Νέα

Αναμνήσεις των μασαζόβιων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 336
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.417
Κριτικές
36
Like
37.939
Πόντοι
18.565
Τελη δεκαετιας 80. Πρωτη επαφη στο χωρο του μασσαζ, Βουλιαγμενης 76 η κατι τετοιο, περιοχη Δαφνης. Μια Γαλλιδα καστανοξανθη, γεματουλα, φουλ μπριζολα.. Την βρηκα μερικα χρονια αργοτερα καπου στο Παγκρατι και μετα στην Αργυρουπολη, Οδος Κυπρου 6 νομιζω, αρκετα πιο αδυνατισμενη.
Απο εκει και περα τι να πρωτοθυμηθω. Αγ. Μελετιου που σε διπλο μασσαζ εδωσα 70000 δραχμες για διπλο τριωρο μασσαζ με δυο πουτανακια που το ενα το δακτυλιαζα επι 3 ωρες και μου ειχε κανει μουσκεμα το χερι και στο τελος με το ζορι μου τον παιξανε;
Τα τρελα γαμησια με την Νταλυ στη Σκρα, που την ακουγε ολη η πολυκατοικια, η την κωλαρα της Ρωξανης στο ιδιο ιδρυμα;
Συγγρου 12 με την Σαντρα 10ετια του 90; Ομηρου στης Ελενας με την Γωγω την φυσιοθεραπευτρια, η τη Ρουλα με τα σεμιναρια πιπας;
Στην Ομηρου στη Ν.Σμυρνη; Στη Θησεως 140τοσο γραφειο 25; Στη Θησεως και στη Συγγρου τα γυριζα ολα απο τα τελη του 90.
Σκαβατζου στη Ζησιμοπουλου κατω απο το φροντιστηριο του γιου μου με την Ολγα στα ωραια της;

Και πολλα αλλα στο κεντρο και στα νοτια 30 χρονια τωρα, οπου ανοιγε καινουργιο ετρεχα να δοκιμασω.
 
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
212
Like
11
Πόντοι
1
Απο εκει και περα τι να πρωτοθυμηθω. Αγ. Μελετιου που σε διπλο μασσαζ εδωσα 70000 δραχμες για διπλο τριωρο μασσαζ με δυο πουτανακια ...

Πολλά λεφτά αξιότιμε συνάδελφε, εκείνη την εποχή ο υποφαινόμενος πλήρωνε 35000 νοικι :)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.417
Κριτικές
36
Like
37.939
Πόντοι
18.565
Πολλά λεφτά αξιότιμε συνάδελφε, εκείνη την εποχή ο υποφαινόμενος πλήρωνε 35000 νοικι :)
Μου τα περνανε 10-10.000, σιγα σιγα, ανα μισαωρο, υποσχομενες οτι στο επομενο μισαωρο θα "ολοκληρωναν" την δουλεια. Γι αυτο τις αποκαλω πουτανακια, εγω σεβομαι τις κοπελες που κανουνε αυτη τη δουλεια, αλλα αυτες ηταν πολυ πουτανες. 15000 δρχ. ημερησιο εισοδημα ειχα εγω εκεινη την εποχη.
 

PLOUTOS

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Κυριοι,

ισως το καλυτερο κορμι να ηταν η Μεμμα στην Σπυρου Μερκουρη στο Παγκρατι....επρεπε να χωσειςπολλα για φας....αλλα ηταν κοριτσαρος...κριμα γιατι κρατησε πολυ λιγο..
 

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Επίσης ωραία γυναίκα ήταν η Έλενα και η Άντυ στην Επτανήσου 1
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Αυτο στη Ν.Σμυρνη δεν ηταν το Σουφι; Με την Ελεεινιδα την Εφη;

Soufi πάνω στην πλατεία, απίστευτες υπηρεσίες!!!
Σε μία κάθετο της πλατείας, το περίφημο μαγαζί που ερχόταν μια μικρούλα για μασάζ και μετά η άλλη για εκτόνωση ξεπέτα!
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
ΗΠΕΙΡΟΥ 22 & Γ' ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ: Το πιο απατεωνίστικο μαγαζί ever! Την πάτησα δύο φορές (τρομάρα μου). Τη μία (όντας και άπειρος τότε), με έιχαν παρασύρει σε διπλό, μια άσχημη MILF (και σερίφισσα ήταν νομίζω) με μια ακόμη όμορφη κοπελίτσα. Δεν έγινε τίποτα, όμως μου πρότειναν συνέχεια με άλλη κοπέλα (διπλό ξανά μαζί με μία από αυτές), όπου δε δέχτηκα, λόγω του ότι δεν είχα χρήματα. Όμως δεν έβαλα μυαλό και ξαναπήγα λίγο καιρό αργότερα "φορτωμένος". Έκανα το πρώτο διπλό, συνέχισα στο 2ο διπλό (με δυο ωραία γκομενάκια αυτή τη φορά), είχα καυλώσει και τις χαϊδολογούσα, χωρίς πρόβλημα, μόνο η μία κάποια στιγμή που της χούφτωσα το βυζί με ρώτησε έκπληκτη "τι κάνεις;". Κι ενώ έλεγα πως κάτι θα γίνει, τελικά σταματούν και μου προτείνουν νέο διπλό!!! Εκεί έφυγα, αρκετά χρήματα ελαφρύτερος, αλλά πια έχοντας μάθει το μάθημά μου. Φυσικά και δεν ξαναπάτησα ποτέ...

Η "σερίφισσα" είχε σχετικά μακρί μαύρο σπαστο/σγουρό μαλί??? Αν μιλάμε για την ίδια, ήταν εξοργιστική! Μετά από πολλές επισκέψεις και μασάζ μαζί της ένα πρωινό, καθώς τη χαίδευα, άρχισα να της κατεβάζω το τζην, την ξαπλώνω στο μασαζοκρέβατο κι αρχίζω να τη γλύφω... Ε λοιπόν ούτε εκείνη τη φορά μου τον έπαιξε καν!!! Απίστευτη!!! Αλλά για ένα περίεργο λόγο μου άρεσε η τύπισσα...

Την ίδια περίοδο δούλευε εκεί και μια ντροπαλή μικρούλα, που φυσικά δεν έκανε τίποτα, ποτέ πέρα από ένα σέξυ μασαζάκι. Μερικά χρόνια μετά την πέτυχα στο Νέο Ψυχικό, όπου επιτέλους την είδα γυμνή και πήρα την πολυπόθητη φραπεδία που μου χρωστούσε.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Η "σερίφισσα" είχε σχετικά μακρί μαύρο σπαστο/σγουρό μαλί??? Αν μιλάμε για την ίδια, ήταν εξοργιστική! Μετά από πολλές επισκέψεις και μασάζ μαζί της ένα πρωινό, καθώς τη χαίδευα, άρχισα να της κατεβάζω το τζην, την ξαπλώνω στο μασαζοκρέβατο κι αρχίζω να τη γλύφω... Ε λοιπόν ούτε εκείνη τη φορά μου τον έπαιξε καν!!! Απίστευτη!!! Αλλά για ένα περίεργο λόγο μου άρεσε η τύπισσα...

Την ίδια περίοδο δούλευε εκεί και μια ντροπαλή μικρούλα, που φυσικά δεν έκανε τίποτα, ποτέ πέρα από ένα σέξυ μασαζάκι. Μερικά χρόνια μετά την πέτυχα στο Νέο Ψυχικό, όπου επιτέλους την είδα γυμνή και πήρα την πολυπόθητη φραπεδία που μου χρωστούσε.
Μεγάλη απατεώνισα ,αλλά έφερνε εκπληκτικά μωρά,τα έψηνε 'οτι δεν θα κάνουν τίποτα-όντως-και καθαριζε αυτή με τον πελάτη.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.417
Κριτικές
36
Like
37.939
Πόντοι
18.565
Η "σερίφισσα" είχε σχετικά μακρί μαύρο σπαστο/σγουρό μαλί??? Αν μιλάμε για την ίδια, ήταν εξοργιστική! Μετά από πολλές επισκέψεις και μασάζ μαζί της ένα πρωινό, καθώς τη χαίδευα, άρχισα να της κατεβάζω το τζην, την ξαπλώνω στο μασαζοκρέβατο κι αρχίζω να τη γλύφω... Ε λοιπόν ούτε εκείνη τη φορά μου τον έπαιξε καν!!! Απίστευτη!!! Αλλά για ένα περίεργο λόγο μου άρεσε η τύπισσα...

Την ίδια περίοδο δούλευε εκεί και μια ντροπαλή μικρούλα, που φυσικά δεν έκανε τίποτα, ποτέ πέρα από ένα σέξυ μασαζάκι. Μερικά χρόνια μετά την πέτυχα στο Νέο Ψυχικό, όπου επιτέλους την είδα γυμνή και πήρα την πολυπόθητη φραπεδία που μου χρωστούσε.
Ηπειρου 22. Μια γεματουλα καστανομαλα, κοντα στα 25. Θυμαμαι, το χερι της ολο τριγυρω απο το οργανο μου, που κοντευε να εκραγει, εκανε μασσαζ, αλλα δεν μου το ακουμπουσε, της ειπα για φραπεδια, και μου ειπε καντο μονος σου. Της βουταω τοτε το χερι και το βαζω με το ζορι πανω στον πουτσο μου, και κρατωντας την, με 3-4 παλινδρομησεις εκσπερματωσα. Ισως η μοναδικη φορα που φερθηκα βιαια σε γυναικα.
 

Stavros P

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2018
Μηνύματα
533
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
26
Ηπειρου 22. Μια γεματουλα καστανομαλα, κοντα στα 25. Θυμαμαι, το χερι της ολο τριγυρω απο το οργανο μου, που κοντευε να εκραγει, εκανε μασσαζ, αλλα δεν μου το ακουμπουσε, της ειπα για φραπεδια, και μου ειπε καντο μονος σου. Της βουταω τοτε το χερι και το βαζω με το ζορι πανω στον πουτσο μου, και κρατωντας την, με 3-4 παλινδρομησεις εκσπερματωσα. Ισως η μοναδικη φορα που φερθηκα βιαια σε γυναικα.
Αυτή ξενέρωσε, γκρίνιαξε ή δεν αντέδρασε? Από περιέργεια.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.417
Κριτικές
36
Like
37.939
Πόντοι
18.565
Αυτή ξενέρωσε, γκρίνιαξε ή δεν αντέδρασε? Από περιέργεια.
Δεν προλαβε,η, δεν ηθελε να αντιδρασει. Τα ακουσα ομως, οταν κανα δυο σταγονες σταξανε στο τελος της εκσπερματισης στο χερι της :grin:
 

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Επίσης ένα άλλο μασαζ ήταν Γ Σεπτεμβρίου 151.Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα;και στην Συγγρού 45 όπως επίσης Μιχαλακοπούλου 94
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Γ' ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 25: Ωραίο μαγαζί, με μια χαμηλή σιδερένια καγκελόπορτα πριν την κυρίως είσοδο, όπου είχα πάει δύο φορές, φτάνοντας μέχρι φραπέ με τη Χριστίνα.

Τι μου θύμησες αγαπητέ συναγωνιστή. Σκηνικά απείρου κάλους με το περίεργο θυρωρό κάτω στην είσοδο μες την καλτίλα να μπαίνω βιαστικά στην  είσοδο της πολυκατοικίας για να αποφύγω ερωτήσεις που πηγαίνω, με την Νάντια εκεί, την ξανθιά αδύνατη  Μιλφάρα που δεν κοίταζε καθόλου το ρολόι: Σοφία/Αλέξια που ΔΕΝ σε άφηνε να φύγεις αν δεν ολοκλήρωνε το σύνολο του προγράμματος μαζί με τον πελάτη της...επικά μπριζολιάσματα κλπ. κλπ. Μάλλον από την κακία τους αυτοί στην πολυκατοικία το έκλεισαν οι βλαμμένοι....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
Επίσης ένα άλλο μασαζ ήταν Γ Σεπτεμβρίου 151.Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα;και στην Συγγρού 45 όπως επίσης Μιχαλακοπούλου 94

το σπιτι του δρακουμελ με τα ρωσικα υπεργκιλφ (3ης <σεπτ 151) δεν υπαρχει πια..
Οπως και το Συγγρου 45 που ηταν πολυ προσφατο ομως
Το Μιχαλακοπουλου 94 λειτουργει ακομα
 

Rafa

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
0
Η "σερίφισσα" είχε σχετικά μακρί μαύρο σπαστο/σγουρό μαλί??? Αν μιλάμε για την ίδια, ήταν εξοργιστική! Μετά από πολλές επισκέψεις και μασάζ μαζί της ένα πρωινό, καθώς τη χαίδευα, άρχισα να της κατεβάζω το τζην, την ξαπλώνω στο μασαζοκρέβατο κι αρχίζω να τη γλύφω... Ε λοιπόν ούτε εκείνη τη φορά μου τον έπαιξε καν!!! Απίστευτη!!! Αλλά για ένα περίεργο λόγο μου άρεσε η τύπισσα...

Την ίδια περίοδο δούλευε εκεί και μια ντροπαλή μικρούλα, που φυσικά δεν έκανε τίποτα, ποτέ πέρα από ένα σέξυ μασαζάκι. Μερικά χρόνια μετά την πέτυχα στο Νέο Ψυχικό, όπου επιτέλους την είδα γυμνή και πήρα την πολυπόθητη φραπεδία που μου χρωστούσε.

Φίλε @sexy.mood, ναι αυτή ήταν!!

Πραγματικά απίστευτη περίπτωση...

Ο στόχος σε αυτό το μαγαζί ήταν να σε πηγαίνουν από διπλό σε διπλό και να σου παίρνουν λεφτά, χωρίς να γίνεται τίποτα...

Την δεύτερη και τελευταία φορά που βρέθηκα εκεί, εκτός των όσων έχω ήδη αναφέρει, θυμάμαι πως στο δεύτερο διπλό, που είχε φύγει η συγκεκριμένη "σερίφισσα" και μου έκαναν οι δύο ομορφούλες κοπελίτσες χούφτωνα κάργα, μάλιστα ή μια από τις δύο φορούσε ένα πολύ κοντό μίνι, οπότε σχεδόν είχα αρχίσει να της τρίβω το νινί της!

Η άλλη πάλι, φορούσε ένα ολόσωμο μάυρο πλεκτό ρούχο, οπότε μπορούσα να της χουφτώνω μόνο τον κώλο. Κι όπως είπα και στην προηγούμενη ανάρτηση όταν σε κάποια φάση της έπιασα το βυζί, έκπληκτη (αλλά όχι θυμωμένη...) μου λέει παιχνιδιάρικα "Μα τι κάνεις;".

Η αλήθεια είναι πως ήμουν εκείνη τη φορά σχεδόν σίγουρος πως θα έπαιζε τουλάχιστον φραπές, οπότε όταν ξαφνικά, ενώ μου είχε γίνει πύραυλος, σταμάτησαν και μου πρότειναν συνέχεια με ακόμη ένα διπλό (ή και με μία απ' τις δύο αν ήθελα), όπου όμως θα ξαναγύρναγα μπρούμυτα (!!!!!) - το ίδιο είχε γίνει και μετά το πρώτο διπλό μασάζ - ξενέρωσα και τσαντίστηκα απίστευτα... Και φυσικά αποχώρησα κακήν κακώς...

Η απορία μου πάντως παραμένει μέχρι σήμερα: Το συγκεκριμένο μαγαζί υπήρξε για αρκετά χρόνια στο κουρμπέτι (το συναντούσα σχεδόν πάντα σε αγγελίες), οπότε πως διατηρήθηκε για τόσο πολύ, κάνοντας απλό :) μασάζ; Όσο και να την είχαμε πατήσει πολλοί από εμάς και πάλι δεν παίζει να συντηρούνταν μόνο έτσι...

Προσωπικά πιστεύω πως είχαν συγκεκριμένη δική τους πελατεία, όπου μπορεί εκεί να λειτουργούσαν διαφορετικά και αν τύχαινε κανένα κοτοπουλάκι σαν και μας, το ξεπουπούλιαζαν δεόντως... :)

Με την ευκαιρία, θυμάται κανείς κάτι για εκείνο το μαγαζί στην Αγ. Μελετίου (δε θυμάμαι αριθμό), στον 5ο όροφο (νομίζω) που αναφέρθηκα σε προηγούμενη ανάρτηση; Ήταν πολύ καλό το μασάζ εκεί, αλλά παρότι δεν έπαιξε πετσέτα (κομβική ένδειξη για τουλάχιστον φραπέ), δεν είχε γίνει τίποτα κι ας το έβλεπε η τύπισσα (μια καθημερινή MILF, λογικά Ελληνίδα) που μου είχε γίνει τούρμπο! Δυστυχώς δεν έτυχε να ξαναπάω, αλλά θεωρώ πως κάτι ίσως να έπαιζε αν συνέχιζες να το επισκέπτεσαι τακτικά...

Στο ίδιο κτίριο αν δεν κάνω λάθος, στον 1ο, ήταν και το "Αναγέννηση SPA" με τη Γωγώ από Μεσογείων 208.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Φίλε @sexy.mood, ναι αυτή ήταν!!


Η απορία μου πάντως παραμένει μέχρι σήμερα: Το συγκεκριμένο μαγαζί υπήρξε για αρκετά χρόνια στο κουρμπέτι (το συναντούσα σχεδόν πάντα σε αγγελίες), οπότε πως διατηρήθηκε για τόσο πολύ, κάνοντας απλό :) μασάζ; Όσο και να την είχαμε πατήσει πολλοί από εμάς και πάλι δεν παίζει να συντηρούνταν μόνο έτσι...

Προσωπικά πιστεύω πως είχαν συγκεκριμένη δική τους πελατεία, όπου μπορεί εκεί να λειτουργούσαν διαφορετικά και αν τύχαινε κανένα κοτοπουλάκι σαν και μας, το ξεπουπούλιαζαν δεόντως... :)

Ρε γαμώτο, αυτή την απορία έχω για πολλά μαγαζιά που δεν κατάφερα να "ξεκλειδώσω", ορισμένα μάλιστα πολύ "καθώς πρέπει". Σου κάνουν χάδια χωρις πετσέτα, ή με την πετσέτα αλλού γι αλλού και στο διαταύτα τρως πόρτα. Θυμάμαι πριν τουλάχιστον δεκαετία σε κάποιο μαγαζί να ακούω από διπλανό δωμάτιο κραγούλες ηδονής και κατά τα λοιπά να το παίζουν κυρίες!
 

Giannis Ioan

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2017
Μηνύματα
17
Like
23
Πόντοι
0
Να συνεισφέρω και εγώ λίγο, να θυμηθούμε τα παλιά. Εκτός από το κλασσικό στην Κέλσου που έπαιζαν απίστευτα παιχνίδια (σάουνα,μασάζ κλπ)είναι και κάποια άλλα που δεν αναφέρθηκαν, ή δεν τα πρόσεξα. Αρχές δεκαετίας 90 Συγγρού 63 στον 2ο όροφο. Ελ. Βενιζέλου, περίπου στο 300 στην Ν. Σμύρνη σε μια μονοκατοικία με απίστευτο φραπέ. Θησέως στην Καλλιθέα 220 ή 222 απίστευτο μωρό. Θυμάμαι μια φάση σε αυτό, όπως ήμουν ανάσκελα και πριν ξεκινήσει η φραπεδιά κατέβασα το κεφάλι από  το μασαζοκρέβατο και το έβαλα ανάμεσα στα πόδια της και ξεκίνησα να την γλύφω πάνω από το κυλοτάκι. Τελικά ο φραπές έγινε με καλαμάκι. Αυτήν την συνάντησα μετά από 2-3 χρόνια να κάνει βίζιτες σε μιαν μονοκατοικία πισω από την Η. Καμένος στην Συγγρού. Επίσης ένα άλλο στην Βασιλισσης Σοφίας, ίσως 125, καλό μασάζ και φραπές. Πήγα 3-4 φορές αφού έμενα εκεί κοντά. Την τελευταία φορά άκουσα ένα μωρό να κλαίει και από τότε δεν ξαναπήγα.
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
αυτο ηταν μονο μασαζ

Το Μαυροματαιων 3, δεν ηταν μονο μασαζ, ειχε παντα ειχε και φραπε, μια φορα μου "ετυχε" και καλαμακι !!
Ισως εισουνα ατυχος. . .
θυμασαι το ανανσερ  ??    αν ειχες κλειστοφοβια, αλλοιμονο σου  !!
 

Nikos makris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2020
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
[*] Σολωνος κ Μπενακη εισοδο απο Σολωνος 113 νομιζω παιδια γυρω στο.2002 περασε κανεις σας;
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.014
Like
960
Πόντοι
96
Σολωνος και Μπενάκη ...πολλές φορές .... θυμαται κανείς τη Χρύσα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom