Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
3 βραδια μαζι χαλασαμε 3500 μπορει και 4000 ευρω, αφου μας φερανε και μπουκαλι δωρο, μεχρι που μπαιναμε χωρις εισοδο

και παντα επιλογη τραπεζι.

Σταμάτα επειγόντως τα στριπτηζαδικα, διότι δεν είσαι ένας απλός ΛΑΓΟΣ.

Είσαι ένας ΗΛΙΘΙΟΣ ΛΑΓΟΣ…!  Και όταν μπαίνεις στο μαγαζί, να είσαι σίγουρος ότι θα λένε… «  Καλώς τον.. Ήρθε ο μαλακας»..

Και ειδικότερα, αν  τα φράγκα στα φάνανε γύφτο-γαμημένες Ρουμάνες, αυτοκλειδωσου επ’αοριστον στο δωμάτιο σου.

Αυτά..
 

Επισκέπτης
Σταμάτα επειγόντως τα στριπτηζαδικα, διότι δεν είσαι ένας απλός ΛΑΓΟΣ.

Είσαι ένας ΗΛΙΘΙΟΣ ΛΑΓΟΣ…!   Και όταν μπαίνεις στο μαγαζί, να είσαι σίγουρος ότι θα λένε… «  Καλώς τον.. Ήρθε ο μαλακας»..

Και ειδικότερα, αν  τα φράγκα στα φάνανε γύφτο-γαμημένες Ρουμάνες, αυτοκλειδωσου επ’αοριστον στο δωμάτιο σου.

Αυτά..

Άντε ρε δάσκαλε...που είσαι απο χθες που πόνεσε το χέρι μου στο γράψιμο ?

:grin: :cheesy: :grin: :cheesy:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Σταμάτα επειγόντως τα στριπτηζαδικα, διότι δεν είσαι ένας απλός ΛΑΓΟΣ.

Είσαι ένας ΗΛΙΘΙΟΣ ΛΑΓΟΣ…!   Και όταν μπαίνεις στο μαγαζί, να είσαι σίγουρος ότι θα λένε… «  Καλώς τον.. Ήρθε ο μαλακας»..

Και ειδικότερα, αν  τα φράγκα στα φάνανε γύφτο-γαμημένες Ρουμάνες, αυτοκλειδωσου επ’αοριστον στο δωμάτιο σου.

Αυτά..

δάσκαλε που χάθηκες? :rolleyes:
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
3500-4000 euros????? Αυτό θεωρείται τώρα μαγκιά ή εξυπνάδα??? Γιατί και γω έκανα τέτοια αισχρά κάποτε αλλά δεν βγήκα ποτέ να το πω....(εκτός από τώρα). Όντως θα συμφωνήσω. "Καλώς τον μαλάκα" λένε. Μη νομίζεις πως ανεβαίνεις στην εκτίμησή τους........
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παιδιά μην δίνετε αξία σε αυτά τα μέρη, και να κάνεις τέτοιο λογαριασμό τί θα γίνει?? πιο καλά περνάς με είσοδο και λίγους χορούς σε φιλότιμες εργάτριες και κανά φιλαράκι (γιατί και με 3,500 ευρώ σαμπάνιες και κουβεντούλα τίποτα παραπάνω- εντάξει με CT νομίζω την βγάζεις πιο φτηνά, εκτός αν ερωτευτείς κάποια εκεί μέσα οπότε αλλάζει όλο το θέμα)

3500-4000 euros????? Αυτό θεωρείται τώρα μαγκιά ή εξυπνάδα??? Γιατί και γω έκανα τέτοια αισχρά κάποτε αλλά δεν βγήκα ποτέ να το πω....(εκτός από τώρα). Όντως θα συμφωνήσω. "Καλώς τον μαλάκα" λένε. Μη νομίζεις πως ανεβαίνεις στην εκτίμησή τους........
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
αυτή όμως αν και σκύλα πήγε στο διάστημα μαλακάκο.
Εσύ κερνάς ακόμα ποτά σε κωλόμπαρα και έχεις πολλούς φίλους.

Να σου πω και γι’ αυτό.

Δεν έχω χρόνο να πάω στο διάστημα. Έχω πολλές δουλειές εδώ κάτω στη γη (χωρίς να αποκλείω ότι δεν θα βρω χρόνο στο μέλλον).
Αν και μαλακάκος όλες οι μέρες μου είναι γεμάτες. Δουλεύω σκληρά 12 ώρες την ημέρα και βγάζω καλά λεφτά δόξα τω θεώ Δία.
Περιμένω να έλθει Π/Σ να δω τους φίλους μου και να βγω λίγο έξω να ξεσκάσω.
Δεν μου αρέσουν τα μπουζούκια, οπότε οι επιλογές μου περιορίζονται στα υπόλοιπα.
Εστιατόρια, θέατρα, σινεμά και γιατί όχι και στριπτηζάδικα.
Αυτά για μένα.

Για πες μας εσύ τι κάνεις εκτός από το να παριστάνεις το δάσκαλο σε μπουρδελοσάιτ;


 

tasos_marou

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια με το να το παιζετε εξυπνοι μεσα απο ενα site που δεν σας ξερει ο αλλος δεν μου λεει τιποτα..
Θυμαμαι παραδειγμα ενος φιλου μου που ετρωγε καρπαζιες στο Δημοτικο, στο Γυμνασιο, στο Λυκειο, ακομα και στο ΤΕΙ και στον Στρατο, αλλα μολις ανακαλυψε το Iντερνετ εγινε και ο πρωτος μαγκας..Ειχε κολλησει σε ενα site και ειχε καπου 10.000 post και ηταν η πρωτη μουρη μεσα σε ολους και ολες εκει μεσα..Αν καποιος του την ελεγε, του αρχιζε τις βρισιες και το στυλ "ξερεις σε ποιον μιλας τωρα" κ.τ.λ.
Εμεις φυσικα που τον ξερουμε απο παιδακι και βλεπαμε τα τραγελαφικα που γραφει πεθαιναμε στα γελια..Ηταν αυτος και μετα ο θεος.. :2funny:
Με λιγα λογια θελω να πω οτι επειδη καποιοι εχουν 100.000 post και αλλοι 10 δεν σημαινει οτι οι μεν ειναι οι πιο εμπειροι και οι αλλοι ειναι οι τελευταιοι, οσον αφορα πραγματικα βιωματα..
Εγω προσωπικα εαν δεν γνωρισω εναν ανθρωπο απο κοντα, ειδικα μεσα απο ενα site, δεν μπορω να εχω γνωμη για το ποιον του. Γι αυτο εφερα και το παραδειγμα του φιλου μου πιο πανω, ο οποιος ακομα κανει τις ιδιες ηλιθιοτητες και εμεις εξακολουθουμε να πεφτουμε κατω απο τα γελια..
Φιλικα παντα  :thumbsup:
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Χωρίς να θέλω να θίξω κάποιον και θέλοντας να κλείσω εδώ το θέμα με τα πολλά μυνηματα μελών, πρέπει με απλά μαθηματικά να πώ ότι για να έχει κάποιος πάνω απο 10.000 μηνυματα στείλει συμαίνει ότι κάθε μέρα είναι μπροστά σε έναν υπολογιστή για 3 χρόνια περίπου απο την ημερομηνία δημιουργίας του σιτε. Πιστεύω πως η ραδιενεργια και ακτινοβολία και μόνο πέραν του οτί είναι αδύνατον να έχει προσωπική ζωή, δημιουργεί στον εγκέφαλο ΜΑΛΑΚΙΝΣΗ πρώτου βαθμού. Εθισμό σε σημείο αυτοκτονίας και αυτοκαταστροφής. Φυλακή σε 4 τοίχουν. Και φυσικά μονόδρομος στην εκδήλωση συνεσθημάτων και προσωπικών αποθημένων. Δεν εξηγείτε αλλίως με 20 έως 40 μηνύματα ημερισίως παιδες μου.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Χωρίς να θέλω να θίξω κάποιον και θέλοντας να κλείσω εδώ το θέμα με τα πολλά μυνηματα μελών, πρέπει με απλά μαθηματικά να πώ ότι για να έχει κάποιος πάνω απο 10.000 μηνυματα στείλει συμαίνει ότι κάθε μέρα είναι μπροστά σε έναν υπολογιστή για 3 χρόνια περίπου απο την ημερομηνία δημιουργίας του σιτε. Πιστεύω πως η ραδιενεργια και ακτινοβολία και μόνο πέραν του οτί είναι αδύνατον να έχει προσωπική ζωή, δημιουργεί στον εγκέφαλο ΜΑΛΑΚΙΝΣΗ πρώτου βαθμού. Εθισμό σε σημείο αυτοκτονίας και αυτοκαταστροφής. Φυλακή σε 4 τοίχουν. Και φυσικά μονόδρομος στην εκδήλωση συνεσθημάτων και προσωπικών αποθημένων. Δεν εξηγείτε αλλίως με 20 έως 40 μηνύματα ημερισίως παιδες μου.

ακριβώς όπως τα λέτε είναι....
έχετε κανέναν καλό ψυχίατρο να συστήσετε σε μένα και τον πλέζουρα;

πρωτον για να λύσουμε τα παιδικά μας κόμπλεξ και δεύτερον να μας πει πώς θα φτιάξουμε την προσωπική μας ζωή;

Υ.Γ.
υπάρχουν κάποιοι μαλάκες σ αυτόν τον πλανήτη που από το θαυμαστό κόσμο της πληροφορικής δεν βρίσκουν μπουρδέλα και πουτάνες να γαμήσουν αλλά πληρώνονται.
πολλά είπα.
μου γαμήσατε την ψυχολογία σήμερα και δε θα μπορέσω να δουλέψω.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καιρός  να  επιβλέπεις  τους  άλλους  να  δουλεύουν .

ναι ο μαλάκας...
μ έχει αρρωστήσει το νετ όλη μέρα......
μόνο αυτός που δουλεύει 12 ώρες μυστρί πιλοφόρι δεν είναι τεμπέλης....

ααααχαχαχαχα
πουράκο έχεις κάνα καλό ψυχίατρο να λύσω τα προβλήματα τηε προσωπικής μου ζωής;
από μικρός στην καρπαζά γαμώ το φελέκι μου μόνο από το νετ μπορώ να ασχολούμαι με πουτανες.......

Υ.Γ.
πότε θα με κεράσεις ποτό χουρό στο αλκά;
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
ακριβώς όπως τα λέτε είναι....
έχετε κανέναν καλό ψυχίατρο να συστήσετε σε μένα και τον πλέζουρα;

πρωτον για να λύσουμε τα παιδικά μας κόμπλεξ και δεύτερον να μας πει πώς θα φτιάξουμε την προσωπική μας ζωή;

Υ.Γ.
υπάρχουν κάποιοι μαλάκες σ αυτόν τον πλανήτη που από το θαυμαστό κόσμο της πληροφορικής δεν βρίσκουν μπουρδέλα και πουτάνες να γαμήσουν αλλά πληρώνονται.
πολλά είπα.
μου γαμήσατε την ψυχολογία σήμερα και δε θα μπορέσω να δουλέψω.

Εαν εξυπηρετείς κάποια συμφέροντα ή βγάζεις κάποια λεφτά απο την συμμετοχή σου εδώ, τότε χαλάλι οι ώρες που έχεις ξοδέψει γράφοντας... Όμως εάν το κάνεις γιατί απλά γουστάρεις τότε πίστεψε με ότι κάτι δεν πάει καλά.
Φιλίκα πάντα. Δεν θέλω να σε προσβαλλω για κανένα λόγο.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εαν εξυπηρετείς κάποια συμφέροντα ή βγάζεις κάποια λεφτά απο την συμμετοχή σου εδώ, τότε χαλάλι οι ώρες που έχεις ξοδέψει γράφοντας... Όμως εάν το κάνεις γιατί απλά γουστάρεις τότε πίστεψε με ότι κάτι δεν πάει καλά.
Φιλίκα πάντα. Δεν θέλω να σε προσβαλλω για κανένα λόγο.

προς θεού....
μιας και ερωτήθην προηγουμένως:
δηλώ επάγγελμα
[move][size=18pt]ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΕ ΣΤΡΙΠ[/size][/move]
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ναι ο μαλάκας...
μ έχει αρρωστήσει το νετ όλη μέρα......
μόνο αυτός που δουλεύει 12 ώρες μυστρί πιλοφόρι δεν είναι τεμπέλης....

ααααχαχαχαχα
πουράκο έχεις κάνα καλό ψυχίατρο να λύσω τα προβλήματα τηε προσωπικής μου ζωής;
από μικρός στην καρπαζά γαμώ το φελέκι μου μόνο από το νετ μπορώ να ασχολούμαι με πουτανες.......

Υ.Γ.
πότε θα με κεράσεις ποτό χουρό στο αλκά;

Καιρός  να  αλλάξεις δουλειά,καλό παιδί με  μπακαλορεάτα , μάστερς , διδακτορικά και  να  δουλεύεις  καρπαζοεισπράκτορας σε  στριπ . Έλεος . Άτιμη  κενωνία .

As  to the  steak .
Μόλις  ξαναρχίσω  τις  καλλιτεχνικές  επανεμφανίσεις ( ως guest πλέον ) θα  ειδοποιηθείς .
Δεν ... ξεχνώ  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Εν σχέσει τώρα με  την  ψυχανάλυση  υπάρχουν  ορισμένες  πουτές  που  δεν παίζονται . Άσε  που οι συνεδρίες  κοστίζουν λιγώτερο από τον ψυχοθεραπευτή . Και  η  θεραπεία  είναι  απείρως  πιο αποτελεσματική .
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
προς θεού....
μιας και ερωτήθην προηγουμένως:
δηλώ επάγγελμα
[move][size=18pt]ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΕ ΣΤΡΙΠ[/size][/move]

Επέιδή έχω διαβάσει αρκετά απο τα χιλιάδες ποστ σου και θαρρώ οτι είσαι μορφομένος και σοβαρός θα σου συστηνα τις εξυπνάδες και τα παίγνια να τα χρησιμοποιησεις κάπου αλλού που να αποφερουν κάτι παραπάνω απο λεκτική ικανοποίηση που σου προσφέρετε εδώ λεγοντάς μου τη. Φυσικά έαν οπως προανέφερα δεν τις χρησιμοποιεις έχοντας εδώ κάποιο κέρδος!  φιλικά πάλι. Δεν σε ξέρω προσωπικά και δεν έχω κάτι μαζί σου.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλημέρα  καλά  μου  παιδιά  .
Άντε  να κάνουμε  και  καμιά  δουλίτσα .

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Επέιδή έχω διαβάσει αρκετά απο τα χιλιάδες ποστ σου και θαρρώ οτι είσαι μορφομένος και σοβαρός θα σου συστηνα τις εξυπνάδες και τα παίγνια να τα χρησιμοποιησεις κάπου αλλού που να αποφερουν κάτι παραπάνω απο λεκτική ικανοποίηση που σου προσφέρετε εδώ λεγοντάς μου τη. Φυσικά έαν οπως προανέφερα δεν τις χρησιμοποιεις έχοντας εδώ κάποιο κέρδος!  φιλικά πάλι. Δεν σε ξέρω προσωπικά και δεν έχω κάτι μαζί σου.

τιμή μου που με διαβάζεις.
εγώ προσωπικά όταν δε ρίχνω μπινελίκια σε εντεταλμένους είτε των γαμαζιών είτε των προβλημάτων τους, αυτοσαρκάζομαι....
από κει και πέρα αυτοί που με γνωρίζουν από εδώ μέσα (και είναι πολλοί) ξέρουν και τι κάνω και ποιός είμαι και πόσες καρπαζές τρώω παιδιόθεν.....
Καλημέρα σας κύριε πάω να μετρήσω εισπράξεις...........
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα σας κύριε πάω να μετρήσω εισπράξεις...........

Μην γίνεσαι ειρωνικός.. Όλα οκ.. Η ζωή συνεχίζεται! Ίσως γνωρίσεις και μένα και δεις ότι είμαι αρκετά πιο σοβαρός από ότι φαντάζεσαι! Καλημέρα καλή συνέχεια! :)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

Καιρός  να  αλλάξεις δουλειά,καλό παιδί με  μπακαλορεάτα , μάστερς , διδακτορικά και  να  δουλεύεις  καρπαζοεισπράκτορας σε  στριπ . Έλεος . Άτιμη  κενωνία .

As  to the  steak .
Μόλις  ξαναρχίσω  τις  καλλιτεχνικές  επανεμφανίσεις ( ως guest πλέον ) θα  ειδοποιηθείς .
Δεν ... ξεχνώ  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Εν σχέσει τώρα με  την  ψυχανάλυση  υπάρχουν  ορισμένες  πουτές  που  δεν παίζονται . Άσε  που οι συνεδρίες  κοστίζουν λιγώτερο από τον ψυχοθεραπευτή . Και  η  θεραπεία  είναι  απείρως  πιο αποτελεσματική .

κύριε καθηγητά αναμένω με πλείστη προσμονή την ημέρα που θα ξεκινήσετε σε υμάς τους εισπράχτορες ομαδικές πουροσυνεδρίες..........
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μην γίνεσαι ειρωνικός.. Όλα οκ.. Η ζωή συνεχίζεται! Ίσως γνωρίσεις και μένα και δεις ότι είμαι αρκετά πιο σοβαρός από ότι φαντάζεσαι! Καλημέρα καλή συνέχεια! :)

συγγνώμη τώρα....
περιμένεις ότι θα κρίνω τον οιονδήποτε από τα ποστς του ως νικ στο μπουρδέλα;
να στο πω αλλιώς:
με το πλέζουρα εδώ μέσα μπορεί να μπινελικώνομαι νυχθημερόν μόνο και μόνο για να του τη σπάσω.
Οξω, εάν κάποιος τον πειράξει μπροστά μου (καθώς γνωριζόμεθα προσωπικά και ξέρω ποιός είναι) θα του γαμήσω τα γενέθλια.

Εχω διαχωρίσει από νωρίς την εικονική πραγματικότητα του νετ από τη νορμάλ ζωή.....
Γι αυτό και δηλώ ανερυθρίαστα ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΩΡ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom