έχει γίνει αμοραλιστής και μόνο το γαμήσι μπορεί να σκεφτεί κι ενδιαφέροντα δεν έχει, και μετά τον σύριζα είναι ικανός να εκλέξει τον ΑΝΤΑΡΣΥΑ!
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
ρε τυποι παρατηρω τωρα τελευταια το εξης φαινομενο.
παω στο γερμανο να πληρωσω το κινητο ο υπαλληλος 2 μετρα ανθρωπος και μολις ανοιγει το στομα του ακουω φωνη γκομενιστικη και απο τις κινησεις του παρατηρω οτι πουστριζει.
βλεπω προχθες εναν μαλακα με μουσια στην αντιπροσωπεια που παω για σερβις το αυτοκινητο να μιλαει στο κινητο και παρατηρω οτι φοραει σανδαλία στα χρωματα του gay pride.
στο γυμναστηριο που παω βλεπω οτι ολοι οι πιτσιρικαδες 25-30 χρονων κουβαλανε 2-3 κρεμες και αλοιφοντε σαν τις πουτανες μεταξυ τους, τους ακουω δε να κανου συζητησεις με γκομενες στο γυμναστηριο για καπελα και μαγιο και οτι αλλη μαλακια υπαρχει.καμακι δεν κανει κανενας.
παω σε παιδοτοπο με τον ανηψιο μου και βλεπω στο απεναντι τραπεζι να καθετε ενα ζευγαρι και ο τυπος να γλυφει το παγωτο του λες και εκανε πιπα.
προχθες μιλουσα με μια φιλη που κανει νυχια και μου λεει ανεβηκε η δουλεια τις τωρα τελευταια γιατι εχει και πολλους αντρες πελατες.

ρε τυποι εχει γινει πουστροποιησει του αντρικού φύλου η έτσι μου φαινετε εμενα;

τύπε ο μετροσέξουαλ έχει γίνει μόδα. έχω φίλους από το στρατό που ξυρίζουν το στήθος. Άσε έχω βρει το μπελά μου. Με κοροϊδεύουν και λένε ότι είμαι σα φλοκάτη.
Όλοι υποχρεωτική θητεία 1 χρόνο στη Φυλής και στο Μεταξουργείο με εκπαιδευτή τον πρίγκηπα του Μεταξιού.
 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
454
Πόντοι
36
τύπε ο μετροσέξουαλ έχει γίνει μόδα. έχω φίλους από το στρατό που ξυρίζουν το στήθος. Άσε έχω βρει το μπελά μου. Με κοροϊδεύουν και λένε ότι είμαι σα φλοκάτη.
Όλοι υποχρεωτική θητεία 1 χρόνο στη Φυλής και στο Μεταξουργείο με εκπαιδευτή τον πρίγκηπα του Μεταξιού.
τυπε ενταξει το ξυρισμα δεν νομιζω να  παιζει ρολο. γουστα ειναι αυτα. αλλος μπορει να μην θελει τριχα, αλλοι το κανουν για να μην ιδρωνουν ειναι και οργανικο το θεμα με τις τριχες.
εγω βλεπω πουστροποιηση και στην συμπεριφορα. βλεπω 2 μετρα μαλακες να κανουν βολτα αγκαλια με σκυλακια-γατακια να κουβαλανε κατι πουστροτσαντακια. να φορανε κατι μπλουζακια που θυμιζουν γυναικεια σχεδια και χρωματα. βλεπω κατι τυπους 20-25 χρονων και να βγαζουν το λαπτοπ τους σε καμια καφετερια και ειναι γεματο με πουστροαυτοκολητα με τουιτιδες και μικι μαους και μαλακιες.
δηλαδη παντου γυρω σου να βλεπεις πουστικα πραγματα.
βγαινω για ποτο και βλεπω μαλακες να πινουν κοκτειλ με ομπρελιτσες και σημαιακια και μαλακιες και κανενας να μην καμακιαζει γκομενες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom