Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
κοιτα επειδη εχω  δει το σοου πανω απο 10 φορες,την χυνει στο στομα,αν κ μερικες φορες πιστευω προσποιειται οτι την  χυνει αλλα δεν χυνει,το τελευταιο σαββατο παντως της σταξανε τα χυσια στη πιστα,facial ομως δεν παιζει μονο swallow :grin:

Ευχαριστω για την απαντηση φιλε callahan που τους ειδες το τελευταιο Σαββατο..;;;???
Εχουν καπου που κανουν στανταρ σοου αυτο τον καιρο..;;???
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Ευχαριστω για την απαντηση φιλε callahan που τους ειδες το τελευταιο Σαββατο..;;;???
Εχουν καπου που κανουν στανταρ σοου αυτο τον καιρο..;;???

το γραψα και πιο πισω.αthens moulin blue(queens)kai sins μετα
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
το γραψα και πιο πισω.αthens moulin blue(queens)kai sins μετα

Δηλαδη πανε σε δυο μαγαζια την ιδια μερα.. :huh:???!!! Αμ δε γινεται ομως να χυνει κανονικα και στα δυο οποτε μονο στο δευτερο χυνει να υποθεσω οτι σημερα εσυ τους ειδες στο δευτερο στο sins?
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
στα ΣΥΝ η ΑΨΟΓΗ εξυπηρετηση του προσωπικου και ιδιως του μαιτρ και της πανεμορφης αλεξανδρας στο μπαρ( )
λαιβ σεξ εκανε η εμμανουελα  μια ξανθια σκυλοφατσα
δυστυχως το επιπεδο των κοριτσιων για μενα εχει πεσει καπως και δεν μ προκαλει τοσο ενδιαφερον πια το μαγαζι.. ελειπαν>
ανκα, η πανεμορφη ουκρανη, δεν ξερω τι εχει γινει μ αυτην
ανικα, η ξανθια εσθονη αδυναμια μου μαλλον εφυγε απ το μαγαζι, πιθανως για wallst(?)
εμμα, η μελαχρινη καυλοφατσα, ουτε γι αυτη ξερω τι γινεται
απο τις παρουσες στο μαγαζι μου τραβηξαν το ενδιαφερον
η σονια, ισως η πιο ωραια και καυλωτικη παρουσια, αλλα με κακο χορο απο μια φορα που την ειχα δοκιμασει
η γκαμπριελα, μελαχρινη ψηλη αλογα, δεν εχει ερθει ποτε γ χορο κ δν ξερω τι κανει
η ιολη νομιζω ηταν αξιολογης εμφανισης με ομορφο προσωπο και τα καστανοξανθα μαλλια της πιασμενα κοτσιδα
και μια κοντη ξανθια εκφυλοφατσα μου τραβηξε το ενδιαφερον που μου ειπε οτι σημερα σαββατο κανει το λαιβ σεξ
Ρεπορταζ απ το μαγαζι σε μερικους μηνες παλι 
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Δηλαδη πανε σε δυο μαγαζια την ιδια μερα.. :huh:???!!! Αμ δε γινεται ομως να χυνει κανονικα και στα δυο οποτε μονο στο δευτερο χυνει να υποθεσω οτι σημερα εσυ τους ειδες στο δευτερο στο sins?
στο 1ο τους ειδα και λογικα ειναι πιο "ξεκουραστος"τη πρωτη φορα..τωρα μετα απο 30 40 λεπτα τι κανει..νεο παιδι ειναι παντως :grin:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
στα ΣΥΝ η ΑΨΟΓΗ εξυπηρετηση του προσωπικου και ιδιως του μαιτρ και της πανεμορφης αλεξανδρας στο μπαρ( )
λαιβ σεξ εκανε η εμμανουελα  μια ξανθια σκυλοφατσα
δυστυχως το επιπεδο των κοριτσιων για μενα εχει πεσει καπως και δεν μ προκαλει τοσο ενδιαφερον πια το μαγαζι.. ελειπαν>
ανκα, η πανεμορφη ουκρανη, δεν ξερω τι εχει γινει μ αυτην
ανικα, η ξανθια εσθονη αδυναμια μου μαλλον εφυγε απ το μαγαζι, πιθανως για wallst(?)
εμμα, η μελαχρινη καυλοφατσα, ουτε γι αυτη ξερω τι γινεται
απο τις παρουσες στο μαγαζι μου τραβηξαν το ενδιαφερον
η σονια, ισως η πιο ωραια και καυλωτικη παρουσια, αλλα με κακο χορο απο μια φορα που την ειχα δοκιμασει
η γκαμπριελα, μελαχρινη ψηλη αλογα, δεν εχει ερθει ποτε γ χορο κ δν ξερω τι κανει
η ιολη νομιζω ηταν αξιολογης εμφανισης με ομορφο προσωπο και τα καστανοξανθα μαλλια της πιασμενα κοτσιδα
και μια κοντη ξανθια εκφυλοφατσα μου τραβηξε το ενδιαφερον που μου ειπε οτι σημερα σαββατο κανει το λαιβ σεξ
Ρεπορταζ απ το μαγαζι σε μερικους μηνες παλι 

Η αλήθεια είναι ότι έχει κάποιες απουσίες μάλλον λόγω των ημερών....
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Δυστυχώς 2 από τα πιο δυνατά κομμάτια του μαγαζιού αποχώρησαν...οπότε το μαγαζί έχασε ένα μεγάλο κομμάτι της δύναμης που είχε...
Αναφέρομαι στην Milena και στην Bianca την αδερφή της.... Πάλι καλά που έμεινε η Σόνια και η Μαρία για να βλέπουμε και τίποτα...
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Δυστυχώς 2 από τα πιο δυνατά κομμάτια του μαγαζιού αποχώρησαν...οπότε το μαγαζί έχασε ένα μεγάλο κομμάτι της δύναμης που είχε...
Αναφέρομαι στην Milena και στην Bianca την αδερφή της.... Πάλι καλά που έμεινε η Σόνια και η Μαρία για να βλέπουμε και τίποτα...

Συναγωνιστες γνωστες του Sin απεναντι απ'το Βιλατζ ενημερωστε μας ποια μερα ειναι η καλυτερη για να επισκεφτουμε το εν λογω καταστημα;;; ποια μερα παιζει στανταρ λαιβ σεξ σοου κανονικο εννοειται με χυσιμο στη μαπα :huh: :think: :S;;;???
Ευχαριστω εκ των προτερων!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Συναγωνιστες γνωστες του Sin απεναντι απ'το Βιλατζ ενημερωστε μας ποια μερα ειναι η καλυτερη για να επισκεφτουμε το εν λογω καταστημα;;; ποια μερα παιζει στανταρ λαιβ σεξ σοου κανονικο εννοειται με χυσιμο στη μαπα :huh: :think: :S;;;???
Ευχαριστω εκ των προτερων!

Το Σάββατο!Σίγουρα θα είναι η καλύτερη μέρα του...
 

polwnos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2010
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρουμε αν η ξανθια κορασιδα ειναι ακομα στο Αλκα μιας και εκει την πρωτοπετυχα αλλα πανε και 2 χρονια. Παντως στη προσφατη φωτο που ανακαλυψα ειναι με μια αλλη Αλκατραζιανη γιαυτο μου μπηκαν ιδεες. Θα γουσταρα να την κανω ενα book για το bachelor μου.. :fuck2: :pipa2:
 

Συνημμένα

  • .facebook_-1810691497.jpg
    .facebook_-1810691497.jpg
    52,3 KB · Εμφανίσεις: 33
  • .facebook_-1955515067.jpg
    .facebook_-1955515067.jpg
    66,7 KB · Εμφανίσεις: 36

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Ξέρουμε αν η ξανθια κορασιδα ειναι ακομα στο Αλκα μιας και εκει την πρωτοπετυχα αλλα πανε και 2 χρονια. Παντως στη προσφατη φωτο που ανακαλυψα ειναι με μια αλλη Αλκατραζιανη γιαυτο μου μπηκαν ιδεες. Θα γουσταρα να την κανω ενα book για το bachelor μου.. :fuck2: :pipa2:

πριν 10 μερες εκει ηταν παντως...ραισα
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Ξέρουμε αν η ξανθια κορασιδα ειναι ακομα στο Αλκα μιας και εκει την πρωτοπετυχα αλλα πανε και 2 χρονια. Παντως στη προσφατη φωτο που ανακαλυψα ειναι με μια αλλη Αλκατραζιανη γιαυτο μου μπηκαν ιδεες. Θα γουσταρα να την κανω ενα book για το bachelor μου.. :fuck2: :pipa2:

Για πότε την θέλεις? Ενοώ πότε είναι το bachelor που θες να κάνεις?
 

polwnos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2010
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Σε κανα μήνα. . Αυγουστο μπαινει η κουλουρα. Να ελπιζω σε τπτ καλο η περιφερεται μονο εντος του ιδρυματος?

 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Σε κανα μήνα. . Αυγουστο μπαινει η κουλουρα. Να ελπιζω σε τπτ καλο η περιφερεται μονο εντος του ιδρυματος?

Μπα μόνο στο ίδρυμα μέσα..είναι αρραβωνιασμένη απλά πληροφοριακά...
 

polwnos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2010
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Εντάξει μωρέ και γω το ίδιο είμαι χεχεχεεχε!! Ώστε είναι αλήθεια οι info στο fb της.. κρίμα!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Μπορεί κάποιος μάγκας που έχει πάει πρόσφατα να παραθέσει το ρόστερ των ρουμάνων στο μαγαζί; Ευχαριστώ.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Που κολλάει τώρα αυτό ρε κλώνε;  :grin:
Δεν νομίζω. Εγώ έχω να δω ουγγαρέζα σε στριπ γενικά από το 2007.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom