Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ε βεβαία εγώ σε έβγαλα φωτογραφία εκείνη την ωραία μέρα δεν θυμάσαι ???
αχ μωρό μου το έλεγα πάντα ότι έχεις Μεγάλη Καρδιά και  φωτογένεια αλλά δεν με άκουγε κανείς  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny
Mεγαλη καρδια :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 04.jpg
    04.jpg
    85 KB · Εμφανίσεις: 13

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μα απο αρχαιοτατων χρονων γλυκεια μου , η αποστολη του οφη ειναι αυτη..........
Να υπαρχει δλδ η εν λογω Ξανθια με το διχτυωτο η και διχωs αυτο........και να τον τρωει....
Για φαντασου ποσο στεναχωρημενη θα ηταν η ξανθια αν δεν εβρισκε τον οφη να τον φαει......
Ασε που και ο ...οφηs θα μαραζωνε ανευ Ξανθιαs!!!!!!
το μονο που εμεινε στα αζητητα τελικα ηταν το...μηλο!!!!!!!!


Κοίτα εν μέρη έχεις ένα δίκιο ως προς τον Οφη από αρχαιοτάτων χρόνων υπήρχε και είχε μια συγκεκριμένη αποστολή  :knockinb:
Τώρα μιας και Ξανθιά θα σου πω ότι και ο Οφης να μην υπήρχε τότε σίγουρα οποίος είχε ανακαλύψει τα ομοιώματα θα είχε χεστη στο Τάλαντο τότε ....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Άσε που δεν θα υπήρχε κολωνάκι για κολωνάκι πουθενά θα ήταν όλα πιασμένα ,, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Άρα καλά που υπάρχει ο γλυκός Οφης ο μονόφθαλμος  


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Κοίτα εν μέρη έχεις ένα δίκιο ως προς τον Οφη από αρχαιοτάτων χρόνων υπήρχε και είχε μια συγκεκριμένη αποστολή  :knockinb:
Τώρα μιας και Ξανθιά θα σου πω ότι και ο Οφης να μην υπήρχε τότε σίγουρα οποίος είχε ανακαλύψει τα ομοιώματα θα είχε χεστη στο Τάλαντο τότε ....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Άσε που δεν θα υπήρχε κολωνάκι για κολωνάκι πουθενά θα ήταν όλα πιασμένα ,, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Άρα καλά που υπάρχει ο γλυκός Οφης ο μονόφθαλμος  


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μα ισωs ....επιτηδεs να δημιουργηθηκε η ολη ιστορια με τον Οφη....Μπορει αλλοιωτικα να μην ειχε την ιδια γλυκα και ναπρεπε να περασει απ αυτο το σταδιο........για να μαs αρεσει πιο πολυ
Οσο για τα ...ομοιωματα η τα μη αυθεντικα ......θα πω μοναχα οτι το αυθεντικο ειναι και το καλυτερο και το γλυκυτερο
Εγω για ενα απορω.....γιατι να τον λενε κατηραμενο.......Αφου σε λουs/εs μαs αρεσει το εργο του.....γιατι να τον βριζουμε????  ετσι δεν ειναι??????
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Tι στα κωλονακια τι στο γραφειο
 

Συνημμένα

  • 010.jpg
    010.jpg
    147,6 KB · Εμφανίσεις: 17

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Tι στα κωλονακια τι στο γραφειο

Eιδικα αυτη η σταση Ευα ειναι κατα παραγγελια για σενα.........Με το που θα στην κανω......αμεσωs θα σου περαση η βλαπτικη επιδραση των .....τσιγαρων  βεβαιωs βεβαιωs!!!!!!!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Eιδικα αυτη η σταση Ευα ειναι κατα παραγγελια για σενα.........Με το που θα στην κανω......αμεσωs θα σου περαση η βλαπτικη επιδραση των .....τσιγαρων  βεβαιωs βεβαιωs!!!!!!!!!!!!
ΚΑΤΑ των τσιγαρων δλδ ε τοτε να την εφαρμοζη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ΚΑΤΑ των τσιγαρων δλδ ε τοτε να την εφαρμοζη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βεβαια!!!!!!!!!!  Οσο πιο πολυ την εφαρμοζει (με μενα βεβαια χεχε)  τοσο πιο καλα........Θα τηs περασουν ...ολα!!!!!
Απο την ευχαριστηση μαλιστα θα βγαζει και κραυγεs χαραs..........
Κι εγω θα.....ξαλαφρωσω που τα καταφερα να την...σωσω!!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Βεβαια!!!!!!!!!!  Οσο πιο πολυ την εφαρμοζει (με μενα βεβαια χεχε)  τοσο πιο καλα........Θα τηs περασουν ...ολα!!!!!
Απο την ευχαριστηση μαλιστα θα βγαζει και κραυγεs χαραs..........
Κι εγω θα.....ξαλαφρωσω που τα καταφερα να την...σωσω!!!!!!!
Μο(υ)ναχοφαη :2funny: :2funny: :2funny:
Τι κραυγες χαρας τρα λαλα τρα λαλα
Οτι θα ξαλαφρωσεις εσυ απο μεγαλο βαρος ειναι σιγουρο
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
:-* :-*
 

Συνημμένα

  • p15.jpg
    p15.jpg
    44,2 KB · Εμφανίσεις: 28

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

Ειδικα με αυτην την ποζα........φευγουν τα παντοs ειδουs λουμπαγκα!!!!!!!  Συνισταται η χρηση τηs ...ειτε με ειτε ανευ ..διχτυωτου!!!!!!!!!!!  Εχει ευεργετικα αποτελεσματα για τον οργανισμο!!!!!!!!Κανει καλο και στιs...καπνιστριεs
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Βεβαια!!!!!!!!!!  Οσο πιο πολυ την εφαρμοζει (με μενα βεβαια χεχε)  τοσο πιο καλα........Θα τηs περασουν ...ολα!!!!!
Απο την ευχαριστηση μαλιστα θα βγαζει και κραυγεs χαραs..........
Κι εγω θα.....ξαλαφρωσω που τα καταφερα να την...σωσω!!!!!!!



Αλίμονο αν δεν κάνουμε αυτή την στάση :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Όσο για της κραυγές χαράς να είσαι σίγουρος ειδικά αν έχεις το Πουρο σου Τσίτα εκεί να δεις πανηγύρια .... Α κοίτα να σου πω όχι να μου ξελαφρώσεις με το 1ο 2ο 3ο 4ο 5ο ,, Θέλω πολύωρα και αρκετά Μανίκια μωρό μου :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αλίμονο αν δεν κάνουμε αυτή την στάση :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Όσο για της κραυγές χαράς να είσαι σίγουρος ειδικά αν έχεις το Πουρο σου Τσίτα εκεί να δεις πανηγύρια .... Α κοίτα να σου πω όχι να μου ξελαφρώσεις με το 1ο 2ο 3ο 4ο 5ο ,, Θέλω πολύωρα και αρκετά Μανίκια μωρό μου :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Φιλε life χαρες και πανυγηρια μονο με καλο πουρο γινονται οποτε κανονισε για 5-10, τι ειναι σαν να μετρας πορτοκαλια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Είχα την εντύπωση οτι σου άρεσε το βιδωτό!!!



Έχεις χάσει επεισόδια Μαρουλομπουμπουκο μου ακόμα στην εντύπωση έχεις μείνει εσύ ??????? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Εμ καλά έκανα και σου είχε φτάσει το κέρατο στο Διακοφτο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Και χωρίς διόδια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αλίμονο αν δεν κάνουμε αυτή την στάση :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Όσο για της κραυγές χαράς να είσαι σίγουρος ειδικά αν έχεις το Πουρο σου Τσίτα εκεί να δεις πανηγύρια .... Α κοίτα να σου πω όχι να μου ξελαφρώσεις με το 1ο 2ο 3ο 4ο 5ο ,, Θέλω πολύωρα και αρκετά Μανίκια μωρό μου :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Mεινε....ανησυχη μωρο μου......Μονο με επανειλημενεs κι επιπονεs μανικο--επεμβασειs μπορουμε να πουμε οτι θα πετυχουμε τον στοχο μαs........Αν δεν επικεντρωθουμε στο κεντρο του προβληματοs δεν θα ...ησυχασουμε
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Mεινε....ανησυχη μωρο μου......Μονο με επανειλημενεs κι επιπονεs μανικο--επεμβασειs μπορουμε να πουμε οτι θα πετυχουμε τον στοχο μαs........Αν δεν επικεντρωθουμε στο κεντρο του προβληματοs δεν θα ...ησυχασουμε

Έτσι σε θέλω life μου  ανήσυχο και με πολλές ορέξεις για πολλά μανικετόκουμπα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Φιλε life χαρες και πανυγηρια μονο με καλο πουρο γινονται οποτε κανονισε για 5-10, τι ειναι σαν να μετρας πορτοκαλια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα....εξα...σκισω   ολη μου την τεχνη  για να νοιωσει καλα η Ευα!!!!!!!
Θα θυσιαστω για την ...επιστημη!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom