Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 643K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mitspan

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
16
Πόντοι
0
Γειαααά, ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς σε ποιά μαγαζιά μπορώ να βρω Ασιάτισες (τις κλασικες, μικροκαμωμένες με γλυκιά φατσούλα)??
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα! Μήπως κάποιος παίχτης ξέρει που δουλεύει τώρα η Μόνικα που ήταν παλαιότερα στο Beauty Star Σ318?
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
μηπως πηρε το ματι σας (και οχι μονο) την Μαργαριτα ,ενα mature απο χευδεν 19 και δεριγνυ blue dot ?ευχαριστω
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.155
Κριτικές
5
Like
3.537
Πόντοι
736
Παιδιά απ΄την Ομήρου θυμάται κανείς (πριν 2-3 χρόνια) μία Χριστίνα από Ρωσία νταρντανογυναίκα  ηλικία 40+ άν δουλεύει αλλού και πού? Η Ελένη μου είπε οτι σταμάτησε μόνη της αλλά δεν την πίστεψα.Το ίδιο μου είχε πεί και για τη Ρούλα..
:tits:
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Μια ερώτηση (συγνώμη για το ελαφρώς off topic): Δεν έχω πάει στο συγκεκριμένο μαγαζί αλλά επειδή μου ήρθε μια φλασιά η Ελένη που αναφέρετε μήπως είχε σχετικό καταστημα 3ης Σεπτεμβρίου προς Αγ Μελετίου πριν από αρκετά χρόνια?
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.155
Κριτικές
5
Like
3.537
Πόντοι
736
Μια ερώτηση (συγνώμη για το ελαφρώς off topic): Δεν έχω πάει στο συγκεκριμένο μαγαζί αλλά επειδή μου ήρθε μια φλασιά η Ελένη που αναφέρετε μήπως είχε σχετικό καταστημα 3ης Σεπτεμβρίου προς Αγ Μελετίου πριν από αρκετά χρόνια?

Δεν νομίζω.Είναι σταθερή στην Ομήρου & στη Λυκαβητού.
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, ρώτησα τη Χριστίνα (πρώην Καλ. 85 – Στουρν. 47) αν σκοπεύει να ''μετακομίσει'' από το Πατησίων 131 στο Θησέως 81.
Έδειξε έκπληκτη. Δεν ήξερε καν ότι υπάρχει μαγαζί στη Θησέως 81.
Προφανώς κάποιο λάθος θα πρέπει να έγινε εκείνη τη μέρα, που λέει ο φίλος μας ότι ήταν εκεί.
Με διαβεβαίωσε ότι δεν έχει πάει ποτέ εκεί (έχω απόλυτη εμπιστοσύνη, δεν έχει κανένα λόγο να μου πει ψέματα).

δεν εχω κανεναν λογο να σου πω ψεματα. επειδη την γνωριζω ( εχω κανει συνεδριες μαζι της) την ειδα και ωφειλω να ενημερωσω τους συναδελφους. δεν δουλευε , ηταν απλα ντυμενη. για καποιο λογο θα ηταν εκει. τωρα αν πιστευει τις πουτανες δικο σου θεμα. αν ειχαν μπεσα και λεγαν αληθεια θα εκαναν αλλη δουλεια. εδω ξερουμε εμεις σχεδον ολα τα μαγαζια της αθηνας και δεν ξερει το χριστινακι. λιγο πιο πανω δουλευε
 

kazogr

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
η  χαρα  που  ειταν  στην  ποσειδωνος    που  ειναι  ρε  παιδια  την  ειδε  πουθενα κανεις ?

ευχαριστω
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Εντάξει JANOS και n.smirni76. Είσαστε δύο και είμαι ένας. Εγώ απλώς μια ερώτηση έκανα στη Χριστίνα και πήρα μια απάντηση, την οποία δέχθηκα, γιατί είμαι καλόπιστος. Δεν θέλω να το παίξω έξυπνος για τη Χριστίνα. Είμαι από τους πολύ φανατικούς φαν της, αλλά και εσείς είσαστε φαν της. Μπορεί να έχω γράψει και δύο πράγματα παραπάνω για αυτήν, αλλά έχω ξαναπεί ότι δεν είμαι ούτε νταβατζής, ούτε γκόμενος της, ούτε freefucker (και ούτε προσπαθώ να γίνω). Πληρώνω πάντα κανονικά όπως όλοι (και παραπάνω από ότι οι υπόλοιποι).
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
.......................Πληρώνω πάντα κανονικά όπως όλοι ([size=22pt]και παραπάνω από ότι οι υπόλοιποι[/size]).

:hammer:
έτσι τις κακομαθαίνεις και τη πληρώνουμε και οι υπόλοιποι τη νύφη. Μετά λέμε να πέσουν οι τιμές. Αμ δε.
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Jd, μόνο στη συγκεκριμένη δίνω λίγο παραπάνω. Σε καμία άλλη.
(Εκτός από 1 εξαίρεση μόνο, κάποιας άλλης Ελληνίδας, το καλοκαίρι, που μου ζήτησε 60 για έξω για 1 ώρα, και έδωσα 80, γιατί ήταν ξεφτίλα και άδικο για τέτοια γυναίκα).
Πιστεύω (το έχω ξαναγράψει πολλές φορές) ότι η Χριστίνα δεν είναι καθόλου φραγκοφόνισσα. Αν της δώσεις παραπάνω, εντάξει θα τα πάρει. Λογικό είναι. Είναι όμως ευχαριστημένη και με τα κανονικά. Γενικά είναι εντελώς ξεκάθαρη, και ποτέ δεν προσπαθεί να σου φάει παραπάνω λεφτά με κόλπα (σαν άλλες πονηρές Ελληνίδες). Αυτό για μένα μετράει πολύ.
 

spetses7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Καλιμέρα, μια βοήθεια.. ψάχνω μια κινεζούλα που κυκλοφορούσε ως Ρόζι στγ Σκουφά 10 και στο παλιό Συγγρού 12 και μια ψηλή νταρντάνα που ήταν Φερρών πριν αλλάξει ιδιωκτήτη...
Ευχαριστώ...
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
Εάν γνωρίζει κάποιος να με πληροφορήσει παρακαλώ που δουλεύειτώρα η Λίζα που παλιά εργαζόταν στο ίδρυμα της Φραντζή 4 και μετά Στουρνάρη 63;
Ευχαριστώ
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εάν γνωρίζει κάποιος να με πληροφορήσει παρακαλώ που δουλεύειτώρα η Λίζα που παλιά εργαζόταν στο ίδρυμα της Φραντζή 4 και μετά Στουρνάρη 63;
Ευχαριστώ

νομιζω οτι κάπου την είδα να αναφέρεται το όνομά της...για δες θρεντάκιον(πώς λέμε κοντάκιον? :cheesy:) ελευθερίου βενιζέλου και αχιλλέως!νομιζω η πιο πρόσφατη παρουσία της ήτο εκεί!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Καλιμέρα, μια βοήθεια.. ψάχνω μια κινεζούλα που κυκλοφορούσε ως Ρόζι στγ Σκουφά 10 και στο παλιό Συγγρού 12 και μια ψηλή νταρντάνα που ήταν Φερρών πριν αλλάξει ιδιωκτήτη...
Ευχαριστώ...

πήγαινε μιά να δείς στη φαλήρου 15 ή στο σούφι σπά.
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
εδω πρεπει να μπει  εκανα λαθος

αν κάποιος συνάδελφος θυμάται μια μασατζου που δεχόταν στο χώρο της  στη περιοχή γκαζι
είχε βάλει και 3 photo  στο mylist  αν θυμάμαι καλά
ηταν με στολη νοσοκομας επι το εργον στης φωτο
θα ήθελα να μου στείλει το τηλ. γιατί το έχασα.... έστω και πμ
ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom