Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.522
Κριτικές
61
Like
42.885
Πόντοι
22.785
Κοπελαρες και συναγωνιστες παω γηπεδο........
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ.......... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Για εσενα την εβαλα κοπελαρα μου για να δουνε τι σου δινω
και τι χανουνε οι Βεφες. :dancing: :dancing: :dancing:



Αχ σε περιμενω αχ αχ αχ τι μου κανεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Αχ να σε ειχα αναμεσα στα ποδαρακια μου με την καυτη γλωσσιτσα σου  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

Συνημμένα

  • Niaoy Niaoy.JPG
    Niaoy Niaoy.JPG
    17,6 KB · Εμφανίσεις: 91

mikro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κοριτσάρα έχεις βαλθεί να μας τρελάνεις ετσι????  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
       Ομορφια μου για κοιταξε αριστερα στο αβαταρ της ακατανομαστης τι λεει ( αντρας πιστος μονο νεκρος) Τι θες καρδουλα μου να σε χασω και να τρελαθω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν χρειάζεται, το έχω κάνει ήδη εγώ προ πολλού!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Επειδη πρεπει να προετοιμαστω καταλληλα να αντιμετωπισω την δεσποινιδα παω να βαλω τη στολη της νιντσα και θαρθω σε ενα δυορο πισω να τα πουμε . Επιστω την προσοχη ολων εδω μεσα μακρυα απο τον μοναδικο τον ανυπερ(βλητο) μαρουλατσι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην ανησυχεις απόλυτο και άγριο θηλυκό, μεγάλε και ατέρμονε έρωτά μου, ΒεφαΕλενίιτσαΜαριαννάτσι, η καρδιά μου είναι δικαιωματικά δική σου. Και το υπέροχο κορμί μου είναι κατάδικό σου γιατί κάθε βράδυ μου την ατσαλώνεις (την καρδιά μου) για να μπορέσω να αντιμετωπίσω την επομένη τα πικρόχολα σχόλια μια ανόητης κορμάρας και ενός καρφάρα και μετά κάθε λυσσαλέα μάχη είναι ξανά τρυφερή και μαλακή σαν μαρουλάκι. Εις το επανειδείν αγκυρά μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δεν χρειάζεται, το έχω κάνει ήδη εγώ προ πολλού!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Αν περειμενα αγαπη μου εγω αντρα πιστο θα επρεπε να παω να φουνταρο στο λιμανη του πειραια Μαζι με δυο τσιμεντοπλακες .................................................. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
γεια σου Ευα και απο εμενα πρωτη φορα σου γραφω παρακολου8ω τις φωτογραφιες σου εισαι υπεροχη.... μακαρυ καποια στιγμη να σε γνωρισω απο κοντα αν και δεν ειναι κα8ολου ευκολο
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
γεια σου Ευα και απο εμενα πρωτη φορα σου γραφω παρακολου8ω τις φωτογραφιες σου εισαι υπεροχη.... μακαρυ καποια στιγμη να σε γνωρισω απο κοντα αν και δεν ειναι κα8ολου ευκολο





Σε ευχαριστω πολυ μωρακι μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Μακαρυ να τα πουμε κι απο κοντα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
Ασχετο. Τα κοριτσια ειναι trans?
 

psedelic

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
να πς οτι δεν θελω να σου σκισω το διχτιοτο??????ψεμα!!¨)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom