Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ο Φαρκέλι τις προτιμά μελαχροινές με μακριά κόμη μέχρι τη μέση. Η Βίκυ δεν ικανοποιει τις προδιαγραφές.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ο Φαρκέλι τις προτιμά μελαχροινές με μακριά κόμη μέχρι τη μέση. Η Βίκυ δεν ικανοποιει τις προδιαγραφές.
Μπορεί να τα βάψει μαύρα!
Υπάρχουν και περούκες, και μάσκες αν χρειαστεί!! :grin:

Ασε που αν σβύσει η λάμπα ολα θα γίνουν μπλάκ, και θα πει το ματσούκι φουντούκι!!!  :2funny:
 

gamo_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
ποια κοπέλα δουλεύει σήμερα?

υπάρχει περ'ίπτωση να πετύχουμε τη βίκυ?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ποια κοπέλα δουλεύει σήμερα?

υπάρχει περ'ίπτωση να πετύχουμε την Τζούλια Α. :think:
 

g82m

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
108
Like
4
Πόντοι
1
καινουρια ειναι αυτη δεν την εχω ξανα ακουσει στο μαγαζι  :rolleyes:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Εχω μια απορια, οι "κοπελες" που δουλευουν στο μαγαζι ειναι εγχειρισμενες ή εχουν ακομα το ξιφος τους?
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
ποια κοπέλα δουλεύει σήμερα?

υπάρχει περ'ίπτωση να πετύχουμε την Τζούλια Α. :think:

Μωρό μου στην Τζούλια της δώσαμε άδεια  για διακοπές :) …. Τι λες σήμερα να κατέβεις εσύ με μια ξανθιά περούκα να κάνης την Ντουβλη :tits: , και για να δεις πόσο καλές είμαστε θα σε αφήσουμε να πάρεις και όλη την είσπραξη δικια σου :boobies: ….
Πιστεύω ότι στην μαλακια υπάρχει και ένα όριο εσύ αγορίνα μου το έχεις ξεπεράσει  :rockon: :rockon: !!!
Όπως λέει και το αρχαίο ρητό Την μαλακια πολύ την αγάπησαν αλλά τον Μαλακα ουδείς ;) ;) ;) ;) ;)
Έλεος ποια ασχολήσου και με τίποτα άλλο εκτός από το θρεντ της Αγκύρας
:headbang: :headbang: :headbang:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Μωρό μου στην Τζούλια της δώσαμε άδεια  για διακοπές :) …. Τι λες σήμερα να κατέβεις εσύ με μια ξανθιά περούκα να κάνης την Ντουβλη :tits: , και για να δεις πόσο καλές είμαστε θα σε αφήσουμε να πάρεις και όλη την είσπραξη δικια σου :boobies: ….
Πιστεύω ότι στην μαλακια υπάρχει και ένα όριο εσύ αγορίνα μου το έχεις ξεπεράσει  :rockon: :rockon: !!!
Όπως λέει και το αρχαίο ρητό Την μαλακια πολύ την αγάπησαν αλλά τον Μαλακα ουδείς ;) ;) ;) ;) ;)
Έλεος ποια ασχολήσου και με τίποτα άλλο εκτός από το θρεντ της Αγκύρας
:headbang: :headbang: :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καιρο ειχα να δω την Ευα να φορτωνει
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Πίστεψε με δεν θα θελες ;) ;) ;) ;) ;) ;) … τι κανεις μωρό μου  :-* :-* :-* :-*??? καλά είσαι ? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

ειμαι καλα σε ευχαριστω  :grin: :grin:... εδω ζεσταινομαι .. :badair: :badair: :badair: :badair:.στην δουλεια
μας εχει χαλασει το γαμημενο το aircondition απο την Παρασκευη και ακομα να το φτιαξουν
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
ειμαι καλα σε ευχαριστω  :grin: :grin:... εδω ζεσταινομαι .. :badair: :badair: :badair: :badair:.στην δουλεια
μας εχει χαλασει το γαμημενο το aircondition απο την Παρασκευη και ακομα να το φτιαξουν



Τόσο καλά !!!!!!!!! :cheesy: χωρίς αυτό ,και με αυτή την ζέστη είναι άστα να πάνε :headbang: ,
Και ειδικά αν είσαι και κέντρο ακόμα χειρότερα :headbang: , αλλά μην σε στεναχωρεί :grin: :grin: το απόγευμα μετά την δουλεία σου κερνώ ΑΙΡ κοντισιον και παγωμένο καφεδάκι ;) ;) ;) ,,,, τα υπόλοιπα σε πμ όμορφε  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Ξερει κανεις πια δουλευει σημερα το απογευμα ;  :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom