Νέα

Αλλαγή (σε ορισμένες κατηγορίες) του bourdela.tv σε συνδρομητικό site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σε καποια θεματα π.χ(κοινωνικα-πολιτιστικα-),εχω παρατηρησει οτι καπο

  • Επιθυμω.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν επιθυμω.

    Ψήφοι: 3 75,0%
  • Δεν με απασχολει.

    Ψήφοι: 1 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
προτείνω να παίρνω ένα cent κάθε φορά που θα ποστάρει μαλακίες προτάσεις ο παίχτουρας. Επίσης προτείνω γιαυτόν να μην υπάρχει η συνδρομή, για να μη σκέφτεται την επόμενη μαλακία που θα πετάξει (και πέφτει η προμήθειά μου).


:2funny: :2funny: :2funny:  ....πολυ καλο ρε φιλε.....
γαμηθηκα στο γελιο λεμε
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν υπαρχουν αξιολογοι και μην αξιολογοι εδω μεσα.Ολοι οι ανθρωποι ειναι αξιολογοι με την δικης τους ξεχωριστη ομορφια ο καθενας και ουτε συνδρομητικο προστιμο θελουμε να πληρωνουμε για να ασχολουμαστε με τους αλλους οπως καποιο μελος μου εγραψε,περιμενα να καταλαβετε κατι πολυ απλο.....ολοι μας θελουμε τα μπουρδελα-τα αστεια μας-τα σοβαρα μας-τις κριτικες μας,μπορουμε ομως ολοι να εναρμονιστουμε την ιδια χρονικη στιγμη??????????????Οσοι δεν με καταλαβαινουν,ας μην με διαβαζουν και πληρωνουν προστιμο(ε??????????) οπως χαρακτηριστικα εγραψε ενας ''εξυπνος''.
 

Επισκέπτης
προτείνω να παίρνω ένα cent κάθε φορά που θα ποστάρει μαλακίες προτάσεις ο παίχτουρας. Επίσης προτείνω γιαυτόν να μην υπάρχει η συνδρομή, για να μη σκέφτεται την επόμενη μαλακία που θα πετάξει (και πέφτει η προμήθειά μου).

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Δεν υπαρχουν αξιολογοι και μην αξιολογοι εδω μεσα.Ολοι οι ανθρωποι ειναι αξιολογοι με την δικης τους ξεχωριστη ομορφια ο καθενας και ουτε συνδρομητικο προστιμο θελουμε να πληρωνουμε για να ασχολουμαστε με τους αλλους οπως καποιο μελος μου εγραψε,περιμενα να καταλαβετε κατι πολυ απλο.....ολοι μας θελουμε τα μπουρδελα-τα αστεια μας-τα σοβαρα μας-τις κριτικες μας,μπορουμε ομως ολοι να εναρμονιστουμε την ιδια χρονικη στιγμη??????????????Οσοι δεν με καταλαβαινουν,ας μην με διαβαζουν και πληρωνουν προστιμο(ε??????????) οπως χαρακτηριστικα εγραψε ενας ''εξυπνος''.

τελικά έχεις δίκιο, είσαι όλο νοήματα πίσω από τις λέξεις που καλό θα είναι να τους δώσουμε τη δέουσα προσοχή γιατί έχουν βάθος. Μισό λεπτό να συγκεντρωθώ  :jerking:
 

Επισκέπτης
Πάντως παίχτουρα το μόνο σίγουρο είναι ότι έχεις κάνει τη διαφορά εδώ μέσα.

Ή είσαι φοβερά έξυπνος και μας φουμάρεις χωρίς βέβαια να πιστεύεις τίποτε απ'όσα γράφεις,ή πιστεύεις ότι γράφεις και είσαι εντελώς μα εντελώς.. :happy: :happy: :happy: :happy:

Όπως και να'χει πάντως σίγουρα στο μέσο όρο δεν είσαι!
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Εγώ θα ήθελα κατάργηση όλων των άσχετων θεμάτων και να μείνουν μόνο τα μπουρδελιάρικα.
Αλλά κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να γίνει :cheesy:
Στο οποιο μη αξιολογο, μη μπουρδελιαρικο και περιττο μολις συμμετειχες ζωο!  :jerking:
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Δεν υπαρχουν αξιολογοι και μην αξιολογοι εδω μεσα.Ολοι οι ανθρωποι ειναι αξιολογοι με την δικης τους ξεχωριστη ομορφια ο καθενας και ουτε συνδρομητικο προστιμο θελουμε να πληρωνουμε για να ασχολουμαστε με τους αλλους οπως καποιο μελος μου εγραψε,περιμενα να καταλαβετε κατι πολυ απλο.....ολοι μας θελουμε τα μπουρδελα-τα αστεια μας-τα σοβαρα μας-τις κριτικες μας,μπορουμε ομως ολοι να εναρμονιστουμε την ιδια χρονικη στιγμη??????????????Οσοι δεν με καταλαβαινουν,ας μην με διαβαζουν και πληρωνουν προστιμο(ε??????????) οπως χαρακτηριστικα εγραψε ενας ''εξυπνος''.
Εγω δεν σε βλεπω σαν προστιμο απλα μου τρως απο τη χρονοκαρτα με το να μου δημιουργεις αναγκη να απαντησω στα ευφυολογηματα σου
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Στο οποιο μη αξιολογο, μη μπουρδελιαρικο και περιττο μολις συμμετειχες ζωο!  :jerking:


Τα threads που αφορούν τη λειτουργία του site είναι πάντα ευπρόσδεκτα.
Πιες τα τώρα αυτά που πίνεις ανώμαλε και να σκέφτεσαι περισσότερο πριν σχολιάσεις κάποιο post μου.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
ολοι μας θελουμε τα μπουρδελα-τα αστεια μας-τα σοβαρα μας-τις κριτικες μας,μπορουμε ομως ολοι να εναρμονιστουμε την ιδια χρονικη στιγμη??????????????

γιατί είναι τόσο σημαντικό να εναρμονιστούμε, αυτό δεν το έχω καταλάβει...
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.525
Like
9
Πόντοι
16
Αν οι αυτοι που επιθυμουν ειναι πολλοι ισως το σκεφτει θετικα ο διαχειριστης απο το αποτελεσμα της ψηφοφοριας. :)


Αλλες μαλακιες εχεις να πεις σημερα η να περιμενουμε και τις αλλες μερες...? :jerking: :jerking:
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Τα threads που αφορούν τη λειτουργία του site είναι πάντα ευπρόσδεκτα.
Πιες τα τώρα αυτά που πίνεις ανώμαλε και να σκέφτεσαι περισσότερο πριν σχολιάσεις κάποιο post μου.
Ευπροσδεκτα ναι οπως και ο χλευασμος ή η χωρις πλακα απορριψη των!
Κατα τα αλλα κρινεις εξ ιδιων και προφανως το παυω εδω!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
boys,girls,and the others θα σας λυπησω με το να σας ανακοινωσω οτι η μεχρι στιγμης ψηφοφορια δειχνει οτι και αλλα μελη εστω και λιγα ασπαζονται την αποψη μου και δεν εισαστε εσεις μονο στο site που με τις οποιες κριτικες σας απεναντι μου, προσπαθειτε να περασετε την αποψη σας.Ας αφησουμε επιτελους τις οποιες αντιθεσεις και στα πλαισια του Πολιτισμου και της Παιδειας μας να κανουμε τις παραθεσεις μας.Προσωπικα εμενα μπορει να μου περισσευουν χρηματα και εκτος των αλλων να θελω να τα διαθεσω για την προσωπικη μου ηλεκτρονικη ποιοτητα σ'ενα ελληνικο site που βρισκομαι και να μην αναγκαζομαι να εισπραττω τις χυδαιες απαντησεις μερικων και δεν αναφερομαι στο συγκεκριμενο θρεντ αλλα απο την αρχη που εγινα μελος του site δυο μηνες.Τελος να ρωτησω κατι εχω ενοχλησει κανενα?????????Εχω κριτικαρει με αναλογο τροπο και εγω σαν ανθρωπος οτι διαβαζω εδω μεσα?????????Εσεις γιατι το κανετε σε εμενα, αφου σε τελικη αναλυση υπαρχουν και αλλα μελη που συμφωνουν μαζι μου.Μημπως δεν ζω στο κρατος που θεσπισε την δημοκρατια,το σεβασμο και το σωστο διαλογο????Δεν θελω να υποθεσω παντως κατι διαφορετικο απο τα προαναφερομενα.Φιλικα ο Παιχτουρας.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Και αλλη μαλακια θρεντ..
Μετα αναρωτιομαστε γιατι σερνεται το σαιτ...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Αυτοί που ψήφισαν ναι έχουν καταλάβει ότι αναφέρεσαι στα εκτός θεματολογίας θέματα?  :2funny: :2funny: :2funny:

εγώ πάντως και συνδρομητικό να ήταν θα πλέρωνα ρε, ναι τόσο καμμένη είμαι, εδώωωωω θα είμαι εδώωωωωωω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Τελος να ρωτησω κατι εχω ενοχλησει κανενα?????????Εχω κριτικαρει με αναλογο τροπο και εγω σαν ανθρωπος οτι διαβαζω εδω μεσα?????????Εσεις γιατι το κανετε σε εμενα, αφου σε τελικη αναλυση υπαρχουν και αλλα μελη που συμφωνουν μαζι μου.

το ότι συμφωνούν κάποιοι μαζί σου τι σημαίνει? ότι δεν μπορεί κάποιος να διαφωνήσει??
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
το ότι συμφωνούν κάποιοι μαζί σου τι σημαίνει? ότι δεν μπορεί κάποιος να διαφωνήσει??
                                                                                                                          Κανε ενα κοπο και διαβασε το ολο απο την αρχη μεχρι το τελος,αυτο που εγραψα και θα καταλαβεις οτι μου εθεσες λαθος ερωτημα.
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Ευπροσδεκτα ναι οπως και ο χλευασμος ή η χωρις πλακα απορριψη των!
Κατα τα αλλα κρινεις εξ ιδιων και προφανως το παυω εδω!

Από ό,τι βλέπω είσαι συνειδητοποιημένο troll !

Εμένα πάλι ο χλευασμός (και η καφρίλα) δε μου αρέσουν ούτε στο διαδίκτυο , ούτε στη ζωή.

Αυτά και τέλος κι από μένα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom