Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 643K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Έχουμε καμμία πληροφορία για το δυνατό γκιλφ Ελένη από στουρναρη?
 

69_addict

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος τι έγινε με την Αγγελική από Λ.Αθηνών. Κάποιος είπε ότι είναι η Αγγελική στο Λαγουμιτζή αλλά ήταν μία ή δύο μέρες και μετά χάθηκε κι από εκεί. Η κοπέλα κάνει φοβερό μασάζ και είναι το βασικότερο που με ενδιαφέρει.
 

johnfu

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2013
Μηνύματα
65
Like
54
Πόντοι
0
Εγώ θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος τι έγινε με την Αγγελική από Λ.Αθηνών. Κάποιος είπε ότι είναι η Αγγελική στο Λαγουμιτζή αλλά ήταν μία ή δύο μέρες και μετά χάθηκε κι από εκεί. Η κοπέλα κάνει φοβερό μασάζ και είναι το βασικότερο που με ενδιαφέρει.

Κι εγώ θα ήθελα πληροφορίες..
 

LAKOSTA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
12
Like
490
Πόντοι
290
Καλησπέρα και από μένα στην παρέα.
Η Ίνα από Musses ξέρει κανείς τι απέγινε ? Τελευταία φορά την είδα στο μαγαζί ήταν καλοκαίρι μετά τις διακοπές της. Έκτοτε εξαφανίστηκε. Πήγα άλλες τρεις φορές μπας και την πετύχω αλλά τίποτα. Ρώτησα για λεπτομέρειες, αλλά μου είπαν ότι σταμάτησε για λίγο.
Έχει μάθει κανείς μήπως τι απέγινε το κοράσιον ? Δουλεύει πουθενά αλλού ? Σταμάτησε οριστικά ?

 

zaras1987

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2018
Μηνύματα
32
Like
12
Πόντοι
0
καλησπερα.γνωριζει καποιος για την ελενη μελαχροινη κοπελα.δουλευε στο δημοκριτου.και στο σινωπης.εκανε και ραντεβου  σε χοτελ και σπιτια,
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.496
Like
6.328
Εγώ θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος τι έγινε με την Αγγελική από Λ.Αθηνών. Κάποιος είπε ότι είναι η Αγγελική στο Λαγουμιτζή αλλά ήταν μία ή δύο μέρες και μετά χάθηκε κι από εκεί. Η κοπέλα κάνει φοβερό μασάζ και είναι το βασικότερο που με ενδιαφέρει.
Μεγάλη μεταγραφή-Επιστροφή μετά από αρκετά χρόνια της Αγγελικης-Σαντρας για όσους θυμούνται πριν 5 χρόνια περίπου.Μιλαμε για την κοπέλα που κάνει απο τα καλύτερα μασάζ στον χώρο και έχει αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις.Το τελευταίο διάστημα ήταν στο Λ.Άθηνων 343.Η Αγγελική-Σαντρα θά ξεκινήσει μαζί μας το Σάββατο 7/12 για όσους εκτιμούν και θέλουν ένα κορυφαίο μασάζ!!
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Κι εγώ θα ήθελα πληροφορίες..
Έμαθα ήταν 2 μέρες στο Σ. 40-42 που εγώ προσωπικά δεν πήγα να το τσεκαρω κ μετάα έφυγε κ από κει κ τώρα αγνοείται η τύχη πάλι...είναι κρίμα ένα είναι κάπου να μην το ξέρουμε, εάν σταμάτησε οκ
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Έμαθα ήταν 2 μέρες στο Σ. 40-42 που εγώ προσωπικά δεν πήγα να το τσεκαρω κ μετάα έφυγε κ από κει κ τώρα αγνοείται η τύχη πάλι...είναι κρίμα ένα είναι κάπου να μην το ξέρουμε, εάν σταμάτησε οκ
Βέβαια με το παραπάνω ποστ έχουμε μια εικόνα αρκεί να ισχύει
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
Μου έχει λείψει η θεια Ρούλα από καλλιροης που να βρίσκεται άραγε;
 

Karaezis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Παιδιά, ξέρει κανείς που έχει πάει Καθριν με ωραίο κωλορακι, πρόσφατα ήταν στο Πατισιων 131;
 

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
269
Like
309
Πόντοι
21
Καλημερα παιδια.
Παλαιοτερα στον Πειραια στο κρυφομασατζιδικο στην Κουντουριωτου 209 ηταν μια ξανθια με μεγαλους βυζους που ηταν και υπευθυνη.
Εκανε φοβερο μασαζ. Οταν έκλεισε, πηγε σε κάποιο μασατζιδικο στους Αμπελοκηπους. Μετα έκλεισε το τηλέφωνο που απαντούσε...
Το όνομα της δεν το θυμαμαι.
Εαν γνωρίζει κάποιος ας απαντήσει.
Οπως επίσης, επειδη ειμαι και milf/granny lover (ΜΕΡΑΚΛΗΣ), εαν γνωριζει καποιος κατι για την granny Ηλιαννα που ηταν στο Φίλωνος 95.
Ευχαριστω και Καλη εβδομαδα σε ολους.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Ιωάννα ελληνίδα massage musses εκ βορείου ελλάδος?
Ξέρει κανείς αν δουλεύει κάπου αλλού γιατί από musses χάθηκαν τα ίχνη της.

Με έχει χαλάσει πολύ η απουσία της :( πολύ τυπάκι.


Θα με ενδιέφερε κι εμένα οποιαδήποτε πληροφορία για νέα διεύθυνση της συγκεριμένης
 

zeppelin100

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
15
Like
107
Πόντοι
11
Ξέρει κανένας που έχει πάει η Νικόλ από Μιχαλακοπoύλου ;;;;
 

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
271
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς αν η μυρτω από dba εμφανίστηκε σε κάποιο μαγαζί ή αν δουλεύει ως ανεξάρτητη; Την ψάχνω εδώ και καιρό αλλά τίποτα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.369
Πόντοι
41.447

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
43
Like
1.124
Πόντοι
1.011
H Nancy απο Φρατζη 4 και Ακροπολη πήγε στο Boudoir Σουτσου 6 απο χτες... διακριτικα στο κουδουνι μαγκες, αμα βλεπετε κινηση στην εξώπορτα ισογείου καντε μια βολτα το τετραγωνο 80€ η ωρα
 

Elninio32

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η Ελλη από muses και νιρβάνα ξέρουμε αν είναι πουθενα;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom