Νέα

Aν είχατε την ευκαιρία να κάνετε μια ερώτηση στον Θεό,ποιά θα ήταν αυτή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα διομήδης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Και τωρα που το σκεφτομαι τα 6 νουμερακια του τζοκερ καθε φορα που κληρωνει δεν ειναι κακη ιδεα!  :sunglasses:
 

sifnios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Μα καλά Θεε αφού υπάρχεις τόσο καιρό γιατί δεν εμφανίζεσαι να σώσεις τον κόσμο;Τι περιμένεις δηλαδή;
 

Επισκέπτης
εγω θα τον ρωτουσα αν αληθευει οτι καποιος φυτεψε δυο χορτα στου παραδεισου την πορτα  :grin:
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Και τωρα που το σκεφτομαι τα 6 νουμερακια του τζοκερ καθε φορα που κληρωνει δεν ειναι κακη ιδεα!  :sunglasses:

εαν το ρωτουσες αυτο σε εναν παπα,θα σου ελεγε,(που οντως ειναι η επισημη θεολογηκη αποψη),οτι ο θεος ενδιαφερεται μονο για το καλο της ψυχης σου,ωστε να κερδισεις την αιωνια ζωη μετα θανατο.οποτε εαν το να γινεις πλουσιος δεν σε βοηθησει,τοτε δεν θα σου δωσει πλουτη.βεβαια ο κοσμος το βλεπει διαφορετικα."δεν μου δινεις αυτο που θελω=δεν με αγαπας"

σου θυμιζει κατι αυτο;για συνδεσε το με το καταντημα μας σαν χωρα,μετα την αφθονη προσφορα funny money τα τελευταια 17 χρονια,και θα καταλαβεις γιατι ο θεος δεν μας δινει οτι θελουμε παντα
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
εαν το ρωτουσες αυτο σε εναν παπα,θα σου ελεγε,(που οντως ειναι η επισημη θεολογηκη αποψη),οτι ο θεος ενδιαφερεται μονο για το καλο της ψυχης σου,ωστε να κερδισεις την αιωνια ζωη μετα θανατο.οποτε εαν το να γινεις πλουσιος δεν σε βοηθησει,τοτε δεν θα σου δωσει πλουτη.βεβαια ο κοσμος το βλεπει διαφορετικα."δεν μου δινεις αυτο που θελω=δεν με αγαπας"

σου θυμιζει κατι αυτο;για συνδεσε το με το καταντημα μας σαν χωρα,μετα την αφθονη προσφορα funny money τα τελευταια 17 χρονια,και θα καταλαβεις γιατι ο θεος δεν μας δινει οτι θελουμε παντα
+10000000  :thumbsup:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.747
Πόντοι
4.365
Tα επομενα νουμερα του ΛΟΤΤΟ παρακαλω...!!! :sunglasses:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εγω θα τον ροτουσα γιατι να μην μπορει ο ανθρωπος να εχει υπερφυσικες ικανοτητες..

οπως πχ... να πεταει... να εκτοξευει μπαλες ενεργειας, να μπορει να μαχεται στον αερα...  :2on1:

να μπορει να γινεται αορατος  :birdman:

κατι σαν στυλ dragonball  εαν μπορουσε ο θεουλης να μου δωσει αυτες της ικανοτητες θα εδεινα ολα μου τα λεφτα στους φτωχους  :birdman: μονο τοτε...

αλλα δεν...  :'( :'(
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εγω θα τον ροτουσα γιατι να μην μπορει ο ανθρωπος να εχει υπερφυσικες ικανοτητες..

οπως πχ... να πεταει... να εκτοξευει μπαλες ενεργειας, να μπορει να μαχεται στον αερα...  :2on1:

να μπορει να γινεται αορατος  :birdman:

κατι σαν στυλ dragonball  εαν μπορουσε ο θεουλης να μου δωσει αυτες της ικανοτητες θα εδεινα ολα μου τα λεφτα στους φτωχους  :birdman: μονο τοτε...

αλλα δεν...  :'( :'(

Μεγσλη ερωτηση και σιγουρα θαχε ουρα απ εξω που θα θελαν να τον ρωτησουν
Next  :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
βλέπω σήμερα μία τάση να βγάλετε τα εσώψυχα σας...

φαίνεται η ομιλία του πατήρ Φάρου σας άγγιξε κάποιες χορδές σας...

μπράβο .. μπράβο..

το πρωι στον Χασαποπουλο? (που γελαγε και σαν ηλιθιος)
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16

  Θεούλη μου εγώ λεφτά δεν θέλω.... Αυτό που θέλω είναι να μπορώ να γαμήσω όποια γκόμενα γουστάρω.... χι χι χι


  Αυτό μου αρκεί.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ερωτηση ειπε...Δεν ειπα οτι ειναι το τζινι και εχετε 3 ευχες :P

τες παν νομιζω θα εκανα ερωτηση θεολογικου/πνευματικου περιεχομενου...σε σχεση με τις θρησκειες και την πραγματικη αληθεια και αλλες τετοιες μπουρδες που με απασχολουν....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
  Λεφτά έχω μαν...  Δεν μπορώ όμως να γαμήσω την Μπελούτσι, όσο κι αν το θέλω.


 Comprenez vous?
Παιρνειs ενα σουπερ κωλ γκερλ, το βαφτιζειs Μονικα/Σκλεναρικοβα  και εισαι οκ...Την τελευταια φορα πηδηξα την Σαρον Στοουν ;) ;)
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Παιρνειs ενα σουπερ κωλ γκερλ, το βαφτιζειs Μονικα/Σκλεναρικοβα  και εισαι οκ...Την τελευταια φορα πηδηξα την Σαρον Στοουν ;) ;)

  Έτσι ξεγελάς τον εαυτό σου μαν. Και τι έγινε; Κι Αφροξυλάνθη να την πεις την πουτάνα, "χυσε με καβλιάρη μου" θα σου πει.


  Δεν είναι το ίδιο να γαμάς αυτήν που επιθυμείς.


  Κι έχω μεγάααααλη λίστα.... χα χα χα 
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
  Έτσι ξεγελάς τον εαυτό σου μαν. Και τι έγινε; Κι Αφροξυλάνθη να την πεις την πουτάνα, "χυσε με καβλιάρη μου" θα σου πει.


  Δεν είναι το ίδιο να γαμάς αυτήν που επιθυμείς.


  Κι έχω μεγάααααλη λίστα.... χα χα χα   
Παντωs το κατω κεφαλι δεν διαπιστωσε διαφορα....σε διαβεβαιω δλδ :grin: :grin:
Την επομενη λεω να πηδηξω Ανζελινα Τζολι
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
εαν το ρωτουσες αυτο σε εναν παπα,θα σου ελεγε,(που οντως ειναι η επισημη θεολογηκη αποψη),οτι ο θεος ενδιαφερεται μονο για το καλο της ψυχης σου,ωστε να κερδισεις την αιωνια ζωη μετα θανατο.οποτε εαν το να γινεις πλουσιος δεν σε βοηθησει,τοτε δεν θα σου δωσει πλουτη.βεβαια ο κοσμος το βλεπει διαφορετικα."δεν μου δινεις αυτο που θελω=δεν με αγαπας"

σου θυμιζει κατι αυτο;για συνδεσε το με το καταντημα μας σαν χωρα,μετα την αφθονη προσφορα funny money τα τελευταια 17 χρονια,και θα καταλαβεις γιατι ο θεος δεν μας δινει οτι θελουμε παντα

Στ'@ρχιδι@ μου γα τη χωρα σας!
Μια ζωη εμας θα προσκυνατε!

Κανε τον σταυρο σου τωρα και προσκυνα!

niata.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom