Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (4 μέλη και 7 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα στην παρέα  :sunglasses:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Kαλησπερα  Γιωργη!!!!!!!!!
Ταχω μεσα στα μανικια..........γιατι ωs γνωστον οι γατεs λατρευουν τα ...ποντικια...Χαχαχαχαχαχαχαχα
Που θα παη με αυτη την ζεστη θα τα βγαλης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Καλησπερα και στους υπολοιπους της παρεας
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μο(υ)νε στην ύστερή του περίοδο όπου το μ..νι ήταν επάνω στο συναίσθημα!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πάνω στο συναίσθημα ή πάνω από το συναίσθημα ???   :sunglasses:

Πως είναι άραγε το μ..νι  πάνω στο  συναίσθημα ???

...δεν μπορώ να το φανταστώ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Απόκτησε συναίσθημα για να το καταλάβεις!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Λίγο συναίσθημα έχουμε, ...το ξέρεις

Δεν ξέρω βέβαια αν είναι αρκετό ώστε να εμπεδώσω το νόημα του έργου...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

για αυτό πες ορισμένες διευκρινίσεις ώστε να το εμπεδώσουμε



 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλησπερα ομορφες ματαρες του site :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Ε!!! ...όχι και όμορφες ματάρες

απλά διαθέτουμε δυό μάτια και όχι ένα όπως οι κύκλωπες ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πολλά φιλιά  Ευάκι :-* :-* :-* :-*

είσαι στην δουλειά ?
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ε!!! ...όχι και όμορφες ματάρες

απλά διαθέτουμε δυό μάτια και όχι ένα όπως οι κύκλωπες ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πολλά φιλιά  Ευάκι :-* :-* :-* :-*

είσαι στην δουλειά ?


Δυο μάτια Μα τι μάτια μωρό μου ,….. :-* :-* :-* :-* :-*
Εσένα πρέπει να σε έχουν φωτογραφία οι πλαστικοχειρουργοι μωρό μου για να δείχνουν στους πελάτες τους τι σχήμα ματιών έχει πλάσει η φύση ……. :rockon: :rockon:
Καλά είμαι μωρό μου κι εγώ :boobies:, Ναι στην δουλειά και εγώ μετά από ένα πολύ  ωραίο Σ,Κ με θάλασσα και ηλιοθεραπεία :boobies: :boobies: ,,,,, εσύ όμορφε μου άντρα τι κάνεις ???  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
Καλησπερα σε ολη την παρεα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Καλησπερα μαρουλοκαρδια μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Απο χθες εχω εναν λογο παραπανω να σεβομαι το μυαλο σου........... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
Ε!!! ...όχι και όμορφες ματάρες

απλά διαθέτουμε δυό μάτια και όχι ένα όπως οι κύκλωπες ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πολλά φιλιά  Ευάκι :-* :-* :-* :-*

είσαι στην δουλειά ?


  Ομορφες ομορφες. Πολυ καλα λεει . Καλησπερα σου :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλησπερα σε ολη την παρεα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Καλησπερα μαρουλοκαρδια μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Απο χθες εχω εναν λογο παραπανω να σεβομαι το μυαλο σου........... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Καλησπέρα Μαριάννα  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, αλλά δεν είπα κάτι διαφορετικό από αυτό που όλοι λίγο πολύ γνωρίζουμε.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα Μαριαννα  :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλησπέρα Μαριάννα  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, αλλά δεν είπα κάτι διαφορετικό από αυτό που όλοι λίγο πολύ γνωρίζουμε.


Όλο και κάτι διαφορετικό λες κάθε φορά που την σκλαβώνεις περισσότερο ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
   Καλησπερα περσικε γαταρε :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Kαλησπερα και στην Μαριανα................μαλλον οι γατεs εισαστε εσειs Μαριανα κι Ευα....Εμειs ειμαστε απλα ποντικακια
που γυροφερνουμε γυρω γυρω απο τιs γατεs????????.........Λεs να φαγωθουμε?????
 

Επισκέπτης
Kαλησπερα και στην Μαριανα................μαλλον οι γατεs εισαστε εσειs Μαριανα κι Ευα....Εμειs ειμαστε απλα ποντικακια
που γυροφερνουμε γυρω γυρω απο τιs γατεs????????.........Λεs να φαγωθουμε?????


    καλησπερα life :-* :-* :-* :-*
Το σιγουροτερο ειναι να φαγωθουμε???????????????????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • MARIANNARA_work.jpg
    MARIANNARA_work.jpg
    53,4 KB · Εμφανίσεις: 14

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλά είμαι μωρό μου κι εγώ :boobies:, Ναι στην δουλειά και εγώ μετά από ένα πολύ  ωραίο Σ,Κ με θάλασσα και ηλιοθεραπεία :boobies: :boobies: ,,,,, εσύ όμορφε μου άντρα τι κάνεις ???  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Είμαι στη δουλειά ... :-

  Ομορφες ομορφες. Πολυ καλα λεει . Καλησπερα σου :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Καλησπέρα Μαριάννα... :-* :-* :-*


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom