Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η σπεσιαλιτε της......... θα σε παω αυριο να δωκιμασης τα φαγητουλια της
ζουμερααααααααααααα λεμεεεεεεεεεεε :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: γαματα σου λεω. :dancing: :dancing:

Καλά σε έκοψα από την αρχή εγώ για gourmet τύπο!!!  :boobies: :cheesy:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Κρατα σπερμα για αυριο............ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Είπαμε, θα κρατήσω απόθεμα για την επόμενη εβδομάδα! Για να έχω καβάτζα αν μου ζητήσει να ξεδιψάσει η γυναίκα μέσα στο Σ/Κ. :rolleyes:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.529
Κριτικές
61
Like
42.910
Πόντοι
22.785
Είπαμε, θα κρατήσω απόθεμα για την επόμενη εβδομάδα! Για να έχω καβάτζα αν μου ζητήσει να ξεδιψάσει η γυναίκα μέσα στο Σ/Κ. :rolleyes:
Δεν μου απαντησες στο αβατορ εβαλες το κολαρακι που γαμας αλητηριε ;;;;;;;;;;;;;;;
αμα το δη το Ευακι θα κανη ζηλιες..........
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Δεν μου απαντησες στο αβατορ εβαλες το κολαρακι που γαμας αλητηριε ;;;;;;;;;;;;;;;
αμα το δη το Ευακι θα κανη ζηλιες..........

Ας τα βρούν μεταξύ τους οι γυναίκες! Εγω απλά τους παραδίδω το σώμα μου για τη δική τους τέρψη.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αμαρτωλε ......... ποτε θα παμε ;;;;

Από Αγκύρας 1 λες? Το έχω στα υπ'όψιν. Για την άλλη εβδομάδα όμως, προηγείται η επανάληψη της τελευταίας φάσης που κάναμε με το μωρό.... τι λες?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.529
Κριτικές
61
Like
42.910
Πόντοι
22.785
Από Αγκύρας 1 λες? Το έχω στα υπ'όψιν. Για την άλλη εβδομάδα όμως, προηγείται η επανάληψη της τελευταίας φάσης που κάναμε με το μωρό.... τι λες?
Θα κανουμε πριν ομως ενα περασμα απο το Ευακι να ΦΑΜΕ λιγουλακι μουσακα
και μετα παμε για μπριζολοκολαρακι. :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Θα κανουμε πριν ομως ενα περασμα απο το Ευακι να ΦΑΜΕ λιγουλακι μουσακα
και μετα παμε για μπριζολοκολαρακι.

Εκτός από gourmet, είσαι και extreme τύπος. Αρκεί να μην πάμε για να γαμήσουμε και βγούμε γαμημένοι ε?
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Kαλησπερα στα ομορφα κοριτσια καλα εισαστε
 

pater_georgios

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
Την ευλογίαν του Θεού να έχετε τέκνα μου, Μαρία-Άννα και Εύα!!! Καλώς εκάματε και ψηφίσατε το χουντικό απολειφάδι και ουχί τον άθλιον σοσιαλιστήν. Να ενθυμήστε οτι η αγία ημών εκκλησία εις το πλευρόν της χούντας ευρίσκετο και εγώ προσωπικά "διάβαζα" και δεν γνώριζα ο,τιδήποτε για την πολιτικήν κατάστασιν που επικρατούσε κατά την περίοδο της χούντας, άσχετα αν πολύ αργότερα έστειλα επιστολήν εις τον αδελφόν Πατακόν.
Σας καληνυχτώ και σας εύχομαι υγεία και ευτυχία :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Την ευλογίαν του Θεού να έχετε τέκνα μου, Μαρία-Άννα και Εύα!!! Καλώς εκάματε και ψηφίσατε το χουντικό απολειφάδι και ουχί τον άθλιον σοσιαλιστήν. Να ενθυμήστε οτι η αγία ημών εκκλησία εις το πλευρόν της χούντας ευρίσκετο και εγώ προσωπικά "διάβαζα" και δεν γνώριζα ο,τιδήποτε για την πολιτικήν κατάστασιν που επικρατούσε κατά την περίοδο της χούντας, άσχετα αν πολύ αργότερα έστειλα επιστολήν εις τον αδελφόν Πατακόν.
Σας καληνυχτώ και σας εύχομαι υγεία και ευτυχία :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Καλησπερα Πατερ ........ να εισαι καλα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπερα γυναικαρα μου εσυ!  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλησπέρα Εύα και από μένα!! Μην ξεχνάς οτι ο Καρφάρας με διαβάλλει για να κερδίσει τη ψήφο σου!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom