Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Zηλευη τόν έρωτα μας........ ό ό ό ό
καί τήν μαγειρική σου άγαπη μου...... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



     Προσεξε αξιαγαπητο κοκορακι μου γιατι γινεσαι ενα ομορφο ..............................................                     κοκινιστο με μακαρονια   μμμμμμμμμμμμμμ να γλυφεις και τα δακτυλα σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μαρουλομανουλο αν και εισαι εξαφανισμενος θελω να σου κανω μια ερωτηση. Τι απεικονιζει το αβαταρ σου ? γιατι το βλεπω σαν διαστημοπλοιο που πεφτει............................ Τι ειναι τελος παντων αυτο?

Δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά. Απλούστατα μου αρεσε και τό 'βαλα. Αν δε σ' αρέσει, το αλλάζω!!
 

Επισκέπτης
Δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά. Απλούστατα μου αρεσε και τό 'βαλα. Αν δε σ' αρέσει, το αλλάζω!!





      Οχι μωρο μου απλα αναρωτιεμαι τι ειναι και σε συνδιασμο με τα γραφομενα σκεφτηκα μηπως με βλεπεις σαν ουφο που πεφτει χα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Τελείωσαν και δεν έχει άλλο!!!! Εσύ έκανες διακοπές ή θα τις κάνεις μετά το 15αύγουστο;
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
      Οχι μωρο μου απλα αναρωτιεμαι τι ειναι και σε συνδιασμο με τα γραφομενα σκεφτηκα μηπως με βλεπεις σαν ουφο που πεφτει χα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το άβατάρ μου δεν έχει καμία σχέση με σένα, σε διαβεβαιώνω απόλυτα. Άλλωστε δεν θα μπορούσα ποτέ να σε δώ σαν ούφο!!! Σαν UFO, σίγουρα ναι!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Τελείωσαν και δεν έχει άλλο!!!! Εσύ έκανες διακοπές ή θα τις κάνεις μετά το 15αύγουστο;


    Την επομενη εβδομαδα φευγω.  Τι να κανω ειμαι μια σκλαβα του δρομου (αγκυρας) των αισθησεων και των παραισθησεων οπως ελεγε καποτε καποια πολυ μεγαλη δημοσιογραφος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Το άβατάρ μου δεν έχει καμία σχέση με σένα, σε διαβεβαιώνω απόλυτα. Άλλωστε δεν θα μπορούσα ποτέ να σε δώ σαν ούφο!!! Σαν UFO, σίγουρα ναι!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




        Αχ νασε καλα αγορι μου που με βλεπεις ετσι. Τωρα καταλαβαινω και το( μοναδικη)  που αναφερεις πιο κατω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
    Την επομενη εβδομαδα φευγω.  Τι να κανω ειμαι μια σκλαβα του δρομου (αγκυρας) των αισθησεων και των παραισθησεων οπως ελεγε καποτε καποια πολυ μεγαλη δημοσιογραφος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλές διακοπές και καλή ξεκούραση!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
        Αχ νασε καλα αγορι μου που με βλεπεις ετσι. Τωρα καταλαβαινω και το( μοναδικη)  που αναφερεις πιο κατω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

UFO υπάρχουν πολλά και αν βέβαια υπάρχουν. Μαριάννα όμως μια!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Το άβατάρ μου δεν έχει καμία σχέση με σένα, σε διαβεβαιώνω απόλυτα. Άλλωστε δεν θα μπορούσα ποτέ να σε δώ σαν [size=14pt]ούφο[/size]!!! Σαν [size=14pt]UFO[/size], σίγουρα ναι!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υπάρχει άραγε κάποια διαφορά ανάμεσα σε αυτές τις δύο ..."αναφορές" ???  :sunglasses:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
    Την επομενη εβδομαδα φευγω.  Τι να κανω ειμαι μια σκλαβα του δρομου (αγκυρας) των αισθησεων και των παραισθησεων οπως ελεγε καποτε καποια πολυ μεγαλη δημοσιογραφος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

...αρκετά "έξυπνη"

για να "τελειώσει", ... τόσο "νωρίς"  :grin: :grin: :grin:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
    Την επομενη εβδομαδα φευγω.  Τι να κανω ειμαι μια σκλαβα του δρομου (αγκυρας) των αισθησεων και των παραισθησεων οπως ελεγε καποτε καποια πολυ μεγαλη δημοσιογραφος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Kαλα να περασης καλη ξεκουραση
 

Επισκέπτης
Καλησπερα σε ολους και πολλα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom