Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

freeplayer21

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Μου εχουν λειψει οι βιζαρες σου  :tits2: και το κολαρακι σου
 

freeplayer21

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Ποτε θα τα πουμε? Φιλια πολλα και στα ομορφα κοριτσια εκει..
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
                     Πολλα πολλα φιλια μωρο :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*Σημερα θα ειμαι στο μαγαζι :boobies: :knockinb:
βικάκυ σβησε κάποια εισερχομενα γιατι δεν μπορούμε να σου στείλουμε π.μ. :)
 

shin_

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
0
Γεια σου ομορφια τι κανεις;καλη εβδομαδα......
 

gkourou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια σου βυκακι τι κανεις???ευχαριστω για την αποδοχη και θα ηθελα να ρωτησω αν δουλευει η μαριαννα στο μαγαζι και ποιες μερες....ευχαριστω προκαταβολικα!!!!! :-* :-* :-* :-*
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
γεια σου βυκακι τι κανεις???ευχαριστω για την αποδοχη και θα ηθελα να ρωτησω αν δουλευει η μαριαννα στο μαγαζι και ποιες μερες....ευχαριστω προκαταβολικα!!!!! :-* :-* :-* :-*


        Μωρο μου η μαριαννα ειναι τα πρωινα εκτος παρασκευης μεχρι 5 :'( :'(
 

shin_

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
0
γεια σου Βικακι,τι γινεσαι;ολα καλα;
 

escboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Καλημέρα στο πιο όμορφο σπίτι!!!! Θα μπορούσαμε να μάθουμε τις βάρδιες που δουλεύουν τα κορίτσια στο μαγαζί (μέρες και ώρες)?

Ευχαριστώ και καλή συνέχεια να έχετε!
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Καλημέρα στο πιο όμορφο σπίτι!!!! Θα μπορούσαμε να μάθουμε τις βάρδιες που δουλεύουν τα κορίτσια στο μαγαζί (μέρες και ώρες)?

Ευχαριστώ και καλή συνέχεια να έχετε!
καλημερα και καλη χρονια σε ολους.καθε πρωι 10 με 5 εκτος παρασκευης ΜΑΡΙΑΝΑ.καθε απογευμα 5 με 1 εκτος τριτης τεταρτης ΒΙΚΥ τρανς.τριτη τεταρτη απογευμα 5 με 1 και παρασκευη πρωι ΤΖΟ.εκτακτως σημερα και αυριο πρωι και απογευμα η ΒΙΚΥ :-* :-* :-* :-*
 

louras

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά φωτό από τα κορίτσια μπορείτε να βάλετε; Οι υπάρχων στα προφίλ είναι πολύ χάλια!
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Χρονια πολλα σε ολους μας να εχουμε καλο πασχα και να περναμε καλα....... :-* :-* :-* :-*
 

mouratos146

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα βικυ ελπιζω αυριο το απογευμα που θα ερθω στο αγκυρας να επιβεβαιωθουν ολες οι πληροφοριες που εχω παρει για σενα φιλια :-* :-* :-*
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154

mouratos146

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
επειδη ποσταρα προηγουμενος καποιες πληροφοριες στην ημερισια ενημερωση και σβηστηκαν τις παραθετω εδω
προκειται για την βυκη τρανς την επισκεφτικα την κυρικη και εχω να πω οτι το ατομο δεν παιζεται τα δινει ολα στο δωματιο
απο τις καλυτερες εμπειριες μου στο χωρο
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
η βυκαρα δεν εχει πληροφοριες ειναι ενα κεφαλαιο μονη της στην ιστορια του σεξ αμα δεν την εχεις δοκιμασει ειναι σαν να πηγες σχολειο και να εμαθες 23 γραμματα απο τα 24 και ισως το ποιο σημαντικο γραμμα το Ω !!!!!!!!!

αν καταλαβες τι γραφω ηδη θα επρεπε να εισαι στο δωματιο και να την περιμενεις!! ;) ;) ;)
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
η βυκαρα δεν εχει πληροφοριες ειναι ενα κεφαλαιο μονη της στην ιστορια του σεξ αμα δεν την εχεις δοκιμασει ειναι σαν να πηγες σχολειο και να εμαθες 23 γραμματα απο τα 24 και ισως το ποιο σημαντικο γραμμα το Ω !!!!!!!!!

αν καταλαβες τι γραφω ηδη θα επρεπε να εισαι στο δωματιο και να την περιμενεις!! ;) ;) ;)
       
        :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:Μωρο μου :-*

         
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
γιατι βρε βικυ ψεματα λεω??????? τι να λεω για τις αλλες τις ξετσουτσουνιαστρες της φυλης που κοιτανε να σου παρουν το 20αρη και μετα στο παιζουν λαχματζουν σαμαλι κωκ!!!!!!

ετσι και πας κυριος στην βικυ γαμησες περασες φινα και ομορφα αδειασες μπαταριες και θες μια εβδομας να ξανασκεφτεις γυναικα!!!!!

αυτη ειναι η βικυ τελος!!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom