Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Μην ακους τον Καρφάντο Μαριάννα. Το παιδί έχει κόλλημα με τη Σαμάνθα. Εγώ βρέθηκα κατά σύμπτωση εκεί ανήμερα των εκλογών για να την ενημερώσω για το πολιτικό πρόγραμμα του κόματος του οποίου είμαι στέλεχος!!!! Σου ορκίζομαι στο πτώμα του καρφιού ότι λέω την αλήθεια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι Μαριαννακι. Και οταν ειδε οτι δεν την εψηνε να ψηφισει το κομμα του ειπε : "Δεν γαμιεται. Μιας και δεν τσιμπαει ας ριξω και ενα να παει χαλαλι η επισκεψη". :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
        Απιστε ακαρδε οχι οχι οχι δεν θα με ριξεις παλι με τα ψευδη σου. Χωριζουμε για παντα μπαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όχι Μαριάννα μην μου το κάνεις αυτό!!!! Μη φύγεις και μ' αφήσεις έρημο σαν ένα μαρουλάκι ανάμεσα σε χουντικές τσουκνίδες!!
Μην ακους τις φαρμακόγλωσσες και τα καρφιά. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αυτα που εκανε σε εμενα θα εκανε και σε σενα φι(δ)ιναδα μου ..... θα εβαζε τα πασουμακια κι αντε μετα να τον πιασεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ετσι χωρισετον δωστου και το κλειδι απο το Κουτσοποδι κι αστον να παει εκει που πηγε για εκλογικη προπαγαντα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν ντρεπεσαι Εύα να τα βγάλεις όλα στη φόρα!!!!
Και αν ζηλέψει ο Καρφάρας, τι θα κάνεις;;;
Έχεις και άλλο ζευγάρι πασούμια να του δόσεις;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εμ τωρα θες και ψηφο Μαρουλια μου ε?????
Αμ δεν.............
Θα ψηφισο Βυζολαγνο που με αντιπροσοπευει διοτι ο ανθρωπος αναγνωριζει τα ευαισθητα σημεια μιας γυναικας  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Εμ τωρα θες και ψηφο Μαρουλια μου ε?????
Αμ δεν.............
Θα ψηφισο Βυζολαγνο που με αντιπροσοπευει διοτι ο ανθρωπος αναγνωριζει τα ευαισθητα σημεια μιας γυναικας  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Σαρώωωωωωωνει ο ΚΟΜΑΝΤΟ λέμεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Δεν ντρεπεσαι Εύα να τα βγάλεις όλα στη φόρα!!!!
Και αν ζηλέψει ο Καρφάρας, τι θα κάνεις;;;
Έχεις και άλλο ζευγάρι πασούμια να του δόσεις;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παρε εσυ τα πασουμια σου και δινε του και εγω περπαταω και ξυπολητος απιστε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Εύα η Μαριάννα είχε δίκιο. Το κόμμα των Βυζαρούδων πρέπει να ψηφίσεις. Δεν είσαι γυναίκα με πνευματικές ανησυχίες, μονο για τραγούδι, χορό και αχαλίνωτο σεξ κάνεις. Πάει αυτό ήταν!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
 

Επισκέπτης
Εμ τωρα θες και ψηφο Μαρουλια μου ε?????
Αμ δεν.............
Θα ψηφισο Βυζολαγνο που με αντιπροσοπευει διοτι ο ανθρωπος αναγνωριζει τα ευαισθητα σημεια μιας γυναικας  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


       Ε και γω θα ψηφισω τον κομαντο που μου ανοιξε τα ματια μου Παρτην ψηφο μου κομαντο καρφαντο μου και νασε καλα αγορι μου :-* :-* :-* :-* :-*
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εμ τωρα θες και ψηφο Μαρουλια μου ε?????
Αμ δεν.............
Θα ψηφισο Βυζολαγνο που με αντιπροσοπευει διοτι ο ανθρωπος αναγνωριζει τα ευαισθητα σημεια μιας γυναικας  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Και εγω γυναικαρα μου αναγνωριζω τα ευαισθητα σημεια μιας γυναικας και τα περιοποιουμαι ιδιαιτερως.  ;) ;) ;) ;) ;)
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εύα η Μαριάννα είχε δίκιο. Το κόμμα των Βυζαρούδων πρέπει να ψηφίσεις. Δεν είσαι γυναίκα με πνευματικές ανησυχίες, μονο για τραγούδι, χορό και αχαλίνωτο σεξ κάνεις. Πάει αυτό ήταν!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 




Εμ Ειδικα για το τριτο δεν ειχα καμια αμφιβολια χρυσε μου Μαρουλια εξ αλλου γι αυτο ερχωσουν αναμεσα στα Μπουτακια μου και μου ελεγες Καθηγητρια μου δεν ειμουν καλος στην γεωγραφια  και αν θα με συνχωρεσεις και επεφτες κατω και ηθελες χαστουκακια για καθε λαθος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αχ Σανιδα επρεπε να ειχα η ρουφιανα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Τι;;; Δίνεις τη ψήφο σου στον Καρφάρα!!!
Τάσσεσαι υπέρ ενός χουντικού απολειφαδιού και δεν ντρέπεσαι;;;
Κρίμα που εγώ νόμιζα ότι θα ψήφιζες ένα άτομο με δημοκρατικά ιδεώδη σαν εμένα!!!!
Καληνύχτα προς το παρόν, χουντοΜαριάννα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Εμ Ειδικα για το τριτο δεν ειχα καμια αμφιβολια χρυσε μου Μαρουλια εξ αλλου γι αυτο ερχωσουν αναμεσα στα Μπουτακια μου και μου ελεγες Καθηγητρια μου δεν ειμουν καλος στην γεωγραφια  και αν θα με συνχωρεσεις και επεφτες κατω και ηθελες χαστουκακια για καθε λαθος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αχ Σανιδα επρεπε να ειχα η ρουφιανα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην τα λες όλα!!!
Θα ζηλέψει ο Καρφάρας που όταν έμπαινα στο μαγαζί της Σαμάνθας αυτός έβγαινε τρέχοντας και αυτή του φώναζε: Τι ήρθες να κανεις με αυτό το εργαλείο;;; Νάνε ε νάνε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Μην τα λες όλα!!!
Θα ζηλέψει ο Καρφάρας που όταν έμπαινα στο μαγαζί της Σαμάνθας αυτός έβγαινε τρέχοντας και αυτή του φώναζε: Τι ήρθες να κανεις με αυτό το εργαλείο;;; Νάνε ε νάνε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Νανος. νανος (ασχετο 1.80 ειμαι) με μια π... ναααα ομως που λεει και ο Τοτος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ετσι Ευακι μου? ;) ;) ;) ;) ;)
 

alani_

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα στην γυναίκα με τον ομορφότερο κώλο! τι κάνεις μαριάννα μου??? ;) ;) ;) ;) ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Νανος. νανος (ασχετο 1.80 ειμαι) με μια π... ναααα ομως που λεει και ο Τοτος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ετσι Ευακι μου? ;) ;) ;) ;) ;)

Στα ονειρά σου μονο κοντό Καρφάρα!!! Εγώ είμαι 1,82μ και για τα άλλα προσόντα μου ας μιλήσουν τα κορίτσια του σαιτ. Ενα σου λέω μονο, χουντικέ σπόρε, το παρατσούκλι "Τζον Χολμς" δεν μου το έχουν δοσει τυχαία :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.529
Κριτικές
61
Like
42.910
Πόντοι
22.785
Ευακι ξυπνησες κοπελαρα μου ;;;;;;;;; τι θα μαγειρεψης σημερα ;;;;;;;;;;;;;;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αλο εχθες.. σημερα θελω Μουσακα απο το Ευακι.......... Και τον πετυχενη
τοσο καλα το ατιμο...

Αν είναι τόσο καλή μαγείρισσα όσο λες (μιάς και μάλλον θα έχεις δοκιμάσει την τέχνη της), μήπως γνωρίζεις αν φτιάχνει και νόστιμο παστίτσιο?  :boobies:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.529
Κριτικές
61
Like
42.910
Πόντοι
22.785
Αν είναι τόσο καλή μαγείρισσα όσο λες (μιάς και μάλλον θα έχεις δοκιμάσει την τέχνη της), μήπως γνωρίζεις αν φτιάχνει και νόστιμο παστίτσιο?  :boobies:
Η σπεσιαλιτε της......... θα σε παω αυριο να δωκιμασης τα φαγητουλια της
ζουμερααααααααααααα λεμεεεεεεεεεεε :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: γαματα σου λεω. :dancing: :dancing:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom