Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Όποιος ενδιαφέρεται (να βολευτεί) για trans στα βόρεια προάστια Αττικής πληροφορίες σε π.μ.
 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
173
Πόντοι
0
Επαναδημοσιεύω εκ νεόυ για τους φίλους συναγωνιστές:

Πλέον άλλαξε και εθνικότητα:grin:. Οσο είμαι εγώ απο το Μόντε Κάρλο, τόσο είναι αυτή από Μάλτα. 'Aλλωστε παλαιότερα έγραφε στις αγγελίες της "Arabic Trans"....απο το Ιράν είναι το κορίτσι με τις "φοβερές" υπηρεσίες. Μάλτα...γιόκ!

Να περνάτε καλά.



Άλλαξε όνομα αλλά οι υπηρεσίες έμειναν οι ίδιες. Επαναδημοσιεύω για τους συναγωνιστές.




Καλησπέρα στην παρέα, μετά την καραντίνα είπα να γράψω την εμπειρία μου με την Lariss, Arabic Trans (00306948518860).


Ας ξεκινήσω με τη διαπίστωση ότι δεν της αρέσει αυτό που κάνει και αυτό έχει αντίκτυπο στη συμπεριφορά της, η οποία είναι απαράδεκτη. Η κοπέλα είναι όμορφη, ψηλή (1,80) με ωραίο σώμα και ωραίο μικρό στήθος. Εδω δυστυχώς όμως σταματάν τα θετικά. Να πω ότι η συνεννόηση ήταν εύκολη (μιλάει καλά Αγγλικά) και έγινε μέσω viber.


Το διαμέρισμα τρισάθλιο, στις εργατικές κατοικίες της Καλαμαριάς.

Μου ζήτησε να φέρω καπότες.

Μου άνοιξε την πόρτα φορώντας ένα μπουρνούζι. Λίγο smalltalk και ξαπλώνουμε σε ενα μονό κρεβάτι.

Το εργαλείο της είναι όσο ο αντίχειρας μου, και σε μήκος και σε πλάτος (σε ημί-σηκωμένη κατάσταση).

Δεν της σηκωνόταν καλά.

Δεν φιλάει.

Με το ζόρι κάνει τσιμπούκι. Αφού πρώτα μου είπε να μη τη χύσω στο στόμα (δεν τον είχε πάρει ακόμα στο στόμα), τον πήρε στο στόμα και άρχισε κάτι που έμοιαζε με τσιμπούκι. Κάθε 15 δευτερόλεπτα σταματούσε και σκούπιζε το στόμα της με ενα χαρτομάντιλο.

Όταν της σηκώθηκε λίγο (ημί-σηκωμένη), γυρνάει μετά από 10 δευτερόλεπτα και μου λέει ότι έχυσε. Φταίνε οι ορμόνες...μου είπε.

Την βάζω στα τέσσερα για να την γαμήσω και κρατούσε τον πούτσο με το ένα χέρι για να μη την σκίσω.

Για να τελειώνω το μαρτύριο, την έβαλα να μου γλείφει τα αρχίδια για να χύσω με μαλακία (και αυτό με το ζόρι το έκανε).

Με το που πάω να χύσω, βάζω το χέρι της να μου τραβήξει μαλακία και μου τον έπεξε λες και ήθελε να βγάλει ketchup απο το μπουκάλι. Καθώς έχυνα, τον είχε αφήσει ήδη και είχε πάρει το χαρτί για να μου το δώσει άρον άρον.



Το κόστος αυτής της αξέχαστης συνεύρεσης στα 70 EURO.

Τα συμπεράσματα δικά σας για αυτό το μπουμπούκι!
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Τραγωδία, δλδ
 

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0
Επαναδημοσιεύω εκ νεόυ για τους φίλους συναγωνιστές:

Πλέον άλλαξε και εθνικότητα:grin:. Οσο είμαι εγώ απο το Μόντε Κάρλο, τόσο είναι αυτή από Μάλτα. 'Aλλωστε παλαιότερα έγραφε στις αγγελίες της "Arabic Trans"....απο το Ιράν είναι το κορίτσι με τις "φοβερές" υπηρεσίες. Μάλτα...γιόκ!

Να περνάτε καλά.



Άλλαξε όνομα αλλά οι υπηρεσίες έμειναν οι ίδιες. Επαναδημοσιεύω για τους συναγωνιστές.




Καλησπέρα στην παρέα, μετά την καραντίνα είπα να γράψω την εμπειρία μου με την Lariss, Arabic Trans (00306948518860).


Ας ξεκινήσω με τη διαπίστωση ότι δεν της αρέσει αυτό που κάνει και αυτό έχει αντίκτυπο στη συμπεριφορά της, η οποία είναι απαράδεκτη. Η κοπέλα είναι όμορφη, ψηλή (1,80) με ωραίο σώμα και ωραίο μικρό στήθος. Εδω δυστυχώς όμως σταματάν τα θετικά. Να πω ότι η συνεννόηση ήταν εύκολη (μιλάει καλά Αγγλικά) και έγινε μέσω viber.


Το διαμέρισμα τρισάθλιο, στις εργατικές κατοικίες της Καλαμαριάς.

Μου ζήτησε να φέρω καπότες.

Μου άνοιξε την πόρτα φορώντας ένα μπουρνούζι. Λίγο smalltalk και ξαπλώνουμε σε ενα μονό κρεβάτι.

Το εργαλείο της είναι όσο ο αντίχειρας μου, και σε μήκος και σε πλάτος (σε ημί-σηκωμένη κατάσταση).

Δεν της σηκωνόταν καλά.

Δεν φιλάει.

Με το ζόρι κάνει τσιμπούκι. Αφού πρώτα μου είπε να μη τη χύσω στο στόμα (δεν τον είχε πάρει ακόμα στο στόμα), τον πήρε στο στόμα και άρχισε κάτι που έμοιαζε με τσιμπούκι. Κάθε 15 δευτερόλεπτα σταματούσε και σκούπιζε το στόμα της με ενα χαρτομάντιλο.

Όταν της σηκώθηκε λίγο (ημί-σηκωμένη), γυρνάει μετά από 10 δευτερόλεπτα και μου λέει ότι έχυσε. Φταίνε οι ορμόνες...μου είπε.

Την βάζω στα τέσσερα για να την γαμήσω και κρατούσε τον πούτσο με το ένα χέρι για να μη την σκίσω.

Για να τελειώνω το μαρτύριο, την έβαλα να μου γλείφει τα αρχίδια για να χύσω με μαλακία (και αυτό με το ζόρι το έκανε).

Με το που πάω να χύσω, βάζω το χέρι της να μου τραβήξει μαλακία και μου τον έπεξε λες και ήθελε να βγάλει ketchup απο το μπουκάλι. Καθώς έχυνα, τον είχε αφήσει ήδη και είχε πάρει το χαρτί για να μου το δώσει άρον άρον.



Το κόστος αυτής της αξέχαστης συνεύρεσης στα 70 EURO.

Τα συμπεράσματα δικά σας για αυτό το μπουμπούκι!


Ευχαριστουμε ολοι για την ενημερωση !!! Αυτο που θα εκανα ειναι με τα βιας να της δωσω 20ε για να περασει την μερα της...Επισης Πρεπει να μπει ενα φρενο στις ξεπετες και να αλλαξει η συμπεριφορα μας προς τετοια κοριτσια που δεν τα αξιζουν δηλαδη θελω να πω οτι η αλλη προφανως σου λεει μιση ή μια ωρα 50,70,100ε αυτη η ωρα πρεπει να τηρηθει στο ακεραιο μονο και εφοσον ο πελατης δεν θελει να κατσει παραπανω η πληρωμη να γινεται στο τελος και αν εκεινες φοβουνται δωσε μια προκαταβολη ας πουμε στην αρχη ...Αυτα τα λεω γιατι αλλοι τα εχουν αλλοι παλι τα μαζευουν και εχουν επιλεξει να τα χαλανε σε αυτη τη διασκεδαση ...δεν μπορει η καθε ξεπετα να παιρνει τοσα λεφτα για 10΄λεπτα και να σου αφηνει μια μαυριλα και να σε κανει χειροτερα απο οτι ησουνα με αυτα που περναει ο καθενας στη δουλεια του... Ολοι ας ξυπνησουμε και να διαχειριζομαστε την καυλα μας... εγω πλεον εχω γινει επιλεκτικος δεν πειραματιζομαι γιατι δεν βγαινει σε καλο καθολου .. Αυτα

 

Johnnykiou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • 1855a6207f719c06f4159c8cc2.jpg
    1855a6207f719c06f4159c8cc2.jpg
    29,3 KB · Εμφανίσεις: 57
  • 262085c9fc2fe0d12e311b0b47.jpg
    262085c9fc2fe0d12e311b0b47.jpg
    10 KB · Εμφανίσεις: 62
  • 262086f92a0ae983e4a08fb6ce.jpg
    262086f92a0ae983e4a08fb6ce.jpg
    5,8 KB · Εμφανίσεις: 63
  • 2621929d71608df8011208aef9.jpg
    2621929d71608df8011208aef9.jpg
    7,1 KB · Εμφανίσεις: 55

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
δεν βγαζω ακρη εδω μεσ πεων
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.729
Πόντοι
2.356
Όταν τελειώσει καραντίνα, και θα είμαστε όλοι καλά, ελπίζουμε οι τρανς να βάλουν νέες αγγελίες με νέες φωτογραφίες και όχι να αναμασούν τα ίδια και τα ίδια. Ελπίζουμε να βάλουν μυαλό και να είναι επαγγελματίες γιατί πλέον δεν θα βγαίνει εύκολα το 50αρικο από την τσέπη μας.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
αφου πρωτα εμβολιαστουμε ολοι
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
100
Κριτικές
7
Like
341
Πόντοι
281
Παιδες καλησπερα. Υπομονη κ προσοχη με την υγεια σας.
Μου κανει εντυπωση που πολλες βραζιλιανες εγιναν μονιμες στην Ελλαδα. Εψαξα απο περιεργεια, και οι τιμες που παιζουν στην κεντρικη ευρωπη ειναι ιδιες με εδω. Με τη διαφορα οτι εκει ο κοσμος εχει κ τριπλασιο μισθο. Πρεπει να κανουν ζωαρα στην Ελλαδα.
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα. Υπομονη κ προσοχη με την υγεια σας.
Μου κανει εντυπωση που πολλες βραζιλιανες εγιναν μονιμες στην Ελλαδα. Εψαξα απο περιεργεια, και οι τιμες που παιζουν στην κεντρικη ευρωπη ειναι ιδιες με εδω. Με τη διαφορα οτι εκει ο κοσμος εχει κ τριπλασιο μισθο. Πρεπει να κανουν ζωαρα στην Ελλαδα.

Ο Έλληνας τα πληρώνει τα βίτσια του και μετά ζωρίζεται αλλού ... άσε που κατά τη γνώμη μου οι περισσότερες ξένες είναι ανώτερες των ντόπιων οπότε ανταγωνισμός είναι ελάχιστος για να μην είναι οι τιμές πάνω. Έχω φάει πολλές παραπάνω ξεπέτες από Ελληνίδες παρά ξένες.
 

blue8white8

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2016
Μηνύματα
112
Like
30
Πόντοι
1
To TsDating και διαφορα άλλα sites έχουν αγγελίες εν καιρώ καραντίνας.
Πως το επιτρέπουν αυτό οι αρχές;
Μόνο τα μπουρδέλα κλείσανε δλδ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom