Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
[quote author=Mariannaki Agyras  link=topic=9877.msg4982298#msg4982298 date=1384692376]


  Βρε μωρο τι συγκρινεις τωρα την ταινια με την δουλεια .Εδω εχει να κανει με αγνωστος εκει κανουν ολοι τις εξετασεις τους .Επειτα τα (εσοδα) σαφως δεν ειναι 30 ερω . Και το μαγαζι σαν τροπο εργασιας αποφευγει τα ελευθερα γενικως........ :idiot:
[/quote]κουκλα μου αυτο που λες για τις εξετασεις σχετικο ειναι.
 

eliza27

Ιερόδουλη
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.197
Like
3.934
εκπληκτικό τσιμπούκι , φοβερές χειλάρες  :pipa2: ... ο τύπος που σε γάμησε Αλβανός ήταν ;;; Η παρτούζα με τον αρκούδο όλα τα λεφτά , πολύ cult

όχι μωρο μου.. είναι μανιατης .. και σε ευχαριστω...που σου αρεσε η παρτουζα.... :boobies: :boobies:
 

eliza27

Ιερόδουλη
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.197
Like
3.934

Συνημμένα

  • DSC_0508.jpg
    DSC_0508.jpg
    74,4 KB · Εμφανίσεις: 46
  • DSC_0517.jpg
    DSC_0517.jpg
    104,4 KB · Εμφανίσεις: 36

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
φυσικα και κανουμε...μωρο μου... και ολοι πρωταγονιστες
επειδη ξερω πολυ καλα οτι πολλες πρωταγωνιστριες της σιρινας ειναι στην βιζιτα και κανουν οτι γουσταρει ο πελατης ενα απλο παραδειγμα θα σου πω κανετε εξετασεις οπως λες οκ.αν το προηγουμενο βραδυ αυτος η αυτη εχει παει και εχει γαμησει ακαποτα καποια η εχει κανει ελευθερο στοματικο και το πρωι ερθει να κανει γυρισμα οι εξετασεις σε καλυπτουν?ολα σχετικα ειναι μην το ψαχνεις και ποσο μαλλον το ακαποτο γαμησι στις ταινιες του σιρινακι που ειναι μεγαλο ρισκο
 

eliza27

Ιερόδουλη
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.197
Like
3.934
[quote author=Mariannaki Agyras  link=topic=9877.msg4982279#msg4982279 date=1384691974]

   Συγνωμη αλαγη . Για σημερα και το βραδυ θα εργαζεται η μπαρμπι και οχι η βικη.........
[/quote]

οποτε σας περιμενω και το βραδυ με πολύ διαθεση για τρελες.. :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

eliza27

Ιερόδουλη
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.197
Like
3.934
επειδη ξερω πολυ καλα οτι πολλες πρωταγωνιστριες της σιρινας ειναι στην βιζιτα και κανουν οτι γουσταρει ο πελατης ενα απλο παραδειγμα θα σου πω κανετε εξετασεις οπως λες οκ.αν το προηγουμενο βραδυ αυτος η αυτη εχει παει και εχει γαμησει ακαποτα καποια η εχει κανει ελευθερο στοματικο και το πρωι ερθει να κανει γυρισμα οι εξετασεις σε καλυπτουν?ολα σχετικα ειναι μην το ψαχνεις και ποσο μαλλον το ακαποτο γαμησι στις ταινιες του σιρινακι που ειναι μεγαλο ρισκο

δεν αμφιβάλω όλα είναι ρίσκο... :-* :-*
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
αυτον δικε μου τον τσιμπουκωσε ακαποτα στο αγγυρας μονο καποτα κανει πιπες το μωρο
Φιλαράκο!!! Άκου. Βλέπω ότι γουστάρεις τα ακαποτα. Υπάρχουν αλλοδαπά που το κάνουν. Άσχετα αν έχουν{ δυο δόντια}  Κοίτα είμαι φανατικός στα κορίτσια αυτά. Αλλά εγώ σου  λέω ότι αυτές ελενχωνται από γιατρό. Την ζωούλα τους την θέλουνε. Και μετά όπου Ελληνίδα! είναι και δηλωμένη. Γκε! Γκε! η Νο???? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
δεν αμφιβάλω όλα είναι ρίσκο... :-* :-*
επειδη ippoth μου φενεται εισαι ασχετος με το τι παιζει.εγω δεν ειπα πως στο αγγυρας δεν περνανε γιατρους.ειπα οτι στις ταινιες μην ειναι σιγουροι οτι γινονται εξετασεις.γιατι ολες σχεδον οι πρωταγωνιστριες ειναι στην βιζιτα και κανουν ακαποτα τσιμπουκια τελειωτικα στον καθενα και την αλλη μερα πανε για γυρισμα το ιδιο ισχυει και για τους αντρες.ποιος εγκυαται στην μπαρμπι οτι αυτος το προηγουμενο βραδυ δεν ειχε γαμησι ακαποτα μια και την αλλη μερα πηγε για γυρισμα.γιαυτο πρωτα να διαβαζεις καλα και μετα να γραφεις
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Φιλαράκο!!! Άκου. Βλέπω ότι γουστάρεις τα ακαποτα. Υπάρχουν αλλοδαπά που το κάνουν. Άσχετα αν έχουν{ δυο δόντια}  Κοίτα είμαι φανατικός στα κορίτσια αυτά. Αλλά εγώ σου  λέω ότι αυτές ελενχωνται από γιατρό. Την ζωούλα τους την θέλουνε. Και μετά όπου Ελληνίδα! είναι και δηλωμένη. Γκε! Γκε! η Νο???? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
δικε μου αλλοδαπα με 2 δοντια εχει στο μεταξυ και για να το γνωριζεις ψαχνεις το γαμησι του 10 αρικου .
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
επειδη ippoth μου φενεται εισαι ασχετος με το τι παιζει.εγω δεν ειπα πως στο αγγυρας δεν περνανε γιατρους.ειπα οτι στις ταινιες μην ειναι σιγουροι οτι γινονται εξετασεις.γιατι ολες σχεδον οι πρωταγωνιστριες ειναι στην βιζιτα και κανουν ακαποτα τσιμπουκια τελειωτικα στον καθενα και την αλλη μερα πανε για γυρισμα το ιδιο ισχυει και για τους αντρες.ποιος εγκυαται στην μπαρμπι οτι αυτος το προηγουμενο βραδυ δεν ειχε γαμησι ακαποτα μια και την αλλη μερα πηγε για γυρισμα.γιαυτο πρωτα να διαβαζεις καλα και μετα να γραφεις
Φιλαράκο!Δεν αντιλέγω. Αλλά άλλο στην ταινία. Εδώ διχνη το Βιβλιάριο Υγείας της. Φόρα! Σπάνια το κάνει αυτό κοπέλα της δουλειάς. Οκ? Τέλος!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Φιλαράκο!Δεν αντιλέγω. Αλλά άλλο στην ταινία. Εδώ διχνη το Βιβλιάριο Υγείας της. Φόρα! Σπάνια το κάνει αυτό κοπέλα της δουλειάς. Οκ? Τέλος!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
στο εγραψα και πριν δεν ειπα οτι δεν περνανε γιατρο στο αγγυρας μιλησα για τις τσοντες μαλλον δεν καταλβαινεις
 

figeroa

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=Mariannaki Agyras  link=topic=9877.msg4981968#msg4981968 date=1384684373]

   Καλε τι  ανωτατου επιπεδου :2funny: πορνοσταρ εισαι;   :boobies: :boobies: Καλημερα σε ολους
[/quote]γι αυτο το υψηλο μορφωτικο επιπεδο επιλεγω αγκυρας 1
 

figeroa

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=Mariannaki Agyras  link=topic=9877.msg4980123#msg4980123 date=1384611242]

  Καλησπερα μωρο....... :-* :-*
[/quote]μαριαννα εισαι κολλημα,θελω να δοκιμασω την barbie καποια στιγμη αλλα το :kissass: σου δεν βγαινει απ το μυαλο μου
 

mariannaki mariannaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Νοε 2013
Μηνύματα
3.812
Like
5.134
μαριαννα εισαι κολλημα,θελω να δοκιμασω την barbie καποια στιγμη αλλα το :kissass: σου δεν βγαινει απ το μυαλο μου


              Nα την δοκιμασεις και σου υποσχομαι οτι και αυτο  :kissass: δεν θα το βγαλεις απο το μυαλο σου    :-* :-* :-*
 

eliza27

Ιερόδουλη
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.197
Like
3.934
[quote author=Mariannaki Agyras  link=topic=9877.msg4983120#msg4983120 date=1384710907]

     TI  θες γατουλα ;
[/quote]

θελω αυτους που ξεβρακωθηκαν στην πορεια.... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom