Νέα

Αγγελική Λάμπρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allen221
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Η Αγγέλα έτσι είναι το πραγματικό της όνομα ήταν συμμαθήτρια μου στο Γυμνάσιο. Μάλιστα καθόταν στο πίσω θρανίο από εμένα. Δεν ήταν τότε της προκοπής γκόμενα (μάλλον δεν την πλησίαζε κανένας είχε και σιδεράκια) και τότε ήταν νορμαλ κοπέλα ή καλλίτερα ένα σπασικλάκη. Το θυμάμαι σαν τώρα. Ήσυχη κοπέλα και αρκετά καλή μαθήτρια. Μετά χάλασε. Αλλά ρε παιδιά δεν είναι ψώνιο θυμάμαι όταν πρωτο άρχισε να παίζει στην τηλεόραση με είδε και ήρθε από μόνη της να μου μιλήσει ενώ εγώ έκανα πως δεν την είδα για να την αποφύγω. Φιλικότατη.
Για πες μας κανα κους κους οπως ηλικια κανα γκομενο που ειχε ξερεις εσυ
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μια χαρά το "πάει" το γράμμα η Αγγελικούλα!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
A

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
Η Αγγελα είναι μια συνηθης κοπελα,  :cool2: απλα καταφερε να είναι στην κορυφη της επιτυχιας αυτο το διαστημα, :thumbsup: το ποσο θα δειξει;  :dancing:
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Η Αγγελα είναι μια συνηθης κοπελα,  :cool2: απλα καταφερε να είναι στην κορυφη της επιτυχιας αυτο το διαστημα, :thumbsup: το ποσο θα δειξει;  :dancing:
Όσο παέι το παρά πεντε παληκάρι μ... μετά ανάλογα που θα πέσει η δημοσιότητα θα παραμείνει ή θα πέσει....
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
199
Πόντοι
5.775
Δεν ξέρω για το Παρά Πέντε, ούτε με νοιάζει... αυτό που ξέρω είναι ότι στα βιντεάκια η μικρά παίζει ωραία μπάλα...
 

Επισκέπτης
Καπου διαβασα οτι η αγγελα ειναι 35 χρονων.
ΕΙναι αληθεια? (η παραμυθια)
Ποσο χρονων ειναι τελικα ?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Η Αγγέλα έτσι είναι το πραγματικό της όνομα ήταν συμμαθήτρια μου στο Γυμνάσιο. Μάλιστα καθόταν στο πίσω θρανίο από εμένα. Δεν ήταν τότε της προκοπής γκόμενα (μάλλον δεν την πλησίαζε κανένας είχε και σιδεράκια) και τότε ήταν νορμαλ κοπέλα ή καλλίτερα ένα σπασικλάκη. Το θυμάμαι σαν τώρα. Ήσυχη κοπέλα και αρκετά καλή μαθήτρια. Μετά χάλασε. Αλλά ρε παιδιά δεν είναι ψώνιο θυμάμαι όταν πρωτο άρχισε να παίζει στην τηλεόραση με είδε και ήρθε από μόνη της να μου μιλήσει ενώ εγώ έκανα πως δεν την είδα για να την αποφύγω. Φιλικότατη.
....καπου κοντα στην πλατεια αμερικης μενει αν θυμαμαι καλα....
 

stathis1971

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Για όσους σύχναζαν Club22 (το σημερινό "Ντέρτι") 2001-2002, ίσως να την θυμούνται την Αγγέλα σαν μπαργούμαν στο μπαρ που ήταν το lounge με το αμερικάνικο μπιλιάρδο. Με κολλητό που δούλευε εκεί θυμάμαι της πιάναμε κουβέντα και κλαιγόταν ότι παρότι είχε τελειώσει την δραματική τόσα χρόνια δεν έκανε τίποτα σαν ηθοποιός και ότι θα τα παρατήσει και πολλά τέτοια....σαν χτες τα θυμάμαι που έλεγε...
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟ RAPIDSHARE ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ/Ο DOWNLOAD ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΛΕΠΤΑ ΚΑΝΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:ΑΠΟΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟ INTERNET KAI ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΕΝΤΟΛΩΝ (ΕΝΑΡΞΗ ΕΚΤΕΛΕΣΗ CMD KAI ENTER)KAI ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΣΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:
ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew
exit

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ

κανουμε απλα αποσυνδεση και μετα επανασυνδεση και ανενεωνεται η IP
 

pkdirec

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
κανουμε απλα αποσυνδεση και μετα επανασυνδεση και ανενεωνεται η IP
αυτο που λες ειναι σωστο μονο στην περιπτωση που ο χρηστης δεν εχει στατικο ip γιατι αν εχει οσες φορες και να κανει αποσυνδεση αυτο δεν αλλαζει
 

dimis82

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
Πουτανάκι. Την θυμάμαι σε μια πιο παλιά σειρά του Alpha με τον Κούρκουλο όπου έδειχνε τα βυζάκια της και πηδιόταν. Επαιζε και ο άλλος ο φλωράκος με το μαλλί-κεραία και έκανε τον μποξέρ (αν είναι δυνατόν...)...


Που θα βρουμε αυτο το βιντεο?
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.116
Like
1.451
Πόντοι
216
30i7wxk.jpg

r79guv.jpg

2lj0sip.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.yupi.gr/data/photos/4f217a354e475cf49708cf8bd90948c9.jpg[/img[/URL]]
[img]http://clubs.pathfinder.gr/logo.php?club=angelikh_lamprh_4_life
http://[URL unfurl="true"]www.yupi.gr/data/photos/3fcc9178e5d03b08973344f466866f8d.jpg[/img[/URL]]
[img]http://img.pathfinder.gr/clubs/images/39/236039/46.jpg
56.jpg

assets_LARGE_t_1401_1762314.JPG

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom