Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

blackdoo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ψάχνω ενεργοπαθητική τρανς και είμαι ανάμεσα σε Μιχαέλα και Αλίκη Petite, για την Μιχαέλα έχω διαβάσει τα καλύτερα, δεν έχω βρει κάτι για την Αλίκη, γνώμες;
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
131
Like
199
Πόντοι
1
ρώτησα κιεγω αλλά απ´ότι κατάλαβα δεν υπάρχει ούτε κριτική ούτε καπιοις συναγωνιστής που διαβάζει εδώ έχει εμπειρία
το προσωπο εχει ουλες και αυτο με ξενερωσε εξ αρχης. Χοντρουλα αλλα ψηλη. Παθητικη ειναι. Το εργαλειο το κανει photoshop. Κακη συμπεριφορα γενικα, σε βλεπει σα σκουπιδι. με υποδεχτηκε με το κινητο το οποιο δεν αφησε απ το χερι της, κατοπιν εορτης σκεφτομαι μηπως τραβαγε βιντεο. Της παρεας των κουβανων.
 

kulte

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
0
Για hannah σοκολατινα από Κολομβία , φιγουράρει σε όλα τα site,έχει κανένας άποψη ;
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
162
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
1
Το Ναταλακι είναι πολύ Αντρούα με τεράστιο κεφάλι κ πλάτες
Η Ελίνα από 104 πολύ όμορφη αλλά ζητάει 80 σε χοτελ
Δεν έχω πάρει καμία από αυτές

Από την άλλη αυτή η Emily , την είχα στο ινστα φίλη κ δεν ήξερα πως είναι τρανσ, τώρα βρήκα αγγελία και φαίνεται πως έχει κ Πάπαρι, στο ινστα βάζει βίντεο με ένα χουλαχουπ και γιόγκα, έχει κανείς εμπειρία??

Το Ναταλακι είναι πολύ Αντρούα με τεράστιο κεφάλι κ πλάτες
Η Ελίνα από 104 πολύ όμορφη αλλά ζητάει 80 σε χοτελ
Δεν έχω πάρει καμία από αυτές

Από την άλλη αυτή η Emily , την είχα στο ινστα φίλη κ δεν ήξερα πως είναι τρανσ, τώρα βρήκα αγγελία και φαίνεται πως έχει κ Πάπαρι, στο ινστα βάζει βίντεο με ένα χουλαχουπ και γιόγκα, έχει κανείς εμπειρία??
Είχα πάει πριν 2-3 χρόνια καλοκαίρι θυμάμαι σαν παθητικός 12 το βράδυ. Είχε ενα διαμέρισμα τρύπα στην Κωνσταντινουπόλεως πισω από τις γραμμές του τρενου. ζήτημα να ηταν 30 τετραγωνικά, ίσως λέω και πολλά. Από εμφάνιση σκίζει. Ισως απο τις πιο ωραίες τρανς που εχω δει. Γυναικα 100%. Κορμί πιο αδύνατο απο τις φωτογραφίες, όπως το ήθελα ακριβως. Μου φάνηκε καλο παιδί αλλά δυστυχώς δεν της σηκώθηκε ποτέ. Αλλο ενα μειων είναι τα χρήματα που ζήταγε, 200/h. Ειναι από τις περιπτώσεις που θα έδινα δεύτερη ευκαιρία παρόλο που τα έκλαψα, αλλα σε αυτά τα λεφτά οχι. Νομίζω οτι ειδικά εκείνη την περίοδο ( γιατί τωρα ζητάνε οτι να ναι) οταν ζήταγαν 200ρια έπρεπε να προσφέρουν ενα συνολικό πακέτο αντάξιο των χρημάτων αυτών.

Πιστεύω για ενεργητικούς πως θα ειναι καλή περίπτωση. Ψάξε λίγο στα νήματα έχουν αναφερθεί και παλιότερα για την συγκεκριμενη.

Σήμερα που μιλάμε δεν ξέρω ούτε τον χώρο της αλλα ουτε και τί χρήματα ζηταει.
 

kinkyman1

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2023
Μηνύματα
14
Like
8
Πόντοι
0
Και στης δύο να πας φίλε , και οι δύο πολύ καλές ,η Μικαέλα καλή στο παθητικό και μια χαρά ενεργητικό Και ποιο τσουμπωτη από την Αλίκη και η Αλίκη αδύνατη κοντή με ένα καυλι πέτρα ...η Αλίκη προτιμάει να είναι ενεργητική ...τουλάχιστον μαζί μου !
Καλησπερα φιλε, εχουμε καποιο λινκ για Αλικη που να εχει πληροφοριες και φωτο??
 

acmath

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
0
Πολύ πιθανό να είναι Κρος

Η katy είναι μια χαρά. Δεν ξέρω από τιμές τι λέει όμως
Παιδιά Πήγα με Katy.Εχει ωραίο χώρο στο Γκάζι. Μόνο την έγλυψα και εχυσε. Εμένα με το ζόρι να μου τον παίξει και να χυσω. Είμαι και εμφανίσιμος και πολύ καθαρός Πολύ ψυχρή ήταν.Δεν μου άρεσε
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
626
Like
1.101
Πόντοι
206
Παιδιά Πήγα με Katy.Εχει ωραίο χώρο στο Γκάζι. Μόνο την έγλυψα και εχυσε. Εμένα με το ζόρι να μου τον παίξει και να χυσω. Είμαι και εμφανίσιμος και πολύ καθαρός Πολύ ψυχρή ήταν.Δεν μου άρεσε
Κριμα :(
 
  • Like
Αντιδράσεις: acmath

Yvellow

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2019
Μηνύματα
96
Κριτικές
1
Like
263
Πόντοι
20

Καλησπερα, ξερουμε κατι για εδω; Δεν εχω δει πουθενα κριτικες.
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Δεν βρισκω ενα καλο τρανσακι η κροσακι αποψε. Εκτος Πελη και Μικαελα. Ηθελα Αλικη αλλα δεν το σηκωνει.
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
511
Like
1.842
Πόντοι
206
Πάει ξενοδοχείο η Ελίνα; για λέγε μίλησες μαζί της για τέτοια φάση ;
Για σένα κ ένα φίλο πιο πριν που ρώτησε, είχα μιλήσει μαζί της στο ινσταγκραμ, από το καλοκαίρι, δεν ξέρω τι ζητάει τώρα κ αν πάει σε χοτελ. Εγώ δεν πήγα μαζί τής
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Για δώσε Instagram να το βρούμε το βρούμε το μωρό
 

mpourdelooo

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2021
Μηνύματα
28
Like
136
Πόντοι
0

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδιά. Ανοίγω το συγκεκριμένο θέμα μιας και δεν βρίσκω καθόλου ερωτήσεις για τη συγκεκριμένη Κρος. Παραθέτω και το λινκ. Όποιος έχει δοκιμάσει ας ρίξει λίγο φως στο τούνελ NANA ΨΩΛΑΡΟΥ--ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΑΥΛΩΝΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!!
κροσσάκι συμπαθητικό με μεγάλο εργαλείο, καθαρά ενεργητική, στο 50αρικο κι αν χυσει 70
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom