Νέα

Αλλαγή (σε ορισμένες κατηγορίες) του bourdela.tv σε συνδρομητικό site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σε καποια θεματα π.χ(κοινωνικα-πολιτιστικα-),εχω παρατηρησει οτι καπο

  • Επιθυμω.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν επιθυμω.

    Ψήφοι: 3 75,0%
  • Δεν με απασχολει.

    Ψήφοι: 1 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
γιατι εδω ειναι ελευθερο σαιτ και απ την στιγμη που επιτρεπει ο αντμιν ολα τα θεματα να συνηπατχουν ποιος ο λογος να γινουν καποια συνδρωμικα?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Εεεε, καλά τώρα.

Το πρακτικό πρόβλημα του ΠΩΣ θα γίνονται οι πληρωμές και τι σημαίνουν νομικά, λογιστικά και για την εφορία πληρωμές, που να το σκεφθεί ο μέγας Παίχτουρας.

 

Επισκέπτης
                                                                   Παιχτουρα εισαι τυπος λεμε!!! Εγω συμφωναω μαζι σου γιατι τα λες ωραια και ας μη τα καταλαβενουμε ορισμενοι. Μετα τιμης ο ............
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
γιατι εδω ειναι ελευθερο σαιτ και απ την στιγμη που επιτρεπει ο αντμιν ολα τα θεματα να συνηπατχουν ποιος ο λογος να γινουν καποια συνδρωμικα?
Γιατι ειμαστε ολοι μετοχοι και εχουμε λαμβανειν απο αυτην την καθολικα δαιμονια εμπορικη σκεψη του  :jerking:
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Εεεε, καλά τώρα.

Το πρακτικό πρόβλημα του ΠΩΣ θα γίνονται οι πληρωμές και τι σημαίνουν νομικά, λογιστικά και για την εφορία πληρωμές, που να το σκεφθεί ο μέγας Παίχτουρας.
Οταν θετεις εγκεφαλο επι ταπητος που να σκεφτεις λογιστικα ? δεν εισαι ευτελης ουτε ασχολεισαι με λεπτομερειες ανευ σπουδαιοτητας :helpplea:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μια σημαντικη δηλωση Διαπιστωνω οτι μας ενοχλει ολους και εμενα φυσικα αν μας ζητηθει συνδρομη?Να σεβομαστε ολα τα μελη ομως και να μην καταστρατηγουμε το υπαρχον κανονισμο λειτουργιας του site(παρ.6) δεν μας ενοχλει???? Με ομπρελλα την καραμελλα... ολα στην σημερινη ζωη ειναι ενα μπουρδελλο τα ισοπεδωνουμε ολα.Ντροπη,ορισμενοι/ες εισαστε λιγοι και μου δινετε το δικαιωμα να σας κρινω απο τις απαντησεις που γραφετε.Τελικα εχει δικιο ενα μελος που μου απαντησε οτι εδω μεσα το μεγαλυτερο ποσοστο ειναι.........................
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
Αν οι αυτοι που επιθυμουν ειναι πολλοι ισως το σκεφτει θετικα ο διαχειριστης απο το αποτελεσμα της ψηφοφοριας. :)
καλά νομίζεις ότι με μια ψηφοφορία έχεις πιάσει το παπά από τα αρχίδια;

ρε που έχουμε καταντήσει.... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Μια σημαντικη δηλωση Διαπιστωνω οτι μας ενοχλει ολους και εμενα φυσικα αν μας ζητηθει συνδρομη (1) ?Να σεβομαστε ολα τα μελη (2) ομως και να μην καταστρατηγουμε το υπαρχον κανονισμο λειτουργιας του site(παρ.6) δεν μας ενοχλει???? Με ομπρελλα την καραμελλα... ολα στην σημερινη ζωη ειναι ενα μπουρδελλο τα ισοπεδωνουμε ολα.Ντροπη,ορισμενοι/ες εισαστε λιγοι και μου δινετε το δικαιωμα να σας κρινω απο τις απαντησεις που γραφετε.Τελικα εχει δικιο ενα μελος που μου απαντησε οτι εδω μεσα το μεγαλυτερο ποσοστο ειναι.........................
Πιθανοτατα να μην απευθυνεσαι σε μενα αλλα ακομα και αν:
(1) γιατι ειμαστε νοημωνες
(2) οτι λεει μαλακιες ειναι μια εκφραση της καθομιλουμενης και μηδενος παρεξηγησιμη τουλαχιστον απο μενα. Απλα επαναφερει εις την ταξη και στο τοσο αδοξα κηδευμενο φιλτραρισμα της σκεψης. Καλα σαραντα!
Μ.Φ.Χ.
Ο υποφαινομενος
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
ρε παιχτουρα να εκανες το αντιθετο δηλαδη να κλειδωνες τα ροζ θρεντ με συνδρομη για λογους εχεμυθειας και κακοβουλων επιθεσεων να το καταλαβω αλλα τα κοινωνικο-πολιτικα τι μας πειραζουν ? αφου ειναι εδω για να πλαισιωνουν το σιτε. Δεν ειναι κεντρικα θεματα.

Αντε συντομα να μας βαλεις και στο χρηματιστιριο παιχτουρα !!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πως εχω την εντυπωση οταν σε διαφορα θεματα που γραφω,καποια μελη μου απαντουν οτι λεω μαλακιες,που στην ουσια τους υπενθυμιζω τους κανονισμους του site,....απο το να διαλεξω αλλου ειδους επιλογη που μου δινει το δικαιωμα ο υπαρχον κανονισμος του site?????????????Σε αυτους τους προληματικους λοιπον τους συμβουλευω να λυσουν τα οποια προσωπικα τους προβληματα και μετα να ασχοληθουν με τον απεναντι τους.Το ξαναλεω, μου ειναι λιγοι απο ολες τις αποψεις.Τωρα σας υπενθυμιζω κατι που εχω μαθει στην ζωη, οποιος εχει την μυγα..........
 

Επισκέπτης
Θ αήθελα να προσθέσω στα λεγόμενα του παίχτουρα ότι όχι μόνο θα έπρεπε να πληρώνουμε συνδρομή αλλλά και επιπλέον χρέωση κάθε φορά που παραθέτουμε γραφόμενά του είτε για να τον ανταμείψουμε που ασχολείται μαζί μας και μπαίνει στον κόπο να μας απαντήσει είτε σαν πρόστιμο (μαλακίας) που μας αξίζει διότι ασχλούμαστε μαζί του!

Μετά τιμής nacho_70 (ή κατά άλλους νάτσος)!





Υ.Γ. Βρε δε γαμιόμαστε ν'ασπρίσουμε?
 

Επισκέπτης
ρε παιχτουρα να εκανες το αντιθετο δηλαδη να κλειδωνες τα ροζ θρεντ με συνδρομη για λογους εχεμυθειας και κακοβουλων επιθεσεων να το καταλαβω αλλα τα κοινωνικο-πολιτικα τι μας πειραζουν ? αφου ειναι εδω για να πλαισιωνουν το σιτε. Δεν ειναι κεντρικα θεματα.

Αντε συντομα να μας βαλεις και στο χρηματιστιριο παιχτουρα !!!

τα κοινωνικοπολιτικα θεματα ειπε οτι ειναι αξιολογα και ειναι κριμα να γραφουμε μαλακιες μεσα. οποτε να κλειδωθουν ωστε να μπαινουν μονο οι αξιολογοι μεσα.   :2funny: :2funny:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Αν γουσταρεις να πληρωνεις κανε μια δωρεα στον Αντισθενη και μην μας πρηζεις με μαλακιες.  :birdman:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
αααα, δεν το είπες γι'αυτόν δηλαδή..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

προτείνω να παίρνω ένα cent κάθε φορά που θα ποστάρει μαλακίες προτάσεις ο παίχτουρας. Επίσης προτείνω γιαυτόν να μην υπάρχει η συνδρομή, για να μη σκέφτεται την επόμενη μαλακία που θα πετάξει (και πέφτει η προμήθειά μου).
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ θα ήθελα κατάργηση όλων των άσχετων θεμάτων και να μείνουν μόνο τα μπουρδελιάρικα.
Αλλά κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να γίνει :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom